Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi > miłośniczka zwierząt
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Oceń wpis

która część simów jest lepsza the sims 2 czy the sims 3

Napisane 15.06.2011 17:07 przez miłośniczka zwierząt

Cóż the sims 2 ma niezwykły klimat i wraz z dodatkami oferuje nam bardzo dużo opcji. Natomiast the sims 3 oferuje nam otwarte otoczenie i też sporo możliwości których nie było w samej podstawie do the sims 2 a doszły z dodatkami. Np od razu w podstawie the sims 3 możemy mieć samochód czy też własny ogródek warzywny. Cóż akcesoria do the sims 3 są, ubogie i dają nam mało mebli i ubrań nie tak, jak w the sims 2 że w akcesoriach było sporo ubrań i mebli. Ja nadal wolę jednak the sims 2 mimo że dodatki do the sims 3 są ciekawe to mają sporo błędów co potrafi zdenerwować człowieka a w szczególności mnie. I dlatego od piątku wracam do the sims 2 . A dlaczego od piątku ? dlatego że pożyczyłam kumpeli jeszcze na początku maja bo zakładałam że, w the sims 3 będę grać do końca wakacji ale, jednak the sims 3 mi się szybko znudziły. Brakuje mi tego niezwykłego klimatu i wielu rzeczy które w the sims 2 ten klimat tworzą mimo że, the sims 2 ma ekrany ładowania to jednak lubię w nią grać. Ze wszystkich dodatków wydanych do the sims 2 najbardziej lubię Zwierzaki , Cztery Pory Roku. Fajnym dodatkiem jest też, dodatek Na studiach w którym możemy wysyłać naszych nastoletnich simów na studia dzięki, czemu potem mogą znaleźć lepiej płatną pracę. No na dzisiaj to tyle jutro kolejna notka. Życzę miłego czytania .
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 4889 Komentarze 3 Edytuj tagi
« Poprzednia     Główny     Następny »
Komentarzy 3

Komentarze

1. Stary komentarz
    Bardzo ciekawa notka! Wygląda na to,że nie tracę wiele nie mając trójki.To znaczy na pewno ta część ma multum opcji,chociażby w kreatorze tworzenia Simów,ale mi nie podoba się ta plastikowa grafika i w ogóle jakoś tak...Po co odnawiać coś co nie jest zepsute,w tym przypadku The Sims 2? I tak nie mogę zagrać w trójkę i przekonać się na własnej skórze jaka ona jest z powodu zbyt wysokich wymagań sprzętowych,ale każdy woli coś innego.Fani Simów z lepszymi z pewnością kupili już Simsy 3.miłośniczko zwierząt,czekam na kolejną Twoją notkę Pozdrawiam;-)
    Napisane 15.06.2011 19:03 przez Piwusia Piwusia jest offline
  2. Stary komentarz
    Cóż sporo opcji doszło w the sims 3 których nie ma w the sims 2 np stawianie mebli pod skosem itp ale, i tak wadą the sims 3 i to ogromną jest masa błędów. Dodatki też za dużo mebli nie dają a grafika jest nie tyle że, taka cukierkowa to jeszcze jaskrawa i mnie np. po 1h grania w the sims 3 bolą oczy. Czego nie miałam grając w the sims 2 cieszę się, że mój pierwszy wpis ci się spodobał, twoje wpisy też są super .
    Napisane 15.06.2011 21:03 przez miłośniczka zwierząt miłośniczka zwierząt jest offline
  3. Stary komentarz
    Wy wszyscy się mylicie przesież sims 3 to: "Świat nieograniczonych możliwości"
    Napisane 17.06.2011 19:04 przez DiamentowaSimka DiamentowaSimka jest offline

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:46.

Partnerzy