Wróć   TheSims.PL - Forum > anie_1981
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy anie_1981 i Myrtek
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 63
  1. Myrtek
    17.09.2016 16:50
    Myrtek
    Hello!
    Coś dla fanów Moonlight Falls.
    http://forum.thesims.pl/showpost.php...&postcount=399
  2. Myrtek
    16.11.2015 23:49
    Myrtek
    Dziekuje za komentarz!
  3. anie_1981
    27.04.2015 19:16
    anie_1981
    No, dzisiaj zgłosiłam temat ze zdjęciami z TS2 do usunięcia, co prawda był już zamknięty, ale wolę go wymazać. Czasem korci mnie wstawić jakieś zdjęcia, ale widzę jaka agonia jest w dziale ze zdjęciami, nawet autorzy naprawdę dobrych prac muszą się prosić o komentarz, a co dopiero tacy przeciętniacy, jak ja.

    Ostatnio jednak wróciłam do Simsów 3 i odgrywam od nowa te same historie, z Simami z Sunset Valley. Nazwałam ten zapis Stare śmiecie, no bo to jest taki powrót na stare śmiecie... SV jak na razie chodzi mi płynnie, ale Isla Paradiso, moja ulubiona okolica, to jakiś koszmar, grać się nie da
  4. Myrtek
    18.04.2015 18:52
    Myrtek
    hahh racja!
    Ja mam dobry komputer, na którym śmigają mi wszelkie far crye i inne takie. Tam grafika taka, że szczena opada...
    Po prostu silnik nie jest w stanie ogarnąć całego simowego miasta.
    Nie oszukujmy się, ale trójka jest niezła. Gdyby była lepiej i zgrabniej napisana, dodano by takie drobnostki jak wsiadane do samochodu i kilka innych opcji, to by miażdżyła pozostałe częście. Bo grafika całkiem dobra. Ja zawsze twierdziłam, że to dobra gra, którą niestety skopano w początkowych etapach tworzenia.
  5. anie_1981
    18.04.2015 17:53
    anie_1981
    Wiesz, czasem tu zaglądam, ale za często to mi się nie chce, bo to forum umiera, powolną, agonalną i bolesną śmiercią. Nie da się już chyba reanimować tej gry, ludzie mają dosyć Simsów, które jak świat światem, zawsze były rozbudowane (jak na swoje czasy, pomijając czwórkę, tu zauważam spory regres), ale zawsze bugi i inne niedociągnięcia. Trójka wszystkim by się do tej pory podobała, gdyby nie to, że od początku miała skopaną optymalizację. Zbudowali grę na silniku od pralki, a potrzebny był silnik od czołgu..
  6. Myrtek
    18.04.2015 17:43
    Myrtek
    Wracając do rodzinki, którą "gram":
    Pierwszymi simami byłam wirtualna ja i mój chłopak
    Dłuugo grałam tą dwójką i mieszałam tam strasznie. Później na świat przychodziły kolejno genialne dzieci: Krystian, Emilka, Kacper, no i trojaczki, ale te usunęłam, bo mi się znudziły. xD
    Krystian kilka tygodni temu wziął ślub z... Faye. Emilka jest już od dawna szczęśliwą matką 2 dzieci, a Kacper biega zawodowo za piłką i... dziewczynami. ^^

    A masz zamiar usunąć konto z forum? Bo wiesz, taka strata stałego i sumiennego czytelnika to ogromny ból. Ale i ból z powodu utraty simowego eksperta!
    My się chyba zaczynamy starzeć, wiesz?
  7. Myrtek
    18.04.2015 17:39
    Myrtek
    Strasznie szybko ona mi się buguje (w porównaniu do innych zapisów w tym Moonlight Falls) i wiesz jak to jest. Nie masz potem ani siły, ani ochoty, ani nerwów i foch na grę...
    Ja nawet czasu nie mam. Ani na pisanie (chociaż jest z tym coraz lepiej), ani na robienie zdjęć (co przeplata się z absolutnym brakiem ochoty... to męczące, gdy siedzisz i męczysz się, by wyszło tak, jak chcesz), ani przede wszystkim na grę. Jak jestem zajęta od rana do wieczora robotą, to albo nie mam czasu na grę albo wolę dobrą książkę (Aktualnie czytam "Kurs pisania scenariuszy". Genialna!)
  8. Myrtek
    18.04.2015 17:36
    Myrtek
    No tego bym się po Tobie nie spodziewała! Nasz forumowy gracz numer jeden odchodzi?
    Pamiętam Twoje wielkie, wielopokoleniowe rody i wszechobecny błękit.
    Ach, stara forumowa ekipa strasznie się wykruszyła i dzieje się to nadal. Tak naprawdę jest tu niewielu, z którymi utrzymywałam stały kontakt te 2 lata temu. Pamiętam lata świetności ojsg, gdy każdy temat był czerwony z wypełnioną kopertą... Teraz o komentarze trzeba prosić. :/
    Ja gram jedną rodzinką od 2 lat, ale ze sporyyymi przerwami.
  9. anie_1981
    18.04.2015 16:44
    anie_1981
    Przeczytam Matko z ojcem, jak ja dawno na tym forum nie byłam. Pewnie dlatego, że w Simsy już w zasadzie nie gram. Skasowałam mój temat ze zdjęciami z TS3, Temat TS2 też to czeka. Nie mam już żadnych zapisów z trójki, poza takim moim mega starym, z Bridgeport, moja rodzina Bardów wciąż żyje, zostawiłam ich z sentymentu, choć są w stanie głębokiej hibernacji... Czwórka nudna, trójka powolna i zbugowana, dwójka oklepana...
  10. Myrtek
    17.04.2015 22:56
    Myrtek
    Cześć!
    Pamiętasz jeszcze moje fotostory o losach Faye Morgan?
    Może po czasie, ale dodałam nowy odcinek "Moonlight Falls"!
    Serdecznie zapraszam do przeczytania i skomentowania, nawet króciutko w 2 zdankach.
    http://forum.thesims.pl/showpost.php...&postcount=371

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023