TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Ile Macie Dzieci w Rodzinkach??:) (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=42620)

Nikol112 29.03.2008 18:11

Odp: Ile Macie Dzieci w Rodzinkach??:)
 
A mi się teraz ciągle rodzą bliźniaki więc mam najczęściej 2 :)

psychickid 29.03.2008 18:14

Odp: Ile Macie Dzieci w Rodzinkach??:)
 
ja 1-2 . bo po co więcej bachorówe .? no zdarzahą się wyjątki, kiedy mam więcej, ale zazwyczaj nie .

nitka84 30.03.2008 19:13

Odp: Ile Macie Dzieci w Rodzinkach??:)
 
Ja mam prawie zawsze jedno dziecko :P Nie chce mi sie nimi za bardzo opiekować-dużo zamętu

Pony13 31.03.2008 19:04

Odp: Ile Macie Dzieci w Rodzinkach??:)
 
Ja lubię dwójki, np. dwie dziewczyny takie jak u Przyjemniaczków tylko ładniejsze, lubię jak się kłocą :p ale czwórka też jest fajna :D

iskierka446 12.04.2008 10:24

Odp: Ile Macie Dzieci w Rodzinkach??:)
 
w rodziniwe macierzanka tej z czterech pór roku oni maja 5 dzieci

wywrotka 12.04.2008 10:33

Odp: Ile Macie Dzieci w Rodzinkach??:)
 
Mi się raz zdarzyło 10 jak moja simka chciała mieć 10 dzieci. Już więcej nie będę próbować, bo wg. mnie z taką ilością dzieci trudno jest grać.

Milou 12.04.2008 10:34

Odp: Ile Macie Dzieci w Rodzinkach??:)
 
W moich rodzinkach są od 1-4 dzieci. Chyba, że rekord u mnie to 7 dzieci, ale zaś wyjeżdżały na studia, znalazły miłości, rodzice zostali dziadkami, i umarli... i koniec, ale chętnie gram tymi dziećmi mają już swoje nawet. Heh, pzdr. :)

Exist 17.04.2008 20:22

Odp: Ile Macie Dzieci w Rodzinkach??:)
 
Ja w ukochanej rodzince nie mam dzieci [a miałam, ale wysłałam na studia i mi się nie chce już chłopakiem tym na studiach grać można jakoś przyspieszyć rok, żeby go szybciej skończyć? Bo na wywalenie ze studiów też nie chcę czekać..]
A w drugiej rodzince dziecko jest w drodze.
Moja siostra w każdej rodzince ma 6 dzieci xD tak około.
ale ona sama to też dziecko....

olgamaxx 03.05.2008 06:36

Odp: Ile Macie Dzieci w Rodzinkach??:)
 
Zależy jaka to rodzinka.. ;P Około 3 przeważnie:D

martusia_re2 03.05.2008 09:21

Odp: Ile Macie Dzieci w Rodzinkach??:)
 
Cytat:

Napisał Exist
Ja w ukochanej rodzince nie mam dzieci [a miałam, ale wysłałam na studia i mi się nie chce już chłopakiem tym na studiach grać można jakoś przyspieszyć rok, żeby go szybciej skończyć? Bo na wywalenie ze studiów też nie chcę czekać..]
A w drugiej rodzince dziecko jest w drodze.
Moja siostra w każdej rodzince ma 6 dzieci xD tak około.
ale ona sama to też dziecko....





Żeby przyspieszyć studia użyj boolprop testingcheatsenabled true ----> Spawn ----> semsetr tester i tam bedzie kilka opcji musisz po kombinowac bo ja juz nie pamietam jak to sie robiło..:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023