Wróć   TheSims.PL - Forum > Ceasaries
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Ceasaries i Kethael
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 213
  1. Ceasaries
    22.09.2012 13:46
    Ceasaries
    Całkiem, całkiem.. ^^
  2. Kethael
    22.09.2012 11:46
    Kethael
    Jesienna zmiana dobrze mi robi, mówię Ci ;p
    U mnie w porządku, jakoś leci A u cb?
  3. Ceasaries
    15.09.2012 20:29
    Ceasaries
    Hej.. Dawno nie gadałyśmy.. Dlaczego zmieniłaś nick..? Dopiero się zorientowałam po poniższych postach Rosemarie oraz po tym, że nie ms Nesye w moich znajomych.. Jak tam u Ciebie..? Jak wakacje..? Oprcz oczywiście tego, że jak byłaś na fb, to ja szybko musiałam schodzić.. (Przepraszam, ale miałam 20 min dziennie).
  4. Kethael
    07.05.2012 15:25
    Kethael
    Ja mieszkam blisko Koszalina
  5. Ceasaries
    07.05.2012 15:21
    Ceasaries
    Dosłownie.. to katastrofa.. dosyć tanio jest w matrasie.. a ja jestem Z Białegostoku.. ^^
  6. Kethael
    06.05.2012 21:58
    Kethael
    No wiem :{ U mnie wszyscy znajomi mają czytanie za marnowanie czasu, bezużyteczne ślęczenie nad małymi literkami.
    Czemu życie nas tak każe? T____T

    Ty mieszkasz w...?

    P.S. Sprawdzałam sobie w Empiku (na stronie internetowej), ile wyniosłoby mnie kupienie wszystkich książek, które mnie interesują. Wyszło mi grubo ponad 3000zł, a jeszcze nie przejrzałam wszystkich stron
    Beznadzieja z tymi cenami.
  7. Ceasaries
    06.05.2012 21:03
    Ceasaries
    Hehe.. okey.. to jeszcze trochę..
    Bedę kupować książki które wyjdą w tym miesiącu.. - PLL 7, Nieumarła nieodwracalnie, Życie na wieczność, no i oczywiście Mechaniczny książę...
    Gdyby nie to, że mieszkamy w innych województwach.. pożyczyłabym ci jakąś książkę.. ^^
  8. Kethael
    06.05.2012 20:52
    Kethael
    Chodzę do biblioteki, bo aktualnie jestem spłukana ;] Nie mogę kupić sobie książek, bo mieszkam daleko od Empika, czy Matrasa, a w najbliższej księgarni nie ma nowości. Ogólnie koszmar.
    Jak przeczytasz Annę, to daj znać. Jestem zainteresowana
    Jakie 4 inne?
  9. Ceasaries
    06.05.2012 12:26
    Ceasaries
    Hehe.. nieźle.. ja osobiście do bibliotek raczej nie chodzę.. po prostu nie ma książek na które mam ochotę. Córkę dymu i kości już dawno mam za sobą... Ja aktualnie czytam Pretty Little Liars.. coś mnie naszło, a następnie mam jeszcze do przeczytania Anne we Krwi oraz 4 ksiażki, które mam zamiar kupić pod koniec maja.. No, a ja mam dużo zajęć.. cały czas sprawdziany... pff... a i moje opowiadanie się poszerza.. aktualnie stanęłam, na dialogu.. (nie lubię pisać dialogów.. to jest najgorsze...!).
  10. Kethael
    06.05.2012 11:30
    Kethael
    jestem, więc piszę ^^ Nudy w sumie, muszę się zabrać za projekt na informatykę, ale jakoś nie mogę Nie mam weny, chociaż - i to jest dziwne - od dwóch dni piszę Złudzenie.
    Przez długi weekend nadrobiłam między innymi Nieśmiertelnych Alyson Noel, tzn. nie wszystkie części, bo wszystkich nie było w bibliotece, ale pierwszą, drugą i trzecią część mam za sobą. Teraz czytam Córkę dymu i kości, którą też - o dziwo - znalazłam w bibliotece. Jeśli nie czytałaś, to polecam ;p
    No i jeszcze Niebo jest wszędzie Jandy Nelson... Też jest niezła, szczerze powiedziawszy ^^
    poza tym zabajerowałam sobie wstęp do tej części biblioteki, która jest od szesnastu lat. Warto mieć znajomości ;]

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023