TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Czy zabijacie swoich Simów? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=9097)

el ziomallo 10.10.2007 14:21

Odp: Czy zabijacie swoich Simów?
 
ja tam raz zrobiłem coś takiego że wprowdzałem rodziny do jednego domu i je zabijałem. jak już miałem 50 ok nagrobków to wprowadziłem dzieciaka postawiłem łóżko i kazałem spać. fajny widok jak w nocy mu przed nosem latało 50 trupów

Caesum 13.10.2007 21:13

Odp: Czy zabijacie swoich Simów?
 
A ja ostatnio zagrałem w Sims1 i zrobiłem więzienie <333

Panował tam oczywiście brud, chaos, seks i ból :)

Jednak na końcu znudzili mi się więc ich podpaliłem, na początku jednego miałem zostawić ale uznałem że nie xD wszystkich spaliłem(8 osób)

Vegeta 13.11.2007 20:30

Odp: Czy zabijacie swoich Simów?
 
Jak już pisałam w innym temacie żadko morduję simy ale rzeby płakać po "obrazku" który porusza się po ekranie?Sorki ale ta gra chyba nie ma doprowadzać do płaczu.Nawet w instrukcji mamy napis "Posiadanie sumienia nie jest koniecznym warunkiem do gry w The Sims;właściwie może nawet czasem zawadzać". Np. spalenie sima simowym ogniem to tak samo jakby ktoś narysował człowieka i płomienie wokół niego.Nie sądze rzeby ten obrazek czół jak pali się "czerwono-żółtymi kreskami".SIMY TO TYLKO OBRAZKI "PORUSZAJĄCE SIĘ PO EKRANIE!!!
kTO PRZYZNAJE MI RACJĘ NIECH NAPISZE NA KOŃCU SWOJEGO POSTA...wIECIE RZEBY NIE ZAŚMIECAĆ!

Vegeta 14.11.2007 13:04

Odp: Czy zabijacie swoich Simów?
 
A właśnie!(Sorki że post pod postem ale to już coś innego) Właśnie użądzam grila z Simowego Giertycha i jego 10 kochanek:D Chce ktoś kawałek?Serdecznie zapraszam!W programie przewidujemy:
-głodówka w małym pomieszczeniu
-następnie wprowadzenie do willi
-puszczamy petardy!Juhuuu
-Potem gril!
-Jemy pieczeń:D
-Gdyby ktoś przerzył urządzamy mu urodzinki a potem składamy w ofierze tzw.zamykamy w bardzo małym pomieszczeniu i podpalamy!
KTO PRZYJDZIE NA GRILA?PRZEWIDUJEMY TEŻ OGNISKO!!!ZGŁASZAĆ SIĘ!
(jeśli ktoś przegapi imprę nie zapisujemy i zabawa zaczyna się od nowa!!!)

Raven 14.11.2007 16:11

Odp: Czy zabijacie swoich Simów?
 
Ja robię big brathera czy jak to się pisze:
1. Zamykam simów w domu bez drzwi ( buduje drzwi jak wejdą to usówam)
2.Wymyślam zadania np: Ktoś ma pływać 5 godzin, albo w inny sposub otrzeć się o śmierć.
3. kto niewytrzyma jest samknięty na big cmentarzu gdzie umiera.
4. wygranemu robie dom marzeń i układam życie.

Vegeta 14.11.2007 19:45

Odp: Czy zabijacie swoich Simów?
 
Raven wow dobre muszę wypróbować;) Taki program zrobić:D Jeszcze będzie telenowela

kapiszoneczka001 06.12.2007 17:22

Odp: Czy zabijacie swoich Simów?
 
Ja nie zabijam moich kochanych simów ;( tylko maxisowych B)

calusna_kg 06.12.2007 19:59

Odp: Czy zabijacie swoich Simów?
 
w jedynce simsów lubiałam zabijać simy... mieszkałam w jednym domu jako kobieta i poznawałam facetów robiłam dzieci i jak dorastali to zabijałam rodzinke i zostawiałam tylko dziewczyne xD hehe tak w sumie dla zabicia monotonności gry.

a w dwójce to raczej nie zabijam... co najwyżej doprowadzam do szaleństwa albo wyprowadzam jak mi jakiś nie pasuje, :)

ArcticViolet 22.01.2008 09:26

Odp: Czy zabijacie swoich Simów?
 
ja nie zabijam. Nawet jak pytają o dzieci to zawsze mówię TAK, bo inaczej czułabym się jakbym zabiła malego Simusia :(

shiyo 01.02.2008 08:18

Odp: Czy zabijacie swoich Simów?
 
szczerze . mówiąc . zabijam . simów . kiedy jestem . wkurzona .

xD

____

Raven to świetne ! muszę tego spróbować . ;DD


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023