TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Forum i Scena The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=18)
-   -   KONKURSY - reorganizacja? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=60811)

Meggie 06.08.2012 21:12

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
To ja jeszcze jedno, a raczej dwa pytania i się odczepiam.
1. Co z 4Ż, ktoś pytał, ale odpowiedź nie padła.
2. W sierpniu miało być MTU, więc chciałabym się tylko dowiedzieć w przybliżeniu kiedy mniej więcej :)

Lubie 06.08.2012 22:16

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Ciekawi mnie to, kiedy będzie jakiś konkurs o simowej fotografii.
No i tak jak prawie połowa userów, kiedy będą CŻ

Pink Panther 26.08.2012 13:56

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Razem z Fallenką wymyśliliśmy pewien konkurs (tzn. ja wymyśliłem, a Żona mi pomogła dopracować ^^).

Zabawa polegałaby na wyłonieniu spośród użytkowników najlepszego detektywa (miesiąca, tygodnia, kwartału - zależy co ile taka zabawa byłaby powtarzana). Na forum poukrywane byłyby różne wskazówki co do dalszych poszukiwań. Przykładowo: w jakimś temacie podpowiedź wskazywałaby na to, że kolejnej należy szukać w opisie jakiegoś działu - oczywiście nie byłoby to takie jednoznaczne. Stopniowo gracze zbliżaliby się do rozwiązania zagadki opisanej w temacie o rozpoczęciu edycji konkursu. Oczywiście, aby nikt nie znalazł odpowiedzi przez przypadek sporo rzeczy należałoby załatwiać przez PW ze mną lub moimi "pośrednikami". Nagrodą dla najlepszego detektywa mogłaby być ranga do czasu rozpoczęcia kolejnej edycji zabawy lub wypisanie w jakimś temacie jako "Najlepszy Detektyw (Miesiąca, Tygodnia, Kwartału itp.)". Jak można się domyślić po tym, że piszę w formie pierwszoosobowej - z wielką chęcią będę koordynował zabawę. Niestety, nie mam odpowiednich uprawnień do edycji tematów i ukrywania w nich podpowiedzi, więc tym musieliby zająć się Moderatorzy. Ważne jest to, że po skończonej zabawie podpowiedzi bym usunął i forum znów stałoby się "czyste". Tytuł najlepszego detektywa otrzymywałaby osoba, która pierwsza znajdzie rozwiązanie całej zagadki.

Co Wy na to? :)

neville 26.08.2012 21:39

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
nie podoba mi sie, jest to troche dziecinne i by nie przeszlo xd

Pink Panther 26.08.2012 21:42

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Rozwiniesz wypowiedź? ;) Rozmawiałem o tym z paroma osobami i mnie poparli. I nie wiem, co w tym dziecinnego :| Przecież to tylko zabawa, forum nie powinno stać puste, a sztywne trzymanie się ciągle tego samego jest bez sensu...

Lubie 26.08.2012 21:53

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Jak dla mnie ten pomysł jest ŚWIETNY i nie widzę w tym nic dziecinnego.
Na wielu "poważnych" forach ludzie (nawet ci "poważni") w to się "bawią".
Jestem jak najbardziej za.

Pink Panther 26.08.2012 21:56

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Myślę, że możemy raz spróbować :>

Potrzebna jest tylko zgoda Zrzeszenia Czerwonych Nicków (wtf? :|) i jakiś Moderator do pomocy przy edycji tematów ;)

Zgodzicie się na jedną, próbną edycję? ;)

No i zapraszam innych do wypowiedzenia się :P

@downdown, czyli Fallen ...o którą może być ciężko :D

Lubie 26.08.2012 22:03

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Tak, spróbować nie zaszkodzi...
A jak już się zgodzą, ale nie będzie prowadzącego, to można nadać komuś (PP się zgłaszał na organizatora/prowadzącego) umiejętności moderatorskich bez kolorowego nicku i rangi...

Fallen 26.08.2012 22:09

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Moją opinię znasz: pomysł mi się podoba, im więcej konkursów tym lepiej :D
Potrzeba tylko zgody... ;)

Liv 26.08.2012 22:48

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Ekhem, ktoś tu chce się dobrać do Oka?! :<
Jak chcecie być tacy bystrzy i spostrzegawczy, to proszę bardzo - starajcie się cały rok i potem walczcie o uznanie w następnym FA ;] Oddam rangę w dobre ręce :>
Cytat:

forum nie powinno stać puste
Ale w sam raz o konkursach i o wyglądzie forumowego życia decyduje administracja.
I nie wiem jak Wy, ale JA bym tam wolała, żeby się odbyły Cztery żywioły!
Cytat:

Zrzeszenia Czerwonych Nicków
XDD
Btw, administracja to nie tylko czerwoni, ale i także jakże pomocni i uczynni zieloni!

Cytat:

Napisał Pan poniżej
nie podoba mi sie

Otóż to!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023