TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=63538)

Ariall 27.08.2012 14:30

Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.
 
Już nie mogę się doczekać tego dodatku - zapowiada się naprawdę świetnie! Do tego nowy komputer, który to wszystko dźwignie. Może w końcu nie będzie mi wywalało gry do pulpitu...

nmin 27.08.2012 14:37

Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.
 
Może nie będzie można zrobić ducha wampira? Tylko dlaczego właściwie?

Ejak 27.08.2012 16:06

Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.
 
Może to zdjęcie, bez wgranego dodatku PZ ? Może EA zapomniało o tej śmierci i jak sobie przypomną to dadzą to w jakiejś aktualizacji ?

Levkoni 27.08.2012 16:50

Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.
 
To zdjęcie bez dodatku i tyle. Wcześniej na jednej z fot w wyborze rasy był niepodświetlony dżin, bo była gra bez dodatku ZG, a normalnie można będzie dżinem grać. W sumie szkoda, że nie będzie można stworzyć mumii, skoro wszystkie inne dziwactwa są.

Ejak 27.08.2012 19:20

Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.
 
Nie chciało im się robić mumii w CAS i tyle...simbota chyba też nie.

maciu67 27.08.2012 19:39

Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.
 
Twórcy powiedzieli że myśleli o mumiach i simbotach w CAS ale było z tym za dużo problemów.

Jednorożców pewnie też nie będzie można tworzyć.

Co do tych nowych śmierci czytałem że casami zaklęcia mogą się wiedźmą nie udać i w razie porażki przy rzucaniu takiego jednego czarownica umiera.

Ejak 27.08.2012 20:13

Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.
 
To jest pewnie ten zielony duch, czyli przez magie.

EDIT: Coś fajnego niemieckiego pochodzenia

Juhas 28.08.2012 18:54

Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.
 
Tłumaczenia są jak zwykle... śmieszne, ale da się coś zrozumieć, napewno więcej niż przy niemieckim :P Wilkołaki wciąż mi się podobają, będę nimi grał na początku :) I oczywiście Kościlda to coś o czym marzę :D:P

anie_1981 28.08.2012 20:37

Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.
 
Według mnie informacje z tego artykułu się już zwyczajnie powtarzają. Wiadomo już prawie wszystko o tym dodatku. Mnie to nie przeszkadza, gdybym wolała mieć niespodziankę, to bym w ogóle nie czytała tych wszystkich artykułów, ani nie oglądałabym filmików i screenów. A tak btw, to będzie tego spory wysyp jak już ludzie pokupują ten dodatek ;)

Meona 29.08.2012 12:44

Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.
 
większość tych informacji już widziałam. fajny jest ten wybór ducha, ubrania nie są zbyt ciekawe, ale z niektórych będę korzystała. to magiczne lustro mi się podoba i ten mały duszek.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023