TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   The Sims 3-Najlepszy dodatek (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=59488)

Damian 17.02.2011 13:22

The Sims 3-Najlepszy dodatek
 
Hej !:)
Myślę że takiego tematu nie ma, bynajmniej ja znalazłem tylko podobny temat Najlepsze akcesoria.
W tym temacie możecie napisać który dodatek do The Sims 3 jest najlepszy, oczywiście napisać też dlaczego.

Moim zdaniem najlepszym dodatkiem do The Sims 3 jest dodatek Po Zmroku, gdyż dodaje wiele do gry kluby,wampiry oraz duże apartamenty.
Podoba mi się w tym dodatku oczywiście życie sławnej osobistości, która zmaga się z paparazzi.
A waszym zdaniem który dodatek jest najlepszy ?:D

patryk916 18.02.2011 12:37

Odp: The Sims 3-Najlepszy dodatek
 
Moim zdaniem każdy dodatek jest super,bo każdy daje nowe możliwości dzięki którym gra jest co raz bardziej realistyczna.

Lolita_ (-_-) 19.02.2011 19:00

Odp: The Sims 3-Najlepszy dodatek
 
mi tam się wszystko spodoba co EA wyda do the sims 3

Jamniczka 19.02.2011 19:05

Odp: The Sims 3-Najlepszy dodatek
 
Stanowczo Po Zmroku.... tak, tak, stanowczo... dwa wielkie minusy: 1. wampiry nie mogą dosłownie ZAATAKOWAĆ Sima, aby zdobyć krew 2. w wieżowcu może mieszkać tylko 1 Sim, a nie więcej, mimo iż jest więcej mieszkań

Ale i tak rządzi XD

Damian 21.02.2011 15:14

Odp: The Sims 3-Najlepszy dodatek
 
Cytat:

Napisał Jamniczka (Post 1363701)
2. w wieżowcu może mieszkać tylko 1 Sim, a nie więcej, mimo iż jest więcej mieszkań

Przecież w wieżowcu może zamieszkać więcej niż tylko jeden sim, chodzi Ci o to że w wieżowcu jest mało miejsca ?

hellraiser 21.02.2011 15:34

Odp: The Sims 3-Najlepszy dodatek
 
Kariera, najdłużej się nią podniecałem, najdłużej chciało mi się w nią grać, są ciekawe kariery zawodowe. Wprowadza fajne otoczenie z bagnami, na których, jak gram w Twinbrook, mieszkam. No i oczywiście, wprowadza nowy rodzaj śmierci, który ubóstwiam <3
Wymarzone Podróże też są fajne, ale nie tego oczekiwałem. No ale przynajmniej takie podróże to coś nowego, ale nie na dłuższą metę. Mogliby dodać jeszcze jakieś otoczenie do leżenia plackiem na plaży i opalania się.

Lolita_ (-_-) 21.02.2011 19:27

Odp: The Sims 3-Najlepszy dodatek
 
mi tam sie wszystko spodoba co wyda EA :)
ale teraz to po zmroku :)

Truskawkowa Marihuana 07.03.2011 16:50

Odp: The Sims 3-Najlepszy dodatek
 
Wszystko jedno.
Popieram Nightfall co do Wymarzonych Podróży.
Te dodatki mnie nie rozwalają.
Chyba lepsze są do sims 2.
Mogliby np. dodać zwierzaki, a kariera?
Nie mam tego dodatku, ale coś mi się zdaje, że nie można być ani piosenkarzem, ani modelem prawda?

theqatrick 14.03.2011 15:20

Odp: The Sims 3-Najlepszy dodatek
 
Lepsze do The Sims 2? ;) Wg. mnie The Sims 3 ma bardzo dobre dodatki, szczególnie TS3: Kariera i bardzo rozbudowane Wymarzone Podróże.

Arisane 04.07.2011 19:35

Odp: The Sims 3-Najlepszy dodatek
 
Pokolenia. Takie bajeranckie, w ogóle takie bryki dla chłopów dochodzą, że ło-ho-ho! :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023