Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi > Pani_Snejp
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Oceń wpis

Pani Snejp w zwykłej szkole cz.2 --zmęczenie--

Napisane 09.09.2009 19:58 przez Pani_Snejp

Wczoraj poszłam spać o 21.00... A chodzę zawsze o 23.00... Spałam... 9 godzin... A zaraz sie znowu kładę.

Szkoła wyniszcza. Wszystko mnie boli, mam zakwasy i ogólnie złe samopoczucie. Kartkówka spoko wyszła. Ogólnie szkoła nie byłaby taka zła, gdyby nie potwornie męczące wf-y, hałaśliwe przerwy, no i... ciągle biadolenie przyjaciółki, że facet jej nie zauważa. Naprawdę, może jestem wredna i nieczuła, ale ja jej o USA Sev Junior (tak nazywamy nowego Amerykanina) nie mówię NON-STOP. A ona ciągle. Nie daje się skupić na lekcjach. Wcześniej przytakiwałam, ale teraz jej to nie daje wystarczająco. Robi się naprawdę nerwowa i ciagle gada, że się zabije. Wiem, że to nieprawda, ale naprawdę mam dość. Tylko jak jej powiedzieć, żeby wystopowała trochę? Nie potrafię walnąć prosto z mostu ''Cicho bądź'', a rady mi się kończą. Umówiłam ich na spacer jutro. Było okej, ale tylko przez 10 minut. A potem się zaczęło...:
''Magda, a co będzie, jak on powie, że nie?''
''Magda, ale ja myślę, że on się nie zgodzi''
''Magda, ale co ja mam mu mówić?''
''Magda, no ale ja nie wiem, co mam mówić, w ogóle, on się obrazi i pójdzie do Ca... (nazwisko zacenzurowane) bo to jego dupa''
''Ale to nie jego dupa...'' - to ja.
''No ale ona jest ładniejsza''
''Nie jest. Ma świński ryj...''
''Jest ładniejsza''

I tak przez pół godziny. I mój plan uczenia się na lekcjach i uważania szlag trafił, bo siedzimy razem i ona wiecznie nawija, że się boi, boli ją brzuch z nerwów, albo mu się nie spodoba.

Help plix.
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 11455 Komentarze 7 Edytuj tagi
« Poprzednia     Główny     Następny »
Komentarzy 7

Komentarze

1. Stary komentarz
    skad ja to znam?
    Napisane 10.09.2009 09:44 przez brzos brzos jest offline
  2. Stary komentarz
    no to mam to samo. tylko że ona ma aż DWÓCH do non stop pieprzenia o nich na lekcjach.
    Giovani to, Giovani tamto. [dziwne, ze Giovani, bo na imie ma Kamil ) A Filip to taki, a Filip to siaki.

I TAK NON STOP. A jak jej raz powiem, żeby się przyznała, że jej się F/G podoba, to normalnie wybucha i twierdzi ze rozpowiadam o niej zlosliwe ploty.

nie mam siły na to.
    Napisane 10.09.2009 14:56 przez Nyks
  3. Stary komentarz
    aaahh szczesciara ze mnie, bo nie mam takich przyjaciolek uf
    Napisane 11.09.2009 18:47 przez
  4. Stary komentarz
    a tak w ogole to do teraz myslalam, ze to blog zelkam
    super!
    Napisane 11.09.2009 18:58 przez
  5. Stary komentarz
    O współczucie.
    W gimnazjum też mi na lekcjach koleżanka w kółko gadała o pierdołach i co dosłownie 5 minut zawsze się pytała ile do dzwonka. Ja jej odpowiadałam z pamięci, a ona "skąd wiesz?" a ja jej "bo co 5 minut się o to pytasz", po czym sprawdziłam zegarek i miałam rację.
    W dodatku także się pytała w krótkim odstępie czasu czy jest brudna na twarzy, bo bawiła się długopisem i jak wygląda -.-'
    A gdy ja jej coś powiedziałam, co trwało 5 sekund, to od razu "weź nie gadaj do mnie teraz". <_<
    I co do szkoły, to masz rację. Wyniszcza :x
    Napisane 11.09.2009 23:24 przez Miyoki Miyoki jest offline
  6. Stary komentarz
    oh, użyj zaklęcia trwałego przylepca i zalep jej buźkę : D
    wiem, że rada do bani no ale cóż. albo pogadaj z nią o tym, jakoś szczerze. Ano wyniszcza, i to cholernie. Dla mnie w wakacje było późno o godzinie 3-4, a teraz o 22 do wyra, dobija mnie to >.>
    Napisane 12.09.2009 11:01 przez shiyo shiyo jest offline
  7. Stary komentarz
    nie, jest lepsze zaklęcie od trwałego przylepca, wystarczy zajrzeć do VI tomu :[
    Napisane 12.09.2009 15:11 przez

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:23.

Partnerzy