Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

stare

Dwie fotki

Napisane 20.09.2014 17:24 przez Shiver

Heloł :3
Dawno mnie tu nie było, głównie przez Bitwę o Dom (i przede wszystkim szkołę), przepraszam, poprawię się Miałem u siebie dwie randomowe fotki zrobione na kolejny challenge na LivingSims (tym razem na zrobienie najpiękniejszego simowego ujęcia związanego z wnętrzami lub ogrodem), więc dlaczego nie podzielić się nimi z Wami?
Szału z nimi nie ma, noale

Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 1875 Komentarze 1 Shiver jest offline Edytuj tagi
stare

Witam mój 1 simowy serial:>

Napisane 13.09.2014 19:42 przez iwonkaa21

Od jakiegoś czasu robię swój własny serial wkładam w niego wszystko co najlepsze i chyba widać efekty
Bo ja się bardzo staram i chciała bym żeby ktokolwiek obejrzał moja ciężka prace i ocenił:>
Tu daje 1 linka do mojego serialu:>

http://www.thesimsresource.com
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 3018 Komentarze 4 iwonkaa21 jest offline Edytuj tagi
stare

tfórczość #1

Napisane 23.08.2014 18:05 przez Meryam

Zastanawiałam się, czy w ogóle wstawiać to coś na forum, bo prawdę powiedziawszy nie jest to twórczość wysokich lotów, ale bez sensu byłoby zakładać temat dla czegoś, czego zapewne nigdy nie skończę. Mam tendencję do tego, że zaczynam coś pisać, i mam ten zarodek pomysłu w głowie, ale w czasie gdy przelewam go na papier, czy jak kto woli - na klawiaturę, on powoli wymyka się z mojej podświadomości by nigdy nie wrócić.
Nienawidzę tego.

Pogniecione ubrania leżały luźno
...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 1607 Komentarze 0 Meryam jest offline Edytuj tagi
stare

Biały salon

Napisane 22.08.2014 09:08 przez Shiver
Updated 22.08.2014 at 09:15 by Shiver

Heloł :3
Na LivingSims jest taki fajny dział, gdzie można poprosić o jakiś challenge tylko dla siebie. Ja tak zrobiłem i miałem za zadanie urządzić bardzo minimalistyczny salon z jadalnią, gdzie WSZYSTKO będzie białe oprócz jednej rzeczy (w moim przypadku drewnianej podłogi).
Było bardzo ciekawie, aczkolwiek to nie jest styl w jakim lubię budować, muszę mieć dużo syfu No i mogłoby to wyglądać o wiele lepiej, wiem (;
W każdym razie tutaj macie fotki. Mam nadzieję, że coś dojrzycie,...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 2241 Komentarze 2 Shiver jest offline Edytuj tagi
stare

Studio

Napisane 17.08.2014 16:22 przez marandile

Na forum livingsims był taki challenge na urządzenie mieszkanka - studia. No i oto ono, łazienki nie ma, bo jest in progress jeszcze

...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 4300 Komentarze 1 marandile jest offline Edytuj tagi

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:57.

Partnerzy