TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Lunar Lakes-nowa okolica w Store (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=62818)

Ilona 10.02.2012 19:41

Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
W ramach akcji na Facebooku SimGuruTaterTot udostępnił logo nowego miasta,które ma być nie długo dostępne w Store,oczywiście odpłatnie :)
Kiedy i jakie obiekty będzie zawierać, na razie jeszcze nie wiadomo.




źródło http://www.simtimes.de/2012/diesims3...akes-an-10191/

Lubie 10.02.2012 19:43

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Widać już po logo i tle. MEGA ODJECHANE, KOSMICZNE MIASTO. MIASTO PRZYSZŁOŚCI

Chloé 10.02.2012 20:00

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Wygląda mi to na ulepszoną wersję Dziwnowa. Mało prawdopodobne bym to kupiła.

Searle 10.02.2012 20:29

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Nazwa fajna, ale chyba nie pasuje do pustynnego klimatu :P

sebi27 10.02.2012 20:38

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Takie kosmiczne, są plotki że razem z tym wróci też UFO :D

Filleable 10.02.2012 22:07

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Ufo by pasowało, bo widać tam kręgi w zbożu :D

anie_1981 11.02.2012 11:53

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Ja nie kupię, i tak gram tylko w SV, BP i AP. Niby mam też Riverview, Barnacle Bay i Hidden Springs, ale te dwa ostatnie kupiłam pod wpływem chwili i żałuję, zmarnowana kasa.

Ilona 11.02.2012 12:04

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
EA udostępniła nowe zdjęcie okolicy


źródło http://www.ea.com/1/the-sims-3-lunar-lakes-chat

Lubie 11.02.2012 14:20

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Te kopuły na 50% będą służyć w taki sam sposób jak w BP. Pod tym będzie jakiś park czy coś takiego.

Savigge 11.02.2012 15:09

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Pewnie jakiś pojedynczy, pustynny ogród.
Jeżeli okazało by się to prawdą to wnioskuje, że w Lunar Lakes mieszka dużo naukowców ;)

Spectrum 11.02.2012 15:22

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Na pierwszy rzut oka miasto mi się nie podoba. Takie trochę za bardzo w futurystycznym stylu. Nie wiem co o tym myśleć. Z pewnością pogram w tym mieście, jeśli nie ratyfikują ACTA :P.

anie_1981 11.02.2012 16:42

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Niejednokrotnie światy stworzone przez graczy, są ładniejsze i dokładniej wykonane... Gdyby dawali też osobno zestaw obiektów, które instalują się ze światami, to pewnie bym kupiła. Barnacle Bay kupiłam jeszcze w wersji Store, głównie dla baru-Statku, w Hidden Springs jest ten fajny budynek SPA, ciekawe co będzie w Lunar Lakes.

Kenny McCormick 11.02.2012 17:05

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Kopuły do się postawić w otoczeniu, w jednum mieście (Twirnbook chyba) był park.

Ejak 11.02.2012 18:48

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Drugie zdjęcie:
http://farm8.staticflickr.com/7196/6...df10108f87.jpg

Kenny McCormick 11.02.2012 20:37

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
A może będzie to coś a'la Dziwnowo z TS2? Bo jesienny klimat, kopóły, błyszczące bloki (?).

justinea4 11.02.2012 22:21

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Wygląda ciekawie, ale nie chciałabym trzymać moich Simów w takim miejscu. Jest zbyt "dziwne", jeśli to tak można ująć, a poza tym wydaje się niezwykle małe w porównaniu do obecnych otoczeń nawet AP. Wolę jednak dużo zieleni i prawdziwe stawy i rzeki...

ultraviolence 12.02.2012 19:14

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Trzecie zdjęcie:

[img]http://i40.************/2qi1xg4.jpg[/img]

Według mnie fajnie się prezentuje jak na warsztat EA. Chętnie pobiorę, jeśli tylko pojawi się w Store. Właśnie takiej okolicy mi brakowało... A że nieco zalatuje klimatem Dziwnowa? Bardzo się z tego cieszę :D

Spectrum 12.02.2012 19:21

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Całkiem ciekawie się to prezentuje. Wolałbym jednak zwykłe pustynne miasto np. na wzór Las Vegas, czy Phoenix. Boję się, że twórcy za bardzo lecą w fantastykę, a nie realizm, którego ja w pewnym stopniu oczekuję.

Ilona 12.02.2012 20:36

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
znalazłam dwa nowe zdjęcia http://www.osgamesea.com/2012/02/mai...nar-lakes.html


Rosemarie 12.02.2012 20:47

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Klimat Dziwnowa, podoba mi się. Prezentuje się tak... nowocześnie. Na pewno pobiorę. :)

Ilona 13.02.2012 14:07

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
nowe zdjęcia stad http://sims.mixei.ru/gorodok-v-the-s...a-rossiya.html


Savigge 13.02.2012 15:14

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
FELUCIA! :D

Gigantyczne grzyby to świetne połączenie z pustynią.
Ciekawe co to są te świecące paczki na zdj. 2

anie_1981 13.02.2012 15:23

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Kurcze spodobały mi się te zdjęcia. Chyba wrócę do World of Warcraft, dawno nie grałam, a tam jest cała kraina z takimi właśnie grzybami "Zangarmarsh", świetnie się tam lata na swoim latającym stworze... ;) Już widzę te grzyby w Simsach... Jakby dało się ich użyć też w innych okolicach, mogłabym w końcu stworzyć sobie jakiś własny świat, tak właśnie a'la World of Warcraft. Ciekawe ile będzie kosztowało to miasto...

justinea4 13.02.2012 15:37

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Rzeczywiście te dwa ostatnie zdjęcia są świetne.Aczkolwiek te "świecące bryły" wyglądają jakoś "nienaturalnie" i dziwnie...

Filleable 13.02.2012 16:52

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Właśnie. Już nie określę jak te niebieskie "coś" wygląda. Ma taką śmieszną, niesimową grafikę. W sumie kupiłabym, bo uwielbiałam Dziwnowo, ale właśnie kupiłam jakiś pakiet kuchnia i zostało mi 400 SP, a jeszcze nie upadłam na głowę, żeby doładowywać.

Spectrum 13.02.2012 17:07

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Te grzybki i inne 'fantastyczne' drzewa, to ja mam w grze... Miasto wygląda ciekawie.
Mam nadzieję, że okolica ujrzy światło dzienne dość szybko...

Gio 13.02.2012 19:32

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
@up: skąd je masz? cc, bo przecież takiego czegoś jeszcze nie było... i nie sądze że takie wielkie.

Mi się bardzo ten świat podoba :D Byle były zielone albo niebieskie ludziki ;>

Ilona 13.02.2012 19:37

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
drzewa doszły w najnowszej aktualizacji

Gio 13.02.2012 19:58

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
@up: :O! Chyba pierwszy raz w swoim życiu zaktualizuję grę....

anie_1981 13.02.2012 21:12

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Serio są te grzyby? Szczerze to nie zauważyłam ich nigdzie. Są w katalogach, czy tylko w edycji miasta? Chyba zaraz włączę grę i sprawdzę ;)

ultraviolence 13.02.2012 22:58

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Cytat:

Napisał anie_1981 (Post 1506060)
Serio są te grzyby? Szczerze to nie zauważyłam ich nigdzie. Są w katalogach, czy tylko w edycji miasta? Chyba zaraz włączę grę i sprawdzę ;)

Czy grzyby są, to nie wiem, bo na nie akurat się nie natknęłam (ale skoro inni mówią, że są, to być muszą - tylko gdzie? :D [będę wdzięczna za wskazówkę]). W trybie budowania jest za to sporo drzew w klimatach fantasy. Prezentują się naprawdę fajnie :) Na razie nie mam gdzie ich sadzić, bo zwyczajnie nie wpasowują się w klimat dotychczasowych simowych okolic... Po pobraniu Lunar Lakes, nareszcie znajdę dla nich jakieś zastosowanie, bo aktualnie tylko się marnują.

Lubie 13.02.2012 23:59

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Te miasto jest naprawdę fajne. Podobają mi się te nowe krzaczory. <3
Mam nawet pomysł na dom. Zwyczajna działka z małym domkiem, na środku wielka plama zieleni, dużo drzew i wgl. Fajnie by to pasowało.

A ciekawi mnie, co to są te 'ni to kwadraty, ni to trójkąty'. Może futurystyczne skały? Kosmiczne...
uuu. :3

Filleable 14.02.2012 13:12

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
@anie, ultraviolence No jak to gdzie? :O Są normalnie w trybie budowania -> drzewa, właśnie przeglądam sobie te wszystkie nowości.

anie_1981 14.02.2012 20:23

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Są te grzyby, znalazłam je. Można je kupić w trybie budowy, są też w edycji miasta (tam jak się wstawia puste działki w zakładce z roślinami)... Posadziłam kilka wokoło ośrodka naukowego... Ale u mnie w grze nie porażają urodą...

Ilona 15.02.2012 07:28

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
wczoraj odbył się czat z twórczynią okolicy,tutaj macie małe sprawozdanie

http://www.livestream.com/electronic...0-0907ca47ced0

okolica będzie dostępna w Store od 16.02.2012 i będzie do nabycia za jakieś 2400 punktów

200 screenów nowej okolicy http://www.simcookie.com/2012/02/14/...3-lunar-lakes/

Ariall 15.02.2012 13:24

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Zakochałam się w nowych domach i kraterach <3 Poświęcę się chyba... :D

anie_1981 15.02.2012 14:56

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Ale droga... Chyba mnie nie stać! :D

Ilona 16.02.2012 16:07

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
dzisiaj o 19 okolica będzie dostępna do kupienia w Store,a tutaj jeszcze pare zdjęć



źródło http://simway.net/item/viele-neue-bi...ft-lunar-lakes

Ariall 17.02.2012 20:55

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Kupiłam okolicę i jak zwykle z niepohamowanej ciekawości odwiedziłam cmentarz i... NIE WIERZĘ!! Grób Belli Ćwir o_O"

Darkus 18.02.2012 09:44

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Okolica świetna, wydałem całą kasę, chciałem aktulizować grę, a tu mi bład na końcu wyskakuje. I jajco, nic nie zrobisz.

Kalia 18.02.2012 10:18

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Ja znalazłam żywych potomków rodzin:Sekemoto,Alto i Landgraabów,wydaje mi się też że był ktoś z nazwiskiem wolff

Beatrice 18.02.2012 11:53

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Dodajcie jakies zdjęcia z rozgrywki w nowym mieście ;) jest coś nowego ? I co robi to Drzewo Prosperity ?

anie_1981 18.02.2012 12:24

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Ja też kupiłam to miasto i bardzo mi się spodobało, ma taki Dziwnowaty klimat... A w Dziwnowie też była Bella Ćwir, pamiętacie? Pałętała się po mieście... Zauważyłam już jednego buga w obiekcie z miasta. W trybie kupowania sortujemy według funkcji, idziemy do zakładki z piłką, a w niej klikamy na "wszystko", pod koniec będzie kryształowe drzewo, bardzo ładne szczerze mówiąc. Widać je w katalogu tylko gdy klikniemy na wszystko... Po zakupie klika się na nie i wybiera "nasyć drzewo..." są 4 możliwości, po każdej drzewo zmienia kolor i konfigurację kryształów. Po kliknięciu "weź owoc" nic się nie dzieje, interakcja znika, sprawdźcie, czy też tak macie, please.....

Kalia 18.02.2012 16:33

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Cytat:

Napisał anie_1981 (Post 1507353)
. Po kliknięciu "weź owoc" nic się nie dzieje, interakcja znika, sprawdźcie, czy też tak macie, please.....

No właśnie ja też mam tak nie wiem dlaczego

Ilona 18.02.2012 17:42

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
u mnie działa wszystko bez zarzutu,spróbujcie kliknąć simem,który nie ma rozwiniętych umiejętności i postawcie drzewko,które jest w dekoracje-kwiaty,może to ma coś z tym wspólnego

anie_1981 18.02.2012 18:19

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Ja już próbowałam wszystkiego, a ludzie którymi to próbowałam zrobić nie mieli żadnych umiejętności... Ciekawe dlaczego jednym to działa, a innym nie... Głupia ta gra... Na youtube ktoś poradził kupić drzewo i od razu wcisnąć ctrl+shif i kliknąć na drzewko. Zresetować je... Jeszcze nie sprawdzałam tego, ale zaraz to zrobię...

Ariall 18.02.2012 19:01

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Ja wpisałam moveObjects on i usunęłam je. Postawiłam nowe i wszystko gra i buczy. ;)

Damian 18.02.2012 20:55

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Pytanie do tych co mają miasto
Warto kupić to miasto ? Podoba wam się ?

anie_1981 18.02.2012 23:21

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Mi się podoba, ale to drzewo mi jednak nie chce działać, więc mnie to denerwuje. Może po niedzieli pobiorę je ponownie, ale wątpię, by to coś dało...

Spectrum 19.02.2012 08:44

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Miasta nie warto kupić. Powinni te wszystkie otoczenia ze dawać za darmo. W podziękowaniach, że kupujemy nadal dodatki do tej niedopracowanej i zbugowanej gry.

Wizualnie miasto prezentuje się świetnie, przekonałem się do niego. Szczególnie podoba mi się osiedle mieszkalne w kraterze. Bardzo tam ładnie i kolorowo.
Jeśli w poprzedniej części gry ktoś lubił Dziwnowo, to z pewnością Lunar Lakes przypadną mu do gustu.

Kalia 19.02.2012 09:39

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Cytat:

Napisał DamianPL (Post 1507498)
Pytanie do tych co mają miasto
Warto kupić to miasto ? Podoba wam się ?

Mam to miasto ale nie jestem pewna czy warto było go kupić jeżeli lubisz kosmiczne klimaty to kup.Mi się po dłuższym czsie zaczyna nudzić.

neville 19.02.2012 12:34

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
a ktoś mi wyjaśni o co chodzi z potomkami rodzin z Sunset Valley? :)

Kalia 19.02.2012 16:34

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Cytat:

Napisał Ruiku (Post 1507626)
a ktoś mi wyjaśni o co chodzi z potomkami rodzin z Sunset Valley? :)

Ja wyjaśnię.:)
Są to mieszkańcy Lunar Lake mający takie same nazwiska jak rodziny z Sunset Valley jednak nie występujący w drzewach genaologicznych.Po prostu pomimo nazwiska nie mają nic ze sobą wspólnego.

neville 19.02.2012 18:27

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
dzięki, rozumiem

to po prostu jakby ich potomkowie z SV którzy osiedlili się na LL :D

aż korci mnie do ściągnięcia, lecz bieda na koncie o.o

Fifrok 20.02.2012 18:00

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Hmm..
No miasteczko fajne i trochę odjechane. Interesuję się troszkę kosmosem i s-f ,ale ja bym takowego miasta nie kupiła. Jak będę chciała to sobie takie miasto mogę zrobić na "Stwórz Świat" . Jestem osobą oszczędną (no bo u nas kryzys jak w Grecji-tylko że o wiele mniejszy) i kupuję tylko dodatki które mają coś wspólnego z moimi zainteresowaniami. Dlatego nie jestem oszołomem jak inne osoby z mojej klasy i nie kupuję dodatków żeby mieć je tylko do "kolekcji" . Tak samo postępuję z kupnem w Store.

anie_1981 20.02.2012 22:31

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Pamiętacie moje problemy z "Kryształowym Drzewem"? Dało się robić z nim wszystko, poza zbieraniem owocu. Pobrałam plik z miastem jeszcze raz ze Store i mi się ten błąd naprawił. Tak sobie myślę, że może launcher mi źle pobrał wcześniej plik, lub EA coś "dyskretnie" naprawili. W każdym razie drzewko już działa. Jest jednym z najładniejszych obiektów do The Sims 3, jakie dotąd widziałam. Nawet "nienasycane" drzewo co jakiś czas zmienia kolor i ułożenie kryształów, wygląda to pięknie zwłaszcza w nocy.

Lubie 21.02.2012 15:28

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
A co dale te "Kryształowe Drzewko" ?

anie_1981 21.02.2012 23:17

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Jest o tym filmik na youtube...

http://www.youtube.com/watch?v=eJDXQ0-Y234

Drzewo się "nasyca", kosztuje to Sima energię, ale w zamian dostaje się owoc, który po zjedzeniu zwiększa umiejętności Sima. Moje problemy z drzewem polegały na tym, że nie dało się z niego zerwać owocu. Teraz jest już OK.

eyvee 22.02.2012 09:50

Re: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
kurcze, mam te miasto, ale tez nie chce mi nadal dzialac te drzewo :( jest tylko "wez owoc" i...nic. Probowalam juz tak jak anie, ale tez nie dziala, z brakiem umiejetnosci tez nie dziala kiszka....

Filleable 22.02.2012 10:15

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Do posiadaczy tego świata: co to w końcu jest to niebieskie eee... coś, widoczne np. na tym zdjęciu? http://www.pic-upload.de/view-13000351/13.jpg.html
Intryguje mnie to :>

Chloé 22.02.2012 11:42

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Którą trzeba mieć aktualizację aby miasto działało? Zwierzakowa wystarczy?

anie_1981 22.02.2012 15:34

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
To są takie ozdoby, to chyba nic nie robi, tylko wygląda. Jeszcze tego miasta tak na serio nie sprawdzałam, na razie siedzę u Wolantów i kazałam tej babce zajść w ciążę ze swoim leciwym mężem ;)

Ilona 22.02.2012 17:56

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Cytat:

Napisał Bindi (Post 1508357)
Którą trzeba mieć aktualizację aby miasto działało? Zwierzakowa wystarczy?


trzeba bylo wejsc na glowna strone,tam szarym drukiem jest napisane

Cytat:

Uwaga: Aby ta zawartość działała, niezbędne jest zainstalowanie najnowszej aktualizacji gry.

a tutaj możecie zobaczyć,jakie obiekty i ciuchy dochodzą z miastem

http://simsvip.com/?p=6920

Searle 24.02.2012 11:45

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Jak tak oglądam, te zdjęcia, to coraz bardziej podoba mi się to miasto, ale waham się, bo nie lubię takich pustynnych klimatów.

Aranahia SaDiablo 24.02.2012 15:01

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Mnie także niezbyt interesują pustynne klimaty (choć przyznaję, że grałam w Dziwnowie częściej niż w jakimkolwiek innym mieście, jednak wynikło to tylko z powodu kosmitów i Belli Ćwir), ale myślę że jeśli Starlight Shores nie okaże się zadowalające - skuszę się na ten świat, chociaż zastanawiam się też nad Hidden Springs...Możecie mi powiedzieć które jest lepsze? Zależy mi na odpowiedzi, które nie powiedzą mi tylko - to co bardziej Ci się podoba - podobają mi się oba, ale które jest bardziej...pożyteczne? Nie wiem jak to określić...bardziej zajmujące, interesujące...
Z góry dziękuję za pomoc.

anie_1981 24.02.2012 15:46

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Ja powiem tak, miasto jak miasto, ale obiekty trafiły w mój gust ;)

Rosemarie 24.02.2012 17:24

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Mam już to miasto. Jak już go obczaję to oczywiście podzielę się swoim zdaniem. :)

revive 25.02.2012 18:46

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Heh to ja też w końcu mam to miasto.Nie pograłam w nim za długo bo mi się znudziło a mam go zaledwie 30min.Nie wiem dlaczego kupiłam to miasto.Jeszcze sprubóję to pograć to w miasto.

Juhas 26.02.2012 19:51

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Cytat:

Napisał Aranahia SaDiablo (Post 1508772)
....................... ale myślę że jeśli Starlight Shores nie okaże się zadowalające - skuszę się na ten świat........

Jeśli pytasz czy lepsze będzie HS, czy Starlight, to powiem jedno. Miasto wzorowane na mieście aniołów dojdzie z nowym dodatkiem, awięc wiadomo że doda wiele ciekawych i klasycznych dla seri obiektów, takich jak upragniony bilard i kula do tańca. Hiden Springs i Lunar Lakes dodają tylko kilka rzeczy, w związku z tym że są tylko dodatkami z internetu :) Awięc bardziej polecam kupić dodatek :) A jeśli pytasz czy lepsze jest Hiden czy Lunar to w moim przypadku wygrało by miasto zwykłych jezior, bo lubię górskie klimaty :)
Ale tu wybór jest wyłącznie Twój :)

Aranahia SaDiablo 28.02.2012 17:17

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Cytat:

Napisał Juhas (Post 1509727)
Jeśli pytasz czy lepsze będzie HS, czy Starlight, to powiem jedno. Miasto wzorowane na mieście aniołów dojdzie z nowym dodatkiem, awięc wiadomo że doda wiele ciekawych i klasycznych dla seri obiektów, takich jak upragniony bilard i kula do tańca. Hiden Springs i Lunar Lakes dodają tylko kilka rzeczy, w związku z tym że są tylko dodatkami z internetu :) Awięc bardziej polecam kupić dodatek :) A jeśli pytasz czy lepsze jest Hiden czy Lunar to w moim przypadku wygrało by miasto zwykłych jezior, bo lubię górskie klimaty :)
Ale tu wybór jest wyłącznie Twój :)


Ja i tak będę miała ZG, dostanę na urodziny za niecałe 4tygodnie (lub wcześniej jeśli mi się uda). Chodziło mi o dodatkowe miasto, oprócz tych z dodatków, gdyby nie spodobało mi się w Stalight...Abym mogła je zmienić na odpowiednie do każdej historii - rodzina ze zwierzakiem, gwiazdą (również tą z najnowszego dodatku), imprezowiczem....tak, żebym mogła w tym mieście żyć na wiele sposobów, a nie tylko jeden wyznaczony.

Chloé 29.02.2012 17:51

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Ja wybrałabym HS ale jeśli, jak mówisz, chcesz żyć na wiele sposobów to lepsze będzie LL, bo jest zupełnie inne niż pozostałe miasta.

Filleable 01.03.2012 15:08

Odp: Lunar Lakes-nowa okolica w Store
 
Wojtek dzięki za tę prezentację, bo jest super. Teraz przez Ciebie się napaliłam na ten świat, a SP brak :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023