TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Simy [TS2] (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   Z warsztatu Diany (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65543)

Diana 29.07.2013 19:07

Z warsztatu Diany
 
Witam wszystkich! :)
Postanowiłam założyć temat ze zdjęciami moich simów. :)
Nowe fotki będą się pojawiać, kiedy będę miała czas i chęci, oraz kiedy wyjdzie mi coś, czym można się pochwalić. :P
Nie przedłużając...

Sally


Nastoletnia simka z aspiracją popularności. Interesuje się technologią, w przyszłości chce zostać informatykiem. Zbiera okulary, chociaż nie ma wady wzroku.

[IMG]http://i44.************/wm0a2t.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.************/2zxv9yf.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.************/2iqcqz7.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/2prv4mh.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.************/actc2.jpg[/IMG]

__________________

Jak Wam się podoba pierwsza simka w temacie? Czekam na opinie! :)
PS. Mile widziane też oceny w skali x/10 ;)

Liv 29.07.2013 19:34

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
O, Diana :D Witamy w dziale z simową twórczością! :)

Kilka dobrych rad dla Ciebie:
w ustawianiach gry koniecznie przesuń suwak z "Wyostrzaniem krawędzi" bardziej do drugiego końca - takie wyostrone meble w tle strasznie rażą. Jakby co, wyostrzyć można podczas obróbki fotek :)
Teraz uwaga estetyczna, czysto estetyczna, niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić...
NIE CIERPIĘ tego zestawu skinów i oczu! Widzę ja na fotkach wielu graczy i nie potrafię zrozumieć, co w nich jest fajnego? Wyglądają, moim zdaniem, bardzo sztucznie. Poza tym, denerwuje mnie ta czerwień na policzkach. Oczy również są słabej jakości (NIE POLECAM dodatków stworzonych przed rokiem 2008 - zazwyczaj mają okropną jakość w porównaniu z tymi "nowszymi").

Tło prezentacji wymaga dopracowania - pusta przestrzeń za simką na kilku zdjęciach wygląda fatalnie.
Wykonania fotek samego w sobie się nie czepiam, bo jak na początkującego jest bardzo dobrze! :) Zupełnie fajne kadry, zbliżenia, dobre oświetlenie, nie ma linii pauzy! Brakuje mi tylko zdjęcia "twarzą w twarz", najlepiej bez okularów.

Sama simka zaś ma zdecydowanie za krótki nos, albo to usta są z a nisko położone. Poza tym, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jest podobna do którejś z eaxisowych twarzy... (pewnie tej od sima Benjamina Wystrzała). Podbródek za bardzo wysunięty do przodu.
Co do samego wyglądu, jak już będziesz szukała fajnych skinów i oczu, rozejrzyj się za sensownymi recolorami włosów. Bardzo polecane są te z teksturami Pooklet :P
Top simki, jako że jest photoskinned, nie przekonuje mnie :| Aczkolwiek gdyby miał bardziej typowy krój (t-shirt), to brałabym <3 :D
Do tego, czego się nie przyczepiłam, nie mam zarzutów :) No i fajnie, że simcia ma charakter! :D (btw, mało którzy informatycy nie mają okularów xDD Przy tylu godzinach spędzonych przy kompie się nie da ;))

Na chwilę obecną (rozumiem, że nie chcesz taryfy ulgowej), to będzie 5/10.

Diana 30.07.2013 08:52

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Cytat:

Napisał Liv
O, Diana :D Witamy w dziale z simową twórczością! :)

Witam <3

Cytat:

Napisał Liv
w ustawianiach gry koniecznie przesuń suwak z "Wyostrzaniem krawędzi" bardziej do drugiego końca - takie wyostrone meble w tle strasznie rażą.

Następnym razem coś z tym zrobię :P

Cytat:

Napisał Liv
NIE CIERPIĘ tego zestawu skinów i oczu! Widzę ja na fotkach wielu graczy i nie potrafię zrozumieć, co w nich jest fajnego?

Hmmmm... Lubię je :D :D

Cytat:

Napisał Liv
(NIE POLECAM dodatków stworzonych przed rokiem 2008 - zazwyczaj mają okropną jakość w porównaniu z tymi "nowszymi").

Ale na stronach z dodatkami nie zawsze piszą, z jakiego roku co jest :P

Cytat:

Napisał Liv
Brakuje mi tylko zdjęcia "twarzą w twarz", najlepiej bez okularów.

Mam jedno! Sorry, że takie, ale tylko to jedno bez okularów mam na komputerze :P

[IMG]http://i43.************/2885yy0.jpg[/IMG]

Cytat:

Napisał Liv
Poza tym, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jest podobna do którejś z eaxisowych twarzy... (pewnie tej od sima Benjamina Wystrzała).

Pierwszy raz słyszę o takim simie :O
Hm, mogła mi wyjść przypadkowo podobna, chociaż robiłam ją z losowej simki w warsztacie ;)

Cytat:

Napisał Liv
btw, mało którzy informatycy nie mają okularów xDD

No właśnie :D

Cytat:

Napisał Liv
Na chwilę obecną (rozumiem, że nie chcesz taryfy ulgowej), to będzie 5/10.

Nie jest źle :)
I lepsza taka ocena, niż naciągana :P

Ktoś jeszcze skomentuje?

Muffshelbyna 30.07.2013 09:22

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Nie znam się na dwójkowych simach, bo dwójki nie posiadam, więc nie obraź się na mnie za nieprofesjonalną opinię :P
O samej sesji nic nie powiem, bo nie wiem, jakie są w tej grze warunki do jej urządzenia ;)
Simka za to jest całkiem ładna. Przeszkadzają mi w niej jedynie okulary, wydaje mi się, że przez nie gorzej wygląda :P
Ma fajną fryzurę, chociaż, jest ona trochę dziecinna, jak na mój gust :P
Poza tym spoko :)

rudzielec 30.07.2013 09:39

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
No ok, więc może ja się skuszę :3
Więc zacznijmy od różu, który wydaje mi się być zbyt ciemny, oprawe oczu ma ładną :)
No, a teraz trochę mniej przyjemna część :P
Mianowicie nos wydaje mi się być za długi, a usta są zbyt nisko osadzone. Troszkę za wąską ma górną wargę, no i oczęta odrobinę za duże. Nie gniewaj się, ale jak na nastolatkę, to wygląda troszkę za staro :(
Najlepszym sposobem na tworzenie simów, jest zrobienie go w warsztacie i odstawienie na dzień, dwa, wtedy możesz na chłodno ocenić czy sima można wystawić, czy trzeba coś zmiecić ;)
Moja ocena to również mocne 5/10 i czekam na kolejną simkę :)

Cytryśnia 30.07.2013 09:55

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Cześć! :D
a więc tak.... Wydaje mi się, że simka ma za nisko nos i usta, do tego ten nos ma trochę dziwny kształt :/ to ją postarza :O
Sądzę też, że lepiej byłoby jej w rozpuszczonych włosach P:
Przez ten nos policzki również mają jakiś dziwny kształt i tak jak Liv przeszkadza mi ten róż Usta są nawet w porządku, ale wydaje mi się, że są lekko za wąskie (wczoraj spotkałam taką dziewczyne o bardzo wąskich ustach, do tego miała aparat na zęby i strasznie dziwnie mówiła :P i teraz ta dziewczyna mi się przypomniała)
mimo wszystko simka nie jest zła :)

jak na pierwszy raz wyszło dobrze :) 6/10

Diana 30.07.2013 10:12

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Cytat:

Napisał Muffshelbyna
O samej sesji nic nie powiem, bo nie wiem, jakie są w tej grze warunki do jej urządzenia ;)

Dobre są. Co ty sobie myślisz. T_T :D

Cytat:

Napisał rudzielec
nos wydaje mi się być za długi

Cytat:

Napisał Liv
Sama simka zaś ma zdecydowanie za krótki nos

Pomocy! :O :D

Cytat:

Napisał rudzielec
Nie gniewaj się, ale jak na nastolatkę, to wygląda troszkę za staro :(

Może trochę... No, ogólnie miała być taka trochę poważna :P

Cytat:

Napisał rudzielec
Najlepszym sposobem na tworzenie simów, jest zrobienie go w warsztacie i odstawienie na dzień, dwa, wtedy możesz na chłodno ocenić czy sima można wystawić, czy trzeba coś zmiecić ;)

Właśnie tak wtedy zrobiłam :D

Cytat:

Napisał roiá
Sądzę też, że lepiej byłoby jej w rozpuszczonych włosach P:

Też tak myślałam... Dopóki nie sprawdziłam :D

Cytat:

Napisał roiá
wczoraj spotkałam taką dziewczyne o bardzo wąskich ustach, do tego miała aparat na zęby i strasznie dziwnie mówiła :P i teraz ta dziewczyna mi się przypomniała

Było jej zdjęcie zrobić, porównałabym :) xD

Everlasting 30.07.2013 14:44

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Twarz zbyt podłużna, wobec czego nos nieproporcjonalny. Soczewki co najmniej dziwne, ale makijaż dobrze dobrany. Co do twarzy to dodam jeszcze, że przypomina mi troszkę Cher , czyli po kilku drastycznych operacjach plastycznych ;|
Niemniej ładnie ubrana, ładnie wymakijażowana, tylko skóra jest ciemniejsza od włosów, co wygląda nieco nienaturalnie :D Ocenię to na 5/10

Malin 30.07.2013 15:54

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Wszystko zostało już napisane wyżej, serio :) Od siebie mogę tylko dodać, że nadal brak mi zbliżenia twarzy, ale takiego z prawdziwego zdarzenia - ustawionego centralnie na wprost oglądającego. Tylko wtedy można dokładnie ocenić kształt oczu, twarzy i ust. Ja to bardzo lubię, bo widać wyraźnie każdy szczegół. Chyba tę simkę potraktowałaś Insimem lub kodem maxmotives, bo ma ten charakterystyczny lekki uśmieszek zadowolenia, jakby wszystkie wskaźniki były zapełnione na maxa. Ten grymas trochę przeszkadza, bo nie da się trafnie ocenić kształtu ust.
Napiszę tak: ten skin jest nawet w porządku, ale nie lubię tych oczu i błyszczących pomadek. Takie połączenie jest niebezpieczne, bo przeważnie daje nienaturalny efekt. Simka jak na mój gust wygląda trochę za słodko (no ale ja to ja :>). Mimo wszystko, jest bardzo miła, wygląda tak swojsko i jest po prostu ładna. Prezentacja może do poprawki, ale reszta jest w porządku. Daję 7/10. :)

Diana 30.07.2013 18:28

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Cytat:

Napisał Everlasting.
Co do twarzy to dodam jeszcze, że przypomina mi troszkę Cher , czyli po kilku drastycznych operacjach plastycznych ;|

Wielkiego podobieństwa (na szczęście) nie widzę :D

Cytat:

Napisał Malin
Od siebie mogę tylko dodać, że nadal brak mi zbliżenia twarzy, ale takiego z prawdziwego zdarzenia - ustawionego centralnie na wprost oglądającego.

Przy następnej prezentacji będę o tym pamiętać :P

Cytat:

Napisał Malin
Chyba tę simkę potraktowałaś Insimem lub kodem maxmotives, bo ma ten charakterystyczny lekki uśmieszek zadowolenia, jakby wszystkie wskaźniki były zapełnione na maxa. Ten grymas trochę przeszkadza, bo nie da się trafnie ocenić kształtu ust.

Nie, nie, nie! :O
Nie mam Insima, a maxmotives u mnie nie działa (nie wiedzieć czemu). U mnie simy prawie zawsze się tak uśmiechają... Wkurza mnie to T_T
Ale przy tej akurat to łatwo wyjaśnić, bo jak robiłam fotki to miała platynowy status :P
Jeśli chcesz, mogę wstawić zdjęcie z warsztatu. Jak się nie uśmiecha to kąciki ust ma lekko opadnięte ;)

Cytat:

Napisał Malin
Mimo wszystko, jest bardzo miła, wygląda tak swojsko i jest po prostu ładna. Prezentacja może do poprawki, ale reszta jest w porządku. Daję 7/10. :)

Akurat od ciebie to takiej oceny nie oczekiwałam, myślałam, że dasz mi może 4/10, biorąc pod uwagę, jakie piękne simki tworzysz :P

Dziękuję za komentarze, może ktoś jeszcze coś napisze? :)

Diana 13.08.2013 19:15

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Nie ma nowych komentarzy więc wstawię nowe zdjęcia :)
Myślę, że w takiej sytuacji post pod postem to nie zbrodnia? xD

Suzanne

Początkująca piosenkarka. Ma 24 lata i aspirację popularności.

[IMG]http://i39.************/19wif4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/2z9mr83.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/a5cl1t.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.************/9zrpf7.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.************/dnd544.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.************/2vvp2lv.jpg[/IMG]

__________________
PS. Pamiętam, jak Liv pisała, aby zmienić ustawienia gry, bo wyostrzone meble bardzo rażą; próbowałam coś przestawiać, ale naprawdę wyglądało to gorzej niż teraz. Mam nadzieję, że to bardzo nie przeszkadza :)

redmoon 14.08.2013 07:53

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
No trzeba przyznać, simka jest nawet ładna. Ale według mnie ma zbyt pociągłą twarz i chyba za mocny tusz do rzęs, a jej włosy wyglądają trochę jak siano. Jeśli chodzi o wyostrzenie mebli - po oberjrzeniu poprzedniej simki mogę śmiało powiedzieć, że jest tak samo lub nawet gorzej. Ogólnie : 6,5/10

Muffshelbyna 14.08.2013 09:41

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Suzanne! Kocham to imię. <3 :D
Poza tym simka mi się podoba.
Ma fajny strój, ładny kolor włosów, podobają mi się też jej oczy.
Ogólnie ładna jest. :)

Malin 16.08.2013 19:30

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Największe NIE mówię fryzurze! :O Nie wiem, skąd ją wytrzasnęłaś, ale pozbądź się jej szybko, bo jest straszna! Brzydki mesh, fatalna tekstura, całokształt odejmuje bardzo wiele uroku tej simce :( Postać sama w sobie jest bardzo ładna, najbardziej podobają mi się chyba usta. Coś w nich sprawia, że przyciągają moją uwagę. I ten pieprzyk, och, uwielbiam takie ozdobniki! Trochę zbyt wyskubane brwi jak na mój gust, no ale ja to ja, wiadomo, że lubuję się w krzaczorach :P Właściwie to simka przypomina mi jakąś celebrytkę, ale za Chiny nie mogę sobie przypomnieć jaką :|
Co do grafiki - nie wypowiadam się. Jakiś czas temu sama użerałam się ze swoją i wiem, że pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Chyba jednak wolę tę brzytwę, niż rozmyte tekstury, które przypominają mi o moim niedawnym graficznym dramacie.
Odejmuję sporo za ten fatalny fryz - 6/10.

Btw. Zainwestuj w firanki! Z nimi od razu robi się we wnętrzu przytulniej ; )

Diana 17.08.2013 17:32

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Cytat:

Napisał Nostradamus
jej włosy wyglądają trochę jak siano.

Siana nie widziałeś xD

Cytat:

Napisał Nostradamus
Jeśli chodzi o wyostrzenie mebli - po oberjrzeniu poprzedniej simki mogę śmiało powiedzieć, że jest tak samo lub nawet gorzej.

Nie może być gorzej, bo jest tak samo jak wcześniej, co z resztą napisałam. ;)

Cytat:

Napisał Malin
Największe NIE mówię fryzurze! :O Nie wiem, skąd ją wytrzasnęłaś, ale pozbądź się jej szybko, bo jest straszna! Brzydki mesh, fatalna tekstura, całokształt odejmuje bardzo wiele uroku tej simce :(

A mi się podoba! :D
Z raonsims wzięłam :P

Cytat:

Napisał Malin
Btw. Zainwestuj w firanki! Z nimi od razu robi się we wnętrzu przytulniej ; )

Mam parę firanek w grze, no ale tak jakoś rzadko używam... Może dlatego, że w domu też ich nie mam :D

Dziękuję za wszystkie komentarze! :)

Słodki Pan Ciastek 28.08.2013 13:34

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Suzanne...

Nie umiem oceniać simów z TS2, ale simka wydaje wrażenie całkiem atrakcyjnej. Ma bardzo ładne oczy. Oceniłbym ją na 8/10

Diana 24.09.2013 19:35

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Dziękuję za wszystkie komentarze! :)
Udało mi się poprawić ustawienia grafiki, mam nadzieję, że teraz będzie lepiej. :P
Przedstawiam Wam Callie, simkę, którą robiłam już jakiś czas temu - w grudniu zeszłego roku. Lubię ją więc postanowiłam wstawić jej fotki na forum. :3
Mogę jeszcze dodać, że jest najlepszą przyjaciółką Liliany Przyjemniak - raz wymknęły się razem z domu i skończyło się to wycieczką na komisariat. :D
Wybaczcie te włosy wchodzące w ciało, ale po poprawieniu na Photoshopie wyglądało to jeszcze gorzej. :P

[IMG]http://i40.************/2ugmn8p.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.************/2ic4h94.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/2nitslc.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.************/34ikbbr.jpg[/IMG]

Everlasting 24.09.2013 20:16

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Pomarańczowa skóra + blond włosy = zło ;__;
Najlepiej się prezentuje na ostatnim zdjęciu, gdzie wygląd panienki z solarium został przyćmiony przez złowrogie spojrzenie :P
Co jeszcze można o niej powiedzieć... na pewno to, że jasna szminka dodaje jej wyżej wspomnianego wyglądu plastika :P O wiele bardziej wolę skiny o nieco wyblakłych kolorach, bo takie jaskrawe strasznie się błyszczą :)

FresH 24.09.2013 21:31

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
mówię zdecydowane NIE temu skinowi. :X Okropny! Już nie mówię o tym, że świeci się jak psu jajca, ale ten kolor jest po prostu paskudny, tak perfidnie pomarańczowy, że aż się chce wymiotować. >.>
No, ale pomijając skin to simka wyszła ci całkiem ładna. Podoba mi się w szczególności kształt ust i twarzy, chociaż nosek mógłby być nieco niżej osadzony. Ubranie jest słabej jakości, w szczególności ta biała bluzka. X.x
Fajnie, że udało Ci się zwiększyć jakość zdjęć. ;) Chętnie bym zobaczył tę simkę w jaśniejszej karnacji, myślę, że wyglądałaby zdecydowanie lepiej.

Volturia 25.09.2013 01:07

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Well... czekam na coś świeżego, bo póki co wszystkie Twoje simki maja do złudzenia podobne podłużne twarze i nosy.

Diana 25.09.2013 17:34

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Cytat:

Napisał Everlasting.
Pomarańczowa skóra

Cytat:

Napisał FresH
pomarańczowy

Kurde, jestem może ślepa ale nie widzę tu pomarańczowego :O
No, może tylko na dekolcie, ale tylko TROCHĘ! :D

Cytat:

Napisał Everlasting.
Najlepiej się prezentuje na ostatnim zdjęciu, gdzie wygląd panienki z solarium został przyćmiony przez złowrogie spojrzenie :P

W sumie to jest przedostatnie, ale nieważne :D
Też lubię tą fotkę. I pomyśleć, że to zwykła, maxisowa poza. :3

Cytat:

Napisał Everlasting.
Co jeszcze można o niej powiedzieć... na pewno to, że jasna szminka dodaje jej wyżej wspomnianego wyglądu plastika :P

Ej, ta szminka miała dodawać naturalności. :D
Plastik... Czy ja wiem? Nie powiedziałabym. :P

Cytat:

Napisał FresH
No, ale pomijając skin to simka wyszła ci całkiem ładna. Podoba mi się w szczególności kształt ust i twarzy, chociaż nosek mógłby być nieco niżej osadzony.

Dzięki. :3

Cytat:

Napisał FresH
Ubranie jest słabej jakości, w szczególności ta biała bluzka. X.x

Właściwie to nie jest bluzka, tylko cała sukienka :P

Dziękuję za wszystkie komentarze, może ktoś jeszcze? :3

Muffshelbyna 27.09.2013 09:55

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Skin rzeczywiście trochę nie teges, ale poza tym nie jest zła. :3
Ma ładne włosy (choć nie lubię blondu, hehe :D) i te oczy, no śliczneee. <3

yrvie 07.11.2013 18:05

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Callie ma fajny makijaż taki delikatny ;p Nie podoba mi się fryz ;) I sukienka ;d Widze, ze kombinowalas cos z grona warga za bardzo ;)

Cocombeer 07.11.2013 20:31

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Sally - Po pierwsze, chciałabym zapytać o link do okularów. Bardzo mi się spodobały, a sama nie dysponuję żadnym innym kompletem niż tym Maxisowskim. Jeżeli pamiętasz, skąd je pobrałaś, daj znać : ). Pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy, kiedy na nią patrzę jest potworny skin. Nieco "barbiasty" i ciut za ciemny jak na kolor włosów Sally. Chyba, że zainwestowała w farbkę. Nos wydaje mi się za długi i duży, a usta kompletnie nie w moim guście - nisko osadzone i wąskie. Twarz jest niezła, chociaż można by ją nieco skrócić podbródek. Oprócz tego, chciałabym zdjęcie całkiem z boku. +Kolczyki do niej nie pasują. Mimo wszystko, plus za makijaż, pomijając usta i nieco przydługie jak na mój gust rzęsy. Po prostu lubię skromne nastolatki, ot co.
Nie jest źle, naprawdę :).

Suzanne - Tu już widać znaczną poprawę. Chociaż skin nadal mi się nie podoba, to już nieco bardziej pasuje do tej simki z powodu koloru włosów.. Chociaż sama fryzura jest tragiczna i gdybyś nie podała autora, nigdy nie pomyślałabym, że to z Raona. Chyba fryzura z początków działalności - fatalna. Twarz bardzo ładna. Podoba mi się. Nos zdecydowanie za wąski, ale na pochwałę zasługują śliczne usta. Makijaż jest w porządku, oczy wydają się mi być podobne do poprzednich, zakrzywione. Widać po rzęsach, którym mówię stanowcze "nie". Lubię lekki makijaż. Oprawa oczu nie jest w moim stylu, ale usta jak najbardziej. Ładny kolor szminki. Pasuje do tej simki. Ubiór również mi się nie podoba. O ile dół nie jest zły, a nawet całkiem fajny, to bluzka i chusta.. Nie.
Myślę, że tą simkę mogłabym pobrać, zmienić skin, popracować nad nosem, zmienić makijaż na nieco inny i przystąpić do grania. Bardzo ładna~.

Callie - Patrząc na datę, na jaką wskazujesz w poście nie powinnam była jej zbyt srogo oceniać, ale od razu mówię - w miarę ciemny skin i bardzo jasne blond włosy kompletnie do siebie nie pasują. Nie mówię, że masz trzymać się schematu typu : "Brązowe oczy - Ciemna karnacja - Brązowe włosy", ale mimo wszystko blond i taki skin to najgorszy możliwy wybór. Usta są świetne, kształt twarzy jej pasuje, usta świetne, oczy również, duże i rzucające się w oczy *masło maślane*. Jak już mówiłam, nie lubię umalowanych nastolatek, jednak u Callie mogę to jakoś ścierpieć. Ubranko uwielbiam, a na twojej simce wygląda całkiem nieźle.
Myślę, że mogłabym pobrać ^^.

Ale mam jedno uprzedzenie. Może jestem dziwna, ale nie znoszę wszelkich rodzajów póz. Chyba, że w Fotostory, gdzie ich wykorzystywanie ma sens. Ale w przedstawieniu simów - nie. Ogółem, to simki prezentują się dobrze, pomijając tą pierwszą. Na dzień obecny moją faworytką jest Suzanne. Jeszcze raz chcę cię upomnieć o link do okularów Sally *w*. Poza tym, czekam na bladego rudzielca z piegowatą twarzyczką i szerokim nosem~. 7/10.

Diana 09.11.2013 14:02

Cytat:

Napisał Cocombeer (Post 1774902)
Sally - Po pierwsze, chciałabym zapytać o link do okularów. Bardzo mi się spodobały, a sama nie dysponuję żadnym innym kompletem niż tym Maxisowskim. Jeżeli pamiętasz, skąd je pobrałaś, daj znać : ).

Są z modthesims - KLIK :)
Cytat:

Oprócz tego, chciałabym zdjęcie całkiem z boku. +Kolczyki do niej nie pasują. Mimo wszystko, plus za makijaż, pomijając usta i nieco przydługie jak na mój gust rzęsy. Po prostu lubię skromne nastolatki, ot co.
Hm, może jak będę nią kiedyś grać to wstawię przy okazji, chociaż to raczej jedna z moich starszych simek :P
Btw, też lubię skromne nastolatki, ale te simki po prostu tak wyglądały lepiej :|
Cytat:

Callie - Patrząc na datę, na jaką wskazujesz w poście nie powinnam była jej zbyt srogo oceniać, ale od razu mówię - w miarę ciemny skin i bardzo jasne blond włosy kompletnie do siebie nie pasują.
Wiem, wiem, ale musiałam ją wstawić, jest jedną z moich ulubionych simek mimo wszystko :D
Cytat:

Ubranko uwielbiam, a na twojej simce wygląda całkiem nieźle.
Chyba jesteś jedyną osobą, której podoba się to ubranie... Ale ja też lubię tę sukienkę :P
Cytat:

Ale mam jedno uprzedzenie. Może jestem dziwna, ale nie znoszę wszelkich rodzajów póz. Chyba, że w Fotostory, gdzie ich wykorzystywanie ma sens. Ale w przedstawieniu simów - nie. Ogółem, to simki prezentują się dobrze, pomijając tą pierwszą. Na dzień obecny moją faworytką jest Suzanne. Jeszcze raz chcę cię upomnieć o link do okularów Suzy *w*. Poza tym, czekam na bladego rudzielca z piegowatą twarzyczką i szerokim nosem~. 7/10.
Czasem robię zdjęcia bez póz, ale takie jakieś mniej fajne jak dla mnie :P
Ja też najbardziej z nich lubię Suz, haha. :D
Hm, raczej nie w moim stylu takie simki, ale kto wie, może kiedyś zrobię jakąś tego typu :D
W każdym razie brak mi na razie inspiracji i weny, ale po takim wnikliwym komentarzu... Zajmę się dziś moim warsztatem ;)
Dziękuję bardzo za komentarz :)

Wiem, post pod postem, ale nikt nie zauważy jak edytuję ;p
Dziś mam nową simkę do zaprezentowania. Zupełnie inny styl niż przy poprzednich, starałam się, aby było bardziej naturalnie. Jestem bardzo z niej zadowolona, mogę śmiało powiedzieć, że to najlepsza, jaką kiedykolwiek zrobiłam :P
Oto Melanie :3

[IMG]http://i41.************/10hlvy8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/mbubmt.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.************/ipaa0j.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/o5dev7.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.************/28lbc6a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.************/r9pw5j.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.************/n20k8m.jpg[/IMG]


@Kędziorek: Mimo wszystko posta pod postem nie pisz

yrvie 10.11.2013 11:09

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Simka jest naprawdę ladna, fajna karnacja, fryz tez mi się podoba(pasuje simce), ubranie ok. Oczy maja ladny odcien.
Jedynie do czego mogę się doczepić to nos, jakby za dlugi albo ja mam tylko takie wrazenie. I pozy, szczególnie na 5 zdjęciu jest zabawna :D Jakby była pijana i ledwo się trzymala ;D Może tez sproboj się bardziej pobawić swiatlem, to daje naprawdę fajne efekty.
Jak dla mnie 9/10 :)

Liv 10.11.2013 12:04

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Suzanne - fryzura odpada. Poza tym simka ma zbyt pociągłą twarz i zbyt wysokie powieki. Ciuch ma iście paintową jakość, a tło prezentacji już w ogóle pozostawię bez komentarza :P
3/10

Callie - po pierwsze, z wielu dostępnych póz wybiera się takie, które w miarę możliwości jak najmniej kolidują z resztą - w przypadku tej simki mowa tu oczywiście o włosach.
Nie wiem, co Ty tu poprawiłaś w PSie.
Dziewczę ma cerę jak niejedna kobieta po pięćdziesiątce - ten skin na czole i policzkach świeci się niemiłosiernie, a to postarza... W dodatku włosy o takim kolorze i różowa (!) szminka jako całość dają wrażenie "typowej solary".
Nos za krótki (i czy one wszystkie muszą mieć je takie wąskie?!), łuk brwiowy przy nosie jest zdecydowanie zbyt nisko, no i pojawia nam się niemożliwie pociągła twarz już któryś raz.
Czerwone tło to jakiś żart?
Jeśli chodzi o plusy, to włosy mają całkiem fajny mesh :)
5/10

Melanie -
Cytat:

starałam się, aby było bardziej naturalnie.
Od razu mówię, że mocno wytuszowane rzęsy do "naturalnego" makijażu się nie zaliczają :P
Pierwsze, co bardzo mnie odrzuciło w tej simce, to fryzura a la przedszkolak/podstawówka. Chodząc po mieście przyglądam się ludziom - może nie dość uważnie, ale ciągle - i uwierz, jeszcze nie widziałam dorosłej, która miałaby tak zrobione włosy...
Druga sprawa - czemu TYLE brązu?! Przecież w całej prezentacji dla kontrastu i przełamania tych ziemistych kolorów mamy tylko listwę przy ścianie, podłogę i szorty. No i ten wcześniej wspominany mocny, czarny tusz do rzęs.
Patrząc na simkę chcę mieć coś, na czym mogę na chwilę dłużej zatrzymać wzrok. Jeden i ten sam kolor w różnych odcieniach nie ułatwia mi tego, uwierz.
Nie masz szczęścia do skinów widzę... Przecież ona ma nienaturalnie blade te policzki!
Makijaż może i w kolorze zbliżonym do odcienia skóry, ale aż za bardzo. Dziewczyny i kobiety po to się malują, żeby podkreślić swoją urodę (albo zatuszować jej mankamenty). U Ciebie nie ma takiego efektu. Mogłabyś równie dobrze niczego z nią nie robić i kto wie, czy jeszcze nie wyszłaby na tym lepiej :|
Nos nadal chudy, z łukiem brwiowym też powtórka z rozrywki. Zastanawiam się, po kiego grzyba do sukienki zakładać jeszcze ledwo, ledwo (ale ciągle!) wystające szorty :| Gdyby nie to, mogłabym Cię chociaż pochwalić za ładny ciuszek!
No i tak patrzę na to 2. zdjęcie... Przecież ona ma wychudzoną, wręcz kościstą twarz w okolicy szczęki! :O
W czasie robienia zdjęć zabrakło prądu, że oświetlenie takie "z zewnątrz"?
Mam wrażenie, że z każdą kolejną simką jest coraz gorzej :|
3/10

Malin 10.11.2013 13:25

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Kolejna simka z taką pociągłą twarzą. Ja się zastanawiam, czy to wina ustawień rozdzielczości, czy rzeczywiście wszystkie twarze robisz aż tak wąskie. Miałam kiedyś taką sytuację, że w grze wszystko było dobrze, a screen wychodził niesamowicie "ściśnięty". Po zmianie rozdzielczości monitora było już wszystko dobrze. Może sprawdź, czy tu nie leży problem, bo takie wąskie, podłużne twarze nie są fajne :(
Simka jest całkiem ładna, aczkolwiek ja widzę powielony schemat poprzednich postaci - wspomniana już twarz, podobne oczy, wąski nos i usta, które są zdecydowanie za nisko i zbyt cienkie. W nosie niezbyt podoba mi się to, że mostek pomiędzy oczami jest zbyt szeroki w stosunku do nozdrzy. Powinno być raczej odwrotnie ;) Poza tym fryzura do wymiany - jakoś nie mogę się przekonać do tych, których używasz :P Makijażu nie widzę; z jednej strony to dobrze, bo przy takiej karnacji zbyt mocny make-up stworzyłby raczej wrażenie plastiku, ale z drugiej, jak wspomniała Liv, policzki są nienaturalnie blade i przydałoby się tu więcej koloru. Strasznie podoba mi się ta tuniczka i poprosiłabym o jakiś namiar na nią <3 Szorty w sumie zbędne, ale z nimi też nie jest jakoś źle, jak dla mnie. Natomiast tło - za ciemne, za ciemne! Przytłacza ją i sprawia, że zdjęcia są takie jakieś przygnębiające :( Kolory się zlewają i ciężko się ocenia.
Jednak ogólnie nie jest tak źle :) Przede wszystkim jednak przestaw się na inne kształty twarzy - szerokie kości szczęki, krótsze podbródki też są ładne :) Baw się bardziej tymi suwakami przy twarzy, nie bój się ich. Może zrób kiedyś takiego brzydkiego, przesadzonego sima, wtedy poznasz wszystkie możliwości suwaków. A może ściągnij sobie zamienniki twarzy w warsztacie, są różne bardzo ciekawe i zdecydowanie odświeżają wygląd kolejnych postaci. Popracuj jeszcze nad tłem prezentacji, postaw na jaśniejsze kolory. I sprawdź tę rozdzielczość!
Ocena? Niech będzie 7/10, bo źle nie jest, ale trochę trzeba by poprawić :)

Diana 10.11.2013 17:58

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Cytat:

Napisał yrvie
I pozy, szczególnie na 5 zdjęciu jest zabawna :D Jakby była pijana i ledwo się trzymala ;D

Haha, nie wiedziałam, że tak to się może kojarzyć xD
Cytat:

Napisał Liv
Ciuch ma iście paintową jakość, a tło prezentacji już w ogóle pozostawię bez komentarza :P

No co, sesja w mieszkaniu :P
Cytat:

Callie - po pierwsze, z wielu dostępnych póz wybiera się takie, które w miarę możliwości jak najmniej kolidują z resztą - w przypadku tej simki mowa tu oczywiście o włosach.
Nie wiem, co Ty tu poprawiłaś w PSie.
Napisałam dokładnie "Wybaczcie te włosy wchodzące w ciało, ale po poprawieniu na Photoshopie wyglądało to jeszcze gorzej" - to chyba jest jasne, że ostatecznie zostawiłam zdjęcia bez przeróbki? :|
Cytat:

Czerwone tło to jakiś żart?
?
Cytat:

Od razu mówię, że mocno wytuszowane rzęsy do "naturalnego" makijażu się nie zaliczają :P
To nie są mocno wytuszowane rzęsy, tylko liner. ;p
Specjalnie dałam mocny liner, bo poza nim simka nie ma makijażu (teoretycznie ma szminkę na ustach, ale nie traktuję tego jako szminkę, ale jako naturalną "teksturę" ust, ponieważ bez tej pomadki usta sztucznie się błyszczały ;))).
Cytat:

Pierwsze, co bardzo mnie odrzuciło w tej simce, to fryzura a la przedszkolak/podstawówka. Chodząc po mieście przyglądam się ludziom - może nie dość uważnie, ale ciągle - i uwierz, jeszcze nie widziałam dorosłej, która miałaby tak zrobione włosy...
Jak dla mnie to po prostu taka fryzura pasowała tej simce najbardziej. Poza tym bez przesady, to nie są kiteczki z różowymi spineczkami z Hello Kitty, tylko normalne włosy :P
Cytat:

Druga sprawa - czemu TYLE brązu?! Przecież w całej prezentacji dla kontrastu i przełamania tych ziemistych kolorów mamy tylko listwę przy ścianie, podłogę i szorty. [...] Patrząc na simkę chcę mieć coś, na czym mogę na chwilę dłużej zatrzymać wzrok. Jeden i ten sam kolor w różnych odcieniach nie ułatwia mi tego, uwierz.
A tak jakoś. xD
Cóż mogę powiedzieć... Nie przykładajcie wagi do prezentacji, patrzcie na simów. Nie mam zbyt dobrych pomysłów na tła do zdjęć, a kocham tą maxisową cegłę. :3
Cytat:

Nie masz szczęścia do skinów widzę... Przecież ona ma nienaturalnie blade te policzki!
Czy ja wiem... Mi się ten skin bardzo podoba :P
Cytat:

Nos nadal chudy, z łukiem brwiowym też powtórka z rozrywki.
Nie jestem specjalistką od łuków brwiowych, ale nos na pewno nie jest chudy. O.o
Cytat:

Zastanawiam się, po kiego grzyba do sukienki zakładać jeszcze ledwo, ledwo (ale ciągle!) wystające szorty :| Gdyby nie to, mogłabym Cię chociaż pochwalić za ładny ciuszek!
Daj spokój, nie ja przecież robiłam to ubranie :|
Cytat:

No i tak patrzę na to 2. zdjęcie... Przecież ona ma wychudzoną, wręcz kościstą twarz w okolicy szczęki! :O
Wiem, zrobiłam tak specjalnie! :D W końcu ludzie są różni ;p
Cytat:

W czasie robienia zdjęć zabrakło prądu, że oświetlenie takie "z zewnątrz"?
Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli przez "z zewnątrz" xD
Cytat:

Mam wrażenie, że z każdą kolejną simką jest coraz gorzej :|
Nie sondze xD
Cytat:

Napisał Malin
Kolejna simka z taką pociągłą twarzą. Ja się zastanawiam, czy to wina ustawień rozdzielczości, czy rzeczywiście wszystkie twarze robisz aż tak wąskie. Miałam kiedyś taką sytuację, że w grze wszystko było dobrze, a screen wychodził niesamowicie "ściśnięty". Po zmianie rozdzielczości monitora było już wszystko dobrze. Może sprawdź, czy tu nie leży problem, bo takie wąskie, podłużne twarze nie są fajne :(

Nie, nie, nie, z rozdzielczością wszystko jest w porządku. Zauważyłabym, gdyby screeny były rozciągnięte :P
Cytat:

wąski nos i usta, które są zdecydowanie za nisko i zbyt cienkie.
Akurat tutaj nosa i ust nie określiłabym jako wąskie... Wręcz przeciwnie :P
Cytat:

W nosie niezbyt podoba mi się to, że mostek pomiędzy oczami jest zbyt szeroki w stosunku do nozdrzy. Powinno być raczej odwrotnie ;)
Też specjalnie tak zrobiłam, żeby choć trochę się odróżniała :P
Cytat:

Strasznie podoba mi się ta tuniczka i poprosiłabym o jakiś namiar na nią <3 Szorty w sumie zbędne, ale z nimi też nie jest jakoś źle, jak dla mnie.
KLIK. :3
Cytat:

Przede wszystkim jednak przestaw się na inne kształty twarzy - szerokie kości szczęki, krótsze podbródki też są ładne :)
Tak naprawdę już tutaj zaczęłam eksperymentować - nos i usta ;))
Cytat:

A może ściągnij sobie zamienniki twarzy w warsztacie, są różne bardzo ciekawe i zdecydowanie odświeżają wygląd kolejnych postaci.
Pierwsze słyszę o czymś takim. :O Poszukam. :3
Cytat:

Popracuj jeszcze nad tłem prezentacji, postaw na jaśniejsze kolory.
Tło prezentacji zawsze umiem spieprzyć. :D

Standardowo dziękuję za komentarze (i czekam na więcej) :3

Muffshelbyna 14.11.2013 17:39

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Jak dla mnie simka ładna, ma fajny skin i kolor włosów, chociaż fryzurka faktycznie trochę dziecinna. ;p
ale simka ma śliczne oczy, i twarz ogólnie. Na pewno lepsza od tamtej opalonej blondyny. :P

alpherainn 14.11.2013 18:02

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
U Melanie nie podoba mi się jej nos, uważam że jest trochę... mały?
Usta są trochę za duże.
Podobają mi się oczy, są bardzo ładne.
Tak jak Muffshelbyna, myślę że fryzura jest trochę dziecinna.

Melanie ocenię na 4/10

ajditia 14.11.2013 20:19

Re: Z warsztatu Diany :3
 
Śliczna! Ogólnie simowie z dwójki mi się strasznie nie podobają, ale ta jak najbardziej trafia w mój gust :)

Diana 17.11.2013 18:37

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Dziękuję Wam za wszystkie komentarze! :) :love:
No więc jedziemy z kolejną prezentacją. ;)) Tym razem coś raczej rzadko spotykanego - nie simka, ale sim. Od razu zapowiem, że ubranie jest raczej słabej jakości, ale cóż poradzić :/
Oceniajcie samego sima. :P

[IMG]http://i41.************/11l0ynl.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/mb5zf8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.************/2qx0owx.jpg[/IMG]

Edit: Zapomniałam dodać, ma na imię Kevin. :D

Muffshelbyna 23.11.2013 11:39

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Sim przypomina mi kobietę. :O
Te usta, zaróżowione policzki, fryzurka. :P
Choć nie preferuję takiego typu urody u facetów, na swój szczególny sposób Kevin jest, hm... uroczy? :P

KarolinaJ 25.11.2013 16:48

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Kevin dzięki tej nieskazitelnej, rumianej cerze wygląda tak delikatnie. Oczy są bardzo ładne, fryzurka też wg mnie pasuje do niego. Ubraniem się nie przejmuj, to zawsze można łatwo zmienić ;) Mnie się Sim podoba bo ma swój urok.
Pozdrowienia dla Autorki :)

yrvie 25.11.2013 17:38

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Jak go zobaczyłam, miałam wrazenie, ze kogos podobnego gdzies widziałam :D Fryz ma fajny, kolor zresztą tez. Żeby może odciagnac uwagę od jego delikatmej urody, ze tak nazwe ;) ubrałabym go w bardziej "na luzie". Ale to jak wyżej Karolina napisala, można przebierać do woli :)

Diana 31.12.2013 13:15

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Bardzo dziękuję za komentarze! :3
Dziś wstawiam już ostatnią w tym roku simkę. :P Emma, siostra Kevina. Zanim ktoś się doczepi o mocny makijaż oczu - to jest celowe. ;))

[IMG]http://i41.************/15368ok.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.************/2i993b.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.************/2ykhpw5.jpg[/IMG]

Fallen 31.12.2013 13:31

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
A już miałam się przyczepić do mocnego makijażu oczu... :D
Emma z twarzy wygląda odrobinę sztucznie. Wydaje mi się, że ma zbyt mocno uniesione kąciki ust i właśnie to najbardziej mi nie odpowiada. Simka tak naprawdę nie za bardzo mi się podoba, może to przez ten siwy wręcz kolor włosów? Nie mam pojęcia, po prostu coś w niej jest nie tak :< Szkoda też, że nie wstawiłaś zdjęcia jej stroju.

ajditia 31.12.2013 15:02

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Ahaha poznaję i Emmę i Kevina ;p
Niezbyt podoba mi się fryzura Kevina, ale podeślesz mi linka do fryzury i błyszczyku Emmy :3
Coś mi nie pasuje w jej oczach...

yrvie 07.01.2014 17:27

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Łoooo, fajna fryzura! :D Kolor tez mi sie podoba, lekko bym tylko nos zmienila i usta. I podoba mi sie taki mocny makijaz, pasuje ;D Naprawde super ;D Jedynie co to moze bym ja przebrala bardziej na "luzie" ;) 9/10

Liv 08.01.2014 08:15

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Ona miała wyglądać jak panna lekkich obyczajów? Bo taki efekt imo uzyskałaś :P Drażniący jest też jej nienaturalny kolor oczu. Nie wygląda na siostrę Kevina, o ile nie są przyrodnim rodzeństwem. Rysy twarzy generalnie w porządku, ale szału nie ma, no i ten makijaż jest troszkę pomieszany (pomalowane w ten sposób oczy kontrastują z pomadką, której styl zaliczyłabym już do naturalnego/słabszego makijażu). Fajna fryzura, ciekawe, czy istnieje jej recolor w kolorach pooklet ; D

7/10

cerastes 13.01.2014 14:02

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Najbardziej z Twoich simów podoba mi się Melanie. Jest najgustowniej wystylizowana. :) Do jej ciemnej karnacji, bardzo pasuje ciepły kolor włosów i tunika w ciepłej gamie kolorów. Dobrałaś ładną fryzurę i ubranie. ;)
Co do dwójki ostatnich simów... Sim jest ogólnie ładny, ale nie pasuje mu ten zbyt wyregulowany kształt brwi. :P Simka wyglądałaby lepiej gdyby miała inny kolor oczu. Ten jest nienaturalnie niebieski, ale poza tym nie mam jej nic do zarzucenia. Blondynka w eleganckiej czerwieni to zawsze trafiony wizualny chwyt. :fun:

Rumanzovia 13.01.2014 18:11

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Najbardziej podoba mi się jej fryzura, sama posiadam ją w grze ;). Po części zgadzam się z Liv:
Cytat:

Napisał Liv (Post 1794739)
Ona miała wyglądać jak panna lekkich obyczajów? Bo taki efekt imo uzyskałaś :P

Ma bardzo mocny makijaż oczu, ale skoro to efekt zamierzony to cóż. Podobają mi się jej tęczówki, nie są naturalne, ale takie... magiczne. Hipnotyzują! No i strój bym zmieniła...

6/10

KarolinaJ 02.02.2014 16:09

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Widać, że Emma to siostra Kevina :) Skin jest śliczny, tak samo jak fryzura. Podoba mi się ten ostry makijaż w połączeniu z jej delikatną buzią. Co do oczu może i nie wyglądają zbyt naturalnie ale są piękne :)

Kędziorek 14.02.2014 12:16

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Emma jest ładna, ale moim zdaniem pasowałby do niej raczej delikatny makijaż :)
Nie podoba mi się szminka, której użyłaś (to przez ten efekt widocznych zębów). A co do stroju, nie wiem, czy to bluzka, czy kiecka, ale przez ten dekolt jestem na nie.
Za to ma ładną fryzurę :)

Diana 15.04.2014 19:07

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Spoiler: pokaż

Cytat:

Napisał ajditia
Niezbyt podoba mi się fryzura Kevina, ale podeślesz mi linka do fryzury i błyszczyku Emmy :3

Błyszczyka nie zlokalizuję, ale wkrótce postaram się podesłać linka do fryzury. ;)
Cytat:

Napisał yrvie
Jedynie co to moze bym ja przebrala bardziej na "luzie"

Nie, ona specjalnie jest wystylizowana na taką elegancką! :D
Cytat:

Napisał Liv
Ona miała wyglądać jak panna lekkich obyczajów?

Nie. xD
Cytat:

Napisał Liv
Drażniący jest też jej nienaturalny kolor oczu.

Tak, wiem, że są nienaturalne, ale Christa idealnie ujęła to, co chciałam osiągnąć:
Cytat:

Napisał Christa
Podobają mi się jej tęczówki, nie są naturalne, ale takie... magiczne. Hipnotyzują!

Cytat:

Napisał Liv
Nie wygląda na siostrę Kevina

Oni są rodzeństwem na takiej zasadzie, że ze sobą po prostu mieszkają, nie robiłam ich na podobnych. xD


Witam po długiej przerwie! Przez pewien czas nie miałam komputera i nie mogłam grać. :P Dziś zaprezentuję Wam moją ulubienicę, Katharinę Rautenberg. :love: Jest dużo zdjęć, ale nie mogłam się powstrzymać przed pokazaniem wszystkich. :D
Przy okazji, to przerobiłam mojego tumblra na simblra, zapraszam. :D

http://1.bp.blogspot.com/-w-ROpdNyF4...1600/bonus.png

http://2.bp.blogspot.com/-shbW8CUqtD...A/s1600/01.png

http://4.bp.blogspot.com/-2NkcQWKOo-...s/s1600/02.png

http://1.bp.blogspot.com/-iH1LJbiKKu...c/s1600/03.png

http://1.bp.blogspot.com/-pSyy6NCldz...o/s1600/04.png

http://1.bp.blogspot.com/-ExOfL216t4...A/s1600/05.png

http://1.bp.blogspot.com/-ZADxvCvPcS...w/s1600/06.png

http://2.bp.blogspot.com/-Qz08p5U267...s/s1600/07.png

http://4.bp.blogspot.com/-i_7RPZ5tSA...Y/s1600/08.png

http://3.bp.blogspot.com/-Mcw0pXUZrJ...s/s1600/09.png

http://2.bp.blogspot.com/-fMRfMWV-xY...Q/s1600/10.png

http://4.bp.blogspot.com/-647EDzYYVz...M/s1600/11.png

http://1.bp.blogspot.com/-pCX4GTa04Z...8/s1600/12.png

FresH 15.04.2014 19:33

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
łoł, jakość zdjęć uległa znacznej poprawie. Nie wiem czy to kwestia nowego sprzętu, czy obróbki, ale zdjęcia są naprawdę ładne. Moim faworytem jest ostatnie, świetne kolory i ten klimat. :3 Co do samej simki, to jest ładna, ale nie perfekcyjna. Przede wszystkim wygląda trochę za chudo na twarzy, no i ten róż nieco za mocny. ;p Co do ust to powinny być trochę wyżej. Włosy, nos, oczy i stylizacja mi się podobają. Ogólnie miałaś fajny pomysł na zdjęcia, chociaż nad simką można by było jeszcze popracować. :P

Daisy 15.04.2014 20:52

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Katherina jest śliczna, podobają mi się jej oczy i usta. Wygląda naprawdę jak prawdziwa arystokratka:D Zmieniłabym jedynie mocno zaznaczone policzki, ale to tylko moje zdanie:) Sesja świetna, klimatyczna, szczególnie zdjęcia z pistoletem:) Super!

yrvie 16.04.2014 14:12

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
No, no! Coz to za sesja :D Super. Zdjecie 9 i ostatnie najbardziej mi sie podobaja :D
Co do samej simki jest swietna, bardzo fajna fryzura+kolor. Bardzo blada cera+ przesadzony roz do policzkow, o tak! I te krwiste usta :D
Niespodziewalam sie tego u Ciebie :)

Pink Panther 16.04.2014 14:40

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Guten Tag, Katerina!
Szczerze powiedziawszy wyobrażałem ją sobie całkiem inaczej, jako taką potężną babę z niemiecką urodą. Ale jest dość ładna, aczkolwiek według mnie trochę żałobnie ubrana. I wydaje mi się, że jest zbyt szczupła jak na dziewczynę "z bronią" ;)

Diana 16.04.2014 18:35

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Cytat:

Napisał FresH
Nie wiem czy to kwestia nowego sprzętu, czy obróbki, ale zdjęcia są naprawdę ładne.

Komputer mam ten sam co wcześniej, jednak tym razem inaczej przerobiłam zdjęcia niż zazwyczaj. ;)
Cytat:

Napisał FresH
Przede wszystkim wygląda trochę za chudo na twarzy, no i ten róż nieco za mocny.

Specjalnie chciałam, żeby była taka trochę "sucha" na twarzy. :D Co do różu to każdy jaki pobrałam okazywał się mocny, mimo, iż na taki nie wyglądał na zdjęciu kreatora, ale doszłam do wniosku, że ten dodaje jej charakteru i już zostawiłam. :)
Cytat:

Napisał yrvie
Zdjecie 9 i ostatnie najbardziej mi sie podobaja :D

Hah, to też jedne z moich ulubionych. :D
Cytat:

Napisał yrvie
Niespodziewalam sie tego u Ciebie :)

A widzisz, lubię takie klimaty. :D :P
Cytat:

Napisał Pink Panther
Ale jest dość ładna, aczkolwiek według mnie trochę żałobnie ubrana.

O to mi chodziło, żeby było nieco mrocznie. ;P
Cytat:

Napisał Pink Panther
I wydaje mi się, że jest zbyt szczupła jak na dziewczynę "z bronią" ;)

E, niby czemu. Pistolet trzymać każdy może. :D :D
Cytat:

Napisał Pink Panther
Guten Tag, Katerina!

Cytat:

Napisał Daisy
Katherina jest śliczna

Nie powstrzymam się, poprawię: Katharina. :D Wiem, wiem, można było się pomylić, bo napisałam to w odmianie. :P

Dzięki za opinie, ktoś jeszcze chętny do skomentowania? :3

KarolinaJ 21.04.2014 13:34

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Jeszcze ja jeśli można :D
Katharina jest śliczną Simką :) Ciekawy pomysł na zdjęcia, bardzo ładnie wyszły. Najbardziej podoba mi się fota z kotkiem oraz zdjęcia nr 2, 3, 9 i ostatnie. Makijaż jest ok tylko ten róż troszkę przesadzony ;) Pisałaś, że chciałaś by było nieco mrocznie i wg mnie udało Ci się taki efekt osiągnąć :)

Diana 04.05.2014 19:23

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Zazwyczaj dłużej czekam na więcej komentarzy, ale nudzi mi się a i tak są pustki na forum... :P
Nelly, moja najnowsza simka. Zamieszkała w Miłowie razem ze swoim psem Biszkoptem. :D


Daisy 04.05.2014 20:12

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Ja uwielbiam rudzielców więc podoba mi się, ma śliczny odcien zielonych oczu. Jej podbródek mi się średnio podoba bo jest troszkę kwadratowy, ale ogólnie to bardzo ładna simka.

FresH 05.05.2014 14:31

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
A mnie ta simka ani trochę nie przekonuje... Ma coś porobione z podbrudkiem, wydaje się jakiś kanciasty, usta mają jakiś dziwny, wymyślny kształt przez co wyglądają wręcz nienaturalnie, a nos wydaje mi się jakiś płaski, jakby był doklejony do całości. Poza tym jest jakaś sucha na twarzy. Włosy też mnie nie przekonują, nie podoba mi sie mesh jak i kolor.
Duzym plusem są tutaj oczy, mają ładną barwę, kształt i odpowiednią wielkość. Ubranie też spoko (dostanę namiary na tunikę? pliska :D). Podoba mi sie prosta forma prezentacji, to fioletowe tło fajnie współgra z simką. ;)

yrvie 13.05.2014 11:57

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
No jest niezla. bardzo podobaja mi sie jej wlosy, cera i oczy ;)
Klimatyczna, jedynie co to te usta cos mi nie pasuja :D I nie podoba mi sie jej "naturalna" mimika. Fajne tlo i oswitlenie zdjec, ale i tak nie przebije poprzedniczki :D

Trykuu. 16.05.2014 17:49

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
nie podoba mi sie gorna warga i skin. Pominac te dwie rzeczy to jak dla mnie bardzo ladna simka;)

Diana 11.06.2014 20:55

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Dzięki za komentarze! :D
Dziś przedstawię Wam sima o imieniu Andy. Nie wiem, czy się spodoba, no ale. xD


KarolinaJ 12.06.2014 23:06

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Ładny sim :) Najbardziej podobają mi się w nim oczy i usta. Ma dość delikatną urodę i chłopięce rysy twarzy jednak dałabym mu bardziej wyraziste brwi ;)

yrvie 11.07.2014 09:54

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
A ten sim niezbyt mi sie podoba :) Dalabym inny kolor wlosow, nie podoba mi sie jego mimika, taki jakis naburmuszony :D Zdecydowanie zrezygnowalabym z tego kolczyka, natomiast bardzo fajnie go ubralas ;)

Daisy 11.07.2014 11:02

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Sama twarz jest fajna, ale ten kolczyk wydaje mi sie bardzo kobiecy. I o ile kobiety rude uwielbiam to facetów już nie bardzo:P Ubranie faktycznie fajne:D

Rumanzovia 11.07.2014 11:13

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Ma całkiem fajne rysy, ale jak dla mnie trochę za zwykłe. Okropny jest ten kolczyk, natychmiast bym go zmieniła. :|
Fryzura nawet do niego pasuje, strój też jest fajny. 6/10

Diana 12.07.2014 19:57

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Dziękuję za komentarze! Dziś przybywam z nową simką. No dobra, może niekoniecznie nową, robiłam ją już jakieś dwa miesiące temu. :P
Lauren jest współlokatorką Andy'ego, poprzedniego sima.


KarolinaJ 13.07.2014 23:22

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Fajna ta Lauren :) Podobają mi się jej tatuaże. Ma ładną buzię ale szkoda, że nie mogę jej się bliżej przyjrzeć bo makijażu dobrze nie widzę (albo ja już ślepa jestem :P). Fryzura jest ok, ładnie układają się te włosy. Ubranie jest takie "grzeczne" co robi fajny kontrast z tymi jej dziarami :D

Daisy 14.07.2014 10:15

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Ta koszulka bardzo niekorzystnie poszerza ją w barach:D Przez co jej biodra wyglądają na wąskie i nieproporcjonalne. Buzię ma ładną choć wydaje się smutna... Jednak nie umiejsza to jej urodzie:D Włosy też bardzo ładne, naturalne i fajny kolor. Buty ma świetne! Bardzo mi się podobają. Tatuaże zazwyczaj uwielbiam...a tych bym sobie nigdy nie zrobiła:D Szczególnie ta różowa minka na ręce mnie odstrasza, wygląda jak pokemon:P

Muffshelbyna 14.07.2014 16:53

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Ładna, ma fajną fryzurę i ciekawą twarz. ;p
Tatuaże... bardzo oryginalne, ale pasują do niej.
Ogólnie bardzo spoko. :P

yrvie 22.07.2014 11:28

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Podoba mi sie jej ubranie :) Co do tych tatuazy, to ten na reku jest ok, dodaje jej cczegos :p natomiast ten na udzie jakos mi przeszkadza nie wiem czemu :) Fryzura ok, jestem ciekawa jak wygladalby i innym kolorze wlosow, jakims wisniowym czy cos w ten desen :D Ogolnie fajne tlo i pozy Simki. Jedynie co brakuje mi rowniez zdjecia twarzy, tzn takie, ktore pozwoli ocenic bardziej makijaz itp :)

Diana 25.02.2024 18:44

Odp: Z warsztatu Diany
 
Witam po niemal dziesięciu latach :D


Tidir Ejiro

Mieszka w Dziwnowie, jest wilkołakiem, kocha naturę i podróże. Z Trzech Jezior przywiozła Wielką Stopę, który stanowi wspaniałą pomoc domową oraz doskonałe urozmaicenie miasteczka odmieńców.

A przynajmniej tak było, zanim mój komputer zaczął odmawiać posłuszeństwa i musiałam przeinstalować system. Nie dbałam o zapisywanie moich simów z osobna. Zapis rozgrywki jednak mam, więc i Tidir byłaby do odratowania.

https://i.imgur.com/2pT7vze.png

https://i.imgur.com/qM9FsDF.png


Czekam na komcie... Czy przez tę dekadę nauczyłam się robić lepszych simów? :P

Kędziorek 29.02.2024 18:37

Odp: Z warsztatu Diany
 
Zdecydowanie widać poprawę jakości modów (jednak latka robią swoje), a to z kolei wpływa również na jakość samej simki.
Podobają mi się oczy, dziewczyna ma naprawdę fajne spojrzenie, takie przenikliwe. Ciężko mi coś powiedzieć o twarzy, bo troszkę mi się zlewa z kolorem włosów. Z jednej strony wydaje się być naturalna, z drugiej, może przez te oczy, wygląda jakby zaraz miał z niej wyjść demon :P

Diana 18.03.2024 16:02

Odp: Z warsztatu Diany
 
Dziękuję za komentarz, Kędziorku :clover:


Kolejny sim z moich archiwów. Niestety nie pamiętam, jak się nazywał. Wiem tyle, że mieszkał na Przedmieściu mojego własnego otoczenia. Był zapalonym naukowcem. Pewnego dnia porwali go kosmici i wrócił z dwoma kosmicznymi dzieciakami. :alien:


https://i.imgur.com/VOvUuLU.png

https://i.imgur.com/VGOVPcL.png

Kędziorek 18.03.2024 17:16

Odp: Z warsztatu Diany
 
Jakby Draco Malfoy i Cedric Diggory mieli syna, to tak by wyglądał 😂
Podobają mi się jego kości policzkowe, nadają mu fajnego charakteru.

Poza tym ciężko mi coś powiedzieć, wydaje mi się, że nie jest łatwo zrobić w TS2 sima, który by się naprawdę wyróżniał :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023