TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 4: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=434)
-   -   The Sims 4 - komentarze do newsów (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65173)

Mrufka 06.03.2014 01:48

Odp: The Sims 4: TYLKO NEWSY
 
Mialy wyjsc na wiosne... a teraz pisza, ze bedzie 16 wrzesnia. Ale lipa :( Gdy zamawialam gre pisalo, ze powinna byc 25 marca. Wrzesien to juz lekka przesada, chyba spowrotem zainstaluje trojke, i bede sie z nia meczyc, z jej bugami i wychodzeniem do pulpitu. Eh.

anie_1981 06.03.2014 13:01

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
U mnie trójka zachowuje się znośnie. Owszem, mam lekkie bugi i przycinki, ale nie jest to aż takie mocne, żebym miała w to nie grać :P A o wywalaniu gry do pulpitu to ja już daawno zapomniałam... tak samo jak o błędach zapisu... Kontrola CC i modów, dodawanie gry do wyjątków DEP, korzystanie z 3Bootera i FTPLimitera, zapisywanie gry tylko poprzez Zapisz jako...

Co do dat wydania czwórki, to różne sklepy podają różne daty, bo jeszcze niczego nie wiadomo. Firma milczy, bo sami nie wiedzą na kiedy się wyrobią. Dopiero jak ruszy oficjalna strona czwórki i będzie na niej podana data, to dopiero wtedy będzie można powiedzieć na pewno, a z ewentualnych opóźnień, będą się tłumaczyć.

Malin 09.03.2014 18:41

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Hmm... Nie wiem, czy ktoś już wstawiał te zdjęcia, naprawdę nie chce mi się przeglądać całego tego tematu. Nic się chyba nie stanie, jak wstawię jeszcze raz (dla tych, którzy być może nie widzieli) ;)

Ktoś zrobił małą symulację, jak mogą wyglądać nowe simy po nałożeniu na nich fanowskich dodatków (CC):


Źródło


Chyba byłabym usatysfakcjonowana :P

Liv 09.03.2014 18:48

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
O, ja chyba też :D
Lewa z prawą... BEZ PORÓWNANIA xDDD

Hebe 09.03.2014 19:14

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Simy przerobione przez Darko wyglądają nieźle :D Cała nasza nadzieja w CC i modach.

Izzie 10.03.2014 16:04

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Noo, jeśli faktycznie fanom udałoby się poczynić taką magię, to byłabym skłonna zainwestować w TS4, bo odstraszała mnie właśnie grafika.

Caesum 10.03.2014 16:25

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Noooo właśnie coś takiego chciałem zobaczyć w TS4, a nie te klockowate gęby jakie mamy teraz. Niech ktoś to wyśle Maxisowi, najlepiej teraz.

Searle 10.03.2014 18:22

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Bardzo mi się to podoba :) Tak właśnie powinno wygladać The Sims 4 od początku, no ale niestety mamy to, co mamy....

anie_1981 10.03.2014 20:20

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Simy wyglądają dużo lepiej po zastosowaniu tej symulacji CC. Ale Simy to nie wszystko, jest jeszcze tona tekstur obiektów... Animacji za bardzo nie pokazywali, a one też przecież mają znaczenie.

Agor-ia 10.03.2014 20:50

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Symulacja symulacją...Co naprawdę da się zrobić, to się dopiero okaże.
Ja przez lata grałam w dwójkę bez żadnych ulepszeń z neta, na strasznie słabym sprzęcie, więc podejrzewam, że czwórkę bez CC przełknę bez większego problemu ;)

edit: Poza tym wygląd simów to jedno - pozostaje też kwestia otoczenia. Takie ulepszone simy będą pasować do reszty jak świnia do karety :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023