Wróć   TheSims.PL - Forum > zuzapets
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy zuzapets i Piwusia
Wiadomości odwiedzających od 1 do 7 z 7
  1. zuzapets
    22.02.2013 14:01
    zuzapets
    Ooo też kiedyś miałam chomiczka dżungarskiego ja już w poniedziałek wracam do szkoły ;/
  2. Piwusia
    13.02.2013 12:41
    Piwusia
    No u mnie dobrze, tak jak już mówiłam uczęszczam do szkoły na kierunku terapeuty zajęciowego.A teraz mam ferie do 28 lutego.Muszę się uczyć dużo matematyki, ale to dłuuuga historia. W każdym razie nie podchodzę do nauki jakoś niechętnie, wiem, że muszę się jeszcze przyłożyć mimo, że są ferie.11 stycznia kupiłam sobie chomiczkę dżungarską.Jest słodka ale trochę zadziorna
  3. zuzapets
    10.02.2013 09:50
    zuzapets
    O hej a wszystko dobrze u mnie tak mam już ferie od piątku xd,nom rozwijam swoje zainteresowania a u cb co słychać ?
  4. Piwusia
    04.02.2013 06:42
    Piwusia
    Cześć, dawno do ciebie nie pisałam. Co słychać dobrego? Masz już ferie?Znajdujesz czas na rozwój swoich zainteresowań? Ja mam ferie od 11 lutego, a tak uczęszczam do szkoły na kierunku terapeuty zajęciowego.
  5. zuzapets
    16.02.2012 17:34
    zuzapets
    Jak coś to u mnie są pierwsze zdjęcia z albumu rodzinki Lotario w the sims 3 więc cię zapraszam do komentowania
  6. zuzapets
    05.02.2012 18:24
    zuzapets
    a u mnie spoko a to super że rozwijasz swoje umiejętności ja to oglądam z simsami seriale mogę ci polecić serial the sims 3 zwierzaki serial pt,,Oto nasze zwierzaki,, wiem że mam przeładowaną ale nie mogę usunąć co usuwam to jest 100% że jest pełna
  7. Piwusia
    05.02.2012 09:50
    Piwusia
    Co u ciebie? Ja mam jeszcze tydzień ferii przed sobą,więc rozwijam swoje zainteresowania jak pisanie czy rysowanie oraz oczywiście gram w Simsy.Widziałaś może ostatnio jakiś ciekawy film,który mogłabyś polecić do oglądania mi i moim znajomym? Bo jutro robię z koleżankami maraton filmowy ;-) Piszę tutaj bo masz przeładowaną skrzynkę i na priv by nie doszło.Usuń trochę wiadomości. ;-)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023