Wróć   TheSims.PL - Forum > Fatumka
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Fatumka i anie_1981
Wiadomości odwiedzających od 1 do 6 z 6
  1. Fatumka
    19.09.2012 12:31
    Fatumka
    O, to to ja wiem. Chodzi mi raczej o opcje, których zastosowanie jest dla mnie trudne do przewidzenia pomimo tego, że są po polsku. Akurat teraz jestem na innym komputerze i nie mogę zajrzeć do gry, ale było tam kilka takich, których nie chciałam wypróbowywać nie znając skutków.
  2. anie_1981
    19.09.2012 12:07
    anie_1981
    Od jakiegoś czasu Master Controller jest po polsku...
  3. Fatumka
    18.09.2012 20:19
    Fatumka
    Cześć! Chciałam zapytać, czy gdzieś jest jakiś dokładny, wyczerpujący opis co dana komenda z MasterController'a robi? Niektóre są dla mnie niejasne, a boję się ich wypróbować na rodzinie, którą gram...
  4. Fatumka
    17.02.2011 18:22
    Fatumka
    Okej bardzo dziękuję za odpowiedź
  5. anie_1981
    17.02.2011 16:24
    anie_1981
    W zasadzie to one nie są jakieś trudne... Najważniejszy, to Master Controller, a on jest w pełni po polsku, więc chyba nie za wiele to tłumaczyć nie trzeba. One mają mnóstwo funkcji, więc opisanie wszystkich zajęłoby masę czasu. DebugEnadler jest o tyle fajny, że można nim np. Przygotować posiłek dowolny, nawet nowy, który doszedł w PZ, np. Krążki Cebuli czy Pikantne Skrzydełka. Normalnie to samemu nie da się ich przyrządzić, to są potrawy kupowane w tym samochodzie-barze. Można nim też wskrzesić z martwych. Więc tak jak pisałam wyżej, one są na tyle wielofunkcyjne, że opisanie każdej opcji z osobna zajęłoby dużo czasu. Co do linka do Master Controllera, to ten, który podała Ilona jest nowszy.
  6. Fatumka
    17.02.2011 15:50
    Fatumka
    Zauważyłam w temacie o modach, że podałaś linki do wszystkich NRaasów... Zastanawiam się, czy do każdego z nich znajdę gdzieś poradnik z opisem, jak dokładnie działają?
    Widziałam, że napisałaś kilka poradników, więc to Ciebie pytam jako wyrocznię

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023