PDA

Zobacz pełną wersję : Co wolą simy? miłość......a może dobrą pracę???????


Psymuś
28.10.2004, 17:13
Moim zdaniem w The Sims 2, jedną z ważniejszych rzeczy jest łóżko, nie tylko do spania...................wiecie o co chodzi!!!!!!!!!!!!! Wiadomo, że sim jest też dumny, gdy zarabia dużo pieniędzy. Rodzice młodych simów na pewno zadowoleni nie są, gdy ich dziecko ma dziwne kolory............. The Sims 2 to super gra!!!!!!!!!! Ale kiedyś się znudzi....................................

Narya
28.10.2004, 17:21
ekhm jakoś cie nie rozumiem... to nie nabijalnia postów dla twojej wiadomości...
a więc tematy o tym były... :\

Madi_girl
28.10.2004, 17:44
Więc najpierw WITAJ NA FORUM. My już wiemy, że TS to wspaniała gra. Chyba dlatego tutaj jesteśmy, bo ją lubimy... Takie temaciki już były, ale poszukaj ich sobie i poczytaj :P Chyba wiesz jak to się robi :D A może Ci napisać ?? Pozdro for you!

Psymuś
28.10.2004, 18:17
Cześć!! Nie trzeba, poradze sobie, ale dzięki!!

lacoste
28.10.2004, 18:19
No to tak no...no a no fajnie...ykhym....super temat... :O ....
a ja niewiem co sie dzieje ze zawsze gdy chce miec dziecko to simka zapada w ciaze :O Od razu :O serio :O No wiecie za pierwszym razem...

Shèène
28.10.2004, 18:51
Mi też udaje się za pierwszym razem. To takie yyy... Nienaturalne.

Jav
28.10.2004, 19:53
Mi też udaje się za pierwszym razem. To takie yyy... Nienaturalne.
Błeh... a mi dopiero za którymś... nie starają się :|

rainne
28.10.2004, 19:56
Błeh... a mi dopiero za którymś... nie starają się :|
heh, a mi jedna simka nie chciała w ogóle zajść w ciążę... ani w wannie ani w łóżku... wiem, że to kwestia przypadku, ale tylko przez tą "niepodłodność" przestałam grać tą rodzinką ;)

Jav
28.10.2004, 20:00
heh, a mi jedna simka nie chciała w ogóle zajść w ciążę... ani w wannie ani w łóżku... wiem, że to kwestia przypadku, ale tylko przez tą "niepodłodność" przestałam grać tą rodzinką ;)
To simy mogą być bezpłodne? Wiem, że było tak w Simach1, kiedy trzeba było dziecko bez wyjścia zaadoptować... tu też? Na czym więc to polega :\??

rainne
28.10.2004, 21:01
To simy mogą być bezpłodne? Wiem, że było tak w Simach1, kiedy trzeba było dziecko bez wyjścia zaadoptować... tu też? Na czym więc to polega :\??
nie, tego nie powiedziałam... po prostu mimo wielu (naprawdę wielu) prób Simka nie zaszla w ciążę. Możliwe, że to był przypadek.

andonezja
28.10.2004, 22:00
To simy mogą być bezpłodne? Wiem, że było tak w Simach1, kiedy trzeba było dziecko bez wyjścia zaadoptować... tu też? Na czym więc to polega :\??

w 1-ynce mogly byc bezplodne? ;o czemu ja nic o tym nie wiem? ;dd o_O

apes666
29.10.2004, 16:38
Jakby to powiedzieć.. moja koleżanka zrobiła mnie i męża (męza ? ja nie chcę męża, będę żyć na kocią łapę) i on jest impotentem - starał się 30 razy i nic mu nie wyszło :D

Hawk
30.10.2004, 10:06
a moze nie chciala :D

Shèène
02.11.2004, 20:07
Mi wychodzi w łóżku. W wannie nie chcą:lovers:

Marilyna
03.11.2004, 00:21
Mi też wychodzi w łóżku, w wannie, w przymierzalni szkoda tylko, że nie można pod prysznicem. ;)

Biała dama
03.11.2004, 10:45
W The Sims 2 Czy W Ts1 MoŻna To RobiĆ W Wannie??!!!!!

Marilyna
03.11.2004, 10:59
W The Sims 2 Czy W Ts1 MoŻna To RobiĆ W Wannie??!!!!!

Może sprostuję, to co napisałam wcześniej. Simsy w The Sims2 nie mogą robić tego w wannie, tylko w jacuzzi. Pisząc w wannie miałam na myśli właśnie to.

Biała dama
03.11.2004, 11:38
Aha jeśli o to chodziło to sorki. Że w jacuzzi to akurat wiem.

apes666
03.11.2004, 13:30
A gdyby ona spróbowała seksu w jacuzzi, to możebym wreszcie zaszła w tą cholerną ciążę ?? bo ona powwli traci nadzieję na zachowanie naszej rodziny..

rainne
03.11.2004, 13:36
A gdyby ona spróbowała seksu w jacuzzi, to możebym wreszcie zaszła w tą cholerną ciążę ?? bo ona powwli traci nadzieję na zachowanie naszej rodziny..
heh... ja też myślałam, że może moja simka jest bezpłodna, czy co bo przy opcji "staraj się o dziecko", nie mogła zajść w ciążę. Tyle że przez cały czas klikałam, żeby to ONA się starała, gdy kazałam jemu, to zaszla od razu... nie wiem czy to ma to jakieś znaczenie. Może gdy simka nie potrafi zajść, to trzeba zmienić osobę starającą się o dziecko (tak, wiem, głupie ;) )

rainne
03.11.2004, 17:52
To wcale nie jest głupie to może byc wyjście z tej sytuacji. Moja simka tez nie mogła zajść w ciążę i zmieniałam i brałam faceta ale nic. Odczekałam parę dni to mi odrazu blizniaczki urodziła. Chłopaka i dziewczynę! :D :mbounce:
tyle że ta teoria u mnie upadła dzisiaj, ponieważ moja simka nie chce zajść w ciążę czy to ona, czy jej mąż starają się o to dziecko ;) może ma to związek z jej aspiracją (romansowanie), ale watpię. Trzeba będzie popróbować w wannie, skoro łóżko nie skutkuje ;)

Xia
01.02.2005, 15:19
Moja simka kiedyś nie mogła zajść w ciąże starałam się raz...drugi..trzeci i wkońcu urodziła synka.Dobraz zapisałam gre i ide do innej rodzinki potem wracan do tej samej a ona w ciąży :O .I tak cały czas przez wiele dni jest nadal w ciąży i nie rodzi:O .

Artusek
01.02.2005, 16:28
Zrobilem taki test, z jakimi Aspiracjami Simki najczescie zachodza w ciaze:

Rodzina - 10 na 10 badanych
Wiedza - 8 na 10 badanych
Bogactwo - 8 na 10 badanych
Popularnosc - 7 na 10 badanych
Romansowanie - 4 na 10 badanych

Bezplodnosc moze byc spowodowana Pragnieniem romansowania. Sam mam Simke z ta Aspiracja i za Chiny nie ma ochoty zajsc w ciaze. Probowalem juz sporo razy i nic :(.

Cocaine
01.02.2005, 16:50
:mu:
a mój sim gnije w domu z dwójką dzieci (synek nastolatek, córka małe dziecko) a żona chodzi do pracy (kariera- armia) Syn powstał za pomocą jaccuzi, a córka za pomocą przymierzalni. Mi się jeszcze nie zdarzyły bezpłodne simy aczkolwiek w jednej rodzinie czekałam czekałam ale się okazało, że to dlatego, że nie poczekałam , aż jej brzuch urośnie ;s

taSEka
02.02.2005, 19:43
W tych Twoich badaniach troszeczkę się nie zgadza. Moja simka ma apirację ,,rodzina" i dopiero po 20 razie urodziła dziecko, natomiast jej siostra która ma ,,romansowanie" zaszła już po 2 dniu po ślubie :D

ania500
02.02.2005, 20:17
mi sie udaje za pierwszym razem, jak zrobią "gorące pocałunki" i potem no wiecie to mi simka zapda w ciąże :D

moniczka12
03.02.2005, 06:32
nie, tego nie powiedziałam... po prostu mimo wielu (naprawdę wielu) prób Simka nie zaszla w ciążę. Możliwe, że to był przypadek.
No u mnie tez tak bylo, ze simka normalnie probowala chyba z 10 razy zajsc w ciaze i w wannie i w lozku i nic, dopiero pozniej zapisalam i za pierwszym razem jej sie udalo. :* :*

Cocco
03.02.2005, 08:00
Moja ulubiona simka miala ciaze 3 razy(serio, 4 razy rodzila bo jeszcze blizniaki!)
i z pierwsza musiala starac sie 2 razy.
Jarka zabrala opieka spoleczna bo nie chcial chodzic do szkoly:(
ale byla zona taty go adoptowala:)

Adus
04.02.2005, 09:54
Bezplodnosc moze byc spowodowana Pragnieniem romansowania. Sam mam Simke z ta Aspiracja i za Chiny nie ma ochoty zajsc w ciaze. Probowalem juz sporo razy i nic :(.

Ozenilem sie niedawno z Nina Kaliente, ktora ma pragnienie romansowania. Wystarczylo tylko jedno 'postaraj sie o dziecko' zeby juz rano leciala do kibelka i wymiotowala ;)

Myszka-99
04.02.2005, 10:22
mi sie udaje za pierwszym razem, jak zrobią "gorące pocałunki" i potem no wiecie to mi simka zapda w ciąże :D

EHM :\ przez gorące pocałunki nie można zajść w ciążę w ts2 :|
No chyba, ze była mowa o "jedynce" ;P

JAK TO "w przymierzalni" można zajść w ciaże? Jeszce tego nie opatentowałam :D

Daisy1992
04.02.2005, 10:33
Ja tam wolę to pierwsze. Lubię jak mi się rodzi dziecko. A kasę i po prostu dodaję... Tak jest prościej... :D

.::Vanillia::.
04.02.2005, 10:38
EHM :\ przez gorące pocałunki nie można zajść w ciążę w ts2 :|
No chyba, ze była mowa o "jedynce" ;P

JAK TO "w przymierzalni" można zajść w ciaże? Jeszce tego nie opatentowałam :D

Jej chodziło o to, że zawsze jak daje, żeby się gorąco całowali, a potem bara bara to zachodzą w ciąże.
Jak sim jest w przymierzalni to kliknij na nią drugim simem i powinno być coś w rodzaju "baw się" albo coś podobnego(też nigdy nie próbowałam)
EDIT: Chociaż nie, właśnie byłam na mieście z moimi simami i jest normalnie bara bara i postaraj się o dziecko (a gdy już skończy :) simy, które stały obok przymierzalni wiwatują... :D )

Cocco
20.02.2005, 16:46
nie, tego nie powiedziałam... po prostu mimo wielu (naprawdę wielu) prób Simka nie zaszla w ciążę. Możliwe, że to był przypadek.


a przed opcja "postarak sie..." kazalas simom sie przytulic?

Adi
20.02.2005, 17:05
Niewiem czemu ale ostatnio u mnei w lozku jest samo bara-bara z nei ma postAraj sie o dziecko! Ten tak miliscie kiedys?

berata
20.02.2005, 17:58
Niewiem czemu ale ostatnio u mnei w lozku jest samo bara-bara z nei ma postAraj sie o dziecko! Ten tak miliscie kiedys?
Tak jest jak simowie mają jakieś dwa, trzy dni do stania się emerytem i gdy simka jest w ciąży.