TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   The Sims 3:Miejskie życie - Akcesoria (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=60602)

Searle 16.06.2011 14:38

Odp: The Sims 3 Miejskie życie
 
Mnie jak na razie to zainteresowała tylko ta pralka i suszarka - fajnie się prezentują. Poza tym chyba będzie kiepsko :(

Lubie 16.06.2011 14:43

Odp: The Sims 3 Miejskie życie
 
JAk dla mnie to może być, chyba będzie lepiej niż z SzJ.

Verdi 16.06.2011 14:51

Odp: The Sims 3 Miejskie życie
 
Zapowiada się interesująco ;). Nie wiem, czy kupię, dlatego czekam na więcej nowinek, chyba, że to już wszystkie nowości, jakie wprowadzają te akcesoria :P.

Karel13 16.06.2011 14:52

Odp: The Sims 3 Miejskie życie
 
Widziałem gdzieś kawiarnię i wychodzącą z niej parę. Możliwe, że to nie będzie rabbit hole...

Mamełe 16.06.2011 15:44

Odp: The Sims 3 Miejskie życie
 
Cytat:

Napisał Karel13 (Post 1406337)
Widziałem gdzieś kawiarnię i wychodzącą z niej parę. Możliwe, że to nie będzie rabbit hole...

Nie sądzę szczerze mówiąc :) Myślę, ze będzie "po staremu", tylko będą nowe budynki (pod względem wizualnym).

Maszka 16.06.2011 15:52

Odp: The Sims 3:Miejskie życie - Akcesoria
 
IwP fajna jest.

A ja se kiedy bedę miałam MŻ i Pokolenia (Pokolenia juz mam ale jak bede miałam MŻ) to sprawdze w jakim są lepsze mebelki i ... mebelki :)

nmin 16.06.2011 16:04

Odp: The Sims 3:Miejskie życie - Akcesoria
 
Nie liczcie na to, że to nie będą królicze nory. Na zdjęciu gołym okiem widać, że ten sklep spożywczy nią jest, wygląda prawie tak samo jak ten z podstawy, ma tylko inne kolory i szyld. Zresztą, skoro dodatek nie wprowadził opcji wchodzenia do sklepów, to akcesoria mają to zrobić? W co Wy wierzycie? :)

Mogliby zrobić sklepy otwarte i z kasą, jak w tych sklepach w otoczeniach wakacyjnych, i kupowałoby się poprzez podejście do kasy...

Karel13 16.06.2011 16:18

Odp: The Sims 3:Miejskie życie - Akcesoria
 
Właśnie o tym mówię, że tak będzie w kawiarni, bo w spożywczaku to na pewno będzie rabbit hole.

Saheli019 16.06.2011 17:02

Odp: The Sims 3:Miejskie życie - Akcesoria
 
Ja też wątpie w to,że będzie można simem wchodzić nawet do kawiarni....Za szybko takie cuda nie pojawiłyby się po nowym dodatku.Pewnie będą nowe objekty jako dodatek do Pokoleń-zadość uczynienie za brak nowego miasta:możeliwość upiększenia starego.

anie_1981 16.06.2011 17:16

Odp: The Sims 3:Miejskie życie - Akcesoria
 
Nie liczę na brak króliczych nor, ale chciałabym, żeby je pousuwali :P To by była bardzo miła niespodzianka. Obecne restauracje są do niczego. Nawet jak się każe jeść Simom na mieście, to nie siadają przy tych samych stolikach! To już nie ma za grosz romantyzmu.

EDIT:

Przejrzałam strony z linków, z okładki podobają mi się pralka\suszarka, oraz ławeczka do ćwiczeń. Oczywiście, że kupię te akcesoria, czy ktokolwiek w to wątpił!? :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023