Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Mało jest takich blogów na FTS, bo raczej mówi się to w "Opowiadamy jak sobie gramy". Ale ja chcę mieć swoją przestrzeń i do tego służy mi ten blog.
Od dzisiaj (5.06.2011) będę się starać zamieszczać posty częściej.
A więc, zapraszam do lektury!
tajemnica
stare

Tym razem dwójka! - rodzina Ogród

Napisane 06.08.2012 16:39 przez Cynthia (My TS3 - My game)

Rodzina Ogród, założona przez moją koleżankę, która w życiu w simsy nie grała, początkowo składa się z jednej simki - Kasi. Kasia pragnie zostać naukowcem, ale zupełnie nie ma do tego predyspozycji, więc skupia się na innej wartości. Rodzinie. Jako że nie chce łazić z byle kim, decyduje się na adopcję. Nie może wybrać dziecka, więc oddają jej te, które najbardziej pasuje do stylu życia kobiety.
Do domu Kasi wita siedmioletnia Halinka.
Dziewczynka jest pulchna i śmieszna, ale sprytna....
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 2999 Komentarze 0 Cynthia jest offline Edytuj tagi
stare

Lolcia

Napisane 12.07.2011 13:56 przez Cynthia (My TS3 - My game)

po prostu musiałam ją dodać

http://imageshack.us/photo/my-images...nshot153v.jpg/
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 6263 Komentarze 2 Cynthia jest offline Edytuj tagi
stare

Rodzina Clavell - kontynuacja

Napisane 05.06.2011 16:00 przez Cynthia (My TS3 - My game)
Updated 11.06.2011 at 13:21 by Cynthia

Ach, ci Clavellowie. Na ogół sprawiają wrażenie rodziny różnorodnej i zżytej, lecz są doskonałym przykładem powiedzenia "pozory mylą".
Stary, dobry Buster ma dosyć swego nieudolnego synka Alexandra, a Bessie nie wie, co o tym myśleć. Z jednej strony kocha obu mężczyzn nad życie, ale czy nie łatwiej było by ich porzucić? Takie to myśli nasuwają się jedynej żyjącej pani Clavell.
Xander szybko rzucił przestępczość. Zrozumiał, że to nie dla niego, przy czym trochę przekonał...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 3039 Komentarze 0 Cynthia jest offline Edytuj tagi
stare

Hathworn

Napisane 04.03.2011 19:04 przez Cynthia (My TS3 - My game)
Updated 11.03.2011 at 19:44 by Cynthia

To moja nowa rodzinka. Składa się z czterech osób. Seniorka rodu, Marion Hathworn jest emerytką. Jest urodzoną kucharką i ma świetne poczucie humoru. Jej mąż, Coleman Hathworn jest dorosły, pracuje jako archiwista w wieżowcu w SV (to jedyna robota w której nie trzeba poprawiać umiejętności ) . Mają dwójkę dzieci - córeczkę Lucile w wieku szkolnym i nastoletniego syna Devina. Oboje dobrze sobie w szkole radzą, Devin ma czwórki, a Lucile piątki. Na razie tyle, bo gram od wczoraj. Nara!
...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 3047 Komentarze 0 Cynthia jest offline Edytuj tagi
stare

Alvi

Napisane 28.01.2011 15:24 przez Cynthia (My TS3 - My game)

Rodzina Alvi w Sunset Valley - sądzę, że mogliście poznać. Ojciec z dwoma synami. Jednak w czasach, które są przeze mnie używane, ojca nie ma, VJ wziął ślub z moją simką magnatką finansową Velarie Hugos, a Miraj ma za żonę Bellę Kawaler (teraz Alvi) i mają syna - małego Lawrenca który jest śpiochem i leniuchem. Planuję dla niego także cechę świetnie całuje! Postaram się później napisać więcej. Pa!
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 2659 Komentarze 0 Cynthia jest offline Edytuj tagi

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:37.

Partnerzy