TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   To nie koniec Katy Perry w The Sims? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=63070)

Lubie 15.03.2012 18:38

To nie koniec Katy Perry w The Sims?
 
Jeżeli ktoś myślał, że specjalna edycja dodatku Zostań Gwiazdą z twarzą Katy Perry to jedyny simowy produkt sygnowany nazwiskiem artystki, był prawdopodobnie w błędzie. Nadchodzą akcesoria Sweet Treats.



Wczoraj na forum serwisu Mod The Sims zawrzało. Jeden z fanów serii The Sims, który jakiś czas temu zamówił akcesoria Luksusowy Wypoczynek nigdy nie otrzymał pudełka ze wspomnianą grą. Postanowił zawalczyć o swoje i po przejściu całego procesu reklamacyjnego, jeden z pracowników Electronic Arts udostępnił mu darmową grę za pośrednictwem Origin. Nie był to jednak Luksusowy Wypoczynek a kolejny, szósty już pakiet akcesoriów.



Pozycja, która początkowo była wyświetlana jako The Sims 3: 6th Stuff Pack od wczoraj uzyskała własną nazwę, a jest nią... Katy Perry Sweet Treats! Wygląda więc na to, że to nie koniec udziału gwiazdy POP w tworzeniu świata simów. Jak wam się podoba taki rozwój sytuacji?


źródło www.simy.pl

neville 15.03.2012 19:05

Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?
 
wtf? O.o

nazwa "słodkie przysmaki" nie brzmi zbyt kusząco
tym bardziej, jeśli przed tym pojawia się napis KATY PERRY
no niestety, pomysły im się skończyły :/

Filleable 15.03.2012 19:05

Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?
 
Jak dla mnie mogliby dać już coś nowego, bo za Katy nie przepadam. Jednak wyrobię sobie zdanie jak zobaczę nowe obiekty.

Electric Shabet 15.03.2012 19:32

Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?
 
No wiesz... Ja tam Kejti wielkim fanem nie jestem. W sumie to mam tą jej najnowszą płytę, no ale ostatnio jej nie słucham :p Więc szaleństwa nie ma. xd
Tylko ja nie rozumiem, co oni się na tej Kasi uwzięli. Jakby nie mogłaby być... pf, no nie wiem no. Lejdi Gaga, czy coś.
Ale w sumie to fajnie, bo ta kiecka piosenkarki z Showtime jest nawet nawet, a już nie wspomnę o dekoracjach scen :D
więc jestem dosyć sceptycznie nastawiony. xd

Stephenowa 15.03.2012 19:55

Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?
 
To co najmniej dziwne, simy nigdy nie koncentrowały się na jakiejś postaci ze świata rzeczywistego. Piosenki to jedno, ale szczerze wątpię w istnienie akcesoriów zatytułowanych akurat jej nazwiskiem. Pewnie plotka, to byłoby zbyt nietypowe jak na simsy. No i czysta komercja.

anie_1981 15.03.2012 21:17

Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?
 
Simsy schodzą na psy, jeśli to prawda, to nie kupuję następnych akcesoriów, a jeśli prawdą jest, że następny dodatek będzie o magii, to jego też nie kupuję... W kulki se lecą... Stracili pomysły na coś z sensem, więc tworzą coś bez sensu... A mogliby raczej w takiej sytuacji zacząć kopiować dwójkę, pogodę na przykład...

Ariall 15.03.2012 22:30

Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?
 
Jeśli na okładce będzie napis "Katy Perry" tudzież jej fota/podobizna simowa - to będzie pierwsze wydawnictwo Simowe ever, którego nie kupię.

Chloé 15.03.2012 23:15

Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?
 
Mam nadzieję, że te akcesoria okażą się totalną klapą, to odechce się cwaniakom z EA robić nic nie wnoszące dodatki bo z tego co widać koncentrują się na kasie zamiast na potrzebach graczy :/

Aranahia SaDiablo 16.03.2012 07:45

Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?
 
Znając mnie pewnie i tak kupię, ale przepraszam bardzo...co to ma być!? Ja akcesoria zawsze kupuję pudełkowe, a jeśli chcą nam zaserwować kolejne oczo***nie różowe Simsy, to chyba schowałabym je za planem lekcji, jeśli nie głębiej...a najpierw przegrała na inną płytę jeśli byłaby w tym samym kolorze. Poza tym co takie akcesoria miałyby wprowadzić? Obiekty błyszczące czy inspirowane owocami? A może grami planszowymi i w ogóle taką księżniczkową aurę?...

anie_1981 16.03.2012 11:42

Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?
 
Niech jeszcze wydadzą wydanie w stylu The Sims - Artur i minimki, czy coś... No ludzie... Straaaszne to..


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023