Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

stare

my name's blurryface and I care what you think

Napisane 12.03.2016 13:47 przez Meryam

Ja zwykle stawiam na bardziej personalne przemyślenia.

Żyjemy w takich czasach, kiedy opinia o nas ma ogromne znaczenie nie tylko dla nas, ale też dla innych. Ilość "lajków" wyznacza "fajność", ilość obserwujących na portalach społecznościowych wyznacza popularność. Wszędzie obowiązują systemy komentarzy wykorzystywane w przeróżny sposób do "wyrażania swojej opinii". I tu tkwi problem. Do portali społecznościowych dostają się coraz młodsze osoby, również...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 3611 Komentarze 4 Meryam jest offline Edytuj tagi
stare

double standard

Napisane 29.01.2016 10:57 przez Meryam

Zauważyłam pewien niebezpieczny trend w internecie, kiedy nie rozróżnia się feministek i tzw. "feminazi". Dlaczego to dla mnie taki problem? Bo jestem za równością kobiet i mężczyzn. I na tym polega feminizm. Feminazizm zaś polega na popieraniu przewagi kobiet nad mężczyznami. A tak wielu tego nie rozumie...
Nie żyjemy w czasach, kiedy kobiety muszą tworzyć grupy sufrażystek, walczyć o swoje prawa wyborcze czy o to, żeby mogły pracować poza domem, bo świat ruszył do przodu i nie...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 1543 Komentarze 2 Meryam jest offline Edytuj tagi
stare
Rating: 2 votes, 4.50 average.

niby nie wynika nic

Napisane 10.01.2016 12:31 przez Meryam

Organizacja swojego czasu - niby banał, niby proste, rozpisać sobie plan dnia, pobudka o 5, 6:30 autobus, od 8 do 13 szkoła, o 14 powrót do domu, godzina odpoczynku, od 15 do 18 nauka, od 18 do 20 ćwiczenia, od 20 czas wolny/dodatkowe projekty do szkoły, 22/23 sen. Proste? Niekoniecznie.
Jestem. Zmęczona.
Nie mam życia towarzyskiego, bo mam zbyt duże ambicje i jestem perfekcjonistką. Do tego stopnia, że ograniczyłam ilość osób, z którymi rozmawiam poza szkołą do DWÓCH. A kiedyś gadałam...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 2356 Komentarze 4 Meryam jest offline Edytuj tagi
stare

sam sobie narysuj świat

Napisane 30.11.2015 18:42 przez Meryam

Przez kilka ostatnich miesięcy uczyłam się kultury. Nie powiem, że jestem jakaś super ułożona i nie klnę albo nie kładę nadgarstków na stół podczas jedzenia, ale pracuję nad sobą. Uczyłam się prywatności i tego, że nie każdy musi wiedzieć co się u mnie dzieje (o ironio, ale piszę o tym na forum publicznym ). Uczyłam się własnej wartości, bo od lat miałam zaburzone jej poczucie i uważałam, że zasługuję na cały brak szacunku jaki mnie spotyka. I tak jak nigdy nie wierzę w żadne gadki motywacyjne,...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 1523 Komentarze 2 Meryam jest offline Edytuj tagi
stare

grow up

Napisane 18.11.2015 20:55 przez Meryam

Mam ochotę ponarzekać xd Jeśli nie masz ochoty tego czytać, to tego nie rób, proste
I uprzedzam, że będzie tu dużo personalnych faktów i opinii o moim życiu i ja nie oczekuję, że ktoś to zrozumie. Po prostu muszę to z siebie wyrzucić xD

Zacznę może od tego, że odkąd jestem w liceum to prawie cały czas trzymałam się z jedną, określoną grupą ludzi - cztery dziewczyny (w tym ja), dwóch chłopaków (w tym mój obecny eks), no i zawsze jakoś leciało, wychodziliśmy wszyscy razem na...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 2416 Komentarze 7 Meryam jest offline Edytuj tagi

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:20.

Partnerzy