TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   najgorszy npc! (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=64636)

zły chipsik wrogar 12.01.2013 14:49

najgorszy npc!
 
siema:P skoro jest temat o najlepszym npc to czemu nie o najgorszym? tu piszcie jakiego npc nie nawidzicie ja opieki społecznej poprostu nienawidze jak mi jakaś babka włazi do domu i zabiera simów teraz wy!


E:laseight dzieki że mi przypomniałaś o komorniku! tylko jak edytować ankiete?

Violet 12.01.2013 16:50

Odp: najgorszy npc!
 
Lokaj bo znika i nie wraca :/ (przynajmniej u mnie)

Kędziorek 12.01.2013 16:56

Odp: najgorszy npc!
 
Opiekunka, bo bierze kasę za oglądanie TV i wyjadanie z lodówki, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby naprawdę zajęła się dzieckiem..

Fallen 12.01.2013 21:18

Odp: najgorszy npc!
 
Opieka społeczna. Gdy przychodziła odebrać dzieciaka, kodem wchodziłam w tryb budowania i usuwałam drzwi, pakowałam ją do jakiegoś pokoju czy coś. Nienawidzę jej -.-

Levkoni 16.01.2013 10:52

Odp: najgorszy npc!
 
Opiekunka do dziecka bo zajmuje się wszystkim tylko nie opieką nad dzieckiem :P

RaspberryXD 18.01.2013 21:00

Odp: najgorszy npc!
 
Pokojówka -,- Raz mi się zdarzyło, że zamiast sprzątać została sobie dłużej (!) i wylegiwała się na leżaku ;/ Potem jak jej się znudziło (oczywiście nie dokańczając swojej pracy :(() Wzięła 125$ i poszła sobie -,-

Laselight 19.01.2013 20:33

Odp: najgorszy npc!
 
Opieka społeczna, bo zabiera dzieciaki. Żadna pożyteczna robota.
Na drugim miejscu jest komornik, którego nie ma w ankiecie. Zabiera meble, nie robi nic pożytecznego.

Do tego jeśli obydwu zamknę w pokoju bez wyjścia to i tak zrobią swoje.

Anulaa89 20.01.2013 09:38

Odp: najgorszy npc!
 
Jak dla mnie lokaj. Wogóle jest niepotrzebny w grze heheh. Raz moja rodzina miała lokaja - ale mnie denerwował :D więc go zagłodziłam na śmierć.

Dodam do tego opiekunkę - beznadzieja wogóle nie zajmuje się dzieckiem. Kiedyś maleństwo płakało bo było głodne aż czerwona krecha i na czymś jeszcze była i dopiero po długim czasie się zainteresowała - ale i tak nie nakarmła dziecka heh...

miłośniczka zwierząt 10.02.2013 14:55

Odp: najgorszy npc!
 
No ja jak dziecko zostawiam z opiekunka to czesto mam tak samo dopiero jak moje simy wróca do domu zpracy to oni je musza nakarmić bo tej sie nie chciało. A opiekunki w the sims 3 miały być lepsze od tych w the sims 2.

Muffshelbyna 04.03.2013 19:20

Odp: najgorszy npc!
 
Opiekunka, ponieważ rzadko kiedy tak naprawdę zajmuje się dziećmi -,- u mnie przynajmniej. Przychodzi, ogląda telewizję, podczas gdy dziecko płacze, bo ma niezmienioną pieluchę. Potem dopiero się nim interesuje, zmienia mu ją, łaskocze, odkłada, a w ten czas maluch staje się głodny. A ona co robi? Tańczy lub powraca do oglądania TV...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023