TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=522)
-   -   Kierownik, a firma nie działa. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=43722)

magda_kaulitz 06.06.2008 19:23

Kierownik, a firma nie działa.
 
Mam biznes na parceli publicznej, awansowałam jednego pracowanika na kierownika, ale kiedy dzwonię z domu, do firmy, żeby spRawdić pojawia się komunikat w stylu, że nie zajmuję się tym interesem. Czy muszę codziennie jeżdzić na tą parcelę i ją otwierać itp??

Björk 06.06.2008 19:38

Odp: Kierownik, a firma nie działa.
 
Z tego co pamiętam, to najpierw biznes musisz sama doprowadzić do zadowalającego poziomu, a później wystarczy już sam kierownik i codzienne dzwonienie do niego...

rafalcio20 25.01.2009 13:23

Odp: Kierownik, a firma nie działa.
 
Ja mam 9 poziom przedsiębiorstwa i ta sama sytułacja kierownik ja jestem w domu teroretycznie zarabia wszystko dobrze ale o 12:00 dostaje informacje ze sie opierdzielal i zarobil zero a nawet trace 20tys

Matti93 26.01.2009 12:07

Odp: Kierownik, a firma nie działa.
 
mi na początku wyświetlało się ze pracują itd, a pużniej ze nic nie zarobili. Dopiero jakiś inny urzytkownik mi powiedział ze trzebamieć przynajmniej 2 biznesy zeby dzialalo:)

rafalcio20 04.02.2009 19:42

Odp: Kierownik, a firma nie działa.
 
E ale zyski to mam kosmiczne nawet 400 jak nie siedze w sklepie a jak siedze to 5k nawet

aneta_zyleta 06.02.2009 12:34

Odp: Kierownik, a firma nie działa.
 
mi zawsze o 24,00 się wyswietla że mam pojechac i postawic firme na nogi bo nic nie zarobił ;/ a dzwonie codziennie i mowi mi ze wszystko ok

Upadła Dusza 16.02.2009 11:33

Odp: Kierownik, a firma nie działa.
 
Na parcele ze swoim przedsiębiorstwem trzeba chyba jeździć co ok 3,4 dni żeby ciągle zarabiać. U mnie zawsze tak było, że sim pojechał na tą parcele, później kilka dni nie jeździł. Pierwszego dnia zarobił dużo, drugiego już troche mniej, trzeciego dnia znowu mniej niż drugiego. W kolejnych dniach nie zarabiał już nic. Codzienne dzwonienie do kierownika nic nie dawało. Musiałam tam jechać co kilka dni chociaż na chwile, nie zależnie od tego jaki był poziom tego przedsiębiorstwa.

Ami-NaNa 09.03.2009 16:18

Odp: Kierownik, a firma nie działa.
 
A ja mam pytanie jak awansować pracownika na kierownika?? I od jakiego poziomu biznesu?? (mam dwa biznesy w domu i na publicznej oby dwa na poziomie 6)

Łezka 10.03.2009 08:54

Odp: Kierownik, a firma nie działa.
 
U mnie po prostu klikam tylko na pracownika dalej zarządzanie i awansuj na kierownika, w sumie nie pamiętam od jakiego poziomu firmy, ale chyba od najniższego się da.

Ami-NaNa 10.03.2009 12:26

Odp: Kierownik, a firma nie działa.
 
Aha... Jak od najniższego to ja mam coś nie tak z grą. ;/ Bo na żadnym pracowniku mnie mam awansuj.... Trudno jakoś przeżyję ^^


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023