Wróć   TheSims.PL - Forum > Ceasaries
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Ceasaries i Rosemarie
Wiadomości odwiedzających od 11 do 20 z 265
  1. Rosemarie
    12.07.2012 12:04
    Rosemarie
    ja na razie nie oceniam, poczekam na film lub pierwsze zdjęcia z planu. Jamie jest okej, z dobrą charakteryzacją da się wszystko. Śliczna Lily Collins jest idealna! Ma naturalnie rude włosy i zielone oczy, no i piegi oczywiście. Jemima West jest mało znana, nie wiem czy jest dobrą aktorką, czy nie, ale wizualnie pasuje. A Roberta znam z serialu misfits, był tam boski, świetny z niego aktor i tyle. dla mnie cała obsada pasuje, spójrzmy prawdzie w oczy: mogło być gorzej.
  2. Ceasaries
    12.07.2012 09:19
    Ceasaries
    Mi się podoba.. ^^ Jak na razie to chyba jedyna osoba, która mi przypadała do gustu..
  3. Rosemarie
    11.07.2012 21:17
    Rosemarie
    jest! Simona zagra boski Robert Sheehan. <3
  4. Ceasaries
    22.06.2012 21:23
    Ceasaries
    Hmm.. szczeże dla mnie.. ona wygląda za słodko i delikatnie, jak na Isabel.. Nie widziałaś zapewne dlatego, że grała w małej ilości... No, ale cóż, my nie mamy na to wpływu, a szkoda...
  5. Rosemarie
    22.06.2012 18:36
    Rosemarie
    mam mieszane uczucia. dziewczyna niby brzydka nie jest, ale coz... nie pasuje mi po prostu. jednak talent ważniejszy, a ja w żadnym filmie jej nie widziałam. :/
  6. Ceasaries
    21.06.2012 20:47
    Ceasaries
    Dobra mam trochę oficjałów.. na temat DA.
    - Jemima West oficjalnie została Isabelle Lightwood i podpisała umowę na jeden film.
    - Alec jest już oficjalnie i ostatecznie wybrany, ale Cass nie może powiedzieć, kto nim jest jeszcze przez parę dni.
    - Cassandra twierdzi, że Alec jest Brytyjczykiem, ma ciemne włosy i z całą pewnością wiemy, kim jest, jest znany, a ona bardzo go lubi cieszy się, że jest wybrany. On i Jemima będą super razem wyglądać i są bardzo podobni.
    - Fani spekulują, że Alec to Ed Westwick - jest to najczęstszy typ.
    Na razie mam tyle info.. a i jeszcze Simon, nie został wybrany..
  7. Rosemarie
    17.06.2012 22:37
    Rosemarie
    nie, skad mam wiedziec :/
  8. Ceasaries
    17.06.2012 22:06
    Ceasaries
    pffff.. mogliby wreszcie.. a może wiesz kiedy..?? (tak mniej - więcej).
  9. Rosemarie
    17.06.2012 22:03
    Rosemarie
    no raczej nie, skoro nie ujawniono oficjalnej obsady :/
  10. Ceasaries
    17.06.2012 21:56
    Ceasaries
    Hei.. co tam..?? Jak u cb pogoda..? Masz jakieś nowe wieści dotyczące obsady..?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023