PDA

Zobacz pełną wersję : Pryszcze


Gothica
10.10.2004, 21:19
Hej moj nastolatek wczoraj dostal 3 pryszcze. Na czole 2 i na brodzie jednego. Zdarzylo se Wam cos takiego i jak tak to jak ja mam to usunac? I czy mu sie cos od tego nie stanie bo nie wiem od czego one wyskoczyly. Pomocy.

rainne
10.10.2004, 21:21
Hej moj nastolatek wczoraj dostal 3 pryszcze. Na czole 2 i na brodzie jednego. Zdarzylo se Wam cos takiego i jak tak to jak ja mam to usunac? I czy mu sie cos od tego nie stanie bo nie wiem od czego one wyskoczyly. Pomocy.
Twój sim najwidoczniej za rzadko się kąpał (wskaźnik musi być w średniej na 50% zapełniony na ileś tam dni). Ale do rzeczy - tak, zdarzyło się. Jak się pozbyć? Kilka razy klikasz na lustro, a tam pojawia Ci się opcja użyj kremu na pryszcze czy jakoś tak. Po dniu one znikają, około.

Angeo
10.10.2004, 21:24
Naprawdę nastolatki mogą mieć pryszcze? A czy sposub z lustrem jest skuteczny?

rainne
10.10.2004, 21:27
Naprawdę nastolatki mogą mieć pryszcze? A czy sposub z lustrem jest skuteczny?
mogą mieć i mają.
Jak najbardziej skuteczny. Jak u mojego nastolatka pojawiają się pryszcze, to każe mu yżywać tej maści rano, wieczorem i chyba znowu rano i już ich nie ma.

Angeo
10.10.2004, 21:52
mogą mieć i mają.
Jak najbardziej skuteczny. Jak u mojego nastolatka pojawiają się pryszcze, to każe mu yżywać tej maści rano, wieczorem i chyba znowu rano i już ich nie ma.Aha, bo jeszcze mi się pryszcze u nastolatków nie zdarzyły :)

cornelia
10.10.2004, 21:52
ta pryszcze są:P ale są okropne:P ja tylko raz używam maści a potem wszystko ok...

Angeo
10.10.2004, 22:03
ta pryszcze są:P ale są okropne:P ja tylko raz używam maści a potem wszystko ok...:) Oj to ja wolę nie doświdczać na skórze mojego sima :P

rainne
10.10.2004, 22:05
:) Oj to ja wolę nie doświdczać na skórze mojego sima :P
nic takiego strasznego :)
a pryszczy Twoje nastolatki nie miały, bo najwidoczniej miały w porządku wszystko z higienią :)

XenoN
11.10.2004, 06:12
brudasy z was :P ja nie lepszy :D ale jak mój sm śmierdzi to pod 'zimny prysznic' ;)

Mateusz22
11.10.2004, 12:31
O boze pryszcze z brudu cos strasznego !! moj sim-nastolatek nigdy nie mial pryszczy :o

rainne
11.10.2004, 13:13
O boze pryszcze z brudu cos strasznego !! moj sim-nastolatek nigdy nie mial pryszczy :o
zaczerpnięte z thesimsresource.com
Teens with ongoing low Hygiene can suffer from Zits (their 5 day average Hygiene must be below 50). Spots can be treated using the 'Apply Acne Cream' interaction in a mirror.
czyli przeciętna higieny z pięciu dni życia Sima nie może być poniżej połowy, jeżeli nie chcemy aby miał on pryszcze :)
I to wcale nie jest coś strasznego, tylko nieładnie wygląda :)

Cocco
11.10.2004, 14:07
Hej moj nastolatek wczoraj dostal 3 pryszcze. Na czole 2 i na brodzie jednego. Zdarzylo se Wam cos takiego i jak tak to jak ja mam to usunac? I czy mu sie cos od tego nie stanie bo nie wiem od czego one wyskoczyly. Pomocy.
Kliknij na lustro i wybierz "skorezystaj z maśći na trądzik" czy coś takeigo, używaj jej pare razy dziennie.

Mateusz22
11.10.2004, 14:10
O jezu musze sprubowac chce zeby moje dziecko mialo pryszcze DUZO PRYSZCZY

Pinia
11.10.2004, 15:09
Ja gdybym miała TS2 na bank bym nie chciała mieć pryszczy na swoim ulubionym simie, ale mogłabym mieć na jakimś takim nielubianym przez mnie.

Joniss
11.10.2004, 15:25
A ciekawe gdyby tak nastolatka zaniedbać, żeby miał peeeeeeeeełno pryszczy... ciekawe co by to było... :P

Pinia
11.10.2004, 15:30
A ciekawe gdyby tak nastolatka zaniedbać, żeby miał peeeeeeeeełno pryszczy... ciekawe co by to było... :P
miałby peeeeeeeeeeeeełno pryszczy! :P

drewni_kocurek
11.10.2004, 15:38
moj sim tez kiedys to mial...ale wlasni enie wiedzialam jak to usunac... :\ ale tera wiem!:D

Kamilllek
11.10.2004, 16:02
Te pryszcze mogą być nawet fajne :P ale czy ktoś miał kurzajki ? :P

Windrider
11.10.2004, 16:03
Jakby miał tak peeeeeeeeeełno pryszczy to by mu do tyłka weszły i by się załatwiać nie mógł, dostałby zapalenia układu odbytowego i by umarł :P

Natka92
11.10.2004, 16:18
klikasz na lustro i tam jest opcja uzyj masci na pryszcze xP

Windrider
11.10.2004, 16:34
To już powiedzieliśmy natka :D

Natka92
11.10.2004, 16:36
nie chcialo mi sie czytac wszystkich postow xP

rainne
11.10.2004, 20:24
Te pryszcze mogą być nawet fajne :P ale czy ktoś miał kurzajki ? :P
kurzajki nie ;)

i nie można zaniedbać Sima na tyle aby miał całą twarz w pryszczach. Trzy, czy cztery to max :)

Królik
11.10.2004, 20:30
Ooooooooo!!! Jaka szkoda! Jagby tak miał na policzkach pełno pryszczy, a na brodzie jeden taki wielki z którego włosy wyrastają... fuuuuuuuuuuj!!!!!

rainne
11.10.2004, 20:33
Ooooooooo!!! Jaka szkoda! Jagby tak miał na policzkach pełno pryszczy, a na brodzie jeden taki wielki z którego włosy wyrastają... fuuuuuuuuuuj!!!!!
włosy z pryszcza??? Jessssuuu.
Nie no, albo za dobrze dbałam o moje nastolatki gdy już im się pryszcze pojawiły, albo po prostu taki wysyp nie jest mozliwy. Nigdzie też nie spotkałam się z żadnymi screenami, gdzie nastolatek miałby więcej niż 3-4.

Myszka-99
12.10.2004, 13:59
A mój sim nie miał pryszczy, bo miał wszyto z jigieną dobrze :D super , ze już wiecie jak zwalczać te pryszcze ;)

Caro'tka
12.10.2004, 14:06
Myszka-99(ty stary bywalcu znamy sie od urodzenia)
Witaj na forum!!!!!!!!
:witaj:
tylko nam tu szybko nie uciekaj :ekout:
i nabijaj duzo postow :) :lama: (no lepiej nie zaduzo :evil: )

Myszka-99
12.10.2004, 14:10
Witaj caro :*:ty:

Ja tam stały bywalec TU nie jestem :) Ale :thx: za powitanko :P

nie zbaczaj z tematu :w000t: :devil:

Adi
12.10.2004, 14:17
Moja nastolatki mają zawsze pryszcze 2 razy podczas swojego bytu, gdzieś w połowie i pod koniec tego okresu. To nie zalezy od hingieny, bo przeważnie je kompier z rana, po szkole i wieczoram :P, to zwyczajny trądzik młodzieńczy, raz czy 2 tylko nie miałem :/

rainne
12.10.2004, 19:08
Moja nastolatki mają zawsze pryszcze 2 razy podczas swojego bytu, gdzieś w połowie i pod koniec tego okresu. To nie zalezy od hingieny, bo przeważnie je kompier z rana, po szkole i wieczoram :P, to zwyczajny trądzik młodzieńczy, raz czy 2 tylko nie miałem :/
zależy... Bo nastolatki tych pryszczy mieć nie muszą (jak do tej pory zdarzyło mi się 2 razy), a grałam kilkunastoma nastolatkami.

Cocaine
12.10.2004, 20:22
Moi nie mają pryszczy bo jeszcze nigdy nie grałam nastolatkiem. A jak za nim lata dymek zielony to go szybko bviorę do wanny.

Gothica
12.10.2004, 22:51
Te pryszcze namet fajne lol ale po prostu chcialam wiedziec jak je usunac bo mi sie znudzily. No i uzylam mascii jest super znowu superowy chlopak ;) hehe dzieki

Nagha
13.10.2004, 12:08
Gosh.....Mój też nie.Sim-nastolatki to straszne fleje.Z resztą polscy też:P

amazonka1990
10.08.2005, 12:42
Hej moj nastolatek wczoraj dostal 3 pryszcze. Na czole 2 i na brodzie jednego. Zdarzylo se Wam cos takiego i jak tak to jak ja mam to usunac? I czy mu sie cos od tego nie stanie bo nie wiem od czego one wyskoczyly. Pomocy.

Siemka.Kiedy mój sim miał pryszcze(chodzi o dziewczyne) to nałożyłam jej podkład.(Wejdź na lustro->zmień wygląd,no i wtedy po poprotu go nałóż)nie wiem,u mnie działało,ale nie wiem na jak długo,bo zaraz po tym stworzyłam nową rodzinkę :P Pozdrawiam.

moniak1993
10.08.2005, 21:34
Hej moj nastolatek wczoraj dostal 3 pryszcze. Na czole 2 i na brodzie jednego. Zdarzylo se Wam cos takiego i jak tak to jak ja mam to usunac? I czy mu sie cos od tego nie stanie bo nie wiem od czego one wyskoczyly. Pomocy.

Też mi nowina :O . Pryszcze. Ha... :) moj sim Damian Biedak miał też pryszcze ale cóż teraz nie ma bo zlikwidowałam je za pomocą maści. Wiec tak : Klikajac na lustro wyswietla się tez taka opcja "Posmaruj twarz maśćią na pryszcze" czy cos w tym stylu i tak musisz zrobic rano i wieczorem a przyszcze Ci przejdą:) wiec zycze powodzenia i pozdrawiam :*

pieska_SzKoLnA^
11.08.2005, 10:18
Hej moj nastolatek wczoraj dostal 3 pryszcze. Na czole 2 i na brodzie jednego. Zdarzylo se Wam cos takiego i jak tak to jak ja mam to usunac? I czy mu sie cos od tego nie stanie bo nie wiem od czego one wyskoczyly. Pomocy.
klika sie na lustro i jesyt opcja<uzyj masci na tradzik>mnie nie zniklo po dniu bo zapomnial uzyc :P

Albee
11.08.2005, 14:56
Ja kombinowalam z tym kodem BoolProp TestingCheatsEnabled :D I z Shiftem nacisnelam na cos i mu sie pryszcz pojawil na czole :D Pozniej po tym eksperymentowaniu sprawilam ze sie utopil w podlodze :D jakie te kody sa suuper ;P

Estensen
12.08.2005, 10:01
Każdy nastolatek w TheSims 2 jest w okresie dojrzewania. To jest naturalne. Każdemu nastolatkowi, w każdemu pokoleniu wyskoczą kedyś pryszcze. Możesz się ich pozbyć klikając na jakiekolwiek lustro i wybrać polecenie "Urzyj maści na trądzik", one znikną, ale nie odrazu. Później znów się pojawią i będziesz musiał powtórzyć czynność i tak aż do dorosłości. Możesz też wogóle się nimi nie przejmować. Gdy Sim stanie się dorosłym, pryszcze automatycznie mu znikną. :)

kyk0
15.08.2005, 19:24
co wy gadacie że do 4 się pojawiają!! u mojego nastolatka to przez dwa dni wokoło niego ukazywała się zielona poświata :D to wyskoczyło mu 6!!! ;P

Ale jak wchodził do pokoju to wszyscy od razu "ouuuu!!" krzyczeli i wychodzili z pomieszczenia :( czemu?? :D :P

Aga:-)
17.08.2005, 12:42
Ja mam sposób na pryszcze, zanim nie znikną:
Dziewczyna:
Wybieram jej jasny puder i nie widać.
Chłopak:
Ubieram go w apaszkę (dodatek)

natee123
18.08.2005, 13:10
[QUOTE=Gothica]Musisz wtedy kliknąć na lustro i wtedy UŻYĆ MAŚCI NA TRĄDZIK inaczej nie usuniesz... :) ja aktualnie nie mam nastolatka ale w thesims 2 bez STUDIÓw KTORE MAM teraz to MIAŁAM i wlasnie tak bylo