Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

stare

update? niee...

Napisane 30.11.2014 18:09 przez Meryam

Dawno mnie to nie było. Nie mówię tylko o blogu, ale ogółem o forum. Chyba każdy zauważył już, że to forum umiera śmiercią powolną i bolesną. Już nawet "Forumowe Gry" nie tętnią życiem tak jak kiedyś. Jak były gównoburze, to przynajmniej coś się działo
A tak całkiem serio, trochę mi jest szkoda tego forum. Pamiętam, jak rejestrowałam się tu jako idiotyczna i niedojrzała 13-latka, którą autentycznie interesowały simsy, wtedy jeszcze nie miałam żadnego konkretnego pomysłu na siebie,...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 5285 Komentarze 6 Meryam jest offline Edytuj tagi
stare

tfórczość #1

Napisane 23.08.2014 18:05 przez Meryam

Zastanawiałam się, czy w ogóle wstawiać to coś na forum, bo prawdę powiedziawszy nie jest to twórczość wysokich lotów, ale bez sensu byłoby zakładać temat dla czegoś, czego zapewne nigdy nie skończę. Mam tendencję do tego, że zaczynam coś pisać, i mam ten zarodek pomysłu w głowie, ale w czasie gdy przelewam go na papier, czy jak kto woli - na klawiaturę, on powoli wymyka się z mojej podświadomości by nigdy nie wrócić.
Nienawidzę tego.

Pogniecione ubrania leżały luźno
...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 1945 Komentarze 0 Meryam jest offline Edytuj tagi
stare

nie pójdę z tobą dziś bejbi na techno...

Napisane 07.02.2014 18:34 przez Meryam
Updated 07.02.2014 at 20:15 by Kędziorek

Dzisiejsza sytuacja, jakiej doświadczyłam zainspirowała się do pewnego wywodu na nurtujący mnie temat, a że raczej nie mam gdzie indziej tego napisać to wyżalę się tu.

Praktyczna lekcja WOSu - nauczycielka zabrała nas do sądu byśmy mogli z widowni obserwować przebieg rozprawy (btw. jestem na profilu humanistyczno-prawnym - mam rozszerzony WOS). Oczywiście cała klasa podjarana, idziemy do sądu, "sędzia Anna Maria Wesołowska" i inne tego typu teksty, standard. Oczywiście nauczycielka...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 3320 Komentarze 2 Meryam jest offline Edytuj tagi
stare

what the heck am I doing

Napisane 30.12.2013 17:00 przez Meryam

swiss fcking cheese co ja tu robię

Tak, przyznaję, nudzi mi się okrutnie. Powinnam pisać jakiś artykuł do Trudnych Spraw, albo jakiś wywiad chociaż, albo przynajmniej linijkę do tristitii, ale NOPE, musiałam wylądować tu. WHEEEEEEE

Tak, to prawda, że jestem pokręcona. Prawdą jest też, że jestem wredna i niemiła, i sram hejtem, i pluję jadem, i fogule jestem taka ZUAAAAA i tak mi z tym wszystkim przykro, że aż wcale.

Okej, to zaczyna źle wyglądać, jeszcze...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 2156 Komentarze 1 Meryam jest offline Edytuj tagi

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:31.

Partnerzy