Wróć   TheSims.PL - Forum > Beatrice
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Beatrice i anjanka
Wiadomości odwiedzających od 1 do 7 z 7
  1. Beatrice
    04.07.2011 18:17
    Beatrice
    Dzięki za tą opisówkę no faktycznie, ciężko się przerzucić na inny monitor fotki widziałam - faktycznie grafa świetna
  2. anjanka
    04.07.2011 05:33
    anjanka
    ok już mam kompa co się okazało otóż wszystko było wporządku karta graficzna tak jak mówiłam jest za dobra żeby coś się działo, po prostu jest to jedyna gra która nie działa na moim 42 calowym telewizorze wziełam monitor z pracy i gra działała pograłam z godzinę i się wkurzyłam bo nie mogłam się przyzwyczaić do małego monitora wie podłączyłam telewizor he a co do gry hmmm....myślałam że bedzie lepsza od Americam Mcgee's Alice od jedynki ale się przeliczyłam, grafika jest nieziemska to fakt ale brakuje mi tej psychodelicznej gry tej muzyki....no ale pograć oczywiście można gdy się zna pierwszą część, czy bym kupiła po raz drugi grę? Oczywiście że tak wkońcu to moja KOCHANA Alicja z Krainy Koszmarów
  3. Beatrice
    30.06.2011 12:35
    Beatrice
    To super, że już masz szkoda, że masz problemy z kompem, ale jak już będzie działać to mi napisz jak się sprawuje gra i taką Twoją subiektywną opinię
  4. anjanka
    30.06.2011 07:16
    anjanka
    PYtałaś się o Alice a wiec kupiłam ją za 129 zł na PC bo na x boxa jakos nie lubie grać w tego typu gry no ale nie działa u mnie ;( znaczy sie jest dźwięk a nie ma obrazu , mimo iż mam najnowszą kartę graficzną nie ma...ale oddałam kompa z grą do naprawy zeby robili bo tak samo miałam z Simsami że gra mi sie wylaczala a po prostu mialam błąd jakiś dzisiaj albo jutro powinnam mięc kompa
  5. Beatrice
    02.06.2011 13:08
    Beatrice
    Właśnie gdzieś przeczytałam, że przy zakupie 2 części, pierwsza jest gratis jednak najpierw poczekam na Twoją opinię o tej gierce przed zakupem a grałaś w The Path ? Słyszałam, że podobna do Alice jest
  6. anjanka
    02.06.2011 10:27
    anjanka
    Jezeli interesujesz sie grami typu TPP chodzisz i zabijasz potwory to może Ci się spodobać, pare lat temu gdy wyszła pierwsza część American McGee's Alice tak bardzo mi się podobała że 3 razy ją przechodziłam do dzisiaj mam na kompie Alice no i teraz czekam na drugą część , jak chcesz grę kupić to pierw pierwszą część musisz przejść żebyś wiedziała o co chodzi w kontynuacji
  7. Beatrice
    02.06.2011 04:25
    Beatrice
    Widzę, że zostałam wyprzedzona przez Porando jak napisałaś na forum o tej grze Alice to mnie zaintrygowałaś nią :p jak będziesz mieć to daj znać jakie wrażenia

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023