Wróć   TheSims.PL - Forum > nmin
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy nmin i Stephenowa
Wiadomości odwiedzających od 1 do 6 z 6
  1. Stephenowa
    12.11.2012 14:49
    Stephenowa
    Hahhaha. Może i masz rację.. Jak znajdę czas to włączę grę i pomyślę.
    O ile zapis przeżył błąd 12. Oby. :o
  2. nmin
    12.11.2012 08:50
    nmin
    No dooobra, ale przynajmniej byłby praktyczny, wiesz, roślinki byłyby na słońcu...

    To może poustawiaj je trochę ciaśniej? W rzędach? Bo ja zdjęciu wygląda, jakby pośrodku pokoju była masa wolnego miejsca. Wtedy obok pokoju zielarskiego zmieściłby się tajny pokoik Albusa, a obok biblioteczki weszłaby jeszcze jedna sypialnia? No bo oczywiście możesz zrobić sypialnię na szczycie, ale wiem, jakie to jest niepraktycznie, bo nawet mój Florek, jak ma iść na swoje drugie piętro, to woli iść spać do domku wróżek... W jego pokoiku był kiedyś oryginalnie strych ze starymi rupieciami i jedyną osobą, która tam bywała, była Anastazja, bo ciągnęło ją do gramofonu i gdy nie wiedziałam, gdzie jest, to znaczy, że tam tańczy
  3. Stephenowa
    11.11.2012 22:19
    Stephenowa
    Hahaha, wyobraź sobie ten dom z płaskim dachem.. Szkaradny jeszcze bardziej by był. >.<
  4. Stephenowa
    23.09.2012 11:31
    Stephenowa
    To teraz będę to czytać 'Natalia między innymi', wiesz co, dzięki. xd Okej, bo byłam prawie pewna, że jesteś płci pięknej, ale nie miałaś podane, więc wolałam się upewnić.
    Moi simowie prawie zawsze są skazani na te same fryzury, bo rzadko kiedy znajduję jakieś dobre, które, jak mówisz 'nie wyglądają jak ułożona fryzurka metroseksualnego chłoptasia'.
    Okej, więc nie mogę się doczekać Steve'a, ale wiesz, Max nie jest brzydki.
  5. nmin
    23.09.2012 11:28
    nmin
    (prawda, "a", nmin to moje inicjały i pierwszy to Natalia )

    Taka prawda, moje Simki nie są najgorsze, ale faceci kiepscy, jak ulepieni z plasteliny, do tego ciężko trafić na fajne włosy, które nie byłyby jak ułożona fryzurka metroseksualnego chłoptasia... Chociaż poczekaj, aż zobaczysz mój najnowszy wytwór, Steve'a <3
  6. Stephenowa
    23.09.2012 11:19
    Stephenowa
    Się odezwała (a? a, prawda?) ta , która niby robi brzydkich simów, weeź. :o

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023