TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=523)
-   -   The Sims 3: Kariera - Pytania i odpowiedzi (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=55991)

Björk 02.06.2010 16:03

The Sims 3: Kariera - Pytania i odpowiedzi
 
Miejsce do zadawania prostych pytań dotyczących rozgrywki.

Lady88 02.06.2010 16:27

Odp: Pytania i odpowiedzi.
 
Jak zrobić aby będąc lekarzem przyjmować pacjentów w domu???

mabda 02.06.2010 18:15

Odp: Pytania i odpowiedzi.
 
a jak sworzyc portfolio bedac stylista?

Arkia 02.06.2010 18:19

Odp: Pytania i odpowiedzi.
 
mabda - Podobno jeśli simowi bardzo spodoba się jego nowy wygląd to da się sfotografować, a potem będzie można stworzyć album i zachęcać nim innych simów do zmiany. Ale ja to tylko gdzieś przeczytałam - sama będę miała Karierę dopiero 4, więc nie wiem na pewno, czy to właśnie tak trzeba zrobić.

magda1984 02.06.2010 22:29

Odp: Pytania i odpowiedzi.
 
Wziełam kariere stylistki. Zrobiłam babce makijaż, nie spodobał się jej ale i tak pozowała do zjęcia.
Kiedy wrzucam zdjęcia do portfolio to tam są, ale procentowo ciągle jestem na 0.

I nudne to jest. Ilez można przebierać simsy. Jeśli chodzi o kariery zawiodłam się.
Cieszę się natomiast że jest urlop w pracy, poszerzony edytor relacji (można ustawić na dziewczyna/chłopak, narzeczony/ narzeczona, a nie tylko partner, siostra i współlokator).

Poza tym, dodatek nic fajnego chyba nie wnosi.

Ja czekam na to aż w końcu stworzą zwierzaki.

sasha fierce 02.06.2010 23:28

Odp: Pytania i odpowiedzi.
 
mam jedno pytanie - zniknely mi wszystkie ciuchy z SimsStore, znaczy sa w folderze Downloads, manager pokazuje jako zainstalowane a w grze ich nie ma :/ Tak samo okolica Riverview i po prostu wszystko z Downloads
co zrobic?

mabda 02.06.2010 23:42

Odp: Pytania i odpowiedzi.
 
arkia, magda - juz doszlam do tego :D faktycznie, jak spodoba sioe bardzo simowi to wyskakuje jakies okienko "gratulacje! bla bla bla teraz mozesz zrobic zdjecie bla bla bla" i faktycznie zdjecie sie robi. aczkolwiek zdjecia sa tragiczne i na miescu simow nie korzystalabym z uslug stylisty, ktory takie zdjecia mi pokazuje ;)

nmin 03.06.2010 00:02

Odp: Pytania i odpowiedzi.
 
Jak to jest z tym zadowoleniem ze stylizacji - jest losowe czy od czegoś zależy (poza, oczywiście, poziomem umiejętności)?

mabda 03.06.2010 09:57

Odp: Pytania i odpowiedzi.
 
pozim umiejetnosci tak naprawde niewiele ma do rzeczy. ale raz zapomnialam jednej rzeczy wystylizowac i mnie zbluzgala klientka :) poza tym chodzi i "sluchanie" klientow. jak pisza, ze maja nowe dziecko i chca kolowe ciuchy to trzeba im to dac. ale czy to zalezne jest? czasem wystarczy zmienic kolor ich ciuchow i juz sa szczesliwi :P

nmin 03.06.2010 13:04

Odp: Pytania i odpowiedzi.
 
Czyli jeśli klientka miała w dymku grzebień, to niepotrzebnie zmieniałam jej ciuchy? :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023