TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Ciąża - Pogawędki (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=51596)

Zielona Herbata 30.07.2013 04:38

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Anizali, moja simka jak była w ciąży to oglądała normalnie kanały, gotowała, malowała sobie itd. i ciąża przebiegła dobrze :D

Czy tylko jest u mnie teraz tak, że kiedyś simka jak zjadła 48573 jabłek, to urodził się chłopiec, a teraz, jak zjem 3 to mi się trojaczki rodzą? ;-;

Poskacper 30.07.2013 08:43

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
A co jeśli w czasie ciąży usunie się kodem nastrójnik "ciąża" ? :D Boję się sprawdzać :D

Edit: Ogl. telewizji dziecięcej i słuchanie takiej muzyki działa , urodziły się bliżniaczki :rolleyes: Z lekarzem też działa, był dymek nad jego głową z różowym znakiem i niemowlęciem :)

Valerie 10.08.2013 14:29

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Cytat:

Napisał Zielona Herbata (Post 1739834)
Anizali, moja simka jak była w ciąży to oglądała normalnie kanały, gotowała, malowała sobie itd. i ciąża przebiegła dobrze :D

Czy tylko jest u mnie teraz tak, że kiedyś simka jak zjadła 48573 jabłek, to urodził się chłopiec, a teraz, jak zjem 3 to mi się trojaczki rodzą? ;-;

Nie, nigdy nie słyszałam o czymś takim. A jak będą 3 jabłka to po prostu się urodzi chłopiec, a nie trójka dzieci.

Poskacper 10.08.2013 16:08

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Ja zawsze czytałem książki i ciąża przebiegała dobrze, a kiedy przestałem je czytać też przebiegała dobrze :|

WhiteSugar 18.08.2013 23:13

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Mnie się raz urodziły czworaczki, ale to zasługa moda ;> Nie polecam jednak czwórki bachorków, to jest PIEKŁO. No, a trojaczki normalka, wzmożona płodność u obydwu rodziców :)

Isabell 04.03.2014 16:14

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Nie wiem czy było,ale co będzie jak kodem się usunie nastrójnik ciąży? :D Mam zamiar to sprawdzić i bym to opisała w tym temacie :p

Pink Panther 04.03.2014 16:20

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Nic, ciąża nie zostanie przerwana.

Coppette 19.08.2014 23:13

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Coś mnie natchnęło i postanowiłam opisać najdziwniejszy poród jaki wydarzył się w cią gu mojej całej zabawy z Simsami.
Simka nie miała brzuszka ani nastrojnika że jest w ciąży, ale chodziła i ubierała się jak ciężarna, ale i tak kazałam jej i Simowi by jeszcze się postarali - może się naprawi. Potem Clary poszła jeść, wsadziła gofry do piekarnika... I zaczęła rodzić. A do szpitala coś nie chciała iść.
Piekarnik się zapalił, ona podpaliła - mężulek wszystko zgasił. A ona stała i rodziła obok. :p Chwile później wchodzi strażak i dostaję karę za to że niepotrzebnie wezwałam. No cóż, myślę - spokój, aż komunikat "Noella, odłóż ten nóż!". Autentycznie serce mi stanęło, a dopiero po chwili zrozumiałam że mała jest na wycieczce. ^^
Urodziły się bliźnięta - Wojtek i dziewczynka, które imię wyleciało mi z głowy.

U mnie Simka miała cały czas dobry humor, ale i tak mogłam wybrać tylko jedną cechę.

xviraszka 04.09.2014 10:39

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Moja simka jadla w ciazy tylko arbuzy, nawet zamiast obiadu itp i mam wlasnie trojaczki :lol2:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023