TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Czego nie lubicie robić w TS2?????? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13349)

didaa13 28.01.2005 11:42

Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie wiem czy taki temat już byl, bo troche szperalam, ale nie bylo/. Czego najbardziej nie lubicie robić w TS2. Ja np. nienawidzę zdobywać punktów umiejętności, gdy mam już dużo. Tzn. mam 7 punktów charyzmy i muszę nabić ich do końca (do 10)Niemawidzę tego, to tak dlugo trwa. Szczegolnie jak do pracy potrzebuje. A wy czego nie lubicie.

tinka 28.01.2005 11:46

Lekcji i sprzątania. Jak u mnie simowie porozwalali ksiażki, to ręce opadają:\

bogini 28.01.2005 12:15

didaa13 jak z punktow aspiracji kupisz sobie hełm mądrości to bardzo szybko nauczysz sie wszystkiego od sprzatania po gotowanie :D ja nie lubie tylko chodzic do szkoly :) a najbardziej nie lubie wylanczac ts2 ;P

Vavill 28.01.2005 12:31

ja nienawidze sprzątac i wypełniac anspiracje romantyków... oni za duzo chcom

Xia 28.01.2005 12:31

Ja nie znosze domów budować bardzo dużo czasu mi to zajmuje:|
Lekcji tak samo robić nie znosze:yucky:

Zaria 28.01.2005 12:49

a ja najbardziej nie lubie usmiercac emerytow - za długo to trwa jak sie czeka jak sie zestarzeją

Binek 28.01.2005 13:47

nienawidze budować domów.Długo trwa!

Elún 28.01.2005 13:50

Lekcji i poprawiania kondycji, kiedy sim przytyje :\

HoUse_BabY 28.01.2005 14:37

hmm.. chyba budować domów(chyba jak wszyscy:P) a o resztę(nabijanie punktów np.z gotowania,albo dorastanie) nie muszę się martwić dzieki mojemu ulubionemu obrazowi energetyzującemu ;)

Cludii 28.01.2005 16:23

A ja lubie budować domy :P

Nie lubie :
Włączać gry i czekac aż sie zaladuje
Wynosić smieci
Zdobywać przyjaciół potrzebnych do pracy (wg mnie to bez sensu :\ )
Gdy jest mało miejsca w domu
Gdy sim umiera, i nie moża go uratować
Uczyć małe dzieci mówić ,chodzić i załatwiaĆ sie

Chyba to wszystko ... :]

KubuS 28.01.2005 16:46

O bardzo fajny temat :] Ja uwielbiam budować domki- co nie znaczy, że mi wychodzą :P A nienawidze jeździć do sklepu :/ Zanim się to wszystko załaduje to mnie już chce skręcić, a jadę tylko po ubranie :/

donika 28.01.2005 17:00

Ja nie lubie : budować dużych domków, jeździć do sklepu i wyłączać gre bo to dlugo zajmuje :\

Shèène 28.01.2005 17:13

Ja nie lubie opiekowac się niemowlakami :baby: To jest strasznie nuuuuuuudne.

Hyzia 28.01.2005 17:52

Ja najbardziej nie lubie opiekowac sie niemowlakami, budowac duzych domow, jezdzic do sklepow i sprzatania gdyz to zajmuje duzo czasu.

sara lee 28.01.2005 18:46

Nie lubię płacić rachunków, zdobywać "niepotrzebnych" przyjaciół, sprzątać po sprzątaczce, jeździć do sklepu i nie lubię, kiedy wszystkie simy mają dobry nastrój i platynową aspirację, bo nic innego nie robią tylko grają w miszuno lub oglądają telewizor :P Ach... i jeszcze odrabiania lekcji też nie lubię... :D

Leszekkk 28.01.2005 18:59

Ja również nie lubie włączania i wyłączania gry, ładowania okolicy, rodziny, ekranu tworzenia rodziny itd. A poza tym to nie za bardzo lubię niemowląt i bobasów - za dużo roboty. I nie cierpię jak mój sim moglby dostać awans, a tu dwa dni wolnego. Albo to samo z simka na urlopie macierzyńskim. Szlag mnie trafia. Powinna być możliwosć wyboryu, kiedy simy będą miały wolne. Tylko że wtedy u mnie bv cały czas pracowały :mu: .

Nesy 28.01.2005 19:10

Ja:
NIELUBIE:
-Jak sim marudzi i mówi "Teraz nie mam nastroju...":\
-Dziećmi chodzić do szkoły i odrabiać zadania (bo moja nastolatki nie chodzą do szkoły i mają 2 albo 1:P)
-Niektórych opiekunek do dzieci (bo one nigdy [przynajmniej u mnie] no połążą dziecka spać tylko go męczą;()...
-Ogrodników (też niektórych) bo jak krzaka nie da się podciąć to stoją nad nim 2 godziny i wrzeszczą że nie mogą się do niego dostać:\
-Niektórych sąsiadów... bo jak przyjdą to tylko jacuzzi (nie wiem czy dobrze napisałam) ich interesuje ;[ :\
-Imprez na dwie osoby...:|
-Jak gra sie zacina...

NIENAWIDZE:
-Tego jak grafika się rozmazuje i trzeba paskować grę!!
-Zajmować się niemowlakami (bo nawet nie wiadomo czego chcą)!!!

Sporo tego jest ale to są najbardziej wqrzajace!!

Like you 28.01.2005 20:02

opiekować się niemowlęciami i małymi dziećmi

(ahhh... te wstrętne gzuby)

Like you 28.01.2005 20:04

Cytat:

Napisał _AgAtA_
Ja:
NIELUBIE:
-Jak sim marudzi i mówi "Teraz nie mam nastroju...":\
-Dziećmi chodzić do szkoły i odrabiać zadania (bo moja nastolatki nie chodzą do szkoły i mają 2 albo 1:P)
-Niektórych opiekunek do dzieci (bo one nigdy [przynajmniej u mnie] no połążą dziecka spać tylko go męczą;()...
-Ogrodników (też niektórych) bo jak krzaka nie da się podciąć to stoją nad nim 2 godziny i wrzeszczą że nie mogą się do niego dostać:\
-Niektórych sąsiadów... bo jak przyjdą to tylko jacuzzi (nie wiem czy dobrze napisałam) ich interesuje ;[ :\
-Imprez na dwie osoby...:|
-Jak gra sie zacina...

NIENAWIDZE:
-Tego jak grafika się rozmazuje i trzeba paskować grę!!
-Zajmować się niemowlakami (bo nawet nie wiadomo czego chcą)!!!

Sporo tego jest ale to są najbardziej wqrzajace!!

hej to tak jak u mnie
ledwo ktoś przyjdzie z gości to wsiada do jakuzzy
ale mi to jakóś nie przeszkadza
biore mojego i robią trójkącik

Nesy 28.01.2005 20:11

Cytat:

Napisał Like you
hej to tak jak u mnie
ledwo ktoś przyjdzie z gości to wsiada do jakuzzy
ale mi to jakóś nie przeszkadza
biore mojego i robią trójkącik

Hehe:D Mnie też to za bardzo nie przeszkadza bo mogę ich z niej wyprosić i skasować. Ale to wqrzające. Bez pytania włażą gdzie chcą:\ Jakbym tak w prawdziwym życiu miała saunę albo coś podobnego to by mnie STRASZNIE wqrzało takie zachowanie!!

Primek111 28.01.2005 20:12

To teraz moja kolej.................
 
..................Ja nie lubię:
-budowac domów]
-odrabiać lekcji
-sprzątać
-zdobywać przy6jaciół, chociaz tak naprawde n ie musze się o to martwić, od czego jest SimPe:)
-załatwiać się:)
-myc się:)
- i wogóle wszystkich nudnych rzeczy....:)

Shèène 29.01.2005 10:38

Cytat:

Napisał Primek111
-załatwiać się:)
-myc się:)

Aha, czyli wolisz jak twoje simy chodzą brudne i załatwiają się w majty :laugh: laugha:


Treść posta powinna być dłuższa od sygnatury.

FaNtA 29.01.2005 10:53

nie lubie spełniać pragnień Simów z aspiracją romansowanie:D bosze:D odrabiać lekcji też, bo za dużo czasu to zajmuje, a zdobywać przyjaciół lubie...posiedzą pare godzin w jacuzzi gadając z moimi Simami i już:D

Kash 29.01.2005 11:38

*Nudzić się, kiedy Sim ma wszystkie potrzeby na maxa a umiejetności dodane z obrazu :P
*Poprawiać kondycji grubych Simów
*Robić "podchody" do Sima, z którym mój Sim ma się związać
*Ryczenia małych dzieci kiedy się obudzą w kojcu
I to chyba tyle.

taSEka 29.01.2005 12:07

Ja kategorycznie nie lubię:
1. simów z potrzebą romansowania
2. Zdobywać po 8 przyjaciół by zdobyć avans
3. Sprzątać
4. Patrzeć jak moje simy śpią
5. Imprez na które nikt nie przychodzi :1smutny:


Treść posta powinna być dłuższa od sygnatury.

Liar 29.01.2005 12:30

Cytat:

Napisał taSEka
5. Imprez na które nikt nie przychodzi :1smutny:

Oh tez tego nienawidze!! Kiedys zrobilam siebie i moja przyjaciolkee w simsach no i bylysmy przyjaciolkami, ale raz zapomnialam sie ze jest noc i do niej zadzwonilam, nawrzeszczala na mnie i ogole. a nastepnego dnia mialam slub, nie przyszla bo przez to si juz nie lubilysmy...:\

No a oprocz tego nie lubie:
- odrabiac lekcji
- sprzatac
- czekac kiedy sie w koncu (na najwyzszym szczeblu) dostanie nagrode zawodowa! :P

Z.G 29.01.2005 13:01

Nienawidzę zdobywać przyjaciół. Sim jak wraca z pracy musi zrobić masę rzeczy. A jak dzwonię to jest 23:00 :O

Treść posta powinna być dłuższa od sygnatury.
-----
Sims0maniak

kubasm 29.01.2005 13:17

ja tak samo jak kilka osob ktore wypowiadolo sie w tym temacie, nie lubie zdobywania przyjaciol...przeciez na realu nie potrzeba do pracy okreslonej liczby przyjaciol, powinni to w ts2 zlikwidowac :/

Cocaine 30.01.2005 10:05

Nie cierpię opiekować się niemowlakami. One mają taki system - spanie, żarcie, sranie, spanie, żarcie, sranie.
Nienawidzę nieudanych imprez
Zacinania simów
Jak simowie odmawiają bara-bara :D:D
I nie cierpię jak moje simy mają zły nastrój.

Kamirurosu 30.01.2005 12:59

ja nie lubię jak np. jakis sims umiera i jakis inny miał w obawach wlasnie jego smierc i wtedy jego poziom aspiracji spada na ten czerwony i trzeba spełniac jego zachciani i t jest trudne i nudne
jak simy nie dostaja awansu ale maja wszystkie wymagania spelnione
no i jak trzeba do sklepow jezdzic po ubrania, długo to trwa jest nudne, i kiedys w TS1 mozna było sobie zjesc kolacje i ciekawie było na miescie, kazdego dnia tam jezdziłem a teraz w tym miescie jest nudno i mało simow chodzi po praceli publicznej i jest beznadzijnie...

karolina 30.01.2005 13:38

ja lubię wszystko oprócz:
-czekania na uruchomienie sie gry :P
-jeżdżenia do miasta, zeby kupic nowe ubrania (jest jakis kod, zeby miec wszystkie ubrania?)

FaNtA 30.01.2005 14:49

Cytat:

Napisał Kamirurosu
długo to trwa jest nudne, i kiedys w TS1 mozna było sobie zjesc kolacje i ciekawie było na miescie, kazdego dnia tam jezdziłem a teraz w tym miescie jest nudno i mało simow chodzi po praceli publicznej i jest beznadzijnie...

popieram :\ to jest beznadziejne :\ najlepiej było w randce ;( a teraaz? :\ zjeść se można to co się upiecze na grillu...:\ gdzie te restauracje?!

Karo 30.01.2005 17:48

:P Ja też nie lubię jeżdzić do miasta.Jeżdżę tylko raz ,żeby kupić full ubrań dla całej rodziny.Poza tym nie lubię budować domów ani ich meblować. :wacko:

▫Molly▫ 30.01.2005 17:54

Cytat:

Napisał didaa13
Nie wiem czy taki temat już byl, bo troche szperalam, ale nie bylo/. Czego najbardziej nie lubicie robić w TS2. Ja np. nienawidzę zdobywać punktów umiejętności, gdy mam już dużo. Tzn. mam 7 punktów charyzmy i muszę nabić ich do końca (do 10)Niemawidzę tego, to tak dlugo trwa. Szczegolnie jak do pracy potrzebuje. A wy czego nie lubicie.

Nie cierpię :
- chodzenia dzieci do szkoły (chciałabym, żeby nie musiały tego robić i uczyły się w domu)
- spełniania aspiracji typu: bara-bara w miejscu publicznym lub bara-bara z 3 osobami... xP

Esi 30.01.2005 17:59

Nienawidzę odrabiania lekcji i obaw mojej simki typu: ,,zmienić pieluchę -500"

Meliana 30.01.2005 22:12

Nie lubię:
-Sprzatania
-Dyrektorów
-Opiekunek
-Opiekowania sie dziećmi :\
-Odrabiania lekcji

UnknowN 30.01.2005 22:13

Cytat:

Napisał Meliana
Nie lubię:
-Sprzatania
-Dyrektorów
-Opiekunek
-Opiekowania sie dziećmi :\
-Odrabiania lekcji

To co ja w zwykłym życiu i w simach! haha

widex 30.01.2005 22:27

Wolne chwile
 
Ja lubie wszystko a muzyka tez jest ok więc można posłuchac przy wczytywaniu, ale ile można słuchac tego samego?

Kargul 31.01.2005 09:00

Kocham budować domy. w TS2 najgorsze chyba jest zajmowanie się małymi dziećmi i superlinia czyli wyczerpuące ćwiczenia

widex 31.01.2005 10:22

tak jak wyżej
 
fajnie buduje się domy:) ale gra też jest ciekawa, nie żałuje że je kupiłem:)

OlaSims2 31.01.2005 10:36

Nie lubię zdobywać punktów umiejętności i aspiracji .Nie lubię także chodzić do szkoły i odrabiać lekcje :D

Cocco 31.01.2005 11:07

Cytat:

Napisał karolinaaa
ja lubię wszystko oprócz:
-czekania na uruchomienie sie gry :P
jest kod zeby miec wszystkie ubrania

to co wyzej(czekanie, u mnie to bardzooo dluugo)
i:
-gdy sim jest czerwony(humor, dzis mi sie to zdarzylo) :[
-chodzic do szkolu:P
i...
nie wiem!

Sheep:) 31.01.2005 13:17

Ja nie lubię spełniać ich zachcianek :\ np. mieć 10 dzieci :O albo zdobyć miłość 5 simów :)

.::Vanillia::. 31.01.2005 13:35

Cytat:

Napisał Sheep:)
Ja nie lubię spełniać ich zachcianek :\ np. mieć 10 dzieci :O albo zdobyć miłość 5 simów :)

No to nieźle:O bo ta gra to prawie wyłącznie (albo w bardzo dużej mierze)spełnienie ich zachcianek, czyli aspiracji.
Ja tak jak wiekszosc nie lubie budowac domow, opiekowac sie maluchami, nabijac do końca umiejetnosci itp.

Lea 31.01.2005 20:05

Nie lubie pasjami jak doczekam któregoś kolejnego pokolenia i simka nie może mi urodzić bo się gra wywala. Szlag mnie trafia bo potem łazi do sąsiadów z takim wielkim brzuchem.

Amarae 01.02.2005 09:00

Ninawidzę jak np. jest 6.00, lekcje nieodrobione, a sim na wyczerpaniu... Albo kiedy np. sim musi zdobyć punkt logoki ( zależy mi na awansie ) a za godzinę podjeżdża jego samochód... Nie lubię realizować zachcianek simów, budować, urządzać domu...

asiolin 01.02.2005 11:07

Cytat:

Napisał Zaria
a ja najbardziej nie lubie usmiercac emerytow - za długo to trwa jak sie czeka jak sie zestarzeją

Jest pewien kod dzięki,któremu masz wiele możliwości. jeżeli nie znasz angielskeigo to nie radze urzywać. Jutro chyba napsizę poradnik na jego temat,więc myślę,że go przeczytasz.
PS: A jeżeli chodzi czego nei lubie..To odrabiania lekcji,zdobywania punktów itd.

Żuber 04.02.2005 07:51

Ja nienawidzę czekać aż w końcu się Simsy załaduja...

Daisy1992 04.02.2005 12:16

Ja najbardziej nie lubię chodzić do szkoły i robić zakupów. B)

Toxic 04.02.2005 16:47

A ja najbardziej nie lubie kosmitówq bo są brzydcy nie lubie też robić zadań chodzć do szkoły i zdobywać punkty umiejętności

Velixica 25.07.2005 22:22

Lekcje
 
Ja nie lubie roboc pracy domowej.Strasznie długo to trwa :| ,wyciencza :lit: ,i jest nudne :zief: jak w przypadku rzeczywistym :D

Fizzly 26.07.2005 13:21

Ja nie lubię korzystać z komputera (w przeciwieństwie do rzeczywistości). :D

Nugate 26.07.2005 13:40

Ja wprost niecierpie jak moi simowie grają w tą gre na kompie... nienawidze również odrabiać prac domowych...i uczyć siem gotowania,sprzątania itd..bo to dużo czasu zajmuje.

Fizzly 26.07.2005 15:30

A propo postu poprzedniczki... NIE NAWIDZĘ, gdy dzwoniąkomórki podczas gdy simowie śpią albo gdy słuchają odtwarzacza MP3 w wolnych chwilach... :wacko:

Joniss 26.07.2005 21:02

Kiedyś kupiłam mojej Simce telefon komórkowy. Więcej tego nie zrobię. Myślałam, że to fajnie, że będzie zawsze w kontakcie, ale guzik! Dzwonią do niej bez przerwy i to jest najgorsze! Tak samo konsola- też ciągle się nią bawi. W dodatku nie można się tego dziadostwa pozbyć! I to mnie baaardzo denerwuje... :wacko:

berata 26.07.2005 22:02

Cytat:

Napisał Joniss
Kiedyś kupiłam mojej Simce telefon komórkowy. Więcej tego nie zrobię. Myślałam, że to fajnie, że będzie zawsze w kontakcie, ale guzik! Dzwonią do niej bez przerwy i to jest najgorsze! Tak samo konsola- też ciągle się nią bawi. W dodatku nie można się tego dziadostwa pozbyć! I to mnie baaardzo denerwuje... :wacko:

Można, z odpowiednim kodem prawie wszystko można...
http://forum.thesims.pl/showthread.p...ghlight=remove

Fizzly 26.07.2005 23:03

Oj dzięki, też zaraz to pousuwam. :)

kartofelq 27.07.2005 08:01

Ja nienawidzę uczyć się, odrabiać prac domowych i się odchudzać. ;P Bo jak mi przytyją to muszę ćwiczyć... Potem całą ma higienę czerwoną sim i wogóle humor czerwony. ;P

Anya 27.07.2005 11:07

Ja nie lubie zaspokajać potrzeb sima ;>

kagosia 18.03.2007 11:00

Jest ok...
 
Moja lista:
1. Sprzątania,
2. Opiekowania się dzieciakami,
3. Chodzenia do pracy,
4. Robienie dziecka,
5. Kariery maskotki drużynowej :( Sim przychodzi do domu w stroju jakiejś lamy....

kagosia 18.03.2007 11:01

Cytat:

Napisał Joniss
Kiedyś kupiłam mojej Simce telefon komórkowy. Więcej tego nie zrobię. Myślałam, że to fajnie, że będzie zawsze w kontakcie, ale guzik! Dzwonią do niej bez przerwy i to jest najgorsze! Tak samo konsola- też ciągle się nią bawi. W dodatku nie można się tego dziadostwa pozbyć! I to mnie baaardzo denerwuje... :wacko:

Z konsolą to jest lol, bo Sim albo Simka tam poznają samych siebie przynajmniej u mnie tak potem jest we wspomnieniach,.... :con:

Alatáriël 18.03.2007 11:17

Ja nie lubie sprzątać i zaspokajać towarzystwa ^^

karolcia92 16.04.2007 12:25

Cytat:

Ja nie lubie sprzątać i zaspokajać towarzystwa ^^
Ja też tego nie lubię, zdobywać przyjaciół do awansu i utrzymywania przyjaźni. Nienawidzę jeździć do sklepów. Właśnie, czy można kupić ubranie(wizytowe, bieliznę, nie chodzi mi o codzienne) bez jeżdżenia do sklepów?

Eámanë 16.04.2007 20:31

Cytat:

Napisał karolcia92
Właśnie, czy można kupić ubranie(wizytowe, bieliznę, nie chodzi mi o codzienne) bez jeżdżenia do sklepów?

http://forum.thesims.pl/showthread.p...ghlight=outfit :)

karolcia92 16.04.2007 20:47

Eamane, chodzi mi o inne ubranie, nie codzienne, a ja wiem jak kupować bez wychodzenia z domu tylko ubranie codzienne ;(

Dovelly 17.04.2007 19:40

Ja nie lubię wyposarzac domów :shifty:

Aleks 18.04.2007 17:04

Najgorsze, według mnie, jest odrabianie prac domowych :| albo zdobywanie 7, 8 bądź 9 punktu umiejętności xP .

^^Kaulitzka^^ 18.04.2007 21:50

Loool
 
Ja nie nawidze urządzać domu gdy go juz wybuduje..

The FerG 02.05.2007 23:31

Nienawidzę:
Gdy krowokwiat zjada mi bliskich (chyba że tego chce :P ).
Poprawiac kondycje.
Szukać znajomości.
Przygotowywać się do pracy.
Odrabiać lekcje
Sprzątać kible i inne.
Gdy sim nie umie gotować i musze zrobić kanapki z szynką.
Gdy simy mi tylko płaczą i proszą jeść.
Duchów.
Budować domy.

Ale to tylko czasami bo bez tego prawie gry by nie było :smirk:

karolcia92 03.05.2007 09:47

DogFun, ja też nie lubię tych rzeczy, ale na szczęście są kody :P

The FerG 03.05.2007 09:51

Cytat:

Napisał karolcia92
DogFun, ja też nie lubię tych rzeczy, ale na szczęście są kody :P

Ja nie używam kodów tylko czasami na kase ,ale to tylko wtedy jak robie gsobie sima bogacza :P

No i jeśli do Fs czy do filmiku :)

Bruce Lee 06.05.2007 07:31

Cytat:

Napisał Zaria
a ja najbardziej nie lubie usmiercac emerytow - za długo to trwa jak sie czeka jak sie zestarzeją

Wpisać boolProp testingCheatsEnabled true i dać na tego starucha Set to Birthday i Twój staruszek ma już tylko jeden dzień życia :D

DiabolicAngel 06.05.2007 09:31

Ja nie lubię uczyć simów tych umiejętności... I zaprzyjaźniać się, żeby awansować... Po co przyjaciele, żeby zarabiać więcej? :O

rosex 06.05.2007 09:58

Cytat:

Napisał DiabolicAngel
Ja nie lubię uczyć simów tych umiejętności... I zaprzyjaźniać się, żeby awansować... Po co przyjaciele, żeby zarabiać więcej? :O

Od tego są kody ;d

DiabolicAngel 06.05.2007 11:00

Cytat:

Napisał Jaroszka
Od tego są kody ;d

Ale teraz próbuje grać BEZ ŻADNYCH kodów... Nie zła jestem, co? ;P

karolcia92 07.05.2007 13:45

Cytat:

Ale teraz próbuje grać BEZ ŻADNYCH kodów... Nie zła jestem, co?
Ja bym nie potrafiła grać bez boolPropa, bo dzięki niemu sim może wogóle nie spać, nie jeść, nie zaspokajać potrzeby zabawa i towarzystwo, lub w odpowiednim czasie je zmniejszyć :) Bez 'aging off' też nie gram, bo moim zdaniem simy się za szybko starzeją :con:

DiabolicAngel 07.05.2007 13:55

a moim zdaniem za szybko starzeją się tylko małe dzieci, ale za wolno staruszkowie ;) A co do boolPropa to też czasem z nim grałam, ale wtedy było nudno bo simy nic nie musiały robić...

Jakly 07.05.2007 19:08

Czekać aż mi się gra włączy, budowania domów... Oj duuuuużo tego jest ;P Ale chyba najbardziej nie lubię zarabiać Simami :P Czasami robie sobie takie rodzinki w których mam zamiar poprowadzić je od biedy do bogactwa... ale i tak w końcu używam kodu bo mi się gra nudzi :laugh:

Eámanë 07.05.2007 20:30

Cytat:

Napisał karolcia92
Ja bym nie potrafiła grać bez boolPropa, bo dzięki niemu sim może wogóle nie spać, nie jeść, nie zaspokajać potrzeby zabawa i towarzystwo, lub w odpowiednim czasie je zmniejszyć :) Bez 'aging off' też nie gram, bo moim zdaniem simy się za szybko starzeją :con:

To co Ty w ogóle robisz w simsach? Przecież chyba na tym polega gra, żeby zaspokajać potrzeby : >

Rocket 07.05.2007 21:16

Nienawidzę opieki na dziećmi w wieku szkolnym i emerytami. Zawsze zabieram emerytów do jakieś domu i tam sprzątają, pielą ogródek itp. A dzieci kładę spać o 19.

Eámanë 07.05.2007 21:28

Ja wykorzystuję dzieci do różnych głupot w stylu pielenie ogródka, sprzątanie, zmywanie naczyń, napełnianie misek dla psów : P

Rainbow 07.05.2007 21:48

Nie lubię opiekować się bliźniakami-nawet,jeśli mam małżeństwo i tak zapiernicz jak nie wiem co ;)
Nie lubię grać wieloma Simami na jednej parceli-gra się tnie,a ja się gubię ;P
Resztę znoszę :D

lithium 08.05.2007 17:43

ja tylko nie cierpię zdobywać przyjaciół... ^^

Maadzialenaaa 08.05.2007 18:01

Nie lubie zdobywać przyjaciół do pracy, opiekować się maluchami, chodzenia do szkoły, odrabiania lekcji, no i straszne długieego czekania aż gra się łaskawie włączy... :con:

Iminashi 09.05.2007 10:42

ja najbardziej nie lubie czekac az sie miasto wlaczy, potem jak sie jedzie taksowka; jeszcze sie nie jedzie ale trzeba czekac. potem sie czeka az parcela publiczna sie laskawie zaladuje i potem jak sie dlugo jedzie do domu :angry:

Lavenda1 09.05.2007 19:28

Można przyspieszyć zdobywanie punktów umiejętności za pomocą nagrody aspiracji CHEŁMU MĄDROŚCI tylko pamiętajcie że musicie mieć przynaj mniej złotą aspiracje nie mniejszą żeby to zrobić bo inaczej im to zaszkodzi.
Jeśli wam się nie chce podwyższać aspiracji metodą tradycyjną oto kod

aspirationlevel 5

i po krzyku :smirk:

Abigail_Kocur 23.07.2007 21:49

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja się wściekłam jak Dina była u szczytu kariery wszystkie punkty wypełnione,a dzień przed śmiercią wzieła i umarła :P

A pozatym
-niemowlaków(szczególnie jak nie chcą dorosnąć)
-sprzątaczek
-ładowania gry
-zdobywania ostatnich punktów umiejętności
-brzydkiego Damiana(czy jak on tam ma)Biedaka

krolik1995 24.07.2007 10:19

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Zdobywanie punktów .

Aspiracja PRAGNIENIE ROMANSOWANIE

Zdobywania przyjaciół

Jak się rodzą bliźniaki

Odrabianie lekcji .

Miyoki 24.07.2007 21:52

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Wkurza mnie jak gra mi się za długo ładuję :fist:
Wtedy nie chce mi się jeździć na parcele...

Nie lubię też budować domów, bo nie jestem w tym dobra i długo mi to zajmuje

Wychodzi na to, że większośc nie lubi tego na co trzeba czekać ;)

Lorena 28.07.2007 01:35

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja tam ładowanie gry traktuję jako błogosławieństwo - dzięki niemu robię sobie mimowolne przerwy bo nie uśmiecha mi się siedzenie i wgapianie się w monitor ;).

Nie lubię:
- zdobywania przyjaciół, po to by dostać awans - chociaż nawet samo zdobywanie nie jest takie złe, ale jeszcze utrzymanie takich przyjaźni...
- gdy wszyscy domownicy mają platynową aspirację do końca życia i wszystkie potrzeby zaspokojone - dwa razy miałam taką sytuaję i szczerze mówiąc to nie miałam gdzie tych simów "podziać"
- nienawidzę budować domków - bo mam hm, rozwinięty zmysł praktyczny i na praktyczności wszystkie moje domki się opierają, przez co zwykle samej mnie się nie podobają, acz oczywiście, są praktyczne i łatwe w utrzymaniu oraz korzystaniu xD
- opiekunek do dziecka, które notorycznie drażnią albo w jakiś inny sposób zaczepiają mojego Sima, a przy tym nie zawsze są kompetentne, teraz tylko jako tako Klarze Lawson ufam, bo choć próbuje zaczepiać rodziców dzieci to jednak jako tako się nimi zajmie
- sprzątaczek - a raczej jednego sprzątacza, bodajże Rudolfa Czarownika - widać, że nie kocha swojej pracy xD, jednym słowem mówiąc, wypowiadając, że wszystko jest czyte i posprzątane, czy jak tam leci ta formułka, zostawia brudne ubikacje, prysznice, wanny... zauważyłam, że potrafi chyba tylko pościelić łóżka, wyrzucić smieci i wyczyścić blaty, a resztą się nie przejmuje...
- opieki nad dziećmi - tymi w wieku szkolnym, bo mają w szkole godziny lekcyjne dłuższe od nastolatków i przychodząc ze szkoły zwykle mają baardzo obniżoną potrzebę zabawy... trzeba więc zająć się tą zabawą, a potem jeszcze odrobić lekcje i uczyć się umiejętności...
- duchów - wcale nie w sensie, że się ich boję, ale one po prostu zakłócają egzystencję całej rodziny - jeszcze żeby tylko sobie uruchamiały w ruch wanny, lodówki i takie tam, ale to, że uruchamiają oświetlenie "sunąc" przez dany pokój jest dla mnie faktem oburzającym bo budzą mi nieraz przez to Simy pozostające jeszcze przy życiu ;p. a jeszcze jak mam tak, że zmarły Sim nie lubił któregoś z domowników to przeważnie jeszcze tak chichoce i ehh, nie, stanowczo ich nie lubię ;p. dlatego od pewnego czasu kasuję nagrobki ;p.
- jeżdżenia na parcele publiczne - nie chodzi nawet o długośc ładowania się, ale o sam fakt: zwykle dość szybko spadają potrzeby, no a po powrocie do domu jest ta sama godzina o której się wyjechało tylko nastrój pogorszony. z drugiej jednak strony nie jestem za więzieniem Simów w domu :P i czasem gdzieś tam sie wybierają - byleby nie całą rodziną bo po powrocie nie wyrobiłabym z poprawianiem nastroju ;p
- emerytów - trochę ich lubię i trochę ich nie lubię - są na pewno w wielu czynnościach przydatni, pomagają wychowywać wnuki, gotują smaczne obiadki, pielęgnują ogródki ale dla mnie są takim jakby cięzarem bo dorośli Simowie zwykle śpią do tej szóstej godziny choć pasek energii już od np. 3 mają cały, natomiast staruszkowie budzą się zaraz po tym jak energia im się zregeneruje i nie mam co z nimi robić. poza tym wg mnie żyją za długo (no, to zależy od życia jakie mieli i aspiracji w momencie przeskoczenia do następnej grupy wiekowej, mogłabym o to po prostu nie dbać, żyliby krócej ale ja tak nie potrafię xD).

Na razie to chyba tyle :P.

Miau 29.07.2007 09:30

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Zdecydowanie nie lubię budować domów. Zbudowanie jednego zajmuje mi 3 godziny, a i tak nie wychodzą najlepiej.
Opiekować się niemowlętami i małymi dziećmi, są obrzydliwe, a poza tym nie dadzą simowi ani chwili spokoju, bo stale wrzeszczą.
Zdobywanie przyjaciół do awansu nie jest aż takie złe... - Kiedy jakiś sim przechodzi chodnikiem, to ty go witasz, później od razu żegnasz, chwytasz za telefon i jazda. Po kilku godzinach masz przyjaciela, ale utrzymanie przyjaźni to już syzyfowa praca, bo jak jedną przyjaźń uratujesz, to druga się łamie itd.
Ponad to nie lubię:
-Klientów którzy przychodzą do mojego sklepu tylko po to, by odebrać mu gwiazdki,
-Drzew i warzyw, które wymagają ciągłej rozmowy, bo inaczej stają się chorobliwe,
-Ogrodników, którzy tylko pelęgnują rośliny, a nie pryszczą ich, ani z nimi nie rozmawiają.
-Psów szczekających do drzwi.
-Studentów z akademika przeszkadzających mojemu simowi w nauce.
-I wiele, wiele różnych rzeczy.

Krymcia 04.08.2007 10:32

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nienawidze wprost opiekować się małymi dziećmi oraz gdy moi simowie mają tak zły humor że moich poleceń nie chcą wykonywać. A tak ogólnie to reszte chyba lubie :P

Nissincë 04.08.2007 11:01

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Jeśli chodzi o mnie, to nie przepadam za zdobywaniem przyjaciół. Pochłania to dużo czasu (nie tylko simowego). Uważam to za po prostu beznadziejne. Sim wisi na telefonie (ja razem z nim), spotyka się z innymi, urządza przyjęcia, tylko po to, aby zdobyć przyjaciela rodziny i stracić go w momencie śmierci naszego podwładnego. A potem syn czy córka muszą biegać za jakimś ludkiem i z nim rozmawiać tylko po to, aby nabić ten magiczny licznik przyjaciół.
Nie lubię również kiedy dzieci przerywają zajęcie, aby powitać (i tak już zmęczonych) rodziców. Jakby mało było z nimi problemów...

Kasiunia14lat 04.08.2007 11:38

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
A ja nienawidzę wynosić śmieci i płacić rachunków. I wkurza mnie jeszcze to, że gdy sim np. miał mieć na drugi dzień dwa dni wolnego, to dostaje awans i te dni znowu się zmieniają... i nie nawidzę czyścić kibelków, jak simka w ciąży wymiotuje...
Pozdrawiam
Kasia

PS. Domki uwielbiam urządzać :) Gorzej z ogrodem :P

adka 04.08.2007 17:40

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
szczególnie nie lubie czyszczenia kibli i dbania o wystrój nie rozumiem po co komu wystrój choć czasem lubie domek pomeblować
:D

FrAiSe^^ 09.08.2007 15:39

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubie robic przyjaciol xD

Teraz moj Sim jest pracownikiem uczelni wyzszej i potrzeba mu 10 przyjaciol, ale z zona histeryczka i trojka niemowlakow ciezko jest utrzymac kontakty z innymi :/

elianka 09.08.2007 18:24

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja też nienawidzę robć przyjaciół, to głupie :( zwłaszcza, że w prawdziwym życiu kariera zazwodowa bardzo rzadko idzie w parze z życiem towarzyskim :/

..::lOvE::.. 20.08.2007 08:18

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Zdecydowanie:
BUDOWAC I URZADZAC DOMKOW!
ODRABIAC LEKCJI
JEZDZIC DO SZKOLY
ZDOBYWAC PRZYJACIOL DO PRACY
ZE NAJPIERW JEST NIEMOWLAK A POTEM DZIDZIUS

kajacool 28.08.2007 19:13

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubie wynosic smeci i odrabiac lekcji

miserable mistake 29.08.2007 15:20

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
a ja chodzic do kibla, sim tak dlugo tam siedzi :( i potem nie zdaze pojechac do pracy

Tittellë 30.08.2007 04:58

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Najbardziej nie lubię zdobywać przyjaciół do pracy ( według mnie to jest w ogóle nie potrzebne) i jak dziecko ma tróję w szkole to zawsze przychodzi z czerwonym paskiem zabawy. Nie lubię też jak mam sima, który ma wiele czynności do zrobienia, a dzwoni telefon, wiec muszę mu te wszystkie czynności poskreślać, wybrać "Odbierz telefon" i wszystkie zadania od nowa zadawać.

andy 752 30.08.2007 10:38

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja tam nie cierpię jak mój sim nie ma nastroju do odrabiania lekcji, i jak kładę ich spać to co pięć minut wstają żeby pooglądać telewizor i budzą cały dom.

IgaAnne 30.08.2007 11:06

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie cierpię jak Simy się żenią. Wnerwia mnie to, że goście nie umieją po ludzku usiąść na krześle, tylko łażą od zajętego siedzenia, do zajętego siedzenia i machają tymi łapskami i drą te... twarze. Nie cierpię też jak para nie umie po ludzku stanąć pod łukiem weselnym, tylko złazi na jakiś bok, a potem jęczy, że nie ma jak wejść pod łuk, chociaż wcześniej stali na przeciwko niego, idioci. Oczywiście denerwuje mnie też zbędne zdobywanie przyjaciół rodziny, by dostać awans w robocie, a potem użeranie się z przyjaciółmi, którym trzeba poświęcać sporo czasu, żeby nie obwieścili, że już nie są naszymi kumplami, bo spędzamy z nimi za mało czasu, wkurza mnie też to upominanie przez telefon "Co tak dawno sie nie odzywasz, ufoki cię porwali? Może byśmy gdzieś wyszli pod koniec tygodnia", przez to moi Simowie tylko przestają wykonywać wszystkie czynności i lecą do telefonu. A reszty to już sie nie czepiam. :P

MiNuTkA15 30.08.2007 20:34

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nielubie:
-zdobywanie przyjaciół aby dostać awans
-opiekować się dwoma niemowlakami
-kiedy dziecko(raczkujące) szpera w kiblu rekami(ohyda xP )
-niektórych opiekunek do dziecka które wogóle sie dziećmi nie zajmują
-kiedy rodzice muszą odrabiać lekcje z dzieckiem
-kiedy simy marudzą że nie maja nastroju aby coś tam zrobić
-kiedy mają pragnienie że chcą mieć 10 dzieci, albo ze chcą zobaczyć ducha
-kiedy simy obawaja sie zmienić pieluche swojemu dziecku( i innych takich dziwnych przypadków obaw)
-kiedy źle użyją nagrody aspiracji.
-spełniać pragnień
Domki budowac to tak nawet lubie, więcej już sie chyb niemam czego uczepić.

Michcio 31.08.2007 08:12

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubie :

-kiedy sim nie ma nastroju do robienia czegoś
-kiedy raczkujące dziecko "Pływa" z sikach psa (ohyda)
-nie nawidzę zdobywac przyjaciół by dostac awans

pocia 31.08.2007 11:24

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nie lubię budować domów.
nie lubię zdobywać przyjaciół, oraz utrzymywać z nimi kontaktów.
nie lubię grać dziećmi oraz starymi .
nie lubię, gdy moje wilkołaki, wampiry i simorośle, które już mi się znudziły mają jako obawę "wyleczyć się z..."
nie lubię, gdy znajomi tych stworów mają w pragnieniach "ktoś tam leczy się z...".
nie lubię, gdy ktoś jako to główne pragnienie chce mieć ileś tam dzieci, albo wnucząt:wacko:.

KrysiekSZ 01.09.2007 15:39

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja też najbardziej nie lubie czekać aż gra mi sie wczyta xP nie mam najgorszego kompa ale cały zapełniony jest i przez to simsy wolno mi chodzą. nie lubie też grać dziećmi szczególnie małymi dziećmi i dziećmi w wieku szkolnym xDD ;) wkurza mnie to jak np przyjadą ze szkoły i wydzierają sie mi że najlepszą ocenę dostały ;) xP xP

ToLaoi 04.09.2007 18:04

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nienawidze robic domow ..tzn na poczatku bylo to fajne ale pozniej jusz mi sie odechcialo tego ...

juice 05.09.2007 14:43

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubie :
Czekać aż załaduje się gra
zdobywać przyjaciół i kolegów
nie lubie zapraszać gości jak mnie witają w sąsiedztwie ;P .
nie lubie jak simy odrabiają lekcje
jeszcze wiele ale wole nie wymieniać :) .

zelkam 21.10.2007 08:42

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Sprzątać,odrabiać lekcji i gotować gdy jest dyrektor. :angry:

Nata 23.10.2007 18:19

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja w grze nie lubię:
Opiekować się niemowlakami
Urządzać domów
Zdobywać przyjaciół
Zdobywać umiejętności
Swatać Simy

Sindi lala 23.10.2007 20:21

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
tego , ze nie działają mi zadne kody oprócz Motherlode . Kaching , intprop censorgridsize 0 i intprop censorgridsize 8

Truskawkowa 24.10.2007 18:08

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
odrabiać lekcji za dzieciaki

Natuśka____ 25.10.2007 15:43

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
No więc ;]

-nie lubie zdobywać przyjaciół , a jak już zdobędę to musze dbać o to żeby ich przyjaźń była cały czas
-opiekować się dzieciakami ;o niektóre są okropne , nienawidze ich (najlepsze są dzieci simorośli , szybko dorastają :D )
-że jest tak mało aspiracji ; / już mi się naprawdę znudziło: pragnienie romansowania , stworzenia rodziny itp.
-uzupełniać lodówkę dla mnie strata czasu :P
-że ten cały Św.Mikołaj nieważne czy lato czy zima przychodzi tylko jak sie upiecze jakieś ciastka

To chyba wszystko nie jestem pewna :PP

Wisienka 27.10.2007 06:14

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubie rozwijać umiejetnosci,uczyc dzieci np mówic i zdobywać przyjaciół

stagnacja 27.10.2007 13:32

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię opiekować się dziećmi, uczyć je chodzenia itp. (to dużo czasu zajmuje nawet z tym specjalnym mlekiem :/) i zdobywać przyjaciół bo potem wydzwaniają i trzeba ciągle pielęgnować stosunki :S

KAMOL 30.11.2007 18:24

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Szkoła,praca,smrut,bule brzucha simów-WYMIOTOWANIE i wiele wiele innych.

Poziomka 30.11.2007 18:36

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
A aj nie lubie jak jest dużo ludzi w domu, zawsze robie jedną simke...;P
Mało z nią problemów:)

zelkam 01.12.2007 20:24

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nienawidzę:
-Pani Zadeckiej
-odrabiać lekcje
-i wiele innych...

Monitkowa 02.12.2007 13:02

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
- pracowac
- wyposarzac domów
- rozwijania dzieci
- odrabiania lekcji

Litka333 03.12.2007 09:52

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubie :
Chodzić do pracy.
Odrabiać lekcji.
Sprzątać.
Uczyć małe dzieci.
I to wszystko :D

sympathique. 03.12.2007 10:06

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię gotować, zajmować się małymi dziećmi, czekać aż Sim się wyśpi i 10 rzeczy jeszcze by się znalazło :P

Madzikum 03.12.2007 12:59

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię: zdobywać przyjaciół do pracy :/, odrabiać lekcji, jak dziecko jest głodne i rodzicem muszę podać obiad, nabijać punktów umiejętności.
A i jeszcze jednej rzeczy. Może wyda wam się to głupie, ale nie cierpię WSTAWIAĆ OKIEN xD

przemeq 03.12.2007 19:11

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię uzupełniać potrzeby "energia" bo to zawsze długo trwa ;p Reszta jest mi raczej obojętna, a jak już nie wyrabiam to maxmotives idzie w ruch xD

cosmo 28.12.2007 09:36

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię jeść (jak to długo trwa), czytac ksiązek (tez za długo, nudy...), sprzatać (kto to lubi?)...

Nastulka92 28.12.2007 10:28

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię budować domów xD i zdobywać przyjaciół. No i zacinania się gry;/

anusia12888 28.12.2007 13:54

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
hmm a ja wysztko chyba lubie :P a nie jest pare rzeczy ktore mnie wkurzajo
gdy sie ladujo simy ( to mnie dobija :[ )
gdy moj sim straci posade lub prace ;(
nuuudnych i dluuuugich wieczorów
i gdy umirają simy i jak przypalą coś

Nikara 28.12.2007 14:09

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubię mieszkać w jakimś zapyziałym domku i czekać, aż trochę kasy nadrobię (jak gram kodami, to potem cała magia simsów mi ucieka) .
i jeszcze nie lubię, jak muszę przyjaciół zdobywać. to mi zabiera czas.
zapomniałam, że nie cierpię wręcz jak ładują mi się simsy. pięć wieków czekam, aż się otworzą.

kotek23 28.12.2007 14:53

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię:
- Rozwijania umiejetności...
- Opiekowania się niemowlakami (dlatego prawie do każdego dziecka wzywam opiekunkę :) )
- Głupich zachcianek (np.Chcę mieć 10 dzieci albo 5 kochanków)
- Chodzenia do szkoły
- Odrabiania lekcji
- Kiedy sim je np. płatki pół godziny.
- Zdobywania przyjaciół do pracy
- Tego, że gra się długo otwiera
Lista może jest długa, ale są to rzeczy wcześniej już napisane.
Jest jeszcze kilka spraw, ale za dużo pisania.
Pozdro!

kotopies 28.12.2007 17:51

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nielubię sprzątać i jak jest poźar ,chodzić do szkoły ,zapraszać dyrektora hihi

aaaaaa tak nie na temat :Zaria chciałabym poznać twojego słodziaka hahah

kaniuch 29.12.2007 12:13

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
mnie najbardziej denerwuje to, ze potrzeby tak szybko opadaja... co chwile trzeba je uzupelniac i nie mozna zajac sie czyms innym. I to, ze przechodzenie z jednego konca domu do drugiego trwa pol dnia :P

Mef 29.12.2007 12:18

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
sprzątać po jedzeniu,oddawać gazet na makulature :P

Casslin 07.01.2008 13:54

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubie gdy dzieci i nastolatki muszą odrabiac lekcje, a dorośli uczyc sie punktów to pracy. Nie nawidzę gdy muszę zdobywac kumli do pracy.

ultraviolence 07.01.2008 14:24

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię kiedy bliźniaki stają się "małymi dziećmi". Kiedy sim jest w pracy, jedna simka to za mało, aby zaspokoić potrzeby obojgu pociech (i jeszcze ta nauka chodzenia itd :P). Ledwo skończysz karmić jedno, to już drugie chce to samo i tak w kółko... A przecież simka też ma swoje potrzeby. Opiekunki nie chcę i zwykle rzadko zatrudniam, bo robi mi bałagan w domu i niefachowo zajmuje się dziećmi xP

SylveX 07.01.2008 15:17

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Mnie denerwują zadania domowe i jedno wspomnienie... -SIM- nauczył mnie czytać- tj. czego simy się uczą w szkole?!?!

Jean 08.01.2008 14:16

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Hm... Mnie w sumie nic nie denerwuje. Czasami tylko, jak cos nie idzie po mojej mysli ;)

Abigail_Kocur 21.01.2008 14:51

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Uczyć maluchy,zdobywać stki przyjaciół do pracy,jeździć gdzies,za długo to trwa...

jaguska368 24.01.2008 16:28

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubie jak mi sie gra paskuje

xXxKl@udU$!axXx 24.01.2008 16:50

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
mnie nic nie denerwuje tylko jak cos nie idzie po mej mysli xd

kasiula215 24.01.2008 16:53

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię odrabiać lekcji,zdobywać przyjaciół do pracy,uczyć najprostrzych rzeczy małych dzieci itp. :D

Elle 25.01.2008 16:25

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubie zdobywać punktów logiki. Zawsze trzeba postawić duży i drogi przedmiot, a to bez sensu :( a nauka z rozwiązywania krzyżówek mało daje.
Nie lubie też, jak simkom w ciąży bardzo szybko spadają paski potrzeb. No, nic więcej, bo to jest po prostu wspaniała gra... :P

Paparazzi 01.02.2008 23:30

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Chyba nanudniejsza jest kondycja. No i te sztuczne "przyjaźnie" kiedy akurat ich potrzebujesz do awansu. A potem taki burak wydzwania i skarży się, że go olewasz... P.S. Wchodźcie na stronkę! Durny serial!

Dominika97 02.02.2008 14:37

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja w simach nie lubie : lekcji , pozaru , złodzieji.

Caroliiine 11.02.2008 16:07

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubię utrzymywać przyjaźni, dzwonić do dwudziestu paru osób i gadać :o czasami cały weekend mi to zajmie ;p ale przyjaciół lubię, można się z nimi spotkać itp i do miasta lubię jeździć, bo u mnie akurat dużo ludzi tam jest :D nie cierpię aspircji romantyka, ma głupie pragnienia i w ogóle takie to nudne trochę :p nigdy jej nie daję... nie lubię uczyć dzieci korzystać z klopa, bo jak gram sobie czasami na maxMotives to mi nie mogą zdążyć do urodzin się nauczyć. ogólnie nie lubię małych dzieci, niemowlaków, wampirów. a i jak na jakiejś parceli duchy straszą xD tzn w jakims konkretnym domu, debilstwo. a tak poza tym to prac domowych, bo dużo czasu zajmują... najpierw poprawić humor po sql itp a później zado.

Monitkowa 11.02.2008 19:36

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Jednak najbardziej nie lubię pisania pracy semestralnej ze studiów :)

jaguska368 16.02.2008 10:22

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja jeszcze nie lubie... małych dzieci i bobasów, bo trzeba sie nimi bardzo opiekowac i traci sie na nie czas

Krystek175 24.02.2008 10:04

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubie jak simowie nie robią tego co ja chce np.sie nie uczą itp



Ctrl+alt+c i w konsole wpisac help I tam sa kody a jeśli chceie żeby wszytkie potrzeby były zaspokojone to wpiszcie MAxMotives:)

kotopies 24.02.2008 13:11

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nie lubie kiedy gra sie zacina i kiedy sim idzie do pracy i uczyc dziecka siadac na klopie nooooooo i to na tyle heheh

björn borg 24.02.2008 14:33

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubie zdobywa przyjacioł do awansu bo potem dzwoniom i się pytają czy mnie kosmici nie porwali xP albo już miałem dostac awans a tu nagle pojwia się komunikat że ktoś tam nie jest przyjacielem twojej rodziny a jeszcze miał by miutę w pracy

Koornela 24.02.2008 14:58

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie cierpie dzieciaków uczyć korzystać z kibelka, uczyć chodzić i mówić...Wiem wiem jest melko mądrossccii ale jakoś nie lubie...
EDIT.: a ja mam sposoby na prace domową.. wpisuje kod moveobjects on kupuje stolik kłade na nim prace domową... sprzedaje całość i mam odrobioną prace domową a dzieci przynoszą dobre oceny

cosmo 01.03.2008 11:08

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał czrna-puma27
ja nie cierpie dzieciaków uczyć korzystać z kibelka, uczyć chodzić i mówić...Wiem wiem jest melko mądrossccii ale jakoś nie lubie...

Ja tez nie cierpię zajmować się dziećmi... A nagród aspiracji nie używam bo dla mnie liczy się realizm gry. W prawdiwym świecie nie ma czegos takiego...
xP

jajczens 01.03.2008 15:17

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Jedyną rzeczą jaką nie lubię jest szybkość z jaką włącza się ta gra... ;p

Coloured 01.03.2008 15:19

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
wychowywać bachory ;/

Tusiek 02.03.2008 10:42

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię uczyć dzieciaki czytać i pomagać im odrabiać pracę domową, żeby zdobyli dobrą ocenę, i nie lubię niańczyć niemowlaków i małych dzieci... (Bleach)

Szczur 02.03.2008 10:53

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię budować domów... chciałbym, żeby wszystko było od razu tak jak chcę... nie chce mi się tego wszystkiego robić.
Nienawidzę odrabiania lekcji dzieciakami i młodzieżą.
Nienawidzę niekompetentnych NPC! @_@ Jezuu... jak mi sprzątaczka przechodzi przez pokój po którym latają chmary much i zajmuje się wycieraniem jakiegoś blatu, albo tak jak ostatnio oglądaniem drzewka to dostaję gorączki... albo niańki, które przeszkadzają dzieciom się uczyć. Albo chce im się, nie mają nic do roboty przy dziecku, ale zamiast skorzystać zasikają mi podłogę. =_=###
Nie cierpię mini gier w stylu dostać się do Bractwa na Studiach, albo do szkoły prywatnej. A na studiach nie lubię studiować. :P Strasznie długo to trwa.

Acha i nie cierpię jak każę jakiemuś styranemu simowi zaspokoić potrzeby a ten stoi i lamentuje. Albo już jest przy łóżku i zasypia na ziemi. xP

Sara. 09.03.2008 20:20

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Zdecydowanie budować domów... Zabiera sporo czasu, a miałam kilka przypadków, że już kończyłam i prąd siadł .__. dlatego teraz co jakiś czas zapisuję :P

patrysh 09.03.2008 20:48

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nie lubię się zajmować dziećmi :O ;)

MiNuTkA15 10.03.2008 20:12

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
A mnie wpienia kiedy moje simki dwie (matka z córką) mają głód cały zielony a one se ida homara gotować, okropnie mnie to wpienia bo przewarznie obydwie leca równoczeście i jedna marudzi na druga bo sie nie umie dostać do lodówki. Nie lubie uczyć siadania na klopie małych dzieci, zajmować sie emerytami(bo za dużo życia im zostało :P ), kiedy simy których chce zaprosić wywalaja mi z jakimiś tandetnymi wymówkami, np: Wole grać w miszuno ze stadkiem lam, kiedy simy nie robia tego co ja chce :laugh:, kiedy przyłazi złodziej, i ten zwieje, a policjant z tekstem: Kiedyś cie dorwe złodzieju(czy jakos tak), w zwierzakach nie lubilam kiedy przylazily te glupie wilki i sie gryzły z moimi psami :P To chyba na tyle. No i nienawidze budowac domków, ostatnio zbudowałam se taki superowy dom i kiedy stawiałam ostatnie 2 meble prąd mi wyłączyli! Jaki żal...

oaoa 10.03.2008 20:30

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubi zajmowac sie maluchami (uczyc chodzic, mowic i korzystania z wc nie ucze ich, bo i tak jak przejda w wiek dziecka to juz to potrafia xD), budowac domow, zdobywac punkty (za dlugo to trwa xD), korkow (a bo ten mi lezy i nie moge przejsc :( kurde, szkoda ze w simsach nie ma opcji 'przeskocz' xDD), emerytow, wlaczonej wolnej woli, zdobywac najlepszych przyjaciol no i zacinania sie gry -.-

19OlusiaSims92 10.03.2008 21:58

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Czego nie lubie w The Sims 2:
- Szybkości gry
- Nagród aspiracji
- Wychowywać małych dzieci
- Zajmować się satruchami
- Nagród pracy
- Tnięcia się
- Wymagań systemowych

Mamełe 11.03.2008 09:36

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ciągłego grania na pianinie albo w pokera aż wszystkie potrzeby robia się czerwone
Ciągłego latania simów do miszuno

bouffe 11.03.2008 13:23

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię opiekować się dziećmi w wieku szkolnym, budować domów, jeździć na parcele publiczne, jak mam pustą lodówkę ;D

*Aga* 11.03.2008 18:31

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię grać emerytami lub dziećmi.

Miko 11.03.2008 19:36

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię budować domów, bo mi nie wychodzą ;( . Nie lubię też jak nie zauważę, że dla sima chce się do WC a jak zauważę i każe iść to oni bach na ziemię xP .

cherryalex 11.03.2008 20:52

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nienawidzę jak np. sim nie może się dostać do jakiegoś przedmiotu, więc stoi w miejscu macha ręką i krzyczy coś w stylu "Ela Ganda!" xD Albo jak mówi, że nie jest teraz w nastroju, lub jak ma cały czas pragnienie urządzić przyjęcie (zawsze jest toatalny niewypał). Nie lubię tego, że emeryci chodzą tak przygarbieni, a najgorszą staruchą jest Pani Zadeckiej! I nienawidzę opiekunek do dzieci. Dlaczego one muszą być emerytkami? Ja do nich dzwonię, żeby przyszły, one przychodzą i sobie grają na Play Station zamist opiekować się dzieckiem, albo kładą je na ziemii, a najgorsze jest to, że ja za to płacę xD Nienawidzę też wynosić śmieci i płacić rachunków. Co za życie ;)

Szczur 11.03.2008 21:04

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Opiekunki ci grają na PS? A co ja mam powiedzieć, jak mi pokojówka wychodzi na dwór i staje na przeciw drzewa i coś gada o tym drzewie(ma dymek z drzewem) i nic nie robi, po czym zostawia zasyfiony dom i mówi, że "wszystko wysprzątane i czyste", albo "Na mnie już czas". :O :angry:

A same opiekunki to jak mam wiecej dzieci biore kilka i potem sie kłuca o dzieci, chce im sie sikać to zamist skorzystać to leja na podłoge, a jak są zaciasne pokoje czy korytarze to sie obijają jedna o drugą i żadna nie moze przejść. =_='''''Raz mi zablokowały simów na pietrze bo sprosiłem znajomych i pokojówki na góze sie poblokowały, dzieci głodne wiec moi simowie polecieli na góre, zablokowali sie razem z pokojówkami, goście szukając towarzystwa też tam poszli i... korek. xD

figa 14.03.2008 19:13

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię: emerytów, dzieci (małych oraz w wieku szkolnym), pani Zadeckiej.
Denerwuje mnie, że wyrabianie umiejętności gotowania i innych trwa zbyt długo (dlatego od pewnego czasu pomagam sobie kodem :) )
Co jeszcze... aha bez sensu jest zrobione przechodzenie z parceli do okolicy i odwrotnie - trochę zbyt długo to trwa ale to chyba wszystkich denerwuje :)

Jeszcze nie lubię aspiracji pogoń za bogactwem. Simy ciągle chcą mieć drogie rzeczy a kupno domu letniskowego (gdy się ma Podróże) to przy tej aspiracji prawdziwa obsesja i jeden im nie wystarczy :D

ola669 14.03.2008 20:18

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubie budowac domu:) i uczyc dziecko chodzi mówic i korzystac z toalety xP

Gio 19.03.2008 17:30

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Może taraz ja wyrażę swoje skromne zdanie...

NIENAWIDZĘ!!!
- Żyć simami i bawić się w zwykłe życie (moim zdaniem od poziomu pęcherza, głodu itd. jest maxmotives)
- zdobywać kolejnych poziomów pracy (bo moi simowie zazwyczaj umieją za dużo, a to daje im awanse w pracy. Np. grałem sobie u Biedaków i chciałem by pozostali biedakami, ale ten mały wyrósł mi na takeigo profesora [bo ja chcę żeby wszyscy dużo umieli] i tak szybko zdobywał awanse, że w końcu został rekinem biznesu i miałem przeciwieństwo biedaków.

UWIELBIAM!!!
- Robić w simach rzeczy, które raczej w normalnym życiu są tylko w filmach (stawać się wampirami, wilkołakiami [też czasem...], co noc jeżdzić do "mrocznej krypty" i umawiać się na randki z Leszkiem Hrabią:)
- Bawić się ze zwierzakami.
- Mieszać w Porach Roku (że np. z całego, albo nawet dziwnowa robię grenlandię i mam wieczny śnieg, który wogóle nie topnieje)
- korzystać z różnych fajowskich nagród aspiracji (moje ulubione to jacuzzi miłości [i love love])
- rodzić dzieci (to taka niesamowita niespodzianka co się urodzi i jak będzie wyglądało)
- tworzyć długie drzewa genealogiczne [czy jakoś tak...].
- topić simów w basenach,
- robić imprezy
- znęcać się nad zwierzakami (na specjalnych kodach)
- budować domy użytku publicznego (nie zawsze normalne i konieczne [np. raz wybudowałem stadion {sam nie wiem do czego!!!}])

No, to chyba tyle. Trochę tych klamr, nawiasów zwykłych i kwadratowych było, ale tak jakoś mi się układało. A tak po za tym to temacik jest super.

nasim 20.03.2008 07:11

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nienawidze lazic caly czas z kibla do lodowki z lodowki do sypialni z sypialni pogadac z innym simem i tak w kolko :/ czy mozna to jakos zwolnic zeby sie wolniej glodnialo i tak dalej jakis kod moze ?? cokolwiek...albo czas zwolnic ale nie cala gre tylko czas??

martusia_re2 22.03.2008 09:42

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nienawidzę uczyć dziecka chodzić,mówić i korzystać z toalety....Ogólnie nie lubię się zajmować małymi simami xD

tysiulek13 28.03.2008 19:41

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię:
- opiekować się niemowlętami (małe dzieci jeszcze idzie ścierpieć)
- grać simkami w ciąży (od sedesu do lodówki, od lodówki do łóżka, od łóżka do sedesu... i tak w kółko...)
- wyposażać domów
- gości, bo ciągle tylko przed telewizorem siedzą i spustoszają lodówkę.

doman145 31.12.2008 11:52

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubie:
-jak małe dziecko w kojcu wstaje i ryczy
-Odrabiac lekcje
-dużych domów
-dużego ogrodu (z cztery pory roku)
-To że na parcelach pblicznych gra sie zacina
-tego że opiekunki do dziecka są czasami takie tępe
-nauczac małe dzieci
-mowy dzieci xD takie jakies dziwne
-tego że dodatki bardzo dużo kosztują a mnie na nie nie stac :(

NIENAWIDZE

-Jak w przedsiebiorstwie domowym musze jacuzzi wkładać pomiędzy ściany żeby mi te włóczęgi nie wchodziły
-Policji w większości przypadkach
-to że jest tak mało sportów w czas wolny ;x

Łezka 31.12.2008 15:37

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie cierpię:
- małych dzieci (chodzenie,mówienie nauka jakoś obleci ale korzystania z toalety to ja już sima nie nauczę)
- niemowlęta (oblecą)
- średnio lubię duże domy bo niewiem jak wyposarzyć tyle pomieszczeń:P
- nie znoszę opiekunek zgadzam się z domanem nie grzeszą inteligencją nie wynajmuję ich bo ostatnio spaliły mi kuchnię pożar rozprzestrzenił się na dom mój facet wrócił do domu niemowlak był bezpieczny ale telefon był zagrodzony ogniem próbowałem ugasić pożar i mój sim spłonął:(
- nie lubię złodziei i policji że jak już się ją wezwie to i tak go nie złapią :( ostatnio zdzwoni.ę na policję włąmywacz właśnie okrada mi biedną rodzinę z tego co im zostało policja przyjechała wtedy kiedy włąmywacz wyszedł z parceli i dali mi do pokrycia grzywnę:(

Milencia606 07.01.2009 16:59

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię:
Wynosić śmieci
Sprzątać
Czekać aż się gra załaduje.
Gdy małe dzieci próbują nie odrabiać lekcji lub nie chodzić do szkoły !

Alisha 07.01.2009 17:56

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubie:
Bledy,
Nie moge przejsc!,
Ladowanie sie...,
Smierc sima...
Nie - pojawianie sie dodatków z neta! :((

Swampfire 08.01.2009 09:23

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię :
-Zdobywania przyjaciół do awansu :/
-Wynoszenia Śmieci
-Zawieszki :/
-Kiedy nie mam potrzebnych składników na potrzebne mi zaklęcie :D

Marty 08.01.2009 21:42

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię zdobywać i utrzymywać przyjaciół. I jeszcze denerwuje mnie, jak nie mogą przejść obok czegoś i krzyczą :/

Searle 08.01.2009 23:38

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nienawidzę, jak każę coś simowi zrobić, a jest na jego drodze jakaś przeszkoda np. jakiś zwierzak chce, by go przytulono, to wtedy moje polecenie znika :/

Miodka14 09.01.2009 19:04

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Kiedy małe dzieci wstają z kojców i strasznie krzyczą. Zawsze wszyscy się budzą! Mam wtedy w domu straszny harmider. Nie lubię też szukać pracy bo nigdy nie ma tej co chce i muszę kilka dni próbować. Hehe, ale przecierz nie warto narzekać cieszmy się tym co mamy :).

Rosemarie 12.01.2009 19:04

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Najgorsze faktycznie jest sprzątanie i odrabianie lekcji.Na szczęście od szprzątania,dbania ogrodem itd.są specjaliści.U mnie np.pokojówka sprząta;p

Orzechowo 14.01.2009 18:18

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubie jak simy na studiach (te maksisowe, sterowane sztuczna inteligencja) rozwalaja ksiazki i caly czas sie ucza :( i wchodza do pokoju. jak sim spi
nie lubie tez tych idiotycznych przyjaciol do awansu

narine1234 14.01.2009 18:48

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nie lubie odrabiać lekcji, bo to zajmuje dużo czasu , nie lubie też dużych domów, bo często nie potrafie ich całych wypełnic meblami...

dżin. 28.01.2009 11:06

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię odrabiać lekcji i dzieci i studentów, to takie nudne

Liv 28.01.2009 11:24

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
NIE LUBIĘ:
- uczyć Simów tych "najwyższych" punktów umiejętności (8, 9, 10)
- płacić rachunków, bo zawsze zapomnę ;/
- jeździć na zakupy Simami do miasta (dlatego też rzadko kiedy to robię- samo czekanie zajmuje mi za dużo czasu, a potem i tak się jeszcze wiesza :/)
- kazać młodszym Simom odrabiać lekcji (a te 6 za zadanie to jest jedno wielkie zdzierstwo- który uczeń, który odrabia WSZYSTKIE zadania domowe i chodzi do szkoły ma z tego 6?! Ja też tak chcę... :()
- zatrudniać niani
- usuwać chwastów i liści (moi Simowie się tym nie trudzą- szkoda na to czasu; od tego mają mnie...)
- gdy za każdym uruchomieniem gry muszę od nowa wpisywać wszystkie kody (dwa boolprop`y- jeden do gry (testingcheats), a drugi do meblowania (allow45degreeangleofrotation))
- robić weseli (zazwyczaj u mnie kończy się na samym ślubie ;PP)
- wybierać z "kart szansy"- jak nie trafię i Sim przez to straci pracę, to się tylko zastanawiać kto jest w większym dole- ja czy Sim.
- utrzymywać "awansowych" przyjaźni, bo zdobywać, zdobywam łatwo ("Make this Sim my contact")
- generalnie wychowywać bliźniaków (w szczególności, gdy są małymi dziećmi)
- grać studentami (nudne; póki co i tak mam odinstalowane NS)

Ellie 28.01.2009 16:50

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał Liv (Post 943008)
NIE LUBIĘ:
- robić weseli (zazwyczaj u mnie kończy się na samym ślubie ;PP)
- wybierać z "kart szansy"- jak nie trafię i Sim przez to straci pracę, to się tylko zastanawiać kto jest w większym dole- ja czy Sim.
- utrzymywać "awansowych" przyjaźni
- generalnie wychowywać bliźniaków (w szczególności, gdy są małymi dziećmi)

JA TEŻ! xdd

Invidia Semper 28.01.2009 16:55

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Wesele tylko w przypływie radości:D Nie lubię też kupować ubrań strasznie dużo klikania, no i oczywiście utrzymywanie przyjaciół dla awansu:D

Łezka 28.01.2009 17:33

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię w TS2:
- uczenia małego dziecka korzystania z kibelka
- prowadzenia życia emeryta, bo jest nudne i dlatego nie wysyłam simów na emerytury, żeby się nie nudzili
- wieku nastolatka ponieważ jest za długi
- grabienia liści
- dawania simom ładnych imion

nicram01 28.01.2009 20:02

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię w TS2:
- uczenia małego dziecka korzystania z kibelka
- prowadzenia życia emeryta, bo jest nudne i dlatego nie wysyłam simów na emerytury, żeby się nie nudzili
- wieku nastolatka ponieważ jest za długi
- grabienia liści
- dawania simom ładnych imion

ja też :)

Aranna 29.01.2009 19:07

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie cierpię grać studentami, zazwyczaj nudzą mi się na drugim roku i właśnie dlatego przy reinstalce simów nie zainstalowałam z powrotem tego dodatku, okropne jest zajmowanie się małymi dziećmi, zwłaszcza, gdy urodzą się bliźniaki, nastolatków, prawie zawsze gdy mam w rodzinie nastolatka, każę mu przy złym nastroju pić napój z nagród aspiracji, wtedy cudownie szybko się starzeje i mogę za chwilę grać nim już jako dorosłym, emerytami też nie lubię grać, często ich zabijam (chyba jestem sadystką :)) wkurzające są też opiekunki, jak zaczynam pracę o 12, to muszę wsiąść do samochodu o 11, a one przychodzą o 12 dopiero, a sim nie chce zostawić dzieciucha samego i nie jedzie do pracy.

cerastes 29.01.2009 19:58

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię kąpać psów . :D

simswerka 29.01.2009 20:10

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Mnie najbardziej denerwuje jak dorosły sim się starzeje!! Szczególnie jak chce mieć dużo dzieci. Ojej przecież nie łatwo jest kogoś poznać, wziąć ślub i te dzieciaki ;/ Gdyby nie ten napój <3 Stosuje go zawsze ^^

Marcin_Sims 30.01.2009 17:25

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Oto co lubię:

- Uczyć się umiejętności :D
- Gawędzić przez telefon z innym simem :D
- Oglądać telewizję :D
- Robić bara-bara :D Hehe :P

Oto co nie lubię:

- Wczytywania chodz długo mi to nie zajmuję ok. 20 sek. :(
- Wychowywania dzieci :(
- Kąpania simów :(
- Opiekunek do dzieci, bo one tylko stoją i marudzą, albo dziecko zostawią i idą sobie oglądać telewizję :(
- Sprzątaczek bo mi tylko miejsce zajmują :(
- Zdobywania przyjaciół do zdobycia awansu :(

Abigail_Kocur 03.02.2009 19:00

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię zdobywać przyjaciół potrzebnych do awansu(w życiu może i potrzeba,ale takich z pracy a nie jakąś Balbine Biedak,która tylko siedzi i w fotel pierdzi).
Nie lubię ratować Simek w ciąży przed śmiercią głodową kiedy mają 0 energii.
Nie cierpię zamawiać żarcia bo zanim dostawca wręczy Simowi koszyk to muszą się najpierw pokręcić godzine w kółko.
Wkurza mnie kiedy ciągle Simy łażą do niemowlaków i butlami,kiedy temu jedzie z pieluchy.
Smuci mnie,że jest mało Simów na Przedmieściu.
Nie umiem,tak więc nie lubie podlewać kwiatów,bo boje się,że przeleje,albo zwiędnie.Potem trzeba wynosić "ręcznie".Tak więc zawsze zatrudniam ogrodnika.
Wkurzają mnie ciągle telefony od przyjaciół.Jakby sami nie mogli zadzwonić..A najbardziej tekst "Cześć nieznajomy!".

ultraviolence 03.02.2009 21:05

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
A ja nie znoszę, jak simy wymykają się spod mojej kontroli... :D Chaos to coś, czego wręcz nie cierpię. Trudno jest potem przywołać ich do porządku i ogarnąć do kupy - szczególnie, jeśli dzieje się to w sporej rodzinie...

@down:
Ritty, przypomniałaś mi coś jeszcze! Strasznie irytują mnie te telefony od różnych hobbystów i to, że tak bezczelnie przekraczają próg "mojego" mieszkania :D

Ritty 03.02.2009 21:14

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię:
* odrabiania lekcji, jak sim ma mało rozrywki i w dodatku nie umie czytać
* kąpieli w wannie, strasznie długo trwa więc zawsze kupuje prysznic
* budowanie/meblowanie
* wyprowadzanie psów na spacer (parka i trzy szczeniaki? w życiu! ;])
* utrzymywanie przyjaźni (dzwoniący co chwile telefon doprowadza do szału -.-)
* zamawiać jedzenie
Jak sobie przypomnę to dodam.

Artemida 03.02.2009 21:14

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nie lubię meblować domów. zwłaszcza kuchni i łazienki. i strasznie mnie nudzi rozstawianie po całym domu tych czujników anty-włamaniowych. ale cóż. trzeba.

Vanitas 03.02.2009 21:35

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię sprzątania (zwłaszcza po weselach...)

Nemezis 06.02.2009 15:53

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię grać brzydkimi simsami xDDDDD

Bravurka 08.02.2009 20:02

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubię rozwijać umiejętności.. :(

FakeYourDeath 08.02.2009 20:08

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał Nemezis (Post 951729)
Nie lubię grać brzydkimi simsami xDDDDD


To samo :D

zelkam 08.02.2009 20:39

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nawet lubię, dla mnie każdy sim jest ładny, choć na początku nie wydaje sie taki.
a do brzydszych bardziej sie przywiązuję bo są tacy sympatyczni

cherrie 09.02.2009 19:46

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
wczytywania. zdecydowanie.

Luilo 10.02.2009 15:28

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
A ja :
Nie lubie zdobywac przyjaciol :x
i uczyc male dziecko zalatwiac sie.

Monitkowa 10.02.2009 15:54

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Jak wyżej... wczytywania... jedynki były o to lżejsze

Wampirencja 10.02.2009 16:15

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał Luilo (Post 955236)
uczyc male dziecko zalatwiac sie.

O tak, mnie też to wkurza. Prawie do końca czerwony pęcherz a malcowi 1/30 umiejętności się nabija. A najgorsze że potem trzeba wynieść z nocniczka co zostało - przeszkadza jak kodami zaniżam dziecko pęcherz bo zwykle sim nie zdąży wynieść i wrócić ;]

Nie znosze nabijać punktów ostatnich bo to wiekami trwa. Nie lubię też zakopywania dziur po tych [ocenzurowano ;P] bezpańskich psach co mi się w kwaitkach tarzają i zaniżają wartość ogrodu.

Irytuje też trochę jak się gra simem bez kodów i chce się dom rozbudować - auć, stawianie po jednej ścianie dziennie ... Ale ostatnio wolę bez kodów, jakoś przyjemniej sie gra!

I wiecie na co jeszcze ponarzekam? A na stare simy. Nie lubię grać starymi simami. No po prostu. Zazwyczaj zabijam Insiminatorem albo odmładzam ^^"

Upadła Dusza 12.02.2009 11:18

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubie:
- uczyć małych dzieci chodzić, mówić, załatwiać się.
- umawać simów na randki.
- zdobywać przyjaciół potrzebnych do awansu.
- kąpać zwierzaków
- dawać oświetlenia w domu

Nastulka92 12.02.2009 13:11

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię tego co większośc z Was- zdobywania przyjaciół potrzebnych do awansu. Masakra:P

giannanannini 12.02.2009 15:10

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubie jak w zwierzakach pies naleje na trawnik to rosną chwasty... przecież w normalnym życiu trawa conajwyżej żółknie i nic nie rośnie w tym miejscu... pozniej jest syf i trzeba wyrywać...

nie lubie też zamiawiać jedzienia bo zazwyczaj konczy mi sie w nocy i jak przyjeżdża kurier dzwoni dzwonkiem do drzwi i wszyscy sie budzą i idą mu otworzyc... zanim przestaną się kręcić w kółko to mój sim juz prawie umiera z głodu.

i nie lubie aspiracji typu... mieć 10 dzieci... pokazują mi się jak simka ma 5 dni do emerytury...

ZuuZaa 17.02.2009 08:51

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
no wlasnie, wczytywanie... zbieranie przyjaciol do awansu, jak sie adoptuje dziecko a pozniej przywoza ci jakies brzydkie, nie lubie grac emerytami, nie lubie grac w duzej rodzinie

Vicia 19.02.2009 23:38

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Najgorsze dla mnie jest jedno. Najbardziej ale to najbardziej
nie lubię gdy Sim umiera, a ja nie mogę go uratować. :(
Nie powinno być czegoś takiego, to okrutne i
można się zapłakać na całego.

Nie lubię , gdy pięknie umebluję dom,
a Simom się nie podoba.

Abigail_Kocur 20.02.2009 12:27

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał Vicia (Post 962488)
Najgorsze dla mnie jest jedno. Najbardziej ale to najbardziej
nie lubię gdy Sim umiera, a ja nie mogę go uratować. :(
Nie powinno być czegoś takiego, to okrutne i
można się zapłakać na całego.

Zapłakać się bo Sim umiera?
Również jestem przywiązana do moich Simów,ale nie żeby przez to płakać,to tylko obrazki... -.-

Co do tematu to jeszcze nie lubie utrzymywać przyjaźni(chyb atego jeszcze nie pisałam).

Marcin_Sims 20.02.2009 13:24

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Mnie denerwuje jeszcze właśnie to gdy zaadoptuje dziecko i jakieś brzydkie przyjeżdża :(( Dlatego nie lubie adoptować dzieciaków :((

KissForYou 31.03.2009 09:51

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Tego, że im więcej dodatków z internetu, tym bardziej gra się tnie... :(

Nieidealna 02.04.2009 09:44

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał giannanannini (Post 956632)
ja nie lubie jak w zwierzakach pies naleje na trawnik to rosną chwasty... przecież w normalnym życiu trawa conajwyżej żółknie i nic nie rośnie w tym miejscu... pozniej jest syf i trzeba wyrywać...

Ja też tego nie lubię...;)Raz miałam nawet całe podwórko w chwastach!!:O I moi Simowie musieli chodzić i wszystko wyrywać...:)Nie lubię tez zdobywania przyjaciół do awansu(zresztą,jak większość z Was...:P)Nie lubię też,kiedy Simowie wszystko zostawiają na podłodze,np.kliknę na talerz i na "posprzątaj" i wezmę jeszcze jakąś inną interakcję,to Sim idzie robic tę drugą,zamiast posprzątać.:< Nie lubię też odrabiania lekcji,bo jak dziecko jest w złym humorze,to nie można go zagonić do lekcji.A w instrukcji pisze,żeby zmuszać Simów do odrabiania prac domowych,a jak tu ich zmusić,skoro mówią cos w stylu:"nie widzisz,że jestem w podłym nastroju??nie mam na to ochoty!"
I jak tu sie nie wkurzać....:)

Coccinella Septempunctata 06.04.2009 19:30

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Mnie strasznie denerwuje zdobywanie przyjaciół do awansu, albo ich utrzymywanie...

Nieidealna 15.04.2009 14:53

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię też tego,że (sama nie wiem czemu) simowie zawsze budzą mi się o 6:00;(

Beep 15.04.2009 19:06

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał Coccinella Septempunctata (Post 994407)
Mnie strasznie denerwuje zdobywanie przyjaciół do awansu, albo ich utrzymywanie...

Mnie również. Czy w normalnym życiu potrzebni są do tego przyjaciele? No chyba, że sugerują nam, że w życiu wszystko załatwia się 'po znajomości'..

KONDZiO102 15.04.2009 19:09

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię:
- długiego czasu ładowania
- płacenia rachunków (ale już nie muszę, wystarczy kupić parę wiatraków czy paneli słonecznych i kasę się dostaje zamiast płacić)
- nie lubię celów życiowych takich jak: 50 pierwszych randek czy związanych z dzieciakami lub zwierzątkami
- niemożliwości uratowania Sima który umiera ze starości

Łezka 15.04.2009 19:11

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
CZasem mam ochotę odoptnąć brzdąca jakiegoś, ale cały czas wiem, że trafi mi się jakiś berzydal z paskudnym imieniem typu: Protazy o czarnej karnacji z ustami i paszczą o wielkości Azji!! Chociaż raz zaadoptowałem dziecinkę Elę była dosyć ładna z buzi nawet była śliczna, ale była ruda miała stalowe oczy i cerę mleczną.

kavala 15.04.2009 19:11

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
odrabiania lekcji i tego że dzieciaki zazwyczaj zaraz po przyjściu ze szkoły gubią gdzieś zeszyty i trzeba szukać ich po całym domu.

pąpą 17.04.2009 15:16

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nienawidzę odrabiania lekcji i zdobywania nowych przyjaciół, którzy są potrzebni do awansu
Zeszyty trzeba szukać po całym domu, a przyjaciele do ciebie potem dzwonią i tylko zawracają głowę tekstami w stylu "myślałem, że porwało cię ufo"

Merve 17.04.2009 18:02

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nienawidze zajmować się dzieckiem takim, które już chodzi do szkoły. Nie lubię też zajmować się studentami, dlatego rzadko wysyłam moich Simów na studzienki :)

surczak 18.04.2009 09:30

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nie lubię spełniać dziwacznych zachcianek simów. Jeden mój sim miał jakąś manię wiatraków sufitowych - ciągle chciał mieć następny. Już nie miałam pomieszczeń wolnych, a on tylko wiatrak i wiatrak. nas szczęście po przeprowadzce mu przeszło. :D

aluminium. 18.04.2009 09:41

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Zdobywać przyjaciół w pracy.
Adoptować dzieci, bo są brzydkie :(

Adamsims 18.04.2009 10:20

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię zeszytów trzeba ich szukać po całym domu, i dużej rodziny nie umiem nad nimi zapanować. A najgorzej to jest mieć aspiracje rodziny są małe nagrody.

s'éteindra 18.04.2009 10:26

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nie lubię spełniać zachcianek simów, na które ja nie mam ochoty. ;d

Krzykaczus_Pospolitus 03.05.2009 09:09

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię spełniać aspiracji, takich za które dostaje się mało punktów:((. Wkurza mnie to!

zelkam 03.05.2009 09:37

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Mam troszkę czasu, więc się rozpiszę, co nie lubię lub mnie denerwuje:
-Ładowania się
-Odrabiania pracy domowej
-Wynajmowania opiekunki
-Sprzątania simowego domu (prawdziwego też:P)
-Gdy roślinki w ogródku zgniją
-Gdy przybłęda kopie dołki w ogródku, przewraca śmietnik i tarza się po kwietniku
-Szukania pracy takiej, jakiej chcę bez kodów
-Okresu niemowlęcego, gdy bachor tylko leży
-Gdy sim/simka napisze złą powieść/namaluje brzydki obraz
-Gdy nie ma już miejsca na simowym cmentarzu
-Gdy duchy latają w nocy
-Uzupełniania towarów w sklepie
-Kupowania jedzenia przez telefon/w sklepie
-Gdy jedzenie się zepsuje
-Niedoświadczonych pracowników w sklepie
-Gdy sim zachoruje
-Gdy nie uda się randka (rzadko, ale..)
-Gdy małe dzieci mają obawę "Zrobić przyjęcie" tuż przed urodzinami
-Gdy komputer się zawiesi

No to tyle chyba ^^

simsiara1991 03.05.2009 09:56

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja poprostu NIENAWIDZE jeździć do centrum po ubrania, dlatego ściągnęłam sobie szafę w której kupuje ubrania nie wychodząc z domu :) dlatego mój problem po części jest rozwiązany. Ale jest jeszcze sporo rzeczy które mnie denerwują. Np.
*nie lubie spełniać aspiracji, typu chcę mieć to chcę mieć tamto >(
*nie lubie uczyć się rzeczy typu gotowanie, charyzma....
*denerwują mnie te małe dzieci, te między niemowlęciem a szkolnym :/ za dużo chcą.
*denerwują mnie gazety których nigdy nie biorę
i chyba tyle....:)

Naru 05.05.2009 17:34

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie znoszę zdobywać przyjaciół do awansu, urządzać przyjęć i zakopywać doły w ogródku.
Nienawidzę też jak jakiś [...] przewróci mi śmietnik oraz pojawiania się tam robaków >.<
No i te aspiracje pogoni za bogactwem. Kup mi to, kup mi tamto >.<

Zuzul 10.06.2009 20:46

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja... Właściwie wszystko lubię (;
Czasami są momenty nudne albo denerwujące, ale generalnie 99% gry dla mnie jest świetna i na nic nie mogę narzekać http://www.forum.thesims.pl/images/smilies/biggrin.gif

Alraris 11.06.2009 12:26

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię jak śpią... czasem za długo to trwa nawet na najszybszym ustawieniu czasu. No i że gra mi się czasem zawiesza na parcelach publicznych ;p ale to mój problem :D
A tak to nie lubię jeszcze, że jak chcę, żeby ktoś był np. czarownicą albo wampirem, to nigdzie nie mogę znaleźć tych wampirów i czarownic, a jak jadę do miasta kimś zwykłym, kto nie ma w planach bycia czarownicą, to wszędzie pełno tych magicznych istot. Co za ironia!

justinea4 11.06.2009 12:40

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
U mnie gra strasznie się "ślimaczy" :( no ale to przez kompa. Do tego nienawidzę gdy simowie sprzątają, co chwila lecą po niemowlaka, strasznie długo schodzi im na pielęgnację ogrodu :)

SunshineMeadow 28.06.2009 23:30

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie cierpię odbierać telefonów szczególnie gdy Sim śpi.Nie lubię sprzątać gdy rozleje się woda w łazience :P Poza tym wnerwia mnie też zbyt długa kąpiel w wannie,wyrzucanie starych gazet,albo gotowanie! :P

zelkam 29.06.2009 08:41

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Grabienie liści jak mam duzo drzew (bo mam >.<)

Ritty 29.06.2009 16:59

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał simsiara1991 (Post 1013239)
Ja poprostu NIENAWIDZE jeździć do centrum po ubrania, dlatego ściągnęłam sobie szafę w której kupuje ubrania nie wychodząc z domu :) dlatego mój problem po części jest rozwiązany.

O, a skąd można ściągnąć taką szafę? :) Mnie też denerwuje łażenie po sklepach, zabiera dużo czasu...

chupa_chups 29.06.2009 17:48

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał Ritty (Post 1061157)
O, a skąd można ściągnąć taką szafę? :) Mnie też denerwuje łażenie po sklepach, zabiera dużo czasu...

Poszukaj na MTS2. To jest wieszak.

Alene 29.06.2009 22:13

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
kiedyś widziałam go na mod the sims i ściągnęłam, a teraz go nie mogę znależć ;( może ktoś podać link?

mnie wszystko się podoba w simsach jedynie nie lubie tego że non stop mi się ścina gra i wyskakuje okno "aktualizacja zostanie zamknięta..." i tak w każdej rodzinie ;(

Ansia 30.06.2009 10:27

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja? Hmm.. Nie lubię budowania dużego domu od nowa i urządzanie go.. Ale niestety muszę, bo te gotowe parcele są wg. mnie nieładne ^^

Angelka_96 30.06.2009 16:19

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
A ja nie lubię:

1:Odrabiać lekcji
2:Czekać aż sim wstanie
3:Czekać aż sim przyjdzie w pracy / szkoły

Tu$$ 30.06.2009 19:56

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Hm...
W szczególności nie lubię czekać, aż sim coś zrobi, cokolwiek. Mam słabą cierpliwość :P
Nie lubię, kiedy rodzą się dzieci. Okropność. A potem jak dorastają. A co się z tym wiąże - uczenie małych dzieci korzystania z toalety, itp.
Nie lubię, kiedy sim ma za niskie potrzeby, i muszę je "wypełniać".

Angelka_96 01.07.2009 11:20

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
O nie lubię jeszcze uczyć małych dzieci korzystać z nocnika. To okropne!

Ritty 01.07.2009 13:33

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Tu$$ - to po co grasz w simy, skoro niczego nie lubisz? :D
Angelka_96 - wystarczy dać mleko mądrości z nagród aspiracji i dziecko w mig się tego nauczy ;)

Anique 25.08.2009 18:16

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał Angelka_96 (Post 1062537)
O nie lubię jeszcze uczyć małych dzieci korzystać z nocnika. To okropne!

Jeśli się nie nauczy tego dziecka korzystania albo chodzenia to w przyszłości nie będzie tego umiało?

Ja nie lubię czekać aż zjedzą albo aż gra się załaduje...

Matt 26.08.2009 14:59

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nienawidzę starać się o przyjaciół dla pracy

Charionette 26.08.2009 18:02

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
O ja też i nie lubię jeszcze gotować (oczywiście w TS2 :D)

Arinori 26.08.2009 19:15

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
uczyć się i wkurza mnie to ,że tylko te simy się starzeją którymi gram a cała okolica nie -.-

Anique 27.08.2009 12:34

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał Arinori (Post 1109054)
uczyć się i wkurza mnie to ,że tylko te simy się starzeją którymi gram a cała okolica nie -.-

ehem... ale chyba nie byłoby dobrze jeśli grałabym dłuuuugo jedną rodzinką, wchodzę do drugiej a tam staruszek

Amaunet 28.08.2009 10:45

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał Arinori (Post 1109054)
wkurza mnie to ,że tylko te simy się starzeją którymi gram a cała okolica nie -.-

Egzakli.

Poza tym uczyć się umiejętności charyzma i kondycja, czekać aż simowie się obudzą lub wrócą z pracy, zajmować się niemowlakami (mało jest z nimi roboty, ale zawsze zżera mnie ciekawość, jak ten dzieciak będzie wyglądał :)) i odrabiać lekcji.

doman145 28.09.2009 20:55

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Jak jeszcze grałem w dwójkę to przede wszystkim żałowałem że nie było widoku miasta jak teraz w trójce.
Ech... takie fajne parcele były w ogóle tryb gry w dwójce był zaczepisty

kacia46 16.10.2009 13:24

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
a ja niena widze jak gra się ładuje albo tnie,resztą się nie martwie bo od tego są kodziki :D

@Liv- chyba masz w domu słownik ortograficzny? Używaj go często

aluminium. 16.10.2009 13:56

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nie lubię zdobywać przyjaciół do pracy ;(

yuppie 16.10.2009 14:19

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja to co aluminium i płacenia rachunków bo zawsze o nich zapominam ; )

brzos 16.10.2009 15:12

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał aluminium. (Post 1139542)
nie lubię zdobywać przyjaciół do pracy ;(


no właśnie, takk

Phuture. 16.10.2009 15:51

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał aluminium. (Post 1139542)
nie lubię zdobywać przyjaciół do pracy ;(

Dokładnie. I utrzymywać z nimi kontaktów. Brrr!
Nie cierpię rozwijać 9 i 10 poziomu każdej umiejętności. Są straaaaaaaasznie długie. I nie cierpię niemowląt, małych dzieci i dzieci. :((

treys 16.10.2009 20:03

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja tez malych dzieci nienawidze i nie lubie też zajmować się ogordem dlatego tez staram sie skromne robic :d

Harry787 17.10.2009 12:32

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nienawidze spełniac prosby bogatego sima,sam mam takiego i ciągle chce czegos nowego.Albo skandal:Każe mi kupic sprzet rekreacyjny w cene 5 500$(nie znalazłem simoleonów na klawiaturze xD)a jedyny sprzęt to kręgle.a ja nie mam miejsca w do mu.

Thea 01.12.2009 17:13

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
a ja tam nie lubię, gdy mi się dzieciak spłuczką od kibla bawi. ;\

aluminium. 01.12.2009 17:38

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał Thea (Post 1162433)
a ja tam nie lubię, gdy mi się dzieciak spłuczką od kibla bawi. ;\

też tego nie lubię ;/ później sprzątać trzeba :[
no i nie lubię komorników w akademiku. czemu ja mam płacić za cały budynek :|;/

caalam 02.12.2009 13:44

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nienawidzę jak się bawią spłuczką od kibla, skaczą po kałużach w domu, telefonów od przyjaciół w stylu 'może wyskoczymy gdzieś pod koniec tygodnia' czy coś takiego, sprzątać po simach [czasami nie dopilnuje i mój sim coś żre -.-], niemowlaki mnie dobijają, studenci i ich flegmatyczne ruchy, budowanie domów, czekać, aż simy mi zjedzą, odrabianie lekcji -.=

brzos 02.12.2009 16:25

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
okienka loading, tak przede. no i spełniania potrzeb i pragnień: to gra typu róbta co chceta, kogo do cholery interesują potrzeby podmiotów, o, tak powiem.

BBL 09.12.2009 20:33

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
NIE LUBIĘ:
* niepotrzebnych przyjaciół do awansu.
* odrabiać lekcji
* tego, że wszyscy Simowie się podniecają małym dzieckiem lub nie mowlakiem i ciągle go chcą brać na ręce i karmic! Szlak mnie trafia.
* rachunków, szczególnie gdy moje simy są bogate bo wtedy zapominam zawsze o nich.
* tego, że się kończy jedzenie w lodówce i trzbea czekać aż ci przywiozą.
* opiekunek do dzieci.
* tego, ze jeśli np. moja simka ma akurat 2 dni wolnego i chciałem te 2 dni ykorzystać na np. podbudowanie relacji z przyjaciółmi to jak ona dostaje awans to się okzuje że dzisiaj i wczoraj ma wolne! Szlak mnie trafia.
* przyjaciół ciągle dzwoniących "dawno się nie odzywałeś...".

Simoleon 09.04.2010 12:55

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał Xia (Post 319303)
Ja nie znosze domów budować bardzo dużo czasu mi to zajmuje:|
Lekcji tak samo robić nie znosze:yucky:

Przecież budowa domu to najlepsza zabawa!

Najbardziej nie lubię jak będę miał wroga a on w nocy będzie wywalał mi śmietnik :> Potem rzucają się karaluchy i matko (!) ...

Titellè 10.04.2010 11:31

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię nianiek i potrzeby przyjaciół do awansu.

Sherlock 10.04.2010 11:44

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ostatnio strasznie wkurza mnie budowanie domów :/
Nie chce mi się tego robić :|

aluminium. 10.04.2010 18:54

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja też ostatnio nie lubię budować domów :P
I jeszcze denerwują mnie niemowlaki i małe dzieci. To, że trzeba przy nich ciągle być, opiekować się nimi... :)

Wiktoria__07 13.06.2010 13:23

Ja tego nie lubę!!!
 
Teraz ja:

LUBIĘ:
-budować domki
-projektować ogrody i pomieszczenia
-oglądać TV (zwykle kiedy simowie oglądają to ja razem z nimi:))
-"robić" sima (w sensie trybu tworzenia rodziny a nie "postaraj sie o dziecko głuptasie xd)

NIE LUBIĘ:
-zdobywać punktów umiejętności
-sprzątać kibli,wanien i takich tam
-naprawiać zepsute sprzęty
-sprzątać

NIENAWIDZĘ:
-KIEDY COŚ IDZIE NIE PO MOJEJ MYŚLI!!!
-RÓŻNE BARDZO,BARDZO,BARDZO,BARDZO,BARDZO, WKURZAJĄCE MOMENTY.

ROZBRAJA MNIE
-Język Simlish'owski
-Parę programów w TV*
-i jeszcze dużo innych śmiesznych momentów xd

*-Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego patrz->LUBIĘ->3 kreska od góry->nawias

Hefalump 13.06.2010 13:26

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubie gdy musze czekac godzine (NAPRAWDE!) az zaladuje sie moje centrum handlowe

Meliona 13.06.2010 13:31

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię, jak rosną mi chwasty w ogródku. Nienawidzę też jak schną moje rośliny, bo ogrodnik sobie poszedł i nie skończył, a wróci dopiero za trzy dni.

Wiktoria__07: Ja też lubię sobie pooglądać telewizję ;).

kotecek 13.06.2010 13:40

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nie lubię uczyć się umiejętności powyżej 5 punktów (strasznie długo to trwa)

rukia 15.06.2010 11:23

Ja nie lubie sprzątać odrabiać lekcji chodzić do pracy
Inne zajęcia są ok-najbardziej LUBIE jak moi simowie są na akademiku i mają na full kreatywność (najlepiej jak gram 3 simami) i daje perkusje,gitare i fortepian lub bas i daje by grali za napiwki-dużo wtedy zarabiam
O i nie cierpie jeszcze jak zadecka karci-raz się ak przyczepiła-na każdym kroku mnie lała torebką ii musiałam wyjść z gry

Cytat:

Napisał kotecek (Post 1259046)
nie lubię uczyć się umiejętności powyżej 5 punktów (strasznie długo to trwa)


To nawet nie trwa tak długo gorzej na +7 do 10 :(

rudzielec 15.06.2010 20:48

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię sytuacji kiedy przychodzą w nocy psy przekopują mi podwórko i przewracają śmietnik. Normalnie wkurzają mnie te zwierzęta :D

Najbardziej jednak wkurza mnie czekanie, jak simy jedzą i mielą tymi gębami napchanymi żarciem, bekają przy tym jak świnie, pierdzą, jakby mogły to by jeszcze oblizały talerz, normalnie mnie nosi jak musze na to patrzeć :D
Albo Zadecka, stworzyłam sobie nocny klub z dziewczynami tańczącymi w klatkach, to cały czas mi te rozebrane panny pierze po głowie to0rebką i karci patrzących na nie facetów :D

Tusiov 15.06.2010 21:31

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Oj, oj, dużo ich będzie :P :

- Zbierać śmieci i zakopywać doły (przez psy) .
- Zajęcie małych dzieci - grzebanie w sedesie...
- Naprawiania zepsutych rzeczy :P

Więcej nie będę wymieniać... Sporo czasu ;)

Rhagius 16.06.2010 04:57

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Karmienie dzieci,
Sprzątanie po psie,
I zmywanie naczyń, bo co jakąś zmyje to sims robi następny obiad ...

November Rain 16.06.2010 07:06

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię :
Zdobywać przyjaciół do pracy.
Jak mężatką, żonaty przyprowadza kolegę/koleżankę z pracy.
Domów, w których nic nie da się zrobić, bo nie ma miejsca.
Uczyć małe dziecko się załatwiać, masakra.
I jeszcze nienawidzę robić schodów i tapet w domu. ^^

Nelia 16.06.2010 14:10

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
W The Sims 2 nie cierpię sprzątania, bo sim czasem wtedy musi iść do pracy i strasznie na rzeka potem na bałagan. Odrabianie lekcji... - niektórzy młodzi simowie po prostu olewają to, a potem dziwią się, że ich potem Opieka Społeczna zabiera. Nie lubię jak się myje małe dzieci.,.. to z deczka denerwujące jest... ale jak trzeba to trzeba. A jeszcze jak sąsiedzi maxisowscy cię odwiedzają :/ też wnerwiające

Simka18 21.06.2010 06:02

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja niecierpię sprzątać butelek które zostają po karmieniu niemowlaka i jeszcze, nie lubię sprzątać po gościach moich simów którzy jak zwykle narobią bałaganu.

Sherlock 21.06.2010 07:47

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Wkurzyło mnie kiedyś, jak "babce" brakowało jednego awansu do osiągnięcia kariery, więc wyuczyłem ją tego co trzeba, a ona sobie zaszła w ciążę i poszła na macierzyński o_O

Kinkarus 21.06.2010 21:03

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
- Sprzątanie(wszystkiego) :)
-Zdobywanie przyjaciół do pracy
-Odrabianie lekcji

Simka18 22.06.2010 19:00

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nom odrabianie lekcji jest nudne ;)

pensivelane 10.09.2010 22:08

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
- Jak przyjeżdżają znajomi ze szkoły/pracy
- Cyganka drepta mi po podwórku
- Uczyć dziecko załatwiania się
- Bezpańskich zwierząt
- Dołów na podwórku
- Drące się dzieci w łóżeczkach
- Opieki społecznej :O
- Kiedy sim zamienia mi się w simorośl, kiedy tego nie chcę
- Jak nie mam klientów w moim sklepie, pomimo że mam tanio!
- Wybucha pożar a ja nie mam telefonu ani alarmu
- Gości
- Kiedy mam Hobby to dzwonią i dzwonią ci z klubów, non stop!
- Złazić na dół, żeby zapłacić czynsz
- Kiedy sim mi się zsika na podłogę
- Kiedy sim wrzeszczy, że czegoś chce
- Nnie lubie grac z włączoną wolną wolą, masakra.

Gold_Chocolate 11.09.2010 12:45

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja też nie przepadam za tym "przyprowadzaniem znajomych" ze szkoły/pracy. ; p

Chryzantem Złocisty 11.09.2010 12:47

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
dlatego ja ich nawet nie wpuszczałam do domu.po prostu sim szedł jeść i spać a gościu się pałętał po podwórku...albo ich od razu wypraszałam :P

Kalinka 10.12.2010 10:24

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie cierpie kiedy simsom zachce się wstać o północy kiedy muszą mieć energię na pracę

Avantys Impremia 11.12.2010 17:30

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nabijać umiejętności

pensivelane 11.12.2010 18:04

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
oo i jeszcze nie lubie odbierac poczty, bo simy sie wloka do najblizszego stolika i jak nie patrze, to nie wiem gdzie lezy poczta xd

Vanitas 11.12.2010 18:45

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał pensivelane (Post 1333735)
oo i jeszcze nie lubie odbierac poczty, bo simy sie wloka do najblizszego stolika i jak nie patrze, to nie wiem gdzie lezy poczta xd

W takiej sytuacji możesz kliknąć na skrzynkę lub anulować polecenia 'odłóż' :).

Sandy 11.12.2010 18:59

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
A ja mam właśnie odwrotnie. Nie lubię grać bez wolnej woli, przede wszystkim w większych rodzinach. Wtedy jakoś tak nic się nie dzieje, a simowie są totalnie jak marionetki ;)
Ale to już sprawa gustu - co kto lubi ^^

Jaszczura09Shy 11.12.2010 21:50

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Małych dzieci (tych berbeciów co trzeba je uczyć gadać itp.)
Opiekunów
Dyrków
Pragnienia romansowania
Złodziejów
Tych co przychodzą cię powitać (czyt. Zapychacze kiblów)
Simowej TV
To, że się tnie
Odrabiania lekcji
Sprzątania
Kupować półkę którą simy wykorzystują by uprzykrzyć mi życię
Nudnych Parceli Publicznych (w skrócie.NPP)
Kiedy mam sprawę u króla na tronie a one mnie wkurzają tym, bo chcą amciu amciu i papu
Wbijania kodów dzieciakom 50 razy pod rząd
Jak mi te pchlarze zaczynają wpie*dzielać mi meble! Czy one wiedzą ile to kosztowało?
Gdy wśrodku interakcji informują mnie, że musią na siusiu chociaż te ciołki mają wolną wolę
Gdy ci tzw. przyjaciele (czyt. pasożyty) zaczynają do ciebie wydzwaniać w środku nocy...
Gdy ten stary piernik lub inne dziadostwo mnie nawiedza, bo moje niezdarne simy ich "podglądują"
Gdy zima się przedłuża (dodatkek CPR)
Deszczu (dodatek CPR)
Ścinania Żywopłotu
Nabijać Umiejętności
Jak się włóczą z odłożeniem poczty
Ścielenia łóżka
Wczesnego wstawania do "kochanej" pracy
Znajomych z pracy.
Komornika
Kundlów z ulicy (Kotki lubię :3)
Drących się bachorów bo muszą walnąć stolec/wypić krowie mleko
I jeszcze by tak opowiadać i opowiadać

Uff. (Mam nadzieję,że to wszystko) O.o

Orzechowo 12.12.2010 13:07

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
od niedawna stale otrzymuje jakies telefony od znajomych-nieznajomych, czyli tych, gdzie pasek znajomosci jest na 0 albo troche wiecej -.- przyjaciele za to w ogole nie dzwonia. jak chce pocwiczyc jakas umiejetnosc, to co chwile trzeba przerywac, bo dzwoni jakis dziadek z klubu hobby, albo ten znajomy.
no i te cale hobby. 'x traci entuznjazm wobec hobby'. 'x moze podawac tace z serami'. 'czy x chce prenumerowac magazyn o hobby?', 'witaj x, pracuj tak dalej a otrzymasz karte wstepu!'. czegokolwiek nie zrobie, zaraz te durne komunikaty -.-

ferbetka 13.12.2010 16:34

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Rachunki - Grr.. Zmory życiowe . =.= Ciągle zapominam o tych przeklętych rachunkach i przychodzi Stefcio - Komornik . =.=

Olik605 15.12.2010 07:22

Ja nie lubię spełniać ich aspiracji, a jak tego nie zrobię to przychodzi ten taki psycholog czy jak mu tam i trzeba czekać zanim pójdzie.I jeszcze nie nawidzę spłacać rachunków.

Cytat:

Napisał Olik605 (Post 1334854)
Ja nie lubię spełniać ich aspiracji, a jak tego nie zrobię to przychodzi ten taki psycholog czy jak mu tam i trzeba czekać zanim pójdzie.I jeszcze nie nawidzę spłacać rachunków.

A i jeszcze nie lubię odbierać telefonów.

EDIT:
Drugi raz scalam Twoje posty... Masz szczęście, że są z 2010r., ale na przyszłość pamiętaj o opcji edytowania.
- Helena

Wiktoria__07 15.12.2010 13:03

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie cierpię jak mój sim był mały i miał kumpla potem dorosnął i ten bachor ciągle dzwonił "może nasza przyjaźń była dla ciebie ciężarem... itd. itp.

PS.Olik605 jest opcja edytuj...

miłośniczka zwierząt 15.12.2010 15:07

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię sprzątać butelek . Jak moje simy maja dziecko to te butelki doprowadzają mnie do szału, bo nic nie robią tylko sprzątają te butelki.

Agataa103 17.12.2010 22:39

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nieznosze kiedy moja simka raz była bardzo głodna i zamiast jeść to przestawała jeść i wrzeszczała mi, że jest głodna(?!)
Albo jak mam jakieś małe dziecko to każe simowi włożyć to dziecko do fotelika tego do jedzenia i zanim każe dać temu bąblowi jeść to sim mi już go bierze na ręce i gdzieś go zabiera np. kąpać... :|

Wainwright 18.12.2010 10:08

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nie lubie rachunków

amber 30.12.2010 14:14

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię sprzątać, płacić rachunków i wychowywać dzieci >.<

caalam 08.01.2011 09:29

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
nie cierpię zajmować się niemowlakiem. no i też odrabiać lekcji, bo trzeba czekać długo, aż to napiszą (dlatego ja cały czas przyśpieszam grę).

Savigge 26.01.2011 09:33

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nienawidzę opiekować się dzieckiem, robić ogrodów (bo zawsze prymitywnie wychodzą B)

kessaris 28.01.2011 14:01

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nienawidzę zdobywać przyjaciół do pracy i zajmować się ogrodem (strata czasu)

Piwusia 09.06.2011 14:35

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię meblować domu i zaspokajać potrzeb Sima.Ale na potrzeby mam sprawdzony sposób:kod MaxMotives ;-) Bez niego Simy muszą ciągle uzupełniać te potrzeby i nawet nie mają już czasu na rozrywkę czy zawieranie znajomości (gdy wracają z pracy).Kto się zgadza?

miłośniczka zwierząt 09.06.2011 14:54

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
cóż ja tam najbardziej nie lubiłam sprzątać domu więc, jak tylko moje simy miały wystarczająco dużo kasy to zamawiałam pokojówkę .

DiamentowaSimka 13.06.2011 17:54

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię

Włączać gry i czekac aż sie zaladuje
Wynosić smieci
Zdobywać przyjaciół potrzebnych do pracy (wg mnie to bez sensu :\ )
Gdy jest mało miejsca w domu
I Uczyć małych dzieci i niemowląt

A i Vavill Jeśli chodzi o romantyków ja raz miałam 17 kochanków :D

sangria39 27.06.2011 10:52

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie Cierpię po ponownym zainstalowaniu dodawania tych wszystkich otoczeń... Czyli Przedmieścia, Uniwersytetów itp. Stasznie czasożerne.

A z życia sima:
Odrabiania lekcji, rozwijania umiejętności zwierząt.

Arisane 27.06.2011 14:31

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał sangria39 (Post 1409518)
Nie Cierpię po ponownym zainstalowaniu dodawania tych wszystkich otoczeń... Czyli Przedmieścia, Uniwersytetów itp. Stasznie czasożerne.

Ja też tego nie lubię :(( . Czasu zżera.
Nie lubię nocy - większe prawdopodobieństwo na złodzieja.
Nie lubię czekać, aż simowie zmenią grupę wiekową.
Nie lubię komorników - są jak złodzieje.
Nie lubię tego, że nie ma żadnych innych ubranek niż pieluszka dla niemowlaków.
NIE LUBIĘ I NIE UMIEM GRAĆ BEZ KODÓW!!!
Nie lubię czekać, aż sim skończy rok studiów.
Nie lubię żenićś się bez cheatów, bo
- Simowie zaprzyjaźnili się, jest ok. Zauroczyli się, mieli miłość. Próba zaręczyn. Odmówiona. Próba zaręczyn. Odmówiona. Zaręczyny - przyjęte. PRJSóśba małżeństwa - odrzucona.
KONIEC PRZYJAŹNI!
KONIEC ZAUROCZENIA!
KONIEC MIŁŚOŚCI!
ZERWANIE ZARĘCZYN!
RELACJE NA MINUSIE!

Które ciężko odbudować.

patka910 29.06.2011 18:37

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię:
Kodów, bo psuje całą zabawę, którą daję ta gra.
Instalować simsów.
Czekać aż wczytuje otoczenie lub rodzinę.
Tworzyć idealnych simów. (nie ma idealnych ludzi)
Gdy, muszę dzwonić po opiekunkę.
Dzwonić po ogrodnika i sprzątaczkę. (simowie mają ręcę i nogi, prawda?)
Cały czas zmieniać rodziny, to przesada, żeby co pół godziny ją zmieniać.

Tojaaga126 01.07.2011 12:33

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja tak jak wszyscy nie znoszę wstawiać mebli do mieszkania(domu).

miłośniczka zwierząt 01.07.2011 12:52

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja jeszcze nie lubię używać kodów i nie lubię zmieniać co chwila rodziny.

Fisia 30.08.2011 05:40

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Heh. Nie znoszę umeblowywać domów, wychodzić gdzieś (bo zawsze się ładuje, i jak się wraca też się ładuje),
płacić rachunków, grać w nocy (bo nie jest fajnie :>) i uczyć małych dzieci chodzić itp. Tym bardziej, kiedy jest ich np. 3.

Nimwe 10.10.2011 10:00

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubie:
* wybierania jednej z opcji karty szczęścia, nigdy nie udaje mi sie dobrze trafić a w dodatku raz jeden sim przez to wyleciał trzy razy z pracy. Teraz wybieram "ignoruj"
* spełniać celu życiowego typu: mieć 20 najlepszych przyjaciół, mieć 6 wnucząt itp.
* jeździć na zakupy
* zdoywać 10 poziomu umięjętności

Tempest 14.10.2011 15:09

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię: zdobywać umiejętności, uczyć małych dzieci i szukać przyjaciół do praczy (jakim prawem oni w ogóle są potrzebni?). Na MTS jest na to hack, ale robi błąd- simy na pół wychodzą z kołdry podczas spania, lub wchodzą w wyrko (nie polecam)

Gr0sik 05.05.2012 20:59

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię:
- zaspokajania głodu i energii ; p
- urządzania imprez (ostatnio było "może być" o.O)
- pragnień życiowych osiągnięcia szczytu takiej pracy, która jest słabo płatna
- gdy dziecko ma beznadziejne potrzeby, lekcje nieodrobione i trzeba tak, chwilę gra, chwilę lekcje i tak w kółko =.=
- interakcji ze zwierzętami, ciągle się ustawiają, przełażą w inny kąt..
xd

Abigail_Kocur 20.07.2012 18:32

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię ogarniać ogrodu i dzwonić do przyjaciół, z którym wskaźnik jest 50. Chodzi o to, że oni dzwonią, chce od razu oddzwonić, a ich w domu nie ma. Nie mam nic przeciwko nauczaniu małych dzieci podstawowych umiejętności, Mleko Mądrości i jazda, wszystko w jeden dzień załatwione ;) Nie przepadam za budowaniem parcel, bo nie wychodzi mi to za dobrze.

alpherainn 20.07.2012 21:31

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię budować domów i ich meblować (xD) bo to jest strasznie nudne i zaraz po zbudowaniu bryły zapał mi opada i kończy się tym, że rodzinka ląduje w maxisowym domku.
Nie lubie też zdobywania przyjaciół potrzebnych do pracy :>

Simka Zabawy 02.01.2013 18:07

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nienawidzę:
sąsiadów, którzy przychodzą po przeprowadzce
małych dzieci jak wylewają wodę z kibla
dyrektorów, bo zawsze oceniają mi obiad na parę punktów
ucieczek nastolatków lub zwierząt
studentów, którzy wykręcają numery oraz zaczepiają cię
innych simów, którzy chcą cię za wszelką cenę powitać
nieudolnych kasjerów ( tylko we własnym biznesie, w czyjejś firmie)
obcych zwierząt wchodzących lub kręcących się wokół mojej parceli.
Najbardziej nie lubię MROCZNEGO KOSIARZA.

ajkus 02.01.2013 18:34

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
ja nigdy nie lubiłam jeździć na zakupy...

Mixy 05.02.2013 09:05

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię gdy w grze:
- pojawiają się jakieś błędy np. sim nagle staje w bezruchu.
- wypełniać pragnień simów z aspiracją Romansowania. Ich pragnienia są trudne do spełnienia.
- gdy simowie bez mojej kontroli włączają wieżę stereofoniczną (denerwujące!!)
- używać kodów, niestety jednak czasem jest taka potrzeba.

Fallen 09.02.2013 18:34

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię:
• zdobywania umiejętności, strasznie długo to trwa.
• jeżdżenia na zakupy
• nauki małych dzieci
• zdobywania przyjaciół do pracy.

Tenebris 17.07.2013 09:49

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
  • Uczenia małych dzieci chodzenia, mówienia
  • Jedzenia w grupie (niesamowicie się przedłuża)
  • Uczenia charyzmy
  • Nie lubię niemowlaków, a jeszcze bardziej małych dzieci :cry:

caille 17.07.2013 11:02

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał Tenebris (Post 1734299)
Nie lubię dzwonić do innych simów bo zwykle za bardzo się rozgadują i siedzą trzy godziny na słuchawce :/.

Z tego co zaobserwowałam zależy to od wskaźnika towarzystwa. ;) Jak simowie mają zapełniony pasek to gadają krótko, a ci z niepełnym aż do zapełnienia. Zawsze się denerwowałam jak nie chcieli długo gadać przez telefon żeby zdobyć przyjaciela, a się okazało, że zawsze mieli pełny pasek towarzystwa.

Poza tym nie lubię:
- uczyć dzieci czytać (bo zawsze coś się stanie i simowie przerywają akcję lub wcale do tego nie dochodzi)
- kupować ubrań
- skłóconych simów :D (taki sim codziennie przychodzi i przewraca śmietnik, a jak ja tego nie zauważę to pojawiają się karaluchy i wszyscy są chorzy -.-)
- zdobywać przyjaciół do czegokolwiek

miłośniczka zwierząt 17.07.2013 11:44

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię jak kilka razy moja simka co zajdzie w ciążę to rodzi bliźniaki. Bo Bliźniaki są bardzo wymagające i najczęściej moje simy nie nadążają ich uczuć mówić, chodzić, itd.

scavo 17.07.2013 13:09

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię gdy ktoś ciągle wyciąga dziecko z kojca i zdobywać przyjaciół do pracy.

rudzielec 17.07.2013 13:51

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
a mnie drażni nauka magii... prędzej się sim emerytem stanie niż nauczy się tych wszystkich zaklęć :P

Kamil 17.07.2013 14:41

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
^ Akurat magii simowie uczą się za szybko :o Fiku miku i już po zabawie :c
Mnie denerwuje to, że simowie strasznie dużo zarabiają... Naprawdę, nie da się zrobić biednej rodziny w tej grze. Raz miałem jakąś biedną rodzinę i simowi wyskoczyła karta kariery i za dobry wybór dostał aż 50 000$! Nie mówiąc już o awansie, za który łącznie dostał jakieś 17 000$...

Cytryśnia 17.07.2013 15:02

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
@Kamil, akurat w tych kartach można cały majątek stracić, moja rodzina miała raz około 48 tys., wybrałam źle i straciłam 50 tys., czyli miałam zero, a mieli jechać na wakacje po tym jak ten facet miał wrócić z pracy ;_;
mnie denerwuje wiele rzeczy, m.in. to, jak sim ma obawę, że jakies zwierze coś gryzie/drapie, przez takie coś można dużo tych punktów stracić :/
denerwuje mnie jak wampiry się budzą w środku dnia
albo jak pracownicy się zwalniają po pierwszych 3 godzinach pracy :P
i... DZIECI, są denerwujące pod wieloma względami :P

caille 18.07.2013 10:12

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Cytat:

Napisał miłośniczka zwierząt (Post 1734348)
Ja nie lubię jak kilka razy moja simka co zajdzie w ciążę to rodzi bliźniaki. Bo Bliźniaki są bardzo wymagające i najczęściej moje simy nie nadążają ich uczuć mówić, chodzić, itd.

Na to też mam jako taki sposób. Wszystkie dzieci karmię tym super mlekiem z nagród aspiracji i nawet bliźniaki wszystkiego się nauczą. ;)

Crawford 16.08.2013 16:32

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię zatrudniać simów do pracy we Własnym Biznesie, bo potem oni gdzieś idą (np. na lodowisko) i nie chcą zejść.
A w podstawie to niezbyt lubię tworzyć domy...

amiii 23.07.2014 13:09

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
1.Budować i dekorować domy z wieloma pokojami ( dużo czasu to zajmuje).
2.Normalnego starzenia się simów.
2.Ładowania gry, otoczeń itp.
3.Podnosić ciągle kosz jak ktoś go kopnie.
4.Gdy jest mało miejsca w domu.
5.Wizyt opieki społecznej i komornika -,-

Dorcia823 02.08.2014 15:18

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
O dziwo nie lubię gdy po moich ulubionych Simów przychodzi Śmierć... co rozumie się także przez ich zabijanie :P PS: nie utopiłam żadnego Sima w basenie hehe :D

Hebe 02.08.2014 15:24

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
@up, to tak można? :O
Najbardziej nie lubię ekranów ładowania. Co prawda każdy nie trwa dłużej niż 4 minuty, ale i tak dostaję szału.
Co do rozgrywki, to trudno mi prowadzić własny biznes, czego bym nie robiła, to zawsze moi simowie wychodzą na minusie :(

Gold_Chocolate 02.08.2014 15:30

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie za dobrze wychodzi mi zajmowanie się.. psem. :|
Poza tym drażni mnie to zatrzymywanie się czasu, gdy jestem na parceli publicznej :P

Osx15 02.08.2014 15:35

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Nie lubię gdy:
- Przychodzą goście, biorą dzieci na ręce i zamiast położyć je do łóżeczka, kładą na podłogę D:< ;
- Pani Zadecka z uporem maniaka okłada mnie torebką;
- Nakazuję coś Simowi, a on to ma w dupie i idzie grać w SSX'a;
- Kupuję nową wannę, a ktoś co chwila, bez potrzeby się w niej kąpie;
- Muszę szybko wyłączyć grę, a zapisywanie trwa 10 minut;
- W dużym domu muszę wstawić dużo okien;
- Opiekunka do dziecka zamiast małego przewinąć to karmi go butelką do nieprzytomności, albo ogląda telewizję;
- Zapraszam kobietę w ciąży, a ona rzyga mi do kibla i nie sprząta;
- Ciągle ktoś kradnie mi krasnale.

To tyle. XD

Malin 02.08.2014 21:40

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
- Jedzenie w towarzystwie, bo przez rozmowy posiłek koszmarnie się przedłuża,
- nabijanie umiejętności;
- zdobywanie przyjaciół,
- płacenie rachunków,
- znajomi z pracy/szkoły,
- odrabianie lekcji (dodać tu też należy odkładanie prac domowych gdzie popadnie, zwłaszcza zimą, gdy na trawie ciężko je znaleźć...),
- niemowlęta/małe dzieci ogólnie i ich nauka umiejętności (bez Insima ani rusz!),
- nierealne cele życiowe typu: mieć tysiąc-pińcet-sto-dziewińcet wnucząt itp.,
- uczenie komend zwierząt,
- budowanie/meblowanie,
- uzupełnianie lodówki (dziwnym trafem zawsze jest pusta, gdy najbardziej potrzebuję coś ugotować... ratują mnie resztki posiłków),
- wieczne zapychanie się kibla,
- ciągłe wyciąganie niemowlęcia z łóżeczka przez członków rodziny/sąsiadów/opiekunkę i jego karmienie. Doprowadza mnie to do szału),
- uprawa warzyw i owoców, zwłaszcza przy niskiej randze ogrodnictwa lub jej braku. Zawsze zbiory są "niesmaczne"),
- w trakcie ślubu goście zamiast oglądać ceremonię wznoszą toast gdzieś w kącie lub robią pierdyliard innych niepotrzebnych w danym momencie rzeczy, a para składa przysięgę przed pustymi krzesłami. Przez to nigdy nie udaje mi się zrobić dobrych zdjęć ze ślubu),
- przebieranie się w ubranie wierzchnie przed każdym wyjściem z domu, a potem wchodzenie w nim do domu i noszenie go przez cały czas,
- ogólnie studiowania; dla mnie ten dodatek może nie istnieć,
- karty wyboru z pracy, bo w 90% przypadków wybieram źle,
- ignorowanie przez simy moich komend,
- ... jest tego tak dużo, że zmęczyłabym się samym pisaniem :|

Ale i tak uwielbiam tę grę ;)

Szybki H@ 10.10.2014 16:00

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Lekcje! Lekcje są do bani! Pełno ksiazek na podłodze :}

Lenna 11.10.2014 13:16

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Mnie absolutnie wkurzają opiekunki i to, że jak jest niemowlę w domu to co chwilę Simowie je biorą i karmią chociaż nie jest głodne... Zagapię się, patrzę a dziecko już w kuchni na podłodze leży... A Simowie zamiast wykonywać swoje obowiązki to po dziecko idą. Wkurza mnie to na maksa, bo gram na włączonej wolnej woli xD Albo jeszcze anulowanie interakcji - karze coś Simowi a ten tego nie robi, interakcja znika. Albo zaraz ma coś ważnego do zrobienia a ten idzie sobie spać albo np. po niemowlę zawala na 3 piętro xD No i małe dzieci wkurzają jak chce im się spać np., dziecko beczy ale wziąć się go do łóżeczka nie da bo przez kilka godzin siada i wstaje na okrągło i w ten sposób porusza się po pokoju zanim w końcu zaśnie na tej podłodze (bo trzeba najpierw dobrą miejscówke znaleźć >.<) i w tym czasie dziecko może się do tego zsikać i zgłodnieć, i dopiero jak się kliknie "obudź" to dziecko można zabrać do łóżeczka, a jak się nie zdąrzy po przebudzeniu to znowu, dziecko siada i wstaje aż znajdzie miejsce gdzie zaśnie >.< i jeszcze jak beczą, o Boże. Ale tak poza tym to niemowlęta i małe dzieci są fajne xD No i wkurza mnie jeszcze, jak Simowi się przywidzi łóżko pościelić, a tej interakcji nie da się anulować i trzeba czekać aż ten Sim pójdzie i to pościeli. Jak się samemu nakarze Simowi pościelić to też nie da się anulować, Sim pójdzie i pościeli. Wkurza mnie jeszcze jak podczas pożaru karze Simowi zadzwonić na straż pożarną a temu się co chwila interakcja anuluje i biegnie do tego pożaru żeby się spalić...

lunkaa 11.10.2014 18:59

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Hmmm budować ;P

Weraxera 12.10.2014 13:53

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
1. Ekrany ładowania - ogólnie lubię Simsowe muzyczki i te ekrany i wgl, ale jak już się tak długo ładuje, to się wkurzam.
2. Godziny się nie zmieniają. Jeśli Sim pójdzie na parcelę publiczną o 13:00 i wróci o 16:00, w domu dalej będzie 13:00 ;-; Na szczęście jest na to odpowiedni kod.
3. Długi czas studiów (ale na szczęście jest mod, który je skraca).
4. Komórki - nie wystarczy patch do OŻ, żeby przestały znikać...
5. Wkurzające maskotki krów, lam i cheerleaderek.
6. Żeby pojawił się filmik, trzeba urządzać przyjęcie np. na urodzinach przy torcie.
7. Simy przerywają wszelkie interakcje i zawsze lecą tylko po niemowlaka, nawet jeżeli śpi i nie jest głodny.
8. Denerwujący obleśny trądzik u nastolatków.
9. Wampiry od razu spalają się w dzień, nawet jak są w środku domu (na to też jest mod).
10. Jeżeli Sim psiknie się perfumami i pojedzie na parcelę publiczną, ich efekt znika, a jak wróci do domu, to znowu jest.
11. Wkurzające osoby z usług przychodzące pod dom Sima, gdy się dopiero wprowadził np. cygańska swatka i babka z klubu ogrodników.
12. Mało czasu na randkę i spotkanie.
13. Wampiry nie mogą spać w normalnym łóżku.
14. Sługusy nie mogą naprawiać hydraulicznych obiektów typu prysznic, wanna, jacuzzi oraz kąpać się w basenie i jacuzzi.
15. Małe dzieci i niemowlaki są wkurzające (dlatego zamykam je w izolatce i daję, żeby się od razu wszystkiego nauczyli).
16. Ciężkie zdobywanie rang i umiejętności na poziomie 7 i wyższym.
17. Szybkie spadanie potrzeb.
18. Inne Simy kradną gazety i przewracają śmietniki.
19. Windy szybko się psują (mimo, że moi Simowie wielokrotnie z nią spadli, nie umarli ;d).
20. Głupie obawy typu skorzystać z toalety publicznej, zrobić sobie zdjęcie, śpiewać karaoke.
21. Psy uciekające z wanny. Ogólnie wkurza mnie to, że trzeba je myć, dlatego zawsze wolę kotki.
22. Jeśli Sim skacze długo na kanapie i ma temp. ciała na przegrzaniu, kanapa zapala się i Sim płonie.
23. Brzydkie twarze NPC i miastowych.
24. Szybkie ubywanie zainteresowań hobby.
25. Przylatywanie dwóch czarownic w tym samym momencie.
26. Nikczemny Szarlatan.
27. Do każdego zaklęcia potrzebne są głupie składniki, więc najlepiej stworzyć po 20 z każdego.
28. Dziwne imiona i nazwiska np. Dorninik ;-;
29. Rachunki i komornik.
30. Rod Humble i jego głupi komputerek.

Jeszcze trochę by tego było, ale nie chce mi się już pisać xD

Nina14! 19.08.2015 11:27

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
No to tak:

1.Odrabianie lekcji.
Nie dość,że dzieciaki odrabiają lekcje ponad 3 simowe godziny (???) to jeszcze rozrywka szybko im spada i dzieciaki kładą się spać o 23 i rzadko co się wysypiają.
2.Krótki wiek dorosłego,a za długi wiek emeryta.
Nie lubię grać starymi simami,a w ciągu 27 simowych dni moi simowie nie zrobią wszystkiego,co im planuję.
Przykład-Simka najpierw musi zapracować na lepszy dom,potem żeby było w miarę realnie pochodzić tydzień z facetem i dopiero potem się zeswatać,i de facto zostaje około 10 dni na wychowanie dzieci.Wniosek-bez Eliksiru Odmładzającego trochę trudno jest grać.
3.Psy które nie należą do mojej rodziny,a przechodzą po mojej parceli.
Kopią dziury i blokują wejście do domu.I siusiają na trawnik :(

Póki co tyle.

scavo 19.08.2015 12:39

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
1. Małe dzieci!
Co jak co ale uważam, że w TS4 to był dobry krok by nie było małych dzieci XD Tylko chodzą i drą japę, a co dopiero jak się je zostawi na piętrze... I też ciągle czegoś chcą! Dobrze, że żyją tak krótko :P
2. Odrabianie lekcji
Bierze to za dużo czasu i męczy sima i ciężko potem to ogarnąć.
3. Zajmować się ogrodem
Mając dużo roślin w ogrodzie jest to udręka! A kwiatki ciągle więdną i zapominam o nich... Dobrze, że stworzyli ogrodnika.
4. Zatrudnianie lokaja
Co jak co ale nie lubię typa. Zbyt często się buguje.
5. Obce zwierzęta
Nienawidzę jak one przychodzą i kopią mi doły ;/
6. Sąsiad kopiący śmietnik
Najgorsze! Ciągle wywalają mi te śmietniki i potem mam robaki i mi wszyscy chorują! Dlatego moje śmietniki ciągle są ogrodzone XD
7. Dziecko to wszystko!
Ile to sobie nerwów można narobić, gdy ty karzesz simowi sprzątać a on nie, pójdzie do niemowlaka XD
Za pewne jest tego wiele więcej ale na chwilę obecną ciężko :P

Piwusia 19.08.2015 20:33

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
- Karty szansy, ale i tak najczęściej wybieram opcję "ignoruj", gdy się pojawiają.
- Wszędzie natykać się na miastowych z brzydkimi twarzami, beznadziejnymi imionami i nazwiskami
- Użerać się z Simami przewracającymi śmietnik
- Zbyt długi czas studiów
- zbyt łatwe zdobywanie przyjaźni, osiąganie szczytu karier, nabijanie umiejętności
- Zielona skóra złych wiedźm
- Maskotki lamy i krowy na studiach

Coś by się jeszcze znalazło z rzeczy, których nie lubię, ale ogólnie to mało rzeczy mnie irytuje w dwójce, momentami tylko już zbyt łatwo mi się w nią gra, bo się wprawiłam, ale to nie znaczy, że jest nudno. Jest dużo opcji i nie wiem jak możecie pisać, że trudno się opiekować małymi dziećmi albo, że Simom szybko potrzeby spadają. Ja to ogarniam na lajcie :p

Madame Marmolini 20.09.2015 19:38

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Ja nie lubię:
- wyjeżdżać do sklepu w celu zakupu nowych ubrań (jak sim, lub simka zmienia grupę wiekową)
- kretyńskich nazwisk (Samochodzik, Parzygęba, Desperat:no:)
- niebieskookich, blondwłosych simów o ciemnej skórze (no bo to wygląda nienormalnie, tak?)
- niektórych struktur twarzy (tak wyglądają, że człowiek by ich nawet kijem nie dotknął)
- braku możliwości wyboru pragnienia/celu życiowego
- studiować (Jezu, to trwa całe wieki!!)

milena182 23.10.2015 13:07

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Madame jak nie lubisz wyjezdzac po zakup ubran to pobierz wieszak hack ktorym mozesz ubrania za darmo w domu "kupowac"

Rose 27.10.2015 14:35

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
1.Opiekunek
2.Robactwa
3.Wampirów (w TS2,w TS3 kocham)
4.Maskotka lamy i krowy :((
5. Npc z twarzą jak po nieudanej operacji plastyznej :no:

TheSimsManiak 21.06.2016 19:23

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Najbardziej to nie lubię wyłączać gry.
A tak serio to nie lubię szukać przyjaciół do pracy.

Collina 06.11.2016 16:41

Odp: Czego nie lubicie robić w TS2??????
 
Studiować, grrr. Jedna z najbardziej znienawidzonych rzeczy u mnie. Idę na studia tylko jeśli mam jakichś faworytów którymi po prostu chce mi się długo i często grać, nawet na studiach. Ale to bardzo wąskie grono simów i mało kiedy mi się tacy zdarzają.
Czekać na poród zwierzaków, zwłaszcza gdy robię hodowle w których cały dom jest uzależniony od kasy którą uzyska za sprzedaż najlepszych zwierzaków.
Nie lubię czekania na to aż niemowlę stanie się małym dzieckiem. Niby można te kody ale nie chcę ich nadużywać, a jeśli urodzą Ci się bliźniaki do masz co 5 minut na zmianę chodzących simów którzy karmią dziecko milionowy raz. Szału można dostać.
Szukania przyjaciół rodziny do pracy. Zajmuje dużo czasu i takie to bez sensu.
Nie lubię jeszcze budować i urządzać domów.
Może to nie czynność ale denerwuje mnie że później już ciężko mieć simów z niepowtarzającymi się ciuchami czy fryzurami.
To też nie czynność ale irytuje mnie zielona skóra u złych wiedźm.
Szukania partnera lub partnerki wśród miastowych którzy nie są najpiękniejsi na świecie a na takie urokliwe wyjątki nie tak łatwo trafić, a żeby jeszcze pasowali do naszych simów to już całkiem.
Zajmowania się wampiro-simoroślą, to było takie irytujące przeżycie że ją wyprowadziłam z domu. Jak mi nie leżała przed domem to w domu.
Nabijania punktów kreatywności by simowie mogli malować obrazki wybrane z kompa.
Kiedy simowie z wyłączoną wolną wolą i tak idą podziwiać zmydloną fontannę.
Simów uzależnionych od radia. Lubię sobie słuchać muzyki i postawiłam radio, najpierw w sypialni rodziców, dzieci im przychodziły, włączały radio i tańczyły. W kuchni postawiłam to zwierzaki zaczęły spać na łóżkach simów. Postawiłam w toalecie... I tańczyli w toalecie, której przez to nie dało się używać. Mieli w domu komputer, telewizor, o co im chodziło?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023