Wróć   TheSims.PL - Forum > Shattered
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Shattered i ultraviolence
Wiadomości odwiedzających od 1 do 7 z 7
  1. ultraviolence
    19.08.2012 13:26
    ultraviolence
    Proszę bardzo, polecam się na przyszłość
  2. Shattered
    19.08.2012 13:25
    Shattered
    Dziękuję.. Teraz czas jest bardziej, nasz
  3. ultraviolence
    19.08.2012 12:45
    ultraviolence
    W kwestiach technicznych najlepiej zapytać administratorów albo przejrzeć ten temat: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=38275
    Generalnie rzecz biorąc, jesteśmy w totalnym zawieszeniu. Wierz mi, że administratorzy robią naprawdę wiele, aby forum funkcjonowało w tym stanie jak najlepiej, a sami moderatorzy pomagają im w tym, jak mogą. Nic jednak z chęci i zapału do pracy, skoro niektórych rzeczy zwyczajnie nie da się naprawić. Admini nie mają po prostu wystarczających uprawnień, aby grzebać w skryptach. Tylko właściciel ma do tego dostęp, a ten, o ile mi wiadomo, od czasu kupna domeny, odlał się na nas totalnie (przepraszam za sformułowanie, ale taka jest prawda).

    Co do zmiany ustawień czasu, zerknij tutaj: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=61245
    Powinno pomóc, tak sądzę.
  4. Shattered
    18.08.2012 14:33
    Shattered
    Dzięki Mam tylko pytanie. Czemu czas na forum jest taki dziwny?
  5. ultraviolence
    18.08.2012 13:29
    ultraviolence
    W porządku, zrobiłam już tak, jak chciałaś. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko ok.
  6. Shattered
    18.08.2012 12:32
    Shattered
    Wolałam usunąc ten z fotostory nawet napisałam do irreplecable..
  7. ultraviolence
    18.08.2012 11:19
    ultraviolence
    Hej, Shattered Zauważyłam, że dodałaś dwa identyczne tematy - jeden w dziale OJSG, drugi w Fotostory. Który mam usunąć?

    EDIT: Mhm, na razie usuwam ten z OJSG. Jeśli chciałabyś go przywrócić a ostatecznie usunąć ten z FS, to zgłoś się do mnie.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023