Wróć   TheSims.PL - Forum > Annetti
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Annetti i Kowai-Neko
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 312
  1. Annetti
    31.12.2017 16:22
    Annetti
    No cóż xD podobno trzeba mieć nadzieję! Szczęśliwego nowego roku
  2. Kowai-Neko
    31.12.2017 13:21
    Kowai-Neko
    Mam tak samo, mam nadzieję, że nowy rok będzie lepszy
  3. Annetti
    02.12.2017 21:13
    Annetti
    Elo :3 no czasami wpadam, jest masakrycznie :/ zupełnie nie potrafię się odnaleźć w czymkolwiek, chodzę niedospana, z zaległościami, zła i po prostu chyba jest beznadziejnie, a mnie chyba powoli brakuje sił. a jak u cb?
  4. Kowai-Neko
    28.11.2017 22:43
    Kowai-Neko
    Hej, jak tam? W ogóle długo nie pisałyśmy, ale mam nadzieję, że jeszcze tu wpadasz
  5. Annetti
    07.08.2017 12:18
    Annetti
    Ooo :serce:
    Nom cóż, simy zmienne są Lea to w sumie taki trochę Marcel: jaki ojciec, taka córka. Zawsze wydawali mi się być do siebie podobni z charakteru. Z tym, że Marcel na starość się zrehabilitował, a co do Lei nie jestem pewna czy ona też dozna takiego nawrócenia. Marcelina raczej będzie miała spokojniejsze życie pod względem miłości, kolejne dramatyczne rozstanie z linii Marcela byłoby już nudne XD
  6. Kowai-Neko
    07.08.2017 11:46
    Kowai-Neko
    To jest najgorsze ;/ Ano i będzie mieć również uroczą żonę Chociaż przez te błędy w modach, czasami nie chcę mi się, aż grać
    O jakato szkoda, że Lea się zmieniła. I jak może być taką flordrą, by chcieć zmienić osobę, którą niby kochała Mam nadzieję, że Feliks, będzie mieć teraz szczęście w miłości. Szkoda bardzo, że Marcelinka przez to ucierpiała
  7. Annetti
    07.08.2017 10:42
    Annetti
    Mnie się zawsze wydaje, że jak włączę simsy to będzie mi się chciało grać. A zazwyczaj jak już się załadują, to mi się odechciewa, ehh...
    Bruno jest świetny
    Hm... Feliks i Lea zdecydowanie przestali się dogadywać. Lea poświęciła się całkowicie pracy, nie miała czasu dla Feliksa ani Marcelinki, poza tym odkąd wzięła ślub z F., to starała się go całkowicie odmienić. Taki zapracowany, niezbyt elegancki, ceniący sb swobodę mechanik nie bardzo pasował do wykształconej pani doktor (Lea zaczęła bardzo dbać o swoją opinię). Uczucie między nimi zaczęło gasnąć, Feliks poznał również Michalinę Niespodzianę - swoją prawdziwą bratnią duszę, której zdaje się zależeć także na nim, a nie tylko na sobie. Lea w końcu nie wytrzymała, stwierdziła, że lepiej jej będzie bez Feliksa i z Marcelinką jakoś sobie poradzą (dziewczynka bardzo to przeżyła :C w sumie historia trochę zatoczyła koło), rozwiodła się z nim i teraz już powoli życie każdego z nich zaczyna się stabilizować.
  8. Kowai-Neko
    07.08.2017 10:31
    Kowai-Neko
    W ogóle co się stało, że Feliks i Lea nie są już razem? Urocza z nich była para
  9. Kowai-Neko
    07.08.2017 10:24
    Kowai-Neko
    Rozumiem Cię doskonale, też tak miałam. Ale na szczęście pewna osoba mnie z tego wyciągnęła. Mam nadzieję, że u Ciebie też będzie dobrze
    W sumie różnie, wczoraj się zebrałem i dość długo pograłam. Ano Bruno staje się moim nowym ulubieńcem, chociaż na początku nie byłam zbytnio przekonana do niego. Ale gdy jest coraz starszy staje się jeszcze większym oczkiem w mojej głowie A czytam twoje aktualizacje i jestem ciekawa dziejów tych simsów
  10. Annetti
    07.08.2017 09:30
    Annetti
    No to chociaż robisz cokolwiek Ja wczoraj otworzyłam filozofię, mam 3 tomy do przeczytania na początek, ale to jest tak nudne i bez sensu, że chyba się popłaczę. Ech, mam jakiegoś życiowego doła i mam wrażenie, że wszystko w moim życiu powoli robi się obojętne :C I chyba nie za bardzo umiem sobie z tym poradzić
    Sympatyczna rodzinka, a Bruno jest cudowny Często grywasz? Bo ja czasami + od czasu do czasu robię aktualizacje na rodach secretissimum xDD

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023