PDA

Zobacz pełną wersję : Bliźniaki


scully14
15.10.2004, 15:12
Czy komuś z was urodziły się już bliźniaki? Podobno zdarza się to bardzo żadko, a u mnie trzy razy pod rząd urodziły się bliźniaki :]

Mi(_Black_Sheep
15.10.2004, 15:18
Czy komuś z was urodziły się już bliźniaki? Podobno zdarza się to bardzo żadko, a u mnie trzy razy pod rząd urodziły się bliźniaki :]
to można mieć bliźniki?? xP
nie wiedziałem a trojaczki ?? xP
mi sie zawsze "pojedyncze dziecko" rodzi xP

sushina
15.10.2004, 15:19
No to gratuluje! Ja ostatnio nie grałam w theSims2 i moja simka jest dopiero w ciązy. Non stop wymiotuje. Biedulka... :)

scully14
15.10.2004, 15:19
No właśnie ja nie wiem od czego ta zależy... Mi się urodziły bliźnięta- chłopiec i dziewczynka, a potem bliźniaki- dwaj chłopcy ^^ Ale nie wiem czy można mieć trojaczki...

sushina
15.10.2004, 15:22
Nie wiadomo czy to wogule od czegos zalezy. Chociaz moze...

Mi(_Black_Sheep
15.10.2004, 15:24
a to jak sie ma bliźniaczki to wszystko muszą mieć osobne??? xP
czy może mogą coś dzielić xP(nie chodzi mi o zabawki itp. =\)

Moriquendë
15.10.2004, 15:24
Aż trzy razy pod rząd ci sie urodziły bliźniaczki?? A to pech...

sushina
15.10.2004, 15:29
Czemu pech? Wlasnie fajnie! Przeciez to rzadko sie zdarza :D

scully14
15.10.2004, 15:29
Pech? Właśnie fajnie :)

sushina
15.10.2004, 15:31
Jak widac myslimy o tym samym :)

Windrider
15.10.2004, 15:39
Tak, fajnie... jak masz mnóstwo cierpliwości do dzieci i opiekunek... z tego co wiem dzieckiem trudno się opiekować a codopiero 2 dzieci. ale najgorzej podobno jest zajmować się opiekunką :D

sushina
15.10.2004, 15:41
Opiekunką? To ona sprawia wieksze kłopoty niz dzieci? A jakie np.? :)

Zong
15.10.2004, 15:43
Podobno cały czas karmi dziecko, nie chce go np. przewinąć, zaśpiewać, a jak dziecko krztyczy to ona pływa w basenie i dopiero po chwil reaguje i p o w o l u t k u wychodzi.

Baki
15.10.2004, 15:49
mi sie teraz blizniaki urodziły chłopak i dziewcze!!

sushina
15.10.2004, 15:49
No to chyba nawet nie warto takiej zatrudniac. A jesli juz to utrudnic jej dostep do innych zajec np. jak jest w naszym domu to sprzedawac drabinke i deske do basenu :)

Paddie
15.10.2004, 16:01
a to jak sie ma bliźniaczki to wszystko muszą mieć osobne??? xP
czy może mogą coś dzielić xP(nie chodzi mi o zabawki itp. =\)

Nie jestem pewna, bo bliźniaków nie miałam (buhuhu), ale u Przyjemniaków (czy jak im tam...) jest zdjęcie, że te dwie rude bliźniaczki miały oddzielne kojce. Więc raczej tak.
Ciekawe od czego to zależy? (Rodzenie się bliźniaków, oczywiście)
Ja też chcęęęę!
A opiekunki do dzieci dla bezpieczeństwa mojego i moich Simów - nie zatrudniam.

sushina
15.10.2004, 16:04
Czemu TWOJEGO bezpieczenstwa? :)

Paddie
15.10.2004, 16:08
A wiesz, że nie wiem.
Tak mi się jakoś napisało. :P
Może dlatego, że wczuwam się w grę i to, co dzieje się moim Simom, czuję jakby działo się i mnie?
A może dlatego, że ja jakaś dziwna jestem?

scully14
15.10.2004, 16:14
Po co opiekunka?;) Niech się rodzice sami dziećmi zajmują! W prawdziwym życiu, ludzie prawie w ogóle nie zatrudniają opiekunek ^^

sushina
15.10.2004, 16:14
Dobrze cie rozumiem. Ja tez zawsze wczuwam się w grę i np.jak widzę w grze jakiegos ducha to czasami ciarki przechodzą mi po plecach. Czyli obie jestesmy dziwne :D

scully14
15.10.2004, 16:16
Ja też tak mam, że np. widzę ducha w TS i słyszę te przerażające dźwięki jakie z siebie wydobywa to aż mi się coś robi...

sushina
15.10.2004, 16:19
No ale chyba tacy powinni byc w koncu prawdziwi fani the Sims :D

therifler
15.10.2004, 16:54
to ja mam pomysła do basenu :) co się stanie jak by zabrać opiekunce drabinke i zostawić trampoline :P iheiheihe :)
co moze być dopiero wypas :D nigdy nie zginoł mi żaden sim który nie był z rodziny tylko z np usług ;) ale kiedyś w sims1 elektryka mi prad walnoł :) i później duch chodził i all naprawiał za free :D zycie jest piekne... :)

sushina
15.10.2004, 17:02
Serio ci naprawiał za darmo? To ciekawe czy jagby sie tak utopiło sprzątaczke to jej duch by puzniej chodził po domu i sprzątał (oczywiscie za friko) ? :D

Adi
15.10.2004, 17:23
Serio ci naprawiał za darmo? To ciekawe czy jagby sie tak utopiło sprzątaczke to jej duch by puzniej chodził po domu i sprzątał (oczywiscie za friko) ? :D

Tak, albo paniusie takom do towarzystwa, co potem by za froko..........ykhym. No nieważne, ale miał bym całą mroczną obsluge a pod koniec imperezy ze strachu ze 5 trupów w okolicy więcej :/ :P

Blondi
15.10.2004, 17:31
bliźniaki??? jeszcze nie spotkałam sie z taka sytuacja... raz zrobiłam 4 os rodzine złożoną z samych rodziców i każda para miała dziecko ... urodziły sie po sobie
Łukasz 02.45
Konrad 03.22

Cocaine
15.10.2004, 17:37
Raz ją zatrudniłam i więcej mi sprawiła kłopotów niż ja sama potrafiłam się zaopiekować moimi kochanymi simami. A props Diny Kaliente: czy onama w sobie bliźniaczy mechanizm>????? Przecież ja dwa razy pod rząd miałam bliźnięta i 4 dzieci w domu!!

sushina
15.10.2004, 17:38
Tak, albo paniusie takom do towarzystwa, co potem by za froko..........ykhym. No nieważne, ale miał bym całą mroczną obsluge a pod koniec imperezy ze strachu ze 5 trupów w okolicy więcej :/ :P
Nie wiem czy o to ci chodziło ale wątpie czy dało by sie ,,ekhm" ducha :)

rainne
15.10.2004, 18:43
Nie wiem czy o to ci chodziło ale wątpie czy dało by sie ,,ekhm" ducha :)
nie da się, bo na ducha nie można no... "kliknąć"...
za to, bodajże Oliwka, mieszkająca z Ofelią w Dziwnowie, ma dziwne wspomnienie. Otóż ma tam "bara-bara z Mrocznym Kosiarzem" (czy jak się ta śmierć w Simsach nazywa"... :|

kylie_
15.10.2004, 18:49
Z kosiarzem...wow......mi obie panie widom poszły w piach.......babcia sama z siebie, to młoda podczas ciązy........
wracajac do tematu......JA TEZ CHCE BLIZNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blondi
15.10.2004, 18:50
siema kylie dopisz do rodzinki mojego meża XenoNa
ja też(chodzi o bliźniaki)

Trish
15.10.2004, 18:58
fajnie jest miec the sims 2 i miec blizniaczki!!!!! ja jeszcze nie mam...niestety moze wygram w konkursie??? jak myslicie?

nossace
15.10.2004, 19:08
Mi się urodziły raz dwaj chłopcy. Bardzo mi się podobało ich wychowywanie ( jesen był zupełnie inny od drugiego). A tak zawsze mi się pojedyncze dzieci rodzą i najczęściej chłopcy :( .

Adi
15.10.2004, 19:09
Z kosiarzem...wow......mi obie panie widom poszły w piach.......babcia sama z siebie, to młoda podczas ciązy........
wracajac do tematu......JA TEZ CHCE BLIZNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie radze, co zrobić aby sie wyświetlily te informacje o kosiarzu? (chyba mam pomysł jak się z nim pokochac :D Trzeba być bardzo poważnym. Ale jak to zrobić aby te informacje się wyświetlily?

Ayla
15.10.2004, 20:53
Jestem zdziwiona waszymi złymi doświadczeniami z opiekunkami do dzieci! Ja często je zatrudniam. Przychodzi taka miła babcia, opiekuje się dzieciakami, w wolnej chwili sprząta w domu i jeszcze ciasto upiecze!!! Nigdy mi nic nie zepsuła i nie korzystała ze sprzętów znajdujących się w domu
Moje simki za każdym razem rodzą chłopców. Niedługo miasto wymrze z powodu braku płci pięknej!

FaJnA
15.10.2004, 22:24
A ja mialam glupia sytuacje bo mialam rodzinke,urzadzilam im piekny domek i czekalam na dzidziusia.Zrobilam dla niego sliczny pokoik(malutki ze wzgledu na niski budzet rodzicow:P).I tak sie cieszylam ze dziecko bedzie mialo taki ladny pokoj i bedzie mialo swobode a tu mi sie blizniaki urodzily!Ale potem stwierdzilam ze to jednak dobrze bo np.jak jedno pojdzie juz spac i nie zdazy odrobic pracy domowej to to drugie moze to za niego zrobic:Dale to chyba jedyny plus blizniąt...

XenoN
15.10.2004, 23:30
obijacie mnie ;( ja chcę bliźniaczki ;( jeszcze nigdy mi sie nie trafiły.. mój simmen jest wyspotowany na maxa.. próbowałem 5 razy.. rozumiecie? 5 RAZY! i ani śladu po bliźniakach ;)

scully14
16.10.2004, 13:26
Cierpilowści! Na pewno kiedyś wam się bliźniaki urodzą :D Choć zdarza się to b. żadko, ale poczekać warto :)

Adus
24.10.2004, 10:07
Urodziły mi się bliźniaki. Pierwszy raz rady sobie dać nie mogłem - cały czas płakały. W końcu ich mama umarła i się skończyło...

Drugi raz radziłem sobie świetnie. Miałem dwie bliźniaczki, którebardzo dobrze się uczyły i dorosły do nastolatków (potem gra mi przestała działać i musiałem odinstalować).

Alosik
24.10.2004, 10:10
ja cie ale miałeś pecha.. ;(

a ja sobie zrobiłem taką dużą okolicę i tam przeniosłem wszystkie domki i rodzinki z werony, dziwnowa i miłowa :D wiecie jak fanie się gra? dopiero w tej dzielnicy zauwazyłem te dwie bliźniaczki.. bliźniaki chyba zawsze są od siebie całkiem inne, nie? czy przypadkiem od ilości prób nie zależy to, czy bedą to bliźniaczki? a jak ta baba rodzi kiedy ma bliźniaczki? tak samo tylko że dwa bachorki spadają czy jak? :>

O_s_a
24.10.2004, 11:09
u mojej sąsiadki urodziły się raz bliźniaki ufo chłopiec i dziewczynka były strasznie nieznośne. Jak podrosły to wszystko psuły. Wogule nie słuchały nie dało się ich wychować na porządnych ludzi. Wkońcu jak dorosły wybuchł pożar i się jeden spalił została sama dziewczynka i wiecie stała się dóżo grzeczniejsza pewnie przez to że dostała niezłą nauczkę od życia he.

Michelle
24.10.2004, 11:19
Jakos mi nigdy nie urodziły się bliźniaczki,widocznie moja simka nie ma szczęścia do bliźniaków :| :)

Aithieel
24.10.2004, 11:55
Ja w rodzinie w ,której gram zrobiłem sobie odrazu dwie bliźniaczki ;P

patenka
24.10.2004, 14:29
Moja simka ciągle rodzi chłopców raz urodziła chłopca wiec odrazu zrobilam żeby znowu była w ciąży i się cieżyłam żę będzie dziewczynka kupiłam jej ciuszki łóżeczko i nagle moja simka znowu urodziła chłopczyka!!!!!!!!!!

Cocco
24.10.2004, 15:37
U mnie bliżnięta urodziła Nina! (Marek, i Marla)
Bez przerwy beczą! Ofelka ma jedno, a grzeczne bobo...

Alosik
24.10.2004, 16:24
Moja simka ciągle rodzi chłopców raz urodziła chłopca wiec odrazu zrobilam żeby znowu była w ciąży i się cieżyłam żę będzie dziewczynka kupiłam jej ciuszki łóżeczko i nagle moja simka znowu urodziła chłopczyka!!!!!!!!!!
a kto powiedział że po chłopcu zawsze następuje dziewczynka?

rainne
25.10.2004, 20:02
a kto powiedział że po chłopcu zawsze następuje dziewczynka?
jak ktoś chce bliźniaki, jest coś co zwiększa prawdopodobieństwo ich urodzenia o jakieś 50%. Każcie Simce jeść dużo ciasteczek, najlepiej zamiast innych posiłków :)

pollypolly
27.10.2004, 16:03
Czy komuś z was urodziły się już bliźniaki? Podobno zdarza się to bardzo żadko, a u mnie trzy razy pod rząd urodziły się bliźniaki :]
Mi teżjuż sie urodziły bliżnięta-dwie dziewuchy!!

Moonia
27.10.2004, 16:35
jak ktoś chce bliźniaki, jest coś co zwiększa prawdopodobieństwo ich urodzenia o jakieś 50%. Każcie Simce jeść dużo ciasteczek, najlepiej zamiast innych posiłków :)
Rainne, te ciastka to naprawdę, czy dla żartu? Bo moja Simka już cztery razy rodziła i bliźniąt się nie doczekała :( Cóż, moze póki się nie zestarzeje podkarmię ją tymi ciastkami :P

Cocco
27.10.2004, 16:52
A czy wam się zdarzyło mieć bliźnniaki:chłopca i dziewczynkę?
P.S. Ciekawe czy będą podobne?
Bo, może yto będą bliźnięta dwujajowe? (chyba wolę takie)
A co do kosiarza, to chyba wystarczy żeby przyszedł (rtak myślę)

Isi
27.10.2004, 17:00
Ja tylko raz miałam bliźniaki (chłopca i dziewczynkę).

scully14
27.10.2004, 17:08
A ja mam ogromnę szczęście do tych bliźniaków o.O Może dlatego, że w mojej rodzinie prawdziwej jest kilka par bliźniąt... (hihi) ^^'

czolka
27.10.2004, 17:15
A ja żyłam taką jedną babką w dziwnowie i sie tam zakumplowałam z waldemarem dziwakiem czy jakoś tam . chialam urodzic dziewczynke a tu bęc urodziły sie blizniaki i to w dodatku chlopcy. jakchcecie blizniaki to poprostu musicie nie chiec ich miec. wiem ze nie kapcycie o co mi chodzilo ale co tam. hehe moje dzieci sie cały czas biją i nieprzepadają za sobą hehe

rainne
27.10.2004, 17:31
Rainne, te ciastka to naprawdę, czy dla żartu? Bo moja Simka już cztery razy rodziła i bliźniąt się nie doczekała :( Cóż, moze póki się nie zestarzeje podkarmię ją tymi ciastkami :P
serio, serio :)
grzebałam na różnych forach i najwiecej urodzeń bliźniaków było po jedzeniu ciasteczek. Trochę mniejsze prawdopodobieństwo jest przy spaghetti :)
a skąd powiązanie jedzenia z bliźniakami? podczas jednego z wywiadów twórcy zaznaczyli, że ich urodzenie zależy od rodzaju jedzenia :)

Moonia
27.10.2004, 17:54
serio, serio :)
grzebałam na różnych forach i najwiecej urodzeń bliźniaków było po jedzeniu ciasteczek. Trochę mniejsze prawdopodobieństwo jest przy spaghetti :)
a skąd powiązanie jedzenia z bliźniakami? podczas jednego z wywiadów twórcy zaznaczyli, że ich urodzenie zależy od rodzaju jedzenia :)
W takim razie bardzo dziękuję za info :* Jak tylko dorwę się do moich Simsów, to nafaszeruję Simkę ciastkami i spaghetti :D Biedactwo, najwyżej troszkę utyje ;) A jaki będzie efekt, napiszę w tym temacie już niedługo.

rainne
27.10.2004, 18:03
W takim razie bardzo dziękuję za info :* Jak tylko dorwę się do moich Simsów, to nafaszeruję Simkę ciastkami i spaghetti :D Biedactwo, najwyżej troszkę utyje ;) A jaki będzie efekt, napiszę w tym temacie już niedługo.
sama jestem ciekawa :)
zwłaszcza, że moje bliźnięta urodziły się bez jedzenia żadnej z tych potrwa :)
ale to już było szczęście, a szczęściu można przeciez pomóc :)

Kash
28.10.2004, 13:32
Mi urodziły się bliźniaki ostatnio. Jest to głupie przeżycie, bo one ryczą równocześnie i to akurat wtedy jak tata był w pracy a mam tylko była w domu!

Zaria
28.10.2004, 14:35
U mnie u Waldemara dziwaka urodziły się zielone bliźnięta - dwaj chłopcy! :D

Cornelia14
07.05.2005, 20:25
Ale na pewno z tym jedzonkiem działa?? Tez o tym słyszałam ale wiem coś jeszcze o kanapkach jakiś czy coś takiego... :\

Avrila
09.05.2005, 12:32
wow to można mieć bliźniaki? pfi nawet nie wiedziałam! A może jest jakiś konkretny sposób by je mieć? A jakby ktoś mógł to niech wklei ich foty! jeszcze nigdy nie widziałam!

rainne
09.05.2005, 12:36
wow to można mieć bliźniaki? pfi nawet nie wiedziałam! A może jest jakiś konkretny sposób by je mieć? A jakby ktoś mógł to niech wklei ich foty! jeszcze nigdy nie widziałam!
mam pytanie, czy to tak trudno przeczytać ten temat? w całości? pare stron chociaż. kilka postów w górę? a jak niue, to skorzystać z wyszukiwarki?
i po co te foty? te dzieciaki wyglądają dokładnie tak samo jak zwykłe, poród odbywa się w IDENTYCZNY sposób, poza tym że wyskakuje inny komunikat iż "w rodzinie pojawi się dwójka dzieci".

AnnGe
21.05.2005, 16:36
Ha !!! :) moja simka zostala szczesliwa mamusia dwoch slicznych (blizniaczych malenstw) chlopczyka i dziewczynki - stosowalam metode jaka ktos podal we wczesniejszych postach.. :D :D :D

Nisinën
21.05.2005, 17:34
A ja nie miałam jeszcze blizniaków, szkoda, bo bardzo chciałabym mieć :/ zaraz pójdę pograć w Simsy i spróbuję z tymi ciasteczkami, może się uda :P

EDIT: Udało się! xD
Nina i Don Lotario zostali szczęśliwymi rodzicami bliźniaków, Klaudii i Tomka :D
Nina przez całą ciążę jadła tylko ciasteczka :P Ta metoda naprawdę pomaga :)

Paula1901
22.05.2005, 10:29
kurcze... moja simka jadla duuuuzo ciasteczek, a w wolnych chwilach jadla ciateczka, po snie jadla ciesteczka i w ogole praktycznie caly czas jadla ciasteczka (czasem kotlety wieprzowe ;) ) i uroodzil sie chlopiec ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Simska2
22.05.2005, 11:45
mi sie urodziły ostatnio 4 dzieci :D
ja robie tak w czasie porodu zapisuje gre jeśli wyjdzie mi jedno dziecko to wchodze w otoczenie bez zapisywaia i tak w kółko :)

Nugate
22.05.2005, 11:49
Ktoś mi niedawno napisał że jest kod na bliźniaki ( nie wiem czy działa bo jeszcze go nie wypróbowałam)...ale wam podam "twinzr2cute" lub "twinsr2cute".

Hunter666
22.05.2005, 11:55
mi sie urodziły ostatnio 4 dzieci :D
ja robie tak w czasie porodu zapisuje gre jeśli wyjdzie mi jedno dziecko to wchodze w otoczenie bez zapisywaia i tak w kółko :)Na raz?? :shifty: Pozwolę sobie tego nie skomentować :shifty: .

Simska2
22.05.2005, 12:04
Na raz?? :shifty: Pozwolę sobie tego nie skomentować :shifty: .
tak często mi sie rodzi pare dzieci na raz :)

Hunter666
22.05.2005, 12:11
tak często mi sie rodzi pare dzieci na raz :)No dobra ale jedna Simka jednorazowo rodzi maximum 2-kę dzieci a nie czwórkę.

Nisinën
22.05.2005, 12:11
kurcze... moja simka jadla duuuuzo ciasteczek, a w wolnych chwilach jadla ciateczka, po snie jadla ciesteczka i w ogole praktycznie caly czas jadla ciasteczka (czasem kotlety wieprzowe ;) ) i uroodzil sie chlopiec ;( ;( ;( ;( ;( ;(
Zrób tak, żeby jadła same ciasteczka. Mi się udało, cały czas gdy troche zgłodniała, dawałam jej ciasteczka, nic innego nie jedla :P

Ktoś mi niedawno napisał że jest kod na bliźniaki ( nie wiem czy działa bo jeszcze go nie wypróbowałam)...ale wam podam "twinzr2cute" lub "twinsr2cute".
Słyszałam o tym kodzie, nawet spróbowałam czy zadziała i nic, pokazywało, że zły kod, urodziło się jedno dziecko :/

.::Kiko::.
22.05.2005, 20:01
a moze to zalezy od jedzenia a dokladniej jesli chcesz miec kogos z blizniat to np musisz jesc duzo spaghetti czy jak to tam sie pisze to urodzi ci sie chlopczyk a jak cisteczka to dziewczynka labo na odwrot wiec jesli chcesie miec blizniaki to tzeba jesc spaghetti i cisteczka :) to urodzi sie synus i dziewcinka :P

(sorry za orty ale w szwecji zyje i zapominam ortografie) ;P ;P ;P

AnnGe
25.05.2005, 13:07
mi sie urodziły ostatnio 4 dzieci :D
ja robie tak w czasie porodu zapisuje gre jeśli wyjdzie mi jedno dziecko to wchodze w otoczenie bez zapisywaia i tak w kółko :)

WooW B) 4 maluchy za jednym razem to juz "szalenstwo" Simki :P

Jillian
25.05.2005, 13:12
Mi w jednej rodzinie już 3-ci raz urodziły się bliźniaki:( Najpierw było dwa razy po dwóch chłopców a teraz chłopiec i dziewczynka.

Trish
25.05.2005, 14:53
Ja mam jeden niezawodny sposób na bliźniaki. Zawsze gdy chcę mieć dwoje dzieci staram się tak aby simka miała zawsze na max głód. Musi być cały czas zielony pasek. Wtedy rodzą mi się bliźniaki. Ostatnio nawet staram się aby simka miała tylko w połowie głód bo nie chce mieć już ich mieć.

Kass
14.04.2006, 09:55
U mnie prawie zawsze w każdej rodzinie są bliźniaki! Niczym nie karmie mojej simki bo to z tym żarciem to bzdura. Poprostu u mnie pierwsza ciąża to 1 bachor (jak zrobie 2 razy bara bara to może i za 1 razem bliźniaki), a druga to (b.często) są bliźniaki. Jak chcecie z deka inny, troche nieprawdziwy sposób to możecier zrobić takie 'symulowane bliźniaki. T jest tak:
1. Zachodzisz simką w ciąże
2. jeśli chcesz mieć jakąkolwiek szansę że nawet w naszym "procesie" symulacyjnym za 1 razem będą bliźniaki to zrób jeszcze raz po zajściu w ciąże bara-bara w łóżku lub w wannie
3. Jeśli simka urodzi od razu bliźniaki to nie patrz na dalsze punkty b o bez sensu(no chyba że chcesz symulowane trojaczki)
4. Wpisz kod aging off(później aging on żeby włączyć ponownie starzenie)
5. Zajdź ponownie w ciąże(jaką chcesz drogą ale tu polecam naturalną a nie tą z kodu boolprop testingcheatsenabled true bo u mnie zwykle wtedy są właśnie naturalne bliźnaiki!)
6. Czekaj do porodu(jak chcesz możesz przyspieszyć ciąże)
7. Jeśli poprzednio miałeś 1 bachorka to mazs symulowane bliźniaki a jeśli miałeś 2 to masz symulowane trojaczki

Tym sposobem symulacyjnym można mieć trojaczki,czworaczki w ogóle ile tam chcesz.....

U mnie się prawie zawsze jak bliźniaki to rodzą chłopiec i dziewczynka. Ostatnio tylko (przy dwóch ostatnich ciążach bliźniaczych) w jednej rodzinie miałam 2 chłopców a w innej 2 dziewczynki! Mam nadzieję że pomogłam ;) :| :) :D ;) :) :D ;) :) :D B)

melody13
10.07.2006, 09:40
JA nic nie robię i mi się Bliźniaki prawie za każdym razem rodzą...

Anksunamun
10.07.2006, 14:25
Ja ostatnio to miałam wylew bliźniakow po zainstaolwaniu WB w :D W kazdej rodzinie w których gram (około 5) ciągle rodizły sie 2 bachory . Myslałam ze oszaleje bo wczesniej nigdy niemiałam blizniakow :D az boje sie nastepnej ciazy simki...

lunka_14
10.07.2006, 21:26
Mi się bliźniaki trafiły 2 razy. W obu przypadkach był chłopiec i dziewczynka.

novalis
19.07.2006, 09:59
miałam ślodką rodzimkę podobną do doktorka i tej jego dziewczyny (lost) :D to bodajże 5 razy pod rząd miałam blżniaki !!!! a przy ostatniej ciąży to już się nimi nie opiekowałam żeby je wzieła opieka społeczna ale nie.... doktorek zamówił niańkę ...

kardro
19.07.2006, 14:04
Mi nigdy w simsach naturalnie bliźniaki się nie urodziły:(. Ja na kodach wszystko robię :D. Na kodzie to tylko raz (słotkie 2 dziewczynki: Katherine i Jennifer :D)

lala
09.08.2006, 00:06
JA nic nie robię i mi się Bliźniaki prawie za każdym razem rodzą...

szczęście to niektórzy mają... :P ludzie, wy się podniecacie bliźniakami a moja głupia kolezanka trafiła na trojaczki!! udokumentowane moimi oczami jak talerze :/ ona ma wogóle jakieś simy powalone, bo niby ma oryginał ale i tak może kierować duchami, mrocznym kosiarzem, adoptować staruszka, nastolatki mogą mieć dzieci, a simów w jednym domu może mieć tyle, ile jej się na ekranie zmieści... :/ a mi ten głupi kod na blizniaki nie działa!!
człowiek taki głupi jak ona to ma zawsze szczęście... :con:

Neillé
09.08.2006, 12:29
szczęście to niektórzy mają... :P ludzie, wy się podniecacie bliźniakami a moja głupia kolezanka trafiła na trojaczki!! udokumentowane moimi oczami jak talerze :/ ona ma wogóle jakieś simy powalone, bo niby ma oryginał ale i tak może kierować duchami, mrocznym kosiarzem, adoptować staruszka, nastolatki mogą mieć dzieci, a simów w jednym domu może mieć tyle, ile jej się na ekranie zmieści... :/ a mi ten głupi kod na blizniaki nie działa!!
człowiek taki głupi jak ona to ma zawsze szczęście... :con:


Te wszystkie rzeczy, które tu wymieniłaś są najprawdopodobniej spowodowane tym, że twoja koleżanka ściąga sobie masę różnych hacków, patchów i używa kodów :wacko: . Trojaczki albo czworaczki nie mogą się urodzić bez specjalego hacka (którego mam B) ). U mnie nastolatki też mogą mieć dzieci (bo mam na to hacka), itd... A wracjąc do tematu: Uwielbiam mieć bliźniaki, bo one mają wszystko takie same i to tak fajnie wygląda. Ja nie zatrudniam opiekunki, bo jak dziecko jest brudne to ona je karmi i na odwrót. BLIŹNIAKI SĄ THE BEST!!!! :D
Pozdro :*

lala
09.08.2006, 20:11
ona jest za głupia na hacki :) pewnie tym sie bawi jej braciszek kochany... bo ona ledwo umie komputer włączyć! pozyteczne te hacki i kody (np. maxmotives jest jak najbardziej przydatne!) jak tylko uda mi się wciepnąć dodatki to sobie na kodach po gram! bo mam cholerny problem z aktualizacją przy instalacji studiów :/

Hejlok
09.08.2006, 20:21
Moim simom urodzily sie bliznaki :) chlopiec i dziewczynka powiem z bardzo trudno sie nimi wszystkimi zajac (razem z rodzicami blizniakow)

ewkaewik
10.08.2006, 10:17
Ja miałam raz bliźniaki ale zrobione kodem (po opcji postaraj się o dziecko jak pojawiła mi się muzyczka wpisałam Forcetwins).
Urodził mi się chłopczyk i dziewczynka.
Kojce trzeba mieć osobne. Dobrze mieć też 2 kibelki.
Nie polecam wogóle zatrudniania opiekunki. Moje dzieci padąły już ze zmęczenia, były całe brudne, wszędzie kałuże a ona tylko sprzątała (a miałam sprzątaczke!). W końcu je zwolniłam ale wtedy zaczął się dopiero koszmar bo moja simka została sama (facet zrobił jej dziecko a potem uciekł sprzed ołtarza i kilka dni później umarł). Jak niemowlę przeszło mi w wiek małego dziecka moja simka nie wyrabiała. Opiekunki jak wyżej pisałam na nic się nie zdały. Dzieci nie mogły mieć spełnianych prawie żadnych potrzeb (nauka chodzenia, mówienia...) dzieci wyrosły mi na rozwydrzone bachory.
Ale i tak uważam, że bliźniaki są fajniusie. Trzeba mieć tylko przynajmniej 2 rodziców :) Wtedy jest szansa, że dzieci będą zadowolone, a i rodzice zamieniają się więc mają lepsze nastroje.

lala
10.08.2006, 12:25
ja nie wiem o co wam chodzi z tymi opiekunkami ;) u mnie się sprawdzają... tylko jak raz pozatrudniałam ich 5 dla zabawy to wariatki nie chciały sobie iść i trzeba było je skasować move objects onem... :/ u mnie coś z tymi blizniakami wogóle kiepsko, bo chciałam mieć je w jednej rodzinie i zanim się doczekałam przed nimi było 13 innych bachorów :/ a jak rodzice mają zły nastrój to wystarczy przecież wpisać maxmotives, a jak ktoś umrze to odblokować kodem nagrody aspiracji i go wskrzesić...
kiedyś miała dzień miłosierdzia i wszystkich Widmo powskrzeszałam, ale był zamęt :P

flawia
10.08.2006, 13:26
Żeby mieć bliżnięta nie trzeba mieć kodu.Pzrynajmniej u mnie sparwdza się kiedy każe simce dużo jeść najlepiej po dwie porcje każdego posiłku.Roztyje się ale zawsze może schudnąć.
Kiedy mam bliźnięta zatrudniam opiekunkę i pokojówkę .Moje simy normalnie pracują i jest ok. ;)

ewkaewik
10.08.2006, 13:42
ooo to bardzo ciekawe :) będę to musiała sprawdzić

Kinia_sims
10.08.2006, 17:05
Ja nie wiem jak je zrobić :con: Chcialabym ale sie nie udaje...czy mam dwa razy dać "Postaraj się o dziecko"?? :O

ewkaewik
10.08.2006, 17:17
nie poprostu po opcji postaraj się o dziecko wpisz kod
a) jeżeli masz NŻ to: twinzr2cute
b) jeżeli nie masz to: Forcetwins

albo tak jak wcześniej była propozycja każ simce jeść każde jedzenie po 2 miski cofnij się kilka postów to dokładnie zobaczysz. Ja jeszcze tego nie robiłam ale prawdopodobnie to działa.

oLa003
10.08.2006, 18:03
Heh no to masz farta;)

Nissincë
23.08.2006, 16:29
Ja sobie ostatnio grałam w moją nową rodzinkę. Postanowiłam, że parka będzie miała "trochę" tych dzieci, żeby zaludnić nowo stworzoną okolicę. Tak więc rodzinka cieszy się 10-orgiem dzieci (zdjęcia umieszczę w innych działach - bardziej odpowiednich) z czego są dwie pary bliźniaków ("stado" jest już dorosłe i ma własne dzieci, ale na razie się bliźniaki nie urodziły, szkoda, bo babcia i dziadek tak marzą o 20 wnukach :D )

Hejlok
24.08.2006, 21:14
20 wnuków wow! mojej rodzince raz sie urodzily blizniaki chlopiec i dziewczynka i to byly pierwsze dzieci ktore mi sie w grze urodzily. Ale byl z nimi klopot moze dlatego ze zaczynalam wlasnie rozwijac sie w simsach 2. Tak wiec musialam sie nimi zajmowac a rodzice mieli humorki... no nie zbyt. Ale ogolnie jest ok miec w grze blizniaki

myszka95
25.08.2006, 07:29
20 wnuków wow! mojej rodzince raz sie urodzily blizniaki chlopiec i dziewczynka i to byly pierwsze dzieci ktore mi sie w grze urodzily. Ale byl z nimi klopot moze dlatego ze zaczynalam wlasnie rozwijac sie w simsach 2. Tak wiec musialam sie nimi zajmowac a rodzice mieli humorki... no nie zbyt. Ale ogolnie jest ok miec w grze blizniaki\

Ja zawsze jak chce mieć bliźniaki (TO DZIAŁA!!!) to daję jako przekąski często simce w ciąży
a) ciateczka
b) sok
Poza tym oczywiście normalne jedzenie, ale te przekąski często- i to działa! Niestety potem trzeba spędzić trochę czasu na bieżni żeby zrzuciś te ciasteczka:))

sieps75
27.10.2008, 17:21
Nie pomągą ciasteczka ani spagetti(jak piszecie):(
twinzr2cute gwarantuje urodzenie się bliźniąt "tak na necie znalazłam"

Rocket
27.10.2008, 17:39
data, data, nie odświeżaj.

fajniutka
27.10.2008, 18:16
ja mam niezawodny sposob na blizniaki...
chodzi o spirale zovita...
ale nie napisze po raz setny!!
po raz pierwszy "kumulacja" pojawila sie po spirale zovita:)
teraz nie uzywam jej i blizniaki same mi sie rodza!!
juz nawet nie chce ich!
mialam trojke dzieci a tu urodzily sie jeszcze dwie blizniaczki:(
teraz nie moge sobie poradzic:D

zelkam
28.10.2008, 10:09
Buuu! Ja nuż mam dosyć tych bliźniaków, 7 para pod rząd!

sieps75
28.10.2008, 13:45
CO mam nie odświeżac

Bravurka
28.10.2008, 14:32
u mnie ostatnio sami chłopcy
na początku gry rodziły mi się bliźniaki

zelkam
28.10.2008, 14:50
CO mam nie odświeżac

Napisałeś w tym temacie, a ostatnio ktoś tu pisał 25.08.2006 08:29 więc to jest już odświerzanie, nie jestem przeciwko odświerzaniu, ale poprostu się pytałeś.

JBronkar
28.10.2008, 23:15
Ehh. miałam dużo razy bliźniaczki ;P ja skorzystam z własny biznes która simka zje sernika ;P hehe.

zelkam
29.10.2008, 08:26
A u mnie działa jedzenie naleśników flambirowanych ,kulek Nikkuman, "Profiterolles" i donatów(oponek).

Gosia
29.10.2008, 13:44
A u mnie dziala jak simka ktora jest juz w ciazy zrobi jeszcze kilka razy bara-bara ;o

The Sovereign
29.10.2008, 18:48
U mnie bliźniaki zdarzają się bardzo często, właściwie co drugą ciążę rodzą się bliźnięta.

Jocema
30.10.2008, 15:29
u mnie bliźniaki są rzadkie bo prawie rzadna simka ich nie chce urodzić,w sumie to dobrze że nie bliźniaki bo przy nich kupa roboty ;p ale jak mam WB i simka je szarlotkę to się rodzą...

Analisse
14.11.2008, 12:11
U mnie bliźniaki rodzą się dość często, przeważnie same dziewczynki, lub sami chłopcy, tylko kilka razy zdarzyło mi się że urodził się i chłopiec i dziewczynka.
Raz nawet w jednej rodzinie zdarzył mi sie że simka pare razy pod rząd rodziła bliźniaki i tylko raz urodziła jedno dziecko.

JBronkar
14.11.2008, 13:18
Ehh. Ja też miałam dużo razy bliźniaczki :D bo kocham. xD

granat00
05.07.2010, 13:55
Zawsze mi się bliźniaki rodzą

Sherlock
05.07.2010, 14:43
Dosyć często rodzą mi się teraz bliźniaki :D
Kiedyś rzadziej ;P

Dora
06.07.2010, 18:45
Mi dwa razy się urodziły raz 2 dziewczynki, a wcześniej chłopak i dziewczynka

ondine
25.07.2010, 00:28
Mi się urodziły dzisiaj - chłopiec i dziewczynka :)

kotecek
25.07.2010, 09:33
Ja miałem ufo-bliźniaki :)

AgnEs.
27.07.2010, 12:46
Nie mi, ale mojej siostrze bez kodów, ani innych sposobów.

Oliwia13
03.08.2010, 21:48
Mi tylko raz.Ale nie byłam z tego powodu zachwycona,bo nie przepadam opiekować się nowo urodzonymi dziećmi.A pamiętam ,że po ciąży mój mąż się spalił i sama wychowywałam dzieci :)

Mi się urodziły dzisiaj - chłopiec i dziewczynka :)

To gratulacje :) Jakie mają imiona?

Dora
08.08.2010, 09:45
Mi znów się urodziły ostatnio. A akurat miałam już dość dużo osób w domku więc nie było mi z tego powodu wesoło.

firebolt
28.02.2011, 17:38
Mi bliźniaki "wychodzą" tylko wtedy, gdy każe ciężarnej simce zjeść sernik (dochodzi chyba w WB ). NAtomiast mój brat już 3 czy 4 razy miał je bez kodów!

Candle
28.02.2011, 17:50
jeden raz. dwóch chłopców :).
David i Frank.

amber
28.02.2011, 21:26
Ja miałam dwa razy. Najpierw parkę, Charles i Eve; potem trafiło mi się dwóch chłopców, Ozzy i Daniel.

caalam
04.03.2011, 12:51
ostatnio często mi się rodzą, ale nigdy nie było: dziewczynka+chłopiec -.-

chupa_chups
04.03.2011, 13:19
ostatnio często mi się rodzą, ale nigdy nie było: dziewczynka+chłopiec -.-

A ja miałam tylko raz - po zjedzeniu sernika. Urodził się chłopczyk z dziewczynką: Edward i Elżbieta.

Słonecznik
04.03.2011, 13:50
Noo opiekunka jast masakrycznaaa. Wgl się dzieckiem nie zajmuje tylko oglada telewizję albo pływa... No okey, czasami nakarmi, ale żeby do łóżeczka włożyła jak ma to dziecko czerwonyy pasek potrzeb z energi?!

chupa_chups
04.03.2011, 14:08
U mnie nic takiego opiekunka nie robi :|
Zajmuje się dziećmi jak należy, przewija, karmi, nawet sprząta dom. Czasem gotuje obiad dla reszty domowników.

Wiktoria__07
05.03.2011, 12:54
pewnie miałas tą fajną bo jedna jest taka wporzo a jedna taka strasznie wredn ra się na nią wkuryłam i jej dzieckiem ucieałam ;) A bliźniak miałam rz chłopak+ dziewcznka

chupa_chups
05.03.2011, 14:00
pewnie miałas tą fajną bo jedna jest taka wporzo a jedna taka strasznie wredn ra się na nią wkuryłam i jej dzieckiem ucieałam ;) A bliźniak miałam rz chłopak+ dziewcznka

najlepiej jest jak z opiekunką zwiększysz relacje na ok 50 boolpropem z dwóch stron :D

Aperlaxive
05.03.2011, 19:26
ja grałam prawie 2 lata i miałam chyba z 80 ciąż i żadnych bliźniaków

Rarytasek
12.03.2011, 13:57
Mi w rodzinie Otomana urodził się chłopiec i dziewczynka.

Wiktoria__07
15.03.2011, 06:16
najlepiej jest jak z opiekunką zwiększysz relacje na ok 50 boolpropem z dwóch stron :D

No najlepiej ale gdzie ta przyjemność zwalniania i zatrudniania ich ż eby im się troche przejaśniło? :D


Ja osobiście nie cierpię opiekuinek i daje tylko w ostateczności

Szary 766
01.04.2011, 00:23
to jeżeli komuś się trafią jeszcze raz bliźniaki lub trojaczki niech zrobi screena i wstawi ;)

miłośniczka zwierząt
10.04.2011, 17:33
Ja nie raz miałam bliźniaki i powiem że opieka nad bliźniakami bywa mecząca naprawdę.

Continue.
11.04.2011, 17:59
Ja miałam bliźniaki 2 razy. Pierwszego to 2 chłopców, a drugiego 2 dziewczynki. :)
Lubię mieć bliźniaki, ale wolę, gdy jest jakaś przerwa między urodzeniem dzieci, więc nie przyzwyczajam się do serników itp.

ondine
11.06.2011, 11:48
Już urodziły mi się kilka razy bliźniaki. W rodzinie Maxis'a Otoman (The Sims 2 Osiedlowe Życie) kobietka jest w ciąży i nie wiem jak Wam, ale mi ona urodziła właśnie bliźniaki :)

Piwusia
11.06.2011, 12:29
Pierwsze dzieci jakie urodziły mi się w grze to były właśnie blizniaki:dwóch chłopców ;-)

miłośniczka zwierząt
11.06.2011, 17:07
Ja często ostatnio miałam własnie bliźniaki i to były 2 dziewczynki, dwóch chłopców albo dziewczynka i chłopiec;)

Arisane
20.06.2011, 16:09
Mi na "dobry początek
urodziły się bliźniaki (chłopiec i dziewka), ale miałam ustawioną aspirację "rodzina" i dobiłam do końca przez, zupke, potrzeby, błaganie opieki społecznej i superpłodność :D To jest z dodatkiem "Czas wolny". A jak się ma własny biznes, wystrczy sernik zjeść i bingoo :D

Fisia
05.08.2011, 18:33
U mnie jeżeli już bliźniaki, to zawsze chłopiec i dziewczynka. Robiłam tak już 6 razy i zawsze to samo :) Jest wiele sposobów na bliźniaki (m.im. sernik, słyszałam że przy rodzeniu jak wciśnie się dwa razy enter to urodzą się bliźniaki :O, kod forcetwins, insimenator, przez kupienie nagrody aspiracji drugorzędnej jest większa szansa na bliźniaki...). Mi rodzą się bez niczego, jeśli staram się o dziecko w szafie z OŻ :o

Madame Marmolini
22.08.2015, 21:10
Trojaczki nie urodziły mi się nigdy, a bliźnięta - sporadycznie.Najczęściej to mam je wtedy, gdy simy są biedne i mają mały dom/mieszkanie. Jak chcę mieć bliźniaki, używam kodu forcetwins.

Nusso
22.08.2015, 21:40
Mi bliźniaki kiedyś rodziły się bardzo często, teraz prawie nigdy. Ani razu też nie doświadczyłem urodzenia chłopca i dziewczynki (mojej siostrze kiedyś się udało) ;)

Tenebris
24.08.2015, 10:29
Rodzą mi się tylko jak używam jakieś moda. Miałam kiedyś taki, że wybierało się co ma się urodzić w danej rodzinie :D.

Calcium
01.06.2017, 12:54
Często mam bliźniaki, zazwyczaj chłopiec i dziewczynka. Kiedy jest jedynak to jest dla mnie niesamowite szczęscie :D Chociaż i tak mam rodziny wielodzietne. Najlepsze są czworaczki z modem - ale też tylko jak są przez przypadek.

Collina
30.06.2017, 14:27
U mnie dwa razy byli, dwóch chłopców, niefortunnie w niezbyt bogatej rodzinie (ojciec zostawił żonę dla kochanka), ale jakoś sobie radzą, choć jeden ma ciągle depresję. xD
Drugi raz, dwie dziewczynki, w bogatej szanowanej rodzinie, radzą sobie dobrze, aktualnie są nastolatkami, które dostały się do szkoły prywatnej i rozwijają swoje zainteresowania i związki z rodziną.
Fajnie by było teraz gdzieś mieć parkę :P Albo kolejnych dwóch chłopców gdzieś, bo rodzi mi się pełno dziewczynek, także wśród zwierząt.