TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   The Sims 3: Nie z Tego Świata - pytania i odpowiedzi (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=63973)

Kędziorek 22.02.2014 19:03

Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - pytania i odpowiedzi
 
Nie sądzę, by tylko w MF ta okazja wyskakiwała, ale głowy nie dam, bo ten sposób znalazłam na jakiejś innej stronie opisany, a sama nie mam już niestety możliwości tego sprawdzić. W Arboretum trzeba szukać wróżek i wtedy otrzymuje się okazję w wyniku której zostaje się wróżką. Nie wiem jednak jakie zadanie trzeba wypełnić. Od istniejących wróżek można jedynie otrzymać wróżkowy pył, nie mogą one przemienić sima.

Izzie 22.02.2014 19:16

Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - pytania i odpowiedzi
 
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, w takim razie będę próbować do skutku. :)

malleys00 10.04.2014 20:58

Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - pytania i odpowiedzi
 
To ja zapytam - jest może mod na wyrównanie długości życia wszystkich nadnaturalnych ras? Albo inny sposób, żeby niezależnie od bycia wróżką/wampirem/inną innością obowiązywała simów długość życia ustawiona w opcjach, bez tracenia nadnaturalnych mocy. Szukałam już na modthesims ale nie znalazłam, bo przyznam że na początku to jest fajne, a potem nie da się grać, jak się okazuje że praprababka mojej simki flirtowała z tym samym wróżkiem... :hmm:

Ok, znalazłam, jakby ktoś jeszcze szukał wklejam link Mod na zmianę starzenia simów nadnaturalnych

Monika5228 25.11.2014 16:14

Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - pytania i odpowiedzi
 
Czesc, ktos moze wie jak naprawic blad, przez ktory wrozki nie mają skrzydel? Dodam ze same wrozki w miescie mam. Nawet jak w casie probuje zrobic wrozke to jest prawie jak normalny czlowiek (z wygladu). Ktos cos wie? bylabym wdzieczna :)

Bąbel09 05.12.2014 05:26

Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - pytania i odpowiedzi
 
Witam

Mam pytanie dotyczące obiektów kolekcjonerskich (klejnoty, metale).

Czy istnieje w grze maszyna do przetapiania metali ?

Coś podobnego jak szlifierka do klejnotów.

Przeglądnąłem cały tryb kupowania włącznie z trybem debugowania i nic takiego nie znalazłem, może ktoś wie gdzie mogę coś takiego znaleźć, może w store ?

Filleable 06.12.2014 00:02

Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - pytania i odpowiedzi
 
Klejnoty przetapia się klikając na nie w wyposażeniu. Funkcja nazywa się chyba "Wyślij do oszlifowania", czy coś w ten deseń.

@down: Pomylić przetapianie ze szlifowaniem. Brawo ja. <3

Hebe 06.12.2014 13:16

Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - pytania i odpowiedzi
 
Wydaje mi się, że maszyna z tego zestawu ma funkcję przetapiania metali. Niestety, maszyny nie można kupić osobno, trzeba wykupić cały warsztat, a kosztuje 1900 simpoints'ów.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023