Wróć   TheSims.PL - Forum > Kethael
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Kethael i Rosemarie
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 184
  1. Kethael
    15.09.2012 12:15
    Kethael
    Nienawidzę ćwiczeń xD
    U mnie w sumie w porządku, trochę brakuje czasu na co dzień, więc korzystam z weekendu ;p Przyzwyczajam się do gimnazjum, do ciągłego wkuwania i chowania isę przed nauczycielką na matmie xD Masakra Ale jakoś leci ;p
  2. Rosemarie
    14.09.2012 21:43
    Rosemarie
    w zasadzie to tylko lekcje, zajecia dodatkowe i jeszcze raz lekcje. szkoda gadać. a na dodatek rocznik 96 jest eksperymentem, nowe ksiazki i do wszystkiego cwiczenia. moje plec nie wytrzymuja ;/ a co u ciebie?
  3. Kethael
    14.09.2012 14:33
    Kethael
    Tak
    Aha Co słychać? ;p
  4. Rosemarie
    11.09.2012 20:48
    Rosemarie
    to ty nesye?
    tak, tak powrot do starego nicka :>
  5. Kethael
    08.09.2012 22:12
    Kethael
    Powrót do starego nicka?
  6. Kethael
    08.08.2012 19:37
    Kethael
    Wiem, szlaban... wakacje no i brak chęci do siadania przed kompem ;p

    U mnie nudy, siedzę i patrzę gdzie deszcz nie leje -_-' Porażka normalnie ;<
    A co u Ciebie?
  7. Rosemarie
    08.08.2012 15:12
    Rosemarie
    Hej, dawno Cię tutaj nie było widać jakoś... co tam słychać?
  8. Kethael
    23.05.2012 19:33
    Kethael
    ja przymierzam się w lato na tatuaż henną.
    Wczoraj było u mnie 36 stopni i wiesz co? Od 7:30 do 14:00 miałam tylko 20 min matmy, a reszta - próby
    Dzisiaj podobnie. Byłam już na jednym występie, następny w piątek. Była walka z szerszeniem Myślałam, ze gość od nagłośnienia padnie ze śmiechu, kiedy z piskiem (w środku innego występu) wybiegło z kilkanaście kobiet. Jakiś gość próbował mopem, ale jakoś mu się nie udało. No, ale ktoś inny go zdeptał Ale była polewka ;p
  9. Rosemarie
    23.05.2012 19:17
    Rosemarie
    ja mam dokładnie tak samo! ciągle jestem czymś zawalona. tak się wymęczyłam w tym tygodniu, tzn. tak się nachodziłam, że aż odciski mam na stopach. :{
    też mam zamiar do fryzjera iść. wczoraj byłam u kosmetyczki, żeby brwi henną mi zrobiła, efekt, dziwny trochę, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.
  10. Kethael
    17.05.2012 22:09
    Kethael
    Nudy ^_^ Byłam u tego fryzjera, obcięłam włosy. W sumie nie była to jakaś wielka zmiana, ale zawsze coś. W ogóle to ta babka ma świetną odżywkę. Zapach trzymał mi się na włosach przez trzy dni Dodam, że w międzyczasie je myłam ;p
    Mało wolnego czasu teraz mam, bo pracuję nad jednym projektem (na informatykę), wystawą fotografii, poza tym ciągle mam jakieś występy i konkursy -_-'
    Nie miałam nawet jak zajrzeć na forum przez jakiś czas ;(
    A co tam u Ciebie?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023