Wróć   TheSims.PL - Forum > simka334player
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy simka334player i Wielebny
Wiadomości odwiedzających od 1 do 7 z 7
  1. Wielebny
    16.09.2011 06:55
    Wielebny
    Odnoszę wrażenie, iż takowy temat gdzieś kiedyś widziałem. Później przejrzę i poszukam, jak nie znajdę to pomyślę gdzie takowy możesz założyć.
    Ale tak przeglądając na szybko działy to jedyne rozsądne miejsce na taki temat to "The Sims 3: Uwagi na temat gry"
  2. simka334player
    16.09.2011 06:33
    simka334player
    Milo mi że masz takie zdanie. Rzeczywiście strasznie duzo jest agresji na róznych forach nawet na takim dotyczacej simów, najbardziej chyba spokojnej gry jaka jest. Myślę że jest to skutek animowości jaką zapewnia Internet.
    Ale wracając do tematu, który mnie naprawde intryguje, czyli o potencjalnych The sims 4. Czy jest jakaś mozliwość, żeby podyskutować na ten temat na forum. Bo nie chodzi mi o przyszlośc marki The Sims czy nawet o przyszłość EA. Ciekawią mnie simy bo jestem chyba jedną z najbardziej zagorzałych fanek i przyjmuję wszystko co dotyczy simów bardzo emocjonalnie. I byloby fajnie móc pogdybać i pomarzyć.
    Daj, proszę , znać , jesli to nie za duzy problem.
  3. Wielebny
    15.09.2011 19:41
    Wielebny
    Gdyby każdy user miał takie podejście do forum jak Ty to moderator nie miałbym zbyt dużo roboty
  4. simka334player
    15.09.2011 18:03
    simka334player
    Aha rozumiem. Mylna interpretacja "simowego świata"; myslałam,że przyszłość też do niego należy. Ale widać sie pomyliłam. No nic. Dzień nie jest całkiem stracony, nauczyłam się czegoś nowego. Dziękuję.
  5. Wielebny
    15.09.2011 11:32
    Wielebny
    Nowości z Simowego świata.
    Czyli newsu dotyczące serii simów, a nie dyskusje o potencjalnej przyszłości marki The Sims.
  6. simka334player
    15.09.2011 08:28
    simka334player
    witam,
    poproszę o wyjaśnienia dlaczego ten temat nie ma racji bytu? Napisałam o tym co mnie ciekawi w sprawie simsów i byłam ciekawa opini innych fanów. Czy zrobiłam tym komuś jakąś przykrość?
    Byc może popełniłam jakąś gafę pisząc o tym w tej zakładce ale było wyrażnie napisane ( nie tylko o sims 3). Wydawało mi sie że gdzie jak gdzie ale na tym forum można pisać o simach.
    Co było w tym temacie takiego złego i czy można o czyś takim wogóle rozmawiać?
    Zawsze chętnie sie uczę więc poproszę o dokształt, jeśli to nie jest duży problem.....
  7. Wielebny
    14.09.2011 17:15
    Wielebny
    Twój temat "o sims 4" nie ma racji bytu.
    Następnym razem dwa razy zastanów się zanim założysz temat

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023