Wróć   TheSims.PL - Forum > simka334player
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy simka334player i octavessens
Wiadomości odwiedzających od 1 do 4 z 4
  1. octavessens
    25.06.2014 22:00
    octavessens
    Denerwuję to za dużo powiedziane, najzwyczajniej nie widzę jaki ma cel w powtarzaniu tego samego hejtu kilkanaście razy. Monotematyczna kobieta widocznie, albo sfrustrowana
  2. simka334player
    23.06.2014 09:45
    simka334player
    No cóż....wiesz myślę że świat byłby rajem gdyby docierały do ludzi różne rzeczy.
    Na szczęście my tu nie robimy nikomu krzywdy. Ja po prostu nie lubię agresywnośći; tyle tej agresji jest dookoła. Jeśli cię ani denerwuje... może gdybyś zwracał jej uwagę bardziej spokojnie... może taka twoja postawa jeszcze dolewa oliwy do ognia...
  3. octavessens
    17.06.2014 14:37
    octavessens
    Szanuję twoją opinię, każdy ma do niej prawo jednak się nie zgodzę - nie widzę agresji w zwracaniu jej uwagi, a zrobiło to poza mną chyba czterech innych użytkowników po kilka razy - jednak nie dociera.
  4. simka334player
    17.06.2014 10:31
    simka334player
    witaj,
    nie chcę żebyś żle mnie zrozumiał i sie obraził czy co ale wg mnie niepotrzebnie jesteś taki agresywny wobec ani. ma prawo się wypowiadać bo nikogo tym nie obraża. Dobrze by było okazać więcej tolerancji wobec innych. Tobie też ktoś kiedyś wybaczy. Pozdrawiam i niech simowie będą z tobą

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023