TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Simy [TS2] (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   Z warsztatu Diany (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65543)

Diana 29.07.2013 19:07

Z warsztatu Diany
 
Witam wszystkich! :)
Postanowiłam założyć temat ze zdjęciami moich simów. :)
Nowe fotki będą się pojawiać, kiedy będę miała czas i chęci, oraz kiedy wyjdzie mi coś, czym można się pochwalić. :P
Nie przedłużając...

Sally


Nastoletnia simka z aspiracją popularności. Interesuje się technologią, w przyszłości chce zostać informatykiem. Zbiera okulary, chociaż nie ma wady wzroku.

[IMG]http://i44.************/wm0a2t.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.************/2zxv9yf.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.************/2iqcqz7.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/2prv4mh.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.************/actc2.jpg[/IMG]

__________________

Jak Wam się podoba pierwsza simka w temacie? Czekam na opinie! :)
PS. Mile widziane też oceny w skali x/10 ;)

Liv 29.07.2013 19:34

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
O, Diana :D Witamy w dziale z simową twórczością! :)

Kilka dobrych rad dla Ciebie:
w ustawianiach gry koniecznie przesuń suwak z "Wyostrzaniem krawędzi" bardziej do drugiego końca - takie wyostrone meble w tle strasznie rażą. Jakby co, wyostrzyć można podczas obróbki fotek :)
Teraz uwaga estetyczna, czysto estetyczna, niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić...
NIE CIERPIĘ tego zestawu skinów i oczu! Widzę ja na fotkach wielu graczy i nie potrafię zrozumieć, co w nich jest fajnego? Wyglądają, moim zdaniem, bardzo sztucznie. Poza tym, denerwuje mnie ta czerwień na policzkach. Oczy również są słabej jakości (NIE POLECAM dodatków stworzonych przed rokiem 2008 - zazwyczaj mają okropną jakość w porównaniu z tymi "nowszymi").

Tło prezentacji wymaga dopracowania - pusta przestrzeń za simką na kilku zdjęciach wygląda fatalnie.
Wykonania fotek samego w sobie się nie czepiam, bo jak na początkującego jest bardzo dobrze! :) Zupełnie fajne kadry, zbliżenia, dobre oświetlenie, nie ma linii pauzy! Brakuje mi tylko zdjęcia "twarzą w twarz", najlepiej bez okularów.

Sama simka zaś ma zdecydowanie za krótki nos, albo to usta są z a nisko położone. Poza tym, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jest podobna do którejś z eaxisowych twarzy... (pewnie tej od sima Benjamina Wystrzała). Podbródek za bardzo wysunięty do przodu.
Co do samego wyglądu, jak już będziesz szukała fajnych skinów i oczu, rozejrzyj się za sensownymi recolorami włosów. Bardzo polecane są te z teksturami Pooklet :P
Top simki, jako że jest photoskinned, nie przekonuje mnie :| Aczkolwiek gdyby miał bardziej typowy krój (t-shirt), to brałabym <3 :D
Do tego, czego się nie przyczepiłam, nie mam zarzutów :) No i fajnie, że simcia ma charakter! :D (btw, mało którzy informatycy nie mają okularów xDD Przy tylu godzinach spędzonych przy kompie się nie da ;))

Na chwilę obecną (rozumiem, że nie chcesz taryfy ulgowej), to będzie 5/10.

Diana 30.07.2013 08:52

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Cytat:

Napisał Liv
O, Diana :D Witamy w dziale z simową twórczością! :)

Witam <3

Cytat:

Napisał Liv
w ustawianiach gry koniecznie przesuń suwak z "Wyostrzaniem krawędzi" bardziej do drugiego końca - takie wyostrone meble w tle strasznie rażą.

Następnym razem coś z tym zrobię :P

Cytat:

Napisał Liv
NIE CIERPIĘ tego zestawu skinów i oczu! Widzę ja na fotkach wielu graczy i nie potrafię zrozumieć, co w nich jest fajnego?

Hmmmm... Lubię je :D :D

Cytat:

Napisał Liv
(NIE POLECAM dodatków stworzonych przed rokiem 2008 - zazwyczaj mają okropną jakość w porównaniu z tymi "nowszymi").

Ale na stronach z dodatkami nie zawsze piszą, z jakiego roku co jest :P

Cytat:

Napisał Liv
Brakuje mi tylko zdjęcia "twarzą w twarz", najlepiej bez okularów.

Mam jedno! Sorry, że takie, ale tylko to jedno bez okularów mam na komputerze :P

[IMG]http://i43.************/2885yy0.jpg[/IMG]

Cytat:

Napisał Liv
Poza tym, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jest podobna do którejś z eaxisowych twarzy... (pewnie tej od sima Benjamina Wystrzała).

Pierwszy raz słyszę o takim simie :O
Hm, mogła mi wyjść przypadkowo podobna, chociaż robiłam ją z losowej simki w warsztacie ;)

Cytat:

Napisał Liv
btw, mało którzy informatycy nie mają okularów xDD

No właśnie :D

Cytat:

Napisał Liv
Na chwilę obecną (rozumiem, że nie chcesz taryfy ulgowej), to będzie 5/10.

Nie jest źle :)
I lepsza taka ocena, niż naciągana :P

Ktoś jeszcze skomentuje?

Muffshelbyna 30.07.2013 09:22

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Nie znam się na dwójkowych simach, bo dwójki nie posiadam, więc nie obraź się na mnie za nieprofesjonalną opinię :P
O samej sesji nic nie powiem, bo nie wiem, jakie są w tej grze warunki do jej urządzenia ;)
Simka za to jest całkiem ładna. Przeszkadzają mi w niej jedynie okulary, wydaje mi się, że przez nie gorzej wygląda :P
Ma fajną fryzurę, chociaż, jest ona trochę dziecinna, jak na mój gust :P
Poza tym spoko :)

rudzielec 30.07.2013 09:39

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
No ok, więc może ja się skuszę :3
Więc zacznijmy od różu, który wydaje mi się być zbyt ciemny, oprawe oczu ma ładną :)
No, a teraz trochę mniej przyjemna część :P
Mianowicie nos wydaje mi się być za długi, a usta są zbyt nisko osadzone. Troszkę za wąską ma górną wargę, no i oczęta odrobinę za duże. Nie gniewaj się, ale jak na nastolatkę, to wygląda troszkę za staro :(
Najlepszym sposobem na tworzenie simów, jest zrobienie go w warsztacie i odstawienie na dzień, dwa, wtedy możesz na chłodno ocenić czy sima można wystawić, czy trzeba coś zmiecić ;)
Moja ocena to również mocne 5/10 i czekam na kolejną simkę :)

Cytryśnia 30.07.2013 09:55

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Cześć! :D
a więc tak.... Wydaje mi się, że simka ma za nisko nos i usta, do tego ten nos ma trochę dziwny kształt :/ to ją postarza :O
Sądzę też, że lepiej byłoby jej w rozpuszczonych włosach P:
Przez ten nos policzki również mają jakiś dziwny kształt i tak jak Liv przeszkadza mi ten róż Usta są nawet w porządku, ale wydaje mi się, że są lekko za wąskie (wczoraj spotkałam taką dziewczyne o bardzo wąskich ustach, do tego miała aparat na zęby i strasznie dziwnie mówiła :P i teraz ta dziewczyna mi się przypomniała)
mimo wszystko simka nie jest zła :)

jak na pierwszy raz wyszło dobrze :) 6/10

Diana 30.07.2013 10:12

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Cytat:

Napisał Muffshelbyna
O samej sesji nic nie powiem, bo nie wiem, jakie są w tej grze warunki do jej urządzenia ;)

Dobre są. Co ty sobie myślisz. T_T :D

Cytat:

Napisał rudzielec
nos wydaje mi się być za długi

Cytat:

Napisał Liv
Sama simka zaś ma zdecydowanie za krótki nos

Pomocy! :O :D

Cytat:

Napisał rudzielec
Nie gniewaj się, ale jak na nastolatkę, to wygląda troszkę za staro :(

Może trochę... No, ogólnie miała być taka trochę poważna :P

Cytat:

Napisał rudzielec
Najlepszym sposobem na tworzenie simów, jest zrobienie go w warsztacie i odstawienie na dzień, dwa, wtedy możesz na chłodno ocenić czy sima można wystawić, czy trzeba coś zmiecić ;)

Właśnie tak wtedy zrobiłam :D

Cytat:

Napisał roiá
Sądzę też, że lepiej byłoby jej w rozpuszczonych włosach P:

Też tak myślałam... Dopóki nie sprawdziłam :D

Cytat:

Napisał roiá
wczoraj spotkałam taką dziewczyne o bardzo wąskich ustach, do tego miała aparat na zęby i strasznie dziwnie mówiła :P i teraz ta dziewczyna mi się przypomniała

Było jej zdjęcie zrobić, porównałabym :) xD

Everlasting 30.07.2013 14:44

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Twarz zbyt podłużna, wobec czego nos nieproporcjonalny. Soczewki co najmniej dziwne, ale makijaż dobrze dobrany. Co do twarzy to dodam jeszcze, że przypomina mi troszkę Cher , czyli po kilku drastycznych operacjach plastycznych ;|
Niemniej ładnie ubrana, ładnie wymakijażowana, tylko skóra jest ciemniejsza od włosów, co wygląda nieco nienaturalnie :D Ocenię to na 5/10

Malin 30.07.2013 15:54

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Wszystko zostało już napisane wyżej, serio :) Od siebie mogę tylko dodać, że nadal brak mi zbliżenia twarzy, ale takiego z prawdziwego zdarzenia - ustawionego centralnie na wprost oglądającego. Tylko wtedy można dokładnie ocenić kształt oczu, twarzy i ust. Ja to bardzo lubię, bo widać wyraźnie każdy szczegół. Chyba tę simkę potraktowałaś Insimem lub kodem maxmotives, bo ma ten charakterystyczny lekki uśmieszek zadowolenia, jakby wszystkie wskaźniki były zapełnione na maxa. Ten grymas trochę przeszkadza, bo nie da się trafnie ocenić kształtu ust.
Napiszę tak: ten skin jest nawet w porządku, ale nie lubię tych oczu i błyszczących pomadek. Takie połączenie jest niebezpieczne, bo przeważnie daje nienaturalny efekt. Simka jak na mój gust wygląda trochę za słodko (no ale ja to ja :>). Mimo wszystko, jest bardzo miła, wygląda tak swojsko i jest po prostu ładna. Prezentacja może do poprawki, ale reszta jest w porządku. Daję 7/10. :)

Diana 30.07.2013 18:28

Odp: Z warsztatu Diany :3
 
Cytat:

Napisał Everlasting.
Co do twarzy to dodam jeszcze, że przypomina mi troszkę Cher , czyli po kilku drastycznych operacjach plastycznych ;|

Wielkiego podobieństwa (na szczęście) nie widzę :D

Cytat:

Napisał Malin
Od siebie mogę tylko dodać, że nadal brak mi zbliżenia twarzy, ale takiego z prawdziwego zdarzenia - ustawionego centralnie na wprost oglądającego.

Przy następnej prezentacji będę o tym pamiętać :P

Cytat:

Napisał Malin
Chyba tę simkę potraktowałaś Insimem lub kodem maxmotives, bo ma ten charakterystyczny lekki uśmieszek zadowolenia, jakby wszystkie wskaźniki były zapełnione na maxa. Ten grymas trochę przeszkadza, bo nie da się trafnie ocenić kształtu ust.

Nie, nie, nie! :O
Nie mam Insima, a maxmotives u mnie nie działa (nie wiedzieć czemu). U mnie simy prawie zawsze się tak uśmiechają... Wkurza mnie to T_T
Ale przy tej akurat to łatwo wyjaśnić, bo jak robiłam fotki to miała platynowy status :P
Jeśli chcesz, mogę wstawić zdjęcie z warsztatu. Jak się nie uśmiecha to kąciki ust ma lekko opadnięte ;)

Cytat:

Napisał Malin
Mimo wszystko, jest bardzo miła, wygląda tak swojsko i jest po prostu ładna. Prezentacja może do poprawki, ale reszta jest w porządku. Daję 7/10. :)

Akurat od ciebie to takiej oceny nie oczekiwałam, myślałam, że dasz mi może 4/10, biorąc pod uwagę, jakie piękne simki tworzysz :P

Dziękuję za komentarze, może ktoś jeszcze coś napisze? :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023