Wróć   TheSims.PL - Forum > Pani Szatanowa
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Pani Szatanowa i Panna Lawenda
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 20
  1. Panna Lawenda
    09.03.2014 12:41
    Panna Lawenda
    witamy znów na forumie
  2. Pani Szatanowa
    12.10.2012 18:47
    Pani Szatanowa
    raczej nie przegapisz, bo na pewno będzie o tym głośno w telewizji i wszystkich gazetach
    a ja niezbyt lubię, znowu mnie matma prześladuje, jakaś masakra
    no ale trzeba jakoś to przeżyć, nie? c;
    no to gratulacje, ja właśnie dostałam 2 z fizyki za sprawdzian -.- a myślałam że to umiem, phi
  3. Panna Lawenda
    01.10.2012 17:21
    Panna Lawenda
    o, koniec swiata, prawie bym zapomniala D: pewnie znow ten dzien przegapie ahaha, pojde sobie rano na drugi dzien do szkoly i mowia 'WIESZ, ZE WCZORAJ BYL KONIEC SWIATA?' a ja takie wtf i 'UPS, PRZEGAPILAM'
    no, ja dopiero pare lekcji ale juz lubie 8D tzn pewnie bedzie trudno, ale jakos przezyje 8D
    a, musze sie pochwalic, bo dostalam piatke z fizyki dzis : D niezapowiedziana kartkowka, ahah
  4. Pani Szatanowa
    27.09.2012 20:06
    Pani Szatanowa
    no szybko leci ten czas, a wiesz że za dwa miesiące z kawałkiem będzie koniec świata?
    szkoda tylko że przed świętami, no ej ;cc
    łacina? kurcze zazdroszczę. tak, słyszałam że trudna, ale mnie się strasznie podoba..
    aż bym się uczyła na własną rękę, tak jak hiszpańskiego, no ale to chyba jednak się nie uda ;3
  5. Panna Lawenda
    26.09.2012 11:36
    Panna Lawenda
    ta, nauka, coś o tym wiem >D już druga liceum, wszyscy straszą, że przeleci i rada dzień matura, gnoje :<
    ja też żyłam! popatrz, co za bieg okoliczności! : D
    spokojnie czas płynie, nic się nie zmieniło. wczoraj miałam pierwszą lekcje łaciny, ahaha. myślę, że polubię, ale nie chcę zapeszać :3
  6. Pani Szatanowa
    24.09.2012 19:20
    Pani Szatanowa
    no i znowu znikłam. no niestety, nauka zajmuje mi straszną kupę czasu ;cc co robiłam? a no żyłam. a ty? jak tam u ciebie?
  7. Panna Lawenda
    11.08.2012 18:16
    Panna Lawenda
    OO, witamy z otwartymi ramionami ponownie! XD
    co robilas przez ta kupe czasu?
  8. Pani Szatanowa
    10.08.2012 10:34
    Pani Szatanowa
    wróciła szatanica, muahaha! strzeżcie się wrogowie dziedzica.. czy jak to tam było
  9. Panna Lawenda
    14.01.2012 15:20
    Panna Lawenda
    + o nie, nie bylo cie siedem dni :C
    z kim tez ja teraz bede rozmawiac o gunsach i innych *******ach :C
    WRACAJ SZYBKO!!!11ONEONEONE
  10. Panna Lawenda
    14.01.2012 14:33
    Panna Lawenda
    C-D nie zmiescilo sie :c
    ohoho, tez lubie ac/dc a IRON MAIDEN omg, kocham <3 nie tak jak gunsow (i skid row, te dwa zespoly sa number one!), ale sa niewiele dalej na mojej osobistej liscie ulubionych zespolow. metallike tez lubie, a jakze! A QUEEN <3333333333 moj tata ma wszystkie plytki, jest wielki fanem >D ogolnie gust mam po nim :3 (zamilowanie do czytania ksiazek rowniez!)
    procz tego lubie tez judas priest, od czasu do czasu troche gotyku, ale i tak moim zdaniem najlepsze zespoly to te z jeszcze dwudziestego wieku :C teraz to juz nie to samo.
    jakie masz jeszcze zainteresowania oprocz muzyki? >D

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023