Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

stare
Rating: 2 votes, 5.00 average.

O wszystkim i o niczym.

Napisane 08.07.2010 15:24 przez dardar

Witam wszystkich ;)
( nie mam pojęcia jak się wstawia emotki xD)

To może kilka słów o sobie? :
Gdzieś z 2 lata temu namówiłam tatę na Photoshopa, w końcu trzeba spróbować. Więc od tamtego czasu zaczęłam zatajać wszelkie informacje, tutoriale itp o tym programie. [ jak ktoś zna jakieś fajne tutosy może podsunąć pomysłów trochę :P] Interesuję się jeszcze fotografią - nie mam aparatu marzeń lecz nie narzekam :D Ale najbardziej interesuję się modelingiem, moim marzeniem...
Banned
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 2761 Komentarze 0 dardar jest offline Edytuj tagi
stare

Umieszczanie modów w grze

Napisane 21.11.2010 12:22 przez anie_1981
Updated 22.09.2012 at 14:23 by anie_1981

W necie jest mnóstwo poradników o tym jak zmusić grę do czytania modów i dodatków z neta. Mimo to niektórym nadal to nie wychodzi...

1. Przede wszystkim należy ściągnąć Framework Hack czyli wszystko to, co potrzebne grze do czytania modów, hacków i nieoficjalnych dodatków.

2. Otwieramy jakiegoś managera plików, może być zwykły eksplorator Windows. Idziemy do:

C:\Documents and Settings\[Nazwa Użytkownika*]\Moje Dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3
...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 16431 Komentarze 3 anie_1981 jest offline Edytuj tagi
stare

Wyłączanie się gry, jak temu zapobiec?

Napisane 27.01.2011 13:11 przez anie_1981
Updated 01.01.2013 at 18:10 by anie_1981

Witam!

Dzisiaj zajmiemy się omawianiem tematu wywalania się gry do pulpitu, tak częstym problemem w The Sims 3. Ten sposób nie wszystkim działa, tak słyszałam. Ale mnie chyba działa, bo od bardzo dawna nie mam tego problemu. Oświadczam też, że to nie jest sposób, na który sama wpadłam. Już ktoś go opisywał, ale ja chciałam ten sposób szerzej opisać, bo może komuś pomóc. No to do dzieła!

1. Klikamy Prawym Przyciskiem Myszy na ikonkę Mój Komputer. Z listy wybieramy Właściwości....
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 20155 Komentarze 4 anie_1981 jest offline Edytuj tagi
stare

Rosa "Mustang z Dzikiej Doliny"

Napisane 02.09.2012 15:45 przez justinea4 (justinea4--> Projekt Dogs & Cats)
Tagi koń, rosa

Rosa
Klacz zainspirowana bajką Mustang z Dzikiej Doliny. Przy okazji jeśli ktoś wie, jak usunąć limit warstw możliwych do użycia przy jednym umaszczeniu, to byłabym wdzięczna za pomoc

Odwiedzin 5728 Komentarze 0 justinea4 jest offline Edytuj tagi
stare
Rating: 2 votes, 4.50 average.

Łono Maryi

Napisane 28.09.2009 18:26 przez Windrider (Jabukologia)

Kolejna wizyta u alergologa, do którego jeżdżę regularnie już trzeci rok. Jako, że wszystkie sensowne gazety w poczekalni już dawno przeczytałem, ostatnim razem sięgnąłem po "Gościa Niedzielnego". Znalazłem w nim parę ciekawych artykułów, pare rzeczy które uznałem za mądre, pare, z którymi mocno bym polemizował i trochę kompletnych idiotyzmów. Ogólnie jednak uznałem go za dosyć interesującą lekturę, a na pewno lepszą od przeglądania katalogów mody ; ) Dlatego też dzisiaj też do niego zajrzałem....
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 4913 Komentarze 2 Windrider jest offline Edytuj tagi

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:51.

Partnerzy