Wróć   TheSims.PL - Forum > Człowiek w zielonych rajtuzach
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Człowiek w zielonych rajtuzach i Searle
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 13
  1. Searle
    29.08.2013 09:34
    Searle
    Wszystkiego najlepszego!
  2. Searle
    29.08.2011 14:27
    Searle
    Wszystkiego najlepszego!
  3. Searle
    29.08.2010 12:38
    Searle
    Wszystkiego najlepszego!
  4. Człowiek w zielonych rajtuzach
    ach, no to moze spotkam się z nią na 4 roku, zobaczymy
    ano, rpzyda się te powodzenia : ) nie dziękuję, żeby nie zapeszyć
  5. Searle
    20.05.2010 20:55
    Searle
    Skąd to znam, że praca jeszcze nie jest zapięta na ostatni guzik? A no tak! Przecież to ja oddawałam pracę w ostatnim terminie, 5 minut przed zamknięciem dziekanatu

    Myślałam, że może przerabialiście, bo to książka mojego promotora z licencjata Podobno jedna z lepszych w dziedzinie komunikacji społecznej

    A ja wiem, że Ty inną karierę wybierzesz Taki talent nie może się zmarnować Życzę jak najbardziej sukcesów w tym kierunku
  6. Człowiek w zielonych rajtuzach
    ha, dopracowana, jasne chcicałoby się, będe po nocach siedzieć. Nie no, badania mam , wszystko co trza było zrobić jest tlyko spisac to
    nie, nie czytałam niestety. Ja i tka planuję karierę rozwijać w innym kierunku
  7. Searle
    20.05.2010 20:42
    Searle
    To mam nadzieję, że praca już dopracowana. Pewnie już niedługo oddajesz. Życzę bezstresowej obrony w takim razie
    A kierunek fajny (na pewno lepszy, niż moja ped. resocjalizacyjna )

    A z komunikacji czytałaś może książkę Sztejnberga "Komunikacyjne środowisko ..."?
  8. Człowiek w zielonych rajtuzach
    ja na trzecim, właśnie pisze prace licencjacką i mam obronię 30 czerwca. Potem ide magistra z komunikacji społecznej robić, taka specjalizacja na socjologii związana z mediami i reklamą.
  9. Searle
    20.05.2010 20:35
    Searle
    A coś Ty, pracy po tym nie mam :/ Teraz każdemu pedagogikę odradzam Ale uczelnia zakręcona na maksa. Co ja się tam stresu najadłam Zwłaszcza przed oddaniem pracy magisterskiej. Masakra po prostu
    Na którym roku jesteś?
  10. Człowiek w zielonych rajtuzach
    oho, no i co, zadowolona z pedagogiki? : P

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023