Wróć   TheSims.PL - Forum > Ejak
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Ejak i Malin
Wiadomości odwiedzających od 1 do 4 z 4
  1. Malin
    29.08.2012 22:11
    Malin
    No na te chwilę Slo-mo-tion to mój ulubiony klip, na który mogę patrzec godzinami A czytałam, że fani raczej podzieleni na tych, którym się podoba i na tych, którzy są zawiedzeni. Ja jestem zachwycona, ogólnie taki wizerunek MM niemozliwie mi się podoba; jako kobieta muszę stwierdzić, że im jest starszy, tym lepszy To widzę, że jesteś fanem z długim stażem, może więc polecisz mi jakąś polskojęzyczną stronę albo forum o nim? Do tej pory znalazłam tylko celebritarian.pl ale czuje niedosyt, bo trochę mało informacji tam jest i w dodatku nie mogę się zarejestrować :/ Będę wdzięczna. Btw. Byłeś na koncercie w Wawie?
  2. Ejak
    29.08.2012 21:39
    Ejak
    Miło mi ja, go słucham od grudnia 2009 roku. Obecnie kolekcjonuje jego płyty i mimo, że uważam, że bardzo dużo wiem o jego twórczości, to są rzeczy, które mnie potrafią pozytywnie zaskoczyć. Widziałaś teledysk to Slo-Mo-Tion ?
  3. Malin
    29.08.2012 17:11
    Malin
    Całej twórczości jeszcze nie opanowałam (zwłaszcza przed "Mechanical Animals"), ale od jakiegoś czasu wdrażam się w temat MM, bo strasznie podobają mi się albumy "Born Villain" i właśnie "MA". Ogólnie nie przepadam za tym gatunkiem muzyki, ale z zaskoczeniem odkryłam, że MM jest chyba jedynym, który do mnie przemawia i którego muzyka naprawdę mi się podoba. No i tak powoli go poznaję dopiero.
  4. Ejak
    29.08.2012 16:06
    Ejak
    Tylko Slo-Mo-Tion, czy cała twórczość MM jest Ci znana ?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023