Wróć   TheSims.PL - Forum > Fallen
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Fallen i Shiver
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 75
  1. Shiver
    11.10.2014 07:06
    Shiver
    A u mnie podobnie, szkoła się rozkręca, cały październik mamy już sprawdzianami zawalony. Mam nową klasę, całkiem fajnie się zapowiadają te trzy lata c: A w przyszłym tygodniu mam bierzmowanie i w końcu się skończą te wszystkie spotkania.
    Także sporo się dzieje generalnie :3
  2. Fallen
    10.10.2014 17:47
    Fallen
    Heej :3 Bardzo dziękuję za życzenia
    Ano wróciłam, stęskniłam się troszku za tym nickiem. Też mi się przez to czasy ogniste przypominają :3 U mnie całkiem dobrze. Ostatnio jestem zawalona nauką i obowiązkami, ale jakoś daje radę. Od przyszłego tygodnia będzie gorzej, bo zostałam wolontariuszką w schronisku i praktycznie nie będę miała wolnego czasu, ale nie żałuję
    A co tam u Ciebie?
  3. Shiver
    10.10.2014 06:09
    Shiver
    Stooo lat!
  4. Shiver
    30.09.2014 17:08
    Shiver
    Heloł c:
    Widzę że wróciłaś do starego nicka, aż mi się stare czasy w drużynie ognia przypomniały ^^
    Co tam u Ciebie? :3
  5. Shiver
    03.02.2014 16:30
    Shiver
    Heh, u mnie to samo
    Nigdzie nie wyjeżdżam, więc pewnie będę siedział w domu i nic nie robił (chociaż generalnie mam mnóstwo rzeczy do zrobienia do szkoły, noale...) ;3
  6. Fallen
    01.02.2014 22:19
    Fallen
    Ooo, masz jakieś plany na ferie? ^^
    Ja właśnie też zaczynam dwa tygodnie wolnego, ale nie mam pojęcia, co będę robić. ;-;
  7. Shiver
    01.02.2014 18:02
    Shiver
    W zeszłym roku też były może ze dwa najwyżej
    Ale dziękuję, miło mi ^^
    Ojjjj, to niedobrze :c Zdrowiej szybko!
    Mnie się właśnie zaczęły ferie, więc mam całe dwa tygodnie błogiego nicnierobienia. Życie jest piękne
  8. Fallen
    01.02.2014 17:58
    Fallen
    Ups, zapamiętałam to, że w tamtym roku budowałeś śliczne domki + stworzyłeś te cuda do 4Ż i tak wyszło... ;x
    U mnie dobrze, tylko się ostatnio troszkę przeziębiłam i leżę 24/7 w łóżku A co u Ciebie? :3
  9. Shiver
    01.02.2014 17:54
    Shiver
    Heeej Teletubisiu, co to za nominacja?
    Bardzo mi miło i w ogóle, ale z tego co pamiętam to ja w tym roku żadnego domu chyba na forum wcale nie wrzuciłem
    A jak tam u Ciebie ogólnie? :3
  10. Shiver
    28.12.2013 20:08
    Shiver
    O to widzę, że zapowiada się fajnie :3
    U mnie spoko, właśnie wróciłem od mojego wujka z jego pięćdziesiątki. I mega się cieszę, bo w końcu mam trochę czasu dla siebie (5 dni pod rząd przyjmowania gości albo jeżdżenia do kogoś).
    Na sylwestra idę do mojej znajomej do domu, robi kameralną imprezę, 5 osób

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023