Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi > miłośniczka zwierząt
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Oceń wpis

Wielopokoleniowe wyzwanie w 3 oraz wspominki z początków gry w 3

Napisane 25.12.2015 17:40 przez miłośniczka zwierząt

Hej, witajcie co tam u was? Jak wam święta mijają?
Ja dzisiaj jednak nie wytrzymałam z moja rodzinką w the sims 2 więc postanowiłam zainstalować podstawę 3 i tam spróbować zrobić wielopokoleniowe wyzwanie. Ile to ja się w 3 nagrałam, raz jak moja simowa rodzinka urządzała przyjęcie na zbieranie datków, bo mąż simki był politykiem i jakaś stara simka umarła na tym przyjęciu i się stypa zrobiła. innym razem zmieniłam sobie aktywna rodzinę i poprzednią zostawiłam samopas ja patrze a moja simka ma 2 dzieci i mieszka gdzie indziej . Oj, dużo tych rodzinek miałam w 3 raz mi simka szybciej umarła niż jej mąż i zostawiła go z synami a mieli ich chyba z 3 czy 4 o ile dobrze pamiętam. Zawsze w simsach przesadzam z ilością dzieci i potem mam problem z ogarnięciem tego.
W 2 mam już 4 dzieci a kolejna 2 jest w drodze także będzie 6 dzieci nie wiem czy w 3 też moje simy tyle będą miały dzieci, ale na pewno nie 6, bo w 2 nie daje już rady tym bardziej, że mąż simki jest simoroślą. W 3 bardzo mi się podobają postacie nadnaturalne są naprawdę dobrze stworzone nie grałam tylko jeszcze syreną. Myślę, że w końcu też ją wypróbuję.
No, dobra na dzisiaj to tyle do następnego razu
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 2960 Komentarze 0 Edytuj tagi
« Poprzednia     Główny     Następny »
Komentarzy 0

Komentarze

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:19.

Partnerzy