Wróć   TheSims.PL - Forum > Auroella
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Auroella i Anastazja
Wiadomości odwiedzających od 1 do 6 z 6
  1. Anastazja
    10.01.2012 18:34
    Anastazja
    Noo! Mnie wkurza najbardziej to, że niekiedy gra się zawiesza na kilka sekund. Zrobili patche. W moim przypadku niewiele to pomogło, ale zawsze coś Ale zawsze jest takie pocieszenie, że chociaż są te simsy. Sama bym takich nie zrobiła, więc to aż grzech tak narzekać Oczywiście, to był żart XD .. Lubię narzekać ^-^
  2. Auroella
    09.01.2012 20:39
    Auroella
    omg, jakie błędy? Nie zrobili żadnego patcha do tego, czy cokolwiek? Ech, ale mogę się spodziewać błędów, bo trochę ich było w 3 (TROCHĘ, wielkie niedopowiedzenie) np. kiedyś simowie nie mogli wrócić do domu, po prostu kasowała się ta czynność sama i dużo innych takich żałosnych przypadków :d
  3. Anastazja
    09.01.2012 19:48
    Anastazja
    Heh, dzięki ;* Też mi się podoba kolor jej skóry, bo Beau Merrick, z którym mieszka jest ciemniejszy i nie wygląda za ładnie. Chociaż się fajnie świeci ^^ Po kupnie 'Po Zmroku' byłam bardzo zadowolona, ale potem zdarzały się błędy w grze. Podobno jest ich najwięcej w tym dodatku, chociaż zbytnio się tym nie przejmuję i tak świetnie się gra
  4. Auroella
    09.01.2012 19:32
    Auroella
    Ej no Rose jest genialna, nie mam jeszcze Po zmroku, ale zobaczę jak to będzie wyglądało u mnie :d jak tak jak u Rose to chyba wszystkie simy mogłyby mieć takie skiny
  5. Anastazja
    09.01.2012 17:42
    Anastazja
    Hej To nie skiny. Po prostu jak robiłam sima wybrałam dla niej(Rose) najjaśniejszy kolor skóry, a potem została wampirem i ma teraz lśniącą skórę ; )
  6. Auroella
    09.01.2012 15:05
    Auroella
    Siema, widziałam twoje zdjęcia simów, w 'jak sobie gramy' i chciałam spytać czy masz jakieś skiny?Jak tak to jakie :d?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023