Wróć   TheSims.PL - Forum > .mirror
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy .mirror i dżin.
Wiadomości odwiedzających od 11 do 20 z 29
  1. dżin.
    31.12.2010 08:13
    dżin.
    dzięki szafa mi podpowiedziała
  2. .mirror
    30.12.2010 15:53
    .mirror
    WOOOOW, jaka *****ista sygna!
    W jakich płatkach ją znalazłeś? xD
  3. .mirror
    14.12.2010 12:23
    .mirror
    Czy ja wiem? Gaga wprowadziła tą dziwną modę i teraz każdy artysta się z nią ściga "kto się dziwniej ubierze?". W ogóle ja mogłabym powiedzieć tak: Gaga jest dobrą projektantką, ale nie artystką. Owszem, umie śpiewać na żywo itd. ale bez dziwnych strojów ona by się nie wybiła. Dlatego moim zdaniem Gaga jest projektantką, i nikim więcej. I niech tak zostanie.
    Katy - taaa wiem, oglądałam >.< Myślałam, że uszy mi się rozpadną na 10 000 kawałków x.x
    Shakira - taaa, Waka Waka jest wyrąbiste xD W teledysku najlepsze sceny to te bez shakiry, ale tak czy siak uwielbiam Wakę xD
  4. dżin.
    14.12.2010 12:16
    dżin.
    Ja nie popieram twojego zdania, że LG jest dziwna, ona po prostu wyprzedza wszystko kilkanaście lat...uwierz mi, że z upływem czasu, wszyscy ludzie będą podobni do obecnej LG. Wówczas wtedy, kiedy panowało Love Game lub Poker Face, była na obecnym poziomie mody etc. jak dzisiejsi, teraźniejsi ludzie. Alejandro także mi się nie podoba, ale trzeb przyznać, że w jednej scenie wyszła świetnie(czarne proste spodnie i t-shirt). Shakira była i jest bardzo dobra, nawet jej najnowsze hity mi się podobają, ale najbardziej Waka Waka Posłuchaj sobie jak KP śpiewała podczas EMA firework -,- totalna masakra, tak beznadziejnego wykonania nie słyszałem ;/
  5. .mirror
    14.12.2010 12:04
    .mirror
    Ja osobiście za Ke$hą nie przepadam, ani za jej osobą ani za jej piosenkami. Nie umie śpiewać to gada i to trochę jest irytujące xD
    Też lubię Katy, acz definitywnie bardziej podobała mi się płyta One of the boys niż Teenage dream. No i muszę ci przyznać racje, nie umie śpiewać na żywo xD
    Shakira... hm. Fajna jest, to jej trzeba przyznać, ale wolę tą starą Shaki. She Wolf to baardzo słaba płyta, a Sale el sol jeszcze nie kupiłam. No i nagrała strasznie amatorski teledysk do Loca, chociaż piosenka ejest fajna, chwytliwa.
    Gagi jako osoby nie lubię. Po jej sukience z mięsa i idiotycznych wytłumaczeniach straciła mój szacunek. Nawet miałam się wybrać na koncert, ale potem stwierdziłam, że jednak nie. Piosenki ma fajne, ale niektóre niszczy teledyskami (czyt. Alejandro). W ogóle wolałam ją bardziej do czasów Love Game. Wtedy eszcze była ok. Potem się zrobiła dziwna.
  6. dżin.
    13.12.2010 22:32
    dżin.
    Artystką, za którą szaleję jest znana chyba już wszystkim - Lady GaGa. Jej styl, jej poświęcenie dla gejów i lesbijek i jej muzyka jest wręcz świetna, mimo tego, że stanowi bardzo em...klubowe hity. Najmilsza dla mnie rzecz to jej słuchanie. Drugą wykonawczynią (według mojego rankingu) jest Ke$ha. To dość dziwna piosenkarka, o niemożliwie nieodpowiednich kreacjach, ale jej utwory są nawet dobre(np. ostatnio słucham We r who we r). Trzecia jest Katy Perry. Może w realu nie śpiewa tak dobrze(patrz. Firework), ale i tak ją lubię. Następna jest Rihanna. Kiedyś była u mnie na samym dnie, mianowicie po płycie Rated R, Loud jest po prostu świetne(zwłaszcza Only Girl). Lubuję też Adama Lamberta, Shakirę(szczególnie), Alexandrę Burke, Pitbull'a, Enrique Iglesiasa, Taio Cruza, Travisa Mccoya, Eminema i Kelly Clarkson.Oprócz popu lubię też My Chemical Romance. Nie wiem czemu, lecz przez to, że moja najlepsza przyjaciółka jest emo, słucham Bullet for my valentine Mogę dłuugo wymieniać, co lubię
  7. dżin.
    13.12.2010 22:31
    dżin.
    cz1.(musiałem podzielić na części bo wyszło ponad 1000 znaków)
    Ow, rzeczywiście drugi raz się ktoś dzisiaj o to ciebie pytała(Nieidealna mnie wyprzedziła -,-, cóż...bywa). Moim ulubionym i tym, którego słucham na okrągło gatunkiem muzyki jest oczywiście pop. Kocham prawie wszystkie piosenki wszystkich pop-wykonawców(no może poza Milley Cyrus).
  8. .mirror
    13.12.2010 22:03
    .mirror
    O matko, drugi raz dzisiaj będę to pisać xD
    Słucham chyba wszystkiego co się napatoczy, oprócz hip-hopu i techno, bo to nie muzyka.
    Wielbię Red Hot Chili Peppers, My Chemical Romance, Linkin Park i ostatnimi czasy Franz Ferdinand. W ogóle lubię amerykański i brytyjski rock, np. czasami słucham Green Day czy czegoś w tym stylu.
    Poza tym to lubię polską alternatywę i rock, polskie reggae i ska. Uwielbiam Myslovitz, Akurat, Maleo Reggae Rockers czy zespół Leniwiec. No, ostatnio się mi jeszcze Brodka spodobała po wydaniu płyty "Granda"
    No i jeszcze lubię amerykański i brytyjski pop, choćby właśnie Rihannę, Britney Spears, Christinę Aguilerę, Cheryl Cole, Sophie Ellis-Bextor, Beyonce, Avril Lavigne (chociaż ta bardziej pasuje do kategorii rock xD), czasami Nelly Furtado, Duffy albo Lady Gaga.
    Czasami jak mam melancholijny nastrój to słucham Mozarta albo Beethovena, ale to rzadko xD
    Jak mówiłam, słucham chyba wszystkiego co się da.
    A ty?
  9. dżin.
    13.12.2010 21:28
    dżin.
    Czego jeszcze słuchasz ? ;3
  10. dżin.
    13.12.2010 21:27
    dżin.
    a no, zgadzam się

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023