TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 4: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=434)
-   -   The Sims 4 - komentarze do newsów (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65173)

Damian 26.08.2013 07:05

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Cytat:

Napisał Absolem (Post 1750004)
Oh Damianie ja nie skopiowałem jej pracy, wymieniłem tylko ważniejsze punkty nie przepisując ich oraz podałem dwa linki do stron, z których informacje pochodziły bezpośrednio ;)

A obrazki które teraz wkleiłeś pochodzą z magazynu PowerPlay ;p


Dokładnie, a że znalazłem to na powyższej stronie to wkleiłem tak :D

Levkoni 26.08.2013 09:39

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Ja chcę, żeby podali już dokładną datę premiery TS4 :P Pewnie zrobią to dopiero po premierze najnowszego dodatku do TS3.

Mroczny Pan Skromności 26.08.2013 10:40

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
A ja czekam na jakieś informacje ni dotyczące CASu albo trybu budowy :P Ciekaw jestem, jak będzie wyglądać życie simów, co będzie można robić w mieście, jakie będą kariery, jaka postać nadnaturalna :D

Damian 26.08.2013 11:43

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Cytat:

Napisał Mroczny Pan Skromności (Post 1750038)
A ja czekam na jakieś informacje ni dotyczące CASu albo trybu budowy :P Ciekaw jestem, jak będzie wyglądać życie simów, co będzie można robić w mieście, jakie będą kariery, jaka postać nadnaturalna :D

Z pewnością UFO jak w The Sims 2 :P

Katerina 26.08.2013 11:53

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Pewnie będzie to UFO albo duch. Sama nie wiem które lubię bardziej, ale obojętne mi to, bo uwielbiam oba. :P

Cytryśnia 26.08.2013 12:00

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Od kiedy duch jest postacią nadnaturalną? Idąc tym tokiem myslenia w dwójce były dwie postacie nadnaturalne. Dla mnie duch to duch, zmarły sim i ma być :P

Mroczny Pan Skromności 26.08.2013 12:13

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
roia, w dwójce duch był po prostu zmarłym simem, w trójce można było przeprowadzać z nim interakcje jak z człowiekiem i było mnóstwo sposobów na ożywienie ;) Myślę, że trójkowy duch jest postacią nadnaturalną bardziej niż dwójkowy kosmita :P

Cytryśnia 26.08.2013 12:27

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
No w sumie masz racje, ale właśnie jak dla mnie duchy powinny być tylko straszydłami, które być muszą :D no bo kto będzie właził w sedesy i straszył moich simów na śmierć? :<

Damian 26.08.2013 13:54

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Kosmici którzy zapładniają simów płci męskiej jak w The Sims 2 :D

Mroczny Pan Skromności 26.08.2013 15:09

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
up, ale to jakaś informacja, czy tylko tak napisałeś, czego oczekujesz? xD Bo tak dość niejasno sformułowane jest to zdanie ;)

Myślę, że skoro powrót do przeszłości nam fundują, to w podstawie pojawią się kosmici :D I dobrze, bo wolałem, kiedy duchy mogły co najwyżej przestraszyć sima (nawet na śmierć; jak mi tego brakuje w 3). Mogliby dać też jakiś sposób wskrzeszania simów/zombie tak jak w dwa :P

Ok, z tymi katalogami "jak z Ikei" dopiero dziś się zorientowałem o co chodzi xD Dla mnie to świetne rozwiązanie, bo nie mam talentu ani do budowania, ani do meblowania :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023