TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Mumie (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=53002)

Temperance 26.08.2010 21:20

Odp: Mumie
 
Mumie wracają do sarkofagów dopiero gdy ty albo one cię pokonają ;] Moja simka zdążyła opróżnić kufry a mumia nadal chodziła po pokoju. Czasami zatrzymywała się i podrapała po tyłku XD

Agnieszka86 19.10.2010 12:45

Odp: Mumie
 
hej, kupiłam kodem sarkofagi ale nie wychodzą z nich mumie... jak zrobiś żeby sarkofag nie był pusty. chce zrobic zdięcie jak sim błaga sfinksa a nie moge bo zwiedziłam juz wszystkie sarkofagi i juz nie ma w nich mumii... pomocy

Vanitas 19.10.2010 14:44

Odp: Mumie
 
Włączasz kod testingcheatsenabled true, wchodzisz w tryb kupowania/budowania i z wciśniętym shiftem/ctrl (nie pamiętam dokładnie) i wybierasz odpowiednią opcję. Nie pamiętam co to była za opcja, ale zapewne ją znajdziesz :)

hellraiser 19.10.2010 14:47

Odp: Mumie
 
Cytat:

Napisał Agnieszka86 (Post 1314354)
hej, kupiłam kodem sarkofagi ale nie wychodzą z nich mumie... jak zrobiś żeby sarkofag nie był pusty. chce zrobic zdięcie jak sim błaga sfinksa a nie moge bo zwiedziłam juz wszystkie sarkofagi i juz nie ma w nich mumii... pomocy

Musisz zrobić tak: kup sarkofag, (tutaj możesz wpisać testingcheatsenabled true, u mnie bez tego nie działa, a np. u siostry nie trzeba) wciśnij Shift i Ctrl i kliknij na sarkofag, potem zachowanie aktywowane, uwolnij mumię grobowcową, aktywuj*. Mumia powinna wyjść.

*Mogłem coś pokręcić w kolejności, więc jeszcze to dokładniej sprawdzę.

Agnieszka86 19.10.2010 18:18

Odp: Mumie
 
dziękuję bardzo :D

cherrie 30.11.2010 13:59

Odp: Mumie
 
Ja spotkałam parę mumii i parę mnie pobiło, a parę ja pobiłam. Ale żadna nie chce rzucać na mnie klątwy, a szkoda, bo nie mogę wypełnić misji, w której mam dać się przekląć ...

Czyniąca_Hałas 19.12.2010 17:45

Odp: Mumie
 
Ja miałam przygodę w Chinach (z Dong Huo), i miałam pokonać jego mumię. Kiedy tylko zaączyłam pół przełączników, jekaś niecierpliwa mumia wyszłą z sarkofagu (pierwszego od góry), i sprała moją Simke Kelly na kwaśne jabłko. Potem włączyłam już wszystkie przełączniki, i wyszły dwie mumie, w tym Dong Huo. Jak tylko wyszedł, dostałam informację, że "Pojedynek był bardzo ciężki", choć się z nim nie biłam. Potem Kelly zwaiłą za pomocą pyłu ucieczkowego i zaśmiała się Dong Huo w twarz ( raczej to, co mu z niej zostało) :)

patryk916 27.12.2010 20:57

Odp: Mumie
 
NIENAWIDZĘ MUMII!!!

Ale...raz kodami wypuściłem NA RAZ z 30 mumii z sarkofagów.

Paolka99 07.01.2011 09:39

Odp: Mumie
 
Na mnie raz rzuciła klątwę xD
Błagałam Sfinksa chyba z 1ooo razy i w końcu zdjął
hahahahah xD

patryk916 07.01.2011 14:55

Odp: Mumie
 
Nastrójnik z klątwą można usunąć.
1.Wciskamy CNTRL+SHIFT+C.
2.W konsolę kodów wpisujemy testingcheatsenabled true
3.Klikamy na nastrójnik z wciśniętymi CNTRL i SHIFT.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023