TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=523)
-   -   Najlepsza grupa wiekowa.! (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=60599)

Deer 16.06.2011 11:28

Najlepsza grupa wiekowa.!
 
Jaka jest według was najlepsza grupa wiekowa.? Pełne beztroski dziecko czy może przepełniony nadzieją nastolatek.? Decyzja należy do was. Pamiętajcie i weźcie pod uwagę wszystkie opcje które daje każdy wiek. W komentarzach możecie uzasadnić. ^^

Spectrum 16.06.2011 12:10

Odp: Najlepsza grupa wiekowa.!
 
Ja wolę młodego dorosłego, ponieważ może robić co tylko zapragnie imprezować, założyć rodzinę lub pracować ;)

Cynthia 16.06.2011 12:54

Odp: Najlepsza grupa wiekowa.!
 
emeryt:) kocham tych beztroskich staruszków, którzy chcą wykorzystać resztę swojego życia...

Krimii 16.06.2011 14:05

Odp: Najlepsza grupa wiekowa.!
 
Młody dorosły - może korzystać z życia pełną parą. Może imprezować jak nastolatek, być spełniony jak Emeryt i ustatkowany jak dorosły. W sumie doprowadzam młodych simów do tego wieku, bym mogła grać pełną parą...

Verdi 16.06.2011 14:30

Odp: Najlepsza grupa wiekowa.!
 
Dla mnie najlepszy jest nastolatek - pierwsze miłości, randki, praca (dorywcza wypady do przyjaciół(ek) na plotki, szkoła (tak, tak... jeszcze, ale zawsze nie ma sima przez te kilka godzin :D), przygotowanie do dorosłego życia, zbieranie doświadczenia życiowego, a w Pokoleniach pojawiły się jeszcze świetne psikusy :P Poza tym jakoś lubię tą grupę wiekową (być może dlatego, że sama jestem nastolatką ;)).
W Pokoleniach doszło trochę nowych interakcji dla dzieci, więc też jest dosyć ciekawie, młody dorosły, wiadomo - może jeszcze szaleć, ustatkować się, spełniać się zawodowo - nic, tylko "żyć, nie umierać" ;).
Reszta to, dla mnie, jest tak mniej interesująca. Wolę te, które wymieniłam powyżej. ;)

nmin 16.06.2011 16:06

Odp: Najlepsza grupa wiekowa.!
 
Nie rozumiem, dlaczego wymieniasz wszystkie grupy wiekowe, a akurat dzieci łączysz w jedną opcję. Małych dzieci nie lubię mieć, średnie są w porządku.

anie_1981 16.06.2011 16:17

Odp: Najlepsza grupa wiekowa.!
 
Moją ulubioną grupą wiekową są młodzi dorośli. Mają najwięcej możliwości. No i również się zastanawiam, po co łączyć małe dziecko i dziecko z podstawówki w jedną kategorię. To są zupełnie różne grupy wiekowe i mają różne możliwości. Ja np. małych dzieci nie lubię, denerwują mnie, ale dzieciak z podstawówki, powiedzmy, że jest OK.

Rosemarie 16.06.2011 16:18

Odp: Najlepsza grupa wiekowa.!
 
Ja najbardziej lubię grać simami mlodymi dorosłymi, mogą korzystać z życia pełną parą, bez żadnych ograniczeń.:)

Owl Finch 16.06.2011 19:45

Odp: Najlepsza grupa wiekowa.!
 
Oczywiście, że młody dorosły, bo ma całe życie przed sobą a dostępne są dla niego już wszystkie opcje (normalna praca, miłość, zakładanie rodziny, imprezowanie itp.).

neville 17.06.2011 09:21

Odp: Najlepsza grupa wiekowa.!
 
Młodzi dorośli simowie nie mają zajęc pozalekcyjnych.

Dnem natomiast jest łączenie Dzieci i Małych Dzieci.
Przecież każdy ma inne opcje! :/

Nie wiem czemu umieściłaś tą ankietę tutaj i czemu wgl ją umieściłaś jak już taka jest.

Jak dla mnie temat do zamknięcia.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023