Wróć   TheSims.PL - Forum > Owl Finch
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Owl Finch i velocifero
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 27
  1. Owl Finch
    03.08.2011 13:35
    Owl Finch
    hello, hello co tam?
  2. Owl Finch
    23.07.2011 19:30
    Owl Finch
    http://www.somesimthings.com/Obj/05Obj.htm to link do moda. Ja akurat używam teraz tej drugiej figurki i jest ok. Innych nie próbowałam.
    Nie, nie mieszkam w Bergen, ale bardzo bym chciała, planuję jechać do Norwegii na studia. A Ty na prawdę mieszkasz w Reykjavík?
  3. velocifero
    23.07.2011 19:21
    velocifero
    Masz może linka do moda? Przyda mi się Wiesz co, jak ta Rosetta nie działa to ci nie pomogę... bo po prostu nie wiem.
    PS. Naprawdę mieszkasz w Bergen?
  4. Owl Finch
    23.07.2011 19:08
    Owl Finch
    No właśnie ;/ dlatego ja zawsze gram "na karierę". Czyli skupiam się na pracy i umiejętnościach, a potrzeby załatwiam modem, albo zapisuję grę, wpisuję "move_objects on" i kasuję sima w trybie kupowania, wracam do trybu życia i klikam dwukrotnie na ikonkę sima. Gość wraca na ziemię ze wszystkimi potrzebami na max xD
    Próbowałam dziś Rosetty, tak jak radziłeś, ale niestety nie obsługuje gier na classica
  5. velocifero
    23.07.2011 19:06
    velocifero
    tak, w dodatku strasznie szybko potrzeby opadają...
  6. Owl Finch
    23.07.2011 13:54
    Owl Finch
    Ok, dzięki za rady dotyczące simowej kariery Paradoksalnie jedynka chyba jest dla mnie najtrudniejsza do ogarnięcia ze wszystkich części xD
  7. velocifero
    23.07.2011 12:30
    velocifero
    a poza tym dzięki za radę dotyczącą Findera
  8. velocifero
    23.07.2011 12:29
    velocifero
    (nazwy będę pisał po polsku, w końcu poddałem się i zainstalowałem simsy na Boot Campie). Tak, można zarabiać i to nawet sporo. Gdy wprowadzisz się do domku, dostajesz dwie gazety - jedną zwykłą, a drugą kolorową. Na tej kolorowej klikasz znajdź agenta (find agent?). Potem z poziomu telefonu możesz jechać do dzielnicy showbiznesu. Przed wyjazdem radzę poduczyć się kreatywności, kondyncji i charyzmy i zrobić wszystkie potrzeby na zielono, szczególnie energię, bo do miasteczka można pojechać raz dziennie. Jak już pojedziesz wybierz budynek związany z muzyką. Zagraj kilka utworów na scenie karaoke i powinnaś otrzymać pół gwiazdki. Gdy będziesz chciała wiedzieć co dalej - w panelu kariera najedź na gwiazdki - koło opisu pojawia się zdjęcie obiektu potrzebnego do awansu.
  9. Owl Finch
    23.07.2011 10:54
    Owl Finch
    Dobra, teraz ja mam pytanie Ale odnośnie simsów jedynki: jak mój sim ma zostać gwiazdą i czy na tym w ogóle można zarobić?
  10. Owl Finch
    22.07.2011 22:12
    Owl Finch
    Prawy Przycisk Myszy -> pokaż opcje widoku -> uporządkuj według: (i wybierasz) przyciągaj do siatki; a żeby było alfabetycznie też klikasz PPM i wybierasz uporządkuj według -> nazwy
    Chyba

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023